Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pokus o indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 17



záčína mi to malinko žloutnout dneska sem zálévala poprvé větším množstvím vody (5L) upravila jsem jí PH na 5,8 dala sem tam jen ten kořenový stimulátor(samozřejme před úpravou ph):-)) a na postřik poloviční dávku kořenového stimulátoru a tam mi ph malinko ulítlo 5,7 snad se nic neděje:-)) .Lampu sem ještě malinko snížila tak snad jim to taky vadit nebude

Old Post 27-01-2011 v 17:32 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 18

Jinak teploměru si nevšímejte dala jsem ho na chvili k oknu proto taková teplota jaká tam je jinak je to vše ok:-)

Old Post 27-01-2011 v 17:37 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Kacenka
záčína mi to malinko žloutnout dneska sem zálévala poprvé větším množstvím vody (5L) upravila jsem jí PH na 5,8 dala sem tam jen ten kořenový stimulátor(samozřejme před úpravou ph):-)) a na postřik poloviční dávku kořenového stimulátoru a tam mi ph malinko ulítlo 5,7 snad se nic neděje:-)) .Lampu sem ještě malinko snížila tak snad jim to taky vadit nebude


no hele v kokosu nejsou žádný živiny a proto ti to žloutne, asi ten poměr hlína/kokos neni to pravý, klidně jim zahnoj poloviční dávkou a uvidíš jestli se spálej špičky nebo kytka vyletí v růstu

Old Post 27-01-2011 v 18:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 20

lampu mám 40 cm nad vrcholkama a mám tam 21 stupňů přes den může to mít negativní vliv na kytí?

Old Post 29-01-2011 v 22:58 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 21

No podle mě by to vyloženě negativní vliv mít nemělo, ale pokud vím tak jsi říkala, že máš ventilaci s regulací - tím si můžeš teplotu krásně regulovat - jinak - máš to moc pěkný

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Old Post 31-01-2011 v 16:43 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 22

Potřebovala bych prosím od někoho z Vás poradit... koupila jsem si digitální spínací hodiny a mají jen 10 vypnutí a zapnutí když chci odtah zapínat jen na 5 minut a 25 ho nechat v klidu...jak to udělat?:-(

Old Post 01-02-2011 v 21:51 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Kacenka
Potřebovala bych prosím od někoho z Vás poradit... koupila jsem si digitální spínací hodiny a mají jen 10 vypnutí a zapnutí když chci odtah zapínat jen na 5 minut a 25 ho nechat v klidu...jak to udělat?:-(


Dej to bez spínaček-nonstop.


citace:
Původní příspěvek od Kacenka
záčína mi to malinko žloutnout dneska sem zálévala poprvé větším množstvím vody (5L) upravila jsem jí PH na 5,8 dala sem tam jen ten kořenový stimulátor(samozřejme před úpravou ph):-)) a na postřik poloviční dávku kořenového stimulátoru a tam mi ph malinko ulítlo 5,7 snad se nic neděje:-)) .Lampu sem ještě malinko snížila tak snad jim to taky vadit nebude


Fota u toho příspevku ukazují na to, že to nezalíváš jak máš.Prolij pořadne ten kvetník dokud z nej nepoteče voda.

Old Post 01-02-2011 v 21:54 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 24

Ahoj děkuju Ti za rady a chtěla jsem Tě poprosit jestli by si moje téma nemohl přesunout do sekce indoor pěstování?

Old Post 03-02-2011 v 21:50 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 25

Jeste jedna moudra rada.. nenech si do toho kecat od kazdyho packala...jak jsem to tak procital tak ty dva packalove na zacatku ti moc neprispeli spis ti rekli matouci infomrace...na růst ve větších prostorech je už od začátku podstatný silnější světlo...v tvym případě je 400W minimu....vetvění, výnos a celková síla rostlin je hodně ovlivněno množstvím světla v růstu...kdyby kytky měla nejdřív v malých květináčích a u sebe pak by si mohla mÍt i tu zmíněnou 250W lampu.. ale né když máš kytky ve velkých květináčích a roztahaný na ploše 1x1m...

je lepší za začátku growu mít rostliny v menších květináčích... líp se v nich manipuluje s hodnotama zálivky...tzn rychleji vysychaji, když ze začátku nenamícháš spravnou zalivku tak jednoduše prolitím alespoň dvojnásobného množství roztoku hodnoty upravís jak potřebuješ. v případě 11L květináčů by se to dělao podstatně hůř s mnohme vetším množstvím roztoku.

kokos s hlinou neni špatná kombinace jenom přijdeš na to že je to dost nenažraný.. do kokosu se musej hned od začátku cpát hnojiva.. z čistý vody to neporoste...

nicméně royalty mix je dost předhnojenej a nemá zrovna nizký EC takže bych to s hnojiva ze začátku moc nepřeháněl, kokos ti bude držet dobře vodu a hlína dodá ze začátku živiny...

klony v substrátu ze začátku vešitnou ztratěj trosku barvu, je to dany rozvojem kořenů který z počátku spotřebovávaji živiny z rostliny.. je to otáka prvního týdne,, pak se žačne barva vracet...

kdyby i po 10-ti dnech ztráceli barvu chce to trošku přihnojit, ale zase bych to moc nepřehánel.. dodržel bych poloviční dávku hnojiv.. při plný davce by mohlo díky hnojivům v roylaty mixu dojít k přehnojení...

+

bych se držěl toho co napsal machoman

Naposledy upravil FrYnK 04-02-2011 v 12:01 PM

Old Post 04-02-2011 v 11:41 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
Jeste jedna moudra rada.. nenech si do toho kecat od kazdyho packala...jak jsem to tak procital tak ty dva packalove na zacatku ti moc neprispeli spis ti rekli matouci infomrace...na růst ve větších prostorech je už od začátku podstatný silnější světlo...v tvym případě je 400W minimu....vetvění, výnos a celková síla rostlin je hodně ovlivněno množstvím světla v růstu...kdyby kytky měla nejdřív v malých květináčích a u sebe pak by si mohla mÍt i tu zmíněnou 250W lampu.. ale né když máš kytky ve velkých květináčích a roztahaný na ploše 1x1m...


Imho blbost, na růstovou fázi stačí i čtvtina světla potřebného na květ, ta 250W by na růst stačila v podhodě.

viz.http://books.google.cz/books?id=fER...epage&q&f=false tabulka dole...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 04-02-2011 v 12:38 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 27

tim chceš říct že když na box o velikosti 120x120 cm je idální lampa na květ 600W že by se to dalo jet v růstový fazi pod 150 W ???

to že by to pod 250 nerostli jsem neřek, napsal jsem jen to že pro lepší výsledky v květu je lepší mít silnější lampu už i na růst...

když si tam pověsí 50W úsporku tak to taky poroste, ale otázka je jak? množství světla ovlivňuje i rychlost růstu...takže ve finále člověk ušetří na elektrice ale zase něco ztratí na čase a na kvalitě rostliny...

nikomu to nenutim...prezentuju jenom svoje poznatky


v případě že bude majitelka chtít smažu oba příspěvky abych to tu nezasíral..

Naposledy upravil FrYnK 04-02-2011 v 17:13 PM

Old Post 04-02-2011 v 13:51 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 28

Děkuju jsem ráda za každou radu a nehádejte se:-))))))

Old Post 05-02-2011 v 01:36 AM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 29





14 dní na růstu zvlhčovačka funguje jak má přes den vlhkost kolem 80 přes noc dokonce 99:-) voda ve zvlhčovačce má ph 5,8 stejně tak zálivka hnojky jedu zatím jen půlku doporučeného dávkovaní.Ec 0,8.Dole už se začli ukazovat kořínky:-)Vypadá že se jim daří:-)))Každý týden pěstební prostor dezinfikuji savem páč dole je furt voda ...ale není divu zvlhčovačku plním za den dvakrat toje dohromady 9 litrů.

Old Post 06-02-2011 v 16:46 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 30

Přes noc ti ta zvlhčovačka jet nemusí

Old Post 06-02-2011 v 16:57 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rogon
Stálý Člen

Karma uživatele Rogon - 89% PěstitelskáKarma uživatele Rogon - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 31

Kacenka mas to pekny, drzim palce, at ti to roste. Ja mam taky pustenou zvlhcovacku pres noc.

5x Violator Kush / 250W (BARNEY´S FARM) - First indor

Old Post 06-02-2011 v 18:35 PM
Rogon je offline   Profil uživatele Rogon   Find more posts by Rogon   Foto galerie člena Rogon   Click here to Send Rogon a Private Message   Add Rogon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacenka
Stálý Člen

Karma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kacenka - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 32

Chtěla jsem se zeptat...zatím jsem kytí zalila pořaádně jen dvakrát vychazí to cca 1 tydně než to proschne....Nevadí když s hnojkama leju do zálivky i enzymy?A na postřik používám jen vodu s upraveným ph tak dvakrat denně bude vadit když do toho postřiku přidám bcuzz tabletu?Nebo bych to mohla kropit minerálkou má stím někdo zkušenosti?Děkuju

Old Post 06-02-2011 v 22:34 PM
Kacenka je offline   Profil uživatele Kacenka   Find more posts by Kacenka   Foto galerie člena Kacenka   Click here to Send Kacenka a Private Message   Add Kacenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
12-02-2020 - První pěst IN - 1 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2363380 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív