Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pokus o indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

První pokus o indoor Příspěvek č. 1

Zdravím věchny členy groweru.Už mě přestalo bavit si kupovat za nekřesťanské peníze kouření od dealerů tak jsem se rozhodla peníze zainvestovat a vypěstit si s láskou něco svého:-))Je to můj první pokus tak uvítám jakoukoliv radu.Všechno co vím jsem pochytila odsud a od pánů z místního growshopu tímto jim moc děkuji.A teď neco ke kouzelné skříňce:

Umístění:Homebox xl silver 120x120x200

Ventilace:Prima Klima ventilátor s regulací - Ø 125/100 mm,360m³/h +pachový filtr spojené sonoflexem

Ofuk:dva klipsnové větráky DAVO

Osvětlení:na růst 400w nevím přesně značku krabičku už jsem vyhodila
na květ 600w sylvania growlux

Stínidlo:WAVEFLECTOR Medium

Substrát:Plagron Royalty Mix+kokofina namichano 50% na 50%,holky rostou v 11l květnících

Holky:12x chronik

Hnojiva:1 Grow
2 Bloom
3 Micro
ah Enzymes
ah Root stimulator
ah growt/bloom excellarator
ah final solution
bcuzz taplety
hesi super vit

Old Post 26-01-2011 v 16:33 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2



6 den na 18/6
Denní teplota je 26 noční kolem 19
vlhkost je špatná 30procent když je postřikuji tak kolem 50 procent zítra mi konečně dorazí zvlhčovačka ta co je na fotce se rozbila během 3 dnů..

chtěla jsem se zeptat jestli stačí kdy mám odtah zaplej 24h na 25 procent výkonu a ofuky každou sudou hodinu na 20 min?Zatím je mám teda zaplé oba dva nonstop

Old Post 26-01-2011 v 16:46 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

A ještě jednu otázku bysem měla... vím že jsem otravná:-) mám hnojit normálně podle návodu?když mám hnojky na kokos....a do toho zamíchanou půdu?nebo o něco méně?zatím jsem je zalévala normálně podle návodu ale jen malým množstvím 1,5 litrem na všechny holky

Old Post 26-01-2011 v 16:53 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duffy Duck
Nový Člen

Karma uživatele Duffy Duck - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 4

Vítej. Jsem rád že tu člověk potká i nějaké to "něžné pohlaví" :-)
Ta hlína je předhnojená minimálně na 2-3 týdny. Máš ji sice 50/50 s kokosem , ale i tak bych s hnojením počkal. Ohledně ofuku si myslím že to stačí. Tam jde o to stimulovat vítr , aby se rostlinky bránili povětrnostním podmínkám a tím pádem zmohutněly , aby je vítr nezlomil. I bez ofuku vyrostou , ale budou mít slabé stonky a větve.
Ať se daří a vlhkost vyřeš co nejdříve...
Dával bych jim jen root stimulátor. A klidně i do postřiku na list ( v malých dávkách)

1st grow 250w 3rd grow 250w/400w

Duffyho řízkárna 70w Pěstujemeve 30 ml př.č. 63..

Old Post 26-01-2011 v 18:09 PM
Duffy Duck je offline   Profil uživatele Duffy Duck   Find more posts by Duffy Duck   Foto galerie člena Duffy Duck   Click here to Send Duffy Duck a Private Message   Add Duffy Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duffy Duck
Nový Člen

Karma uživatele Duffy Duck - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 5

Jinak podle fotky jsem si všiml, že máš v jednom květníku 2 holky. Zavčasu je přesaď každou zvlášť. Později bys jim potrhala kořeny při přesazování.. a nehledě na to kdyby si jela celou dobu se 2 kytkama v jednom květníku tak budou mít málo místa na kořenový systém. Jestliže jedna holka zdechne tak ti budou hnít zbytky kořenů v květníku a ta druhá nebude ok.
Jestli je to kvůli místa na zvlhčovačku tak to jde vyřešit i jinak.

1st grow 250w 3rd grow 250w/400w

Duffyho řízkárna 70w Pěstujemeve 30 ml př.č. 63..

Old Post 26-01-2011 v 18:17 PM
Duffy Duck je offline   Profil uživatele Duffy Duck   Find more posts by Duffy Duck   Foto galerie člena Duffy Duck   Click here to Send Duffy Duck a Private Message   Add Duffy Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

Děkuju za rady:-) a bude hodně vadit když jí tam nechám?květník ještě jeden mám ale hlínu a kokos už ne....

Old Post 26-01-2011 v 18:28 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 7

seš šikovná holka no ale řekl bych že začínáš docela s kalibrem já osobne sem začínal v kýblech D: a ty hned s 600 kilem jeslt isi připravená na učet elektriky tak prosim k+ letí

Old Post 26-01-2011 v 18:55 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Kacenka
Děkuju za rady:-) a bude hodně vadit když jí tam nechám?květník ještě jeden mám ale hlínu a kokos už ne....


ahoj,tak to nacpi do hlíny alespoň uvidíš rozdíl.Jinak si myslim že těch hnojek máš docela moc na co máš tablety když máš full sadu?

Old Post 26-01-2011 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duffy Duck
Nový Člen

Karma uživatele Duffy Duck - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 9

Jak myslíš...já bych raději koupil hlínu a přesadil (stejně ji za 3 mesíce budeš kupovat znovu na další pěst )... jinak chválím výběr odrůdy. Chronik je jedna z nejlepších odrůd , krom vynikající kvantity tak i kvality. Jedna z mých prvních co jsem pěstoval a od té doby nebylo nic lepšího( ještě WR bylo dobré). Jinak souhlas s kolegou Luky19..celkem masakr 400/600 w. na růst stačí 250w a na květ 400, ale 600 je lepší :-) . Jinak nepíšeš co je to za druh výbojky . jestli máš 400 metalhalid a 600 sodík ( tak by to mělo být) Světelné spektrum kolem 6000-8000k na růst (modré spektrum) a na květ 4000kelvina (červené spektrum)

1st grow 250w 3rd grow 250w/400w

Duffyho řízkárna 70w Pěstujemeve 30 ml př.č. 63..

Old Post 26-01-2011 v 19:24 PM
Duffy Duck je offline   Profil uživatele Duffy Duck   Find more posts by Duffy Duck   Foto galerie člena Duffy Duck   Click here to Send Duffy Duck a Private Message   Add Duffy Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 10

Tak doufam ze se vejdu do 1500 navíc za účet :-))tak jo... koupim teda ještě jeden květník a dám to do hlíny.CO Tablety a ty vítamíny sem dostala jako dárek tak chci holky rozmazlit))ke škodě to snad nebude ne?

Old Post 26-01-2011 v 19:36 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 11

duffy duck hele mám známýho jenže nejede si to pro sebe na kšefty.. kokot to je . ale loni jel na 2x2m 2000w na kvet řikal sme mu že je magor a náhoda jak prase nepřišli m uan to .. ale kdyřž sem videl učet za tu elektrkiku malem me to složilo

kačenko osobne bychto jel asi tak, že bych dal bud 2x 150w (zbytečná investice ale líp rozprostřený svetlo ) a nebo bych jel tu 250 ale už to jedeš takhle tka aspon přeju velkou kslizen budu sledovat

Old Post 26-01-2011 v 19:39 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12

Tak podle kalkulačky spotřeby mi to vycházelo na 3000 celkem:-))tisícovka měsíčně navíc se dá

Old Post 26-01-2011 v 20:53 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ Tráva
Nový Člen

Karma uživatele DJ Tráva - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 13

Dle FAQ je doporučeno osvětlení 600w na plochu 120*120,250w=vytahaný klacky

Old Post 27-01-2011 v 05:17 AM
DJ Tráva je offline   Profil uživatele DJ Tráva   Find more posts by DJ Tráva   Foto galerie člena DJ Tráva   Click here to Send DJ Tráva a Private Message   Add DJ Tráva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berkinson
Stálý Člen

Karma uživatele berkinson - 82% PěstitelskáKarma uživatele berkinson - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 14

kačenko držím palce a k+ za odvahu máš to moc hezky provedený kdejakej chlap by se měl stydět jak otřeba já.

pěstu zdar bcz

Old Post 27-01-2011 v 08:58 AM
berkinson je offline   Profil uživatele berkinson   Find more posts by berkinson   Foto galerie člena berkinson   Click here to Send berkinson a Private Message   Add berkinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 15

tipoval sme tka cca 2500
dj tráva : to s tebou nemůžu souhlasit .. když ot umíš uhlídat a ohejbat tak nejsou vytahaný

Old Post 27-01-2011 v 13:53 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duffy Duck
Nový Člen

Karma uživatele Duffy Duck - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 16



250w/400w 120x120

netvrdím že 600 je špatně... je to v poho a lepší než 400w to ale svítíš jen 12 hodin.. jen tvrdím že na růst stačí 250w protože svítíš 18 h/den a ta spotřeba je zbytečná.. ale není to podstatné... už to máš koupené a bude větší spotřeba ale holky to určitě ocení .....

1st grow 250w 3rd grow 250w/400w

Duffyho řízkárna 70w Pěstujemeve 30 ml př.č. 63..

Old Post 27-01-2011 v 16:58 PM
Duffy Duck je offline   Profil uživatele Duffy Duck   Find more posts by Duffy Duck   Foto galerie člena Duffy Duck   Click here to Send Duffy Duck a Private Message   Add Duffy Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
12-02-2020 - První pěst IN - 1 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6046580 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív