Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hašiš z listí???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Nemoralis
Nový Člen

Karma uživatele Nemoralis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 17

To se asi nedá moc říct, jak dlouho, ale snad v železném kanystru by to mělo být v pohodě. Spíš bych se bál unikajících par a jejich vznícení. Hlavně je to porušení všech možných požárních předpisů mít v bytě 20l eteru, ale lidi dělaj horší věci... no ale když dojde k požáru, třeba od skříně... tak ti za ten eter přišijou veřejné ohrožení. Skladoval bych ho někde jinde, za nižšší teploty než je v bytě. Jinak vidím z komentářů, že máš vůči němu respekt, já bych se taky do nějáké extrakce s ním doma nepouštěl, je to fakt kurevstvo.

Institucionalizovaná věda i náboženství jsou ostatně důmyslné systémy, chránící většinu lidí před skutečným poznáním a skutečným zážitkem numinózního, které by jim svým náporem ublížily, a umožňuje jim se v klidu obírat celý život okrajovými jednotlivostmi. (prof.RNDr Stanislav Komárek)

Old Post 20-10-2005 v 18:23 PM
Nemoralis je offline   Profil uživatele Nemoralis   Find more posts by Nemoralis   Foto galerie člena Nemoralis   Click here to Send Nemoralis a Private Message   Add Nemoralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 18

Nemoralis - ja ten ether shanel puvodne na neco jinyho a ted me zbyl.Mozna ho jeste nekdy pouziju tak ho skladuju no..Puvodne jsem ho chtel dat do sklepa.Protoze jsem byl vubec rad,ze jsem ether pres znamy sehnal (normalne se uz neprodava) tak jsem chtel mit radsi takovou vzacnost na ocich aby me ho nekdo ve sklepe trebas nelohnul..Jako ze je riziko mit doma 20L etheru je jasny stejne jako mit doma 20L benzinu.Kazdopadne pokavad to muze samo bouchnout to neni uz jenom tak..radsi to dam jinam to je pravda.Vyparovat by se to snad nemelo.Je to tak skladovany uz 3 roky a nijak to nesmrdi a porad vahove to odpovida.Kazdopadne nejhorsi bylo sehnat takovou gumu aby to vubec tesnilo a ether ji nerozezral.Ten parchant rozerere snad jakoukoliv gumu...Dik za info

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 20-10-2005 v 18:31 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 19

ja som kedysi davno cital nejaku knizku od Guy de Maupassanta, kde nejaky lekar popisuje stavy po vdychovani par etheru. Od tej doby uvazujem, kde by som zohnal ether. Myslis Jahudko, ze by si mi mohol tak deci poskytnut? Najlepsie bez toho, aby to vybuchlo

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 20-10-2005 v 19:14 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nemoralis
Nový Člen

Karma uživatele Nemoralis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 20

Což je jako jsem psal nahoře, až na ten mechanismus reakce s železem: je to katalytický rozklad (vzniká aldehyd nikoli oxid železitý, proto je to taky reakce vratná). O bezpečnosti ať si každý rozhodne sám. Já jsem posera, ale už mám pár chemických úrazů za sebou, takže mám respekt. Nejdůležitější je nemyslet si, že je to jako benzín, NENÍ. Bod varu 34,6°C neni sedmdesát. Ale samozřejmě, že se ta extrakce dělá, v digestoři proč ne, venku taky pohoda. Pozor na oheň a možnost jiskření až do vzdálenosti několika metrů (v uzavřených prostorách).

Institucionalizovaná věda i náboženství jsou ostatně důmyslné systémy, chránící většinu lidí před skutečným poznáním a skutečným zážitkem numinózního, které by jim svým náporem ublížily, a umožňuje jim se v klidu obírat celý život okrajovými jednotlivostmi. (prof.RNDr Stanislav Komárek)

Old Post 21-10-2005 v 14:33 PM
Nemoralis je offline   Profil uživatele Nemoralis   Find more posts by Nemoralis   Foto galerie člena Nemoralis   Click here to Send Nemoralis a Private Message   Add Nemoralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nemoralis
Nový Člen

Karma uživatele Nemoralis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 21

no možná by mi slušelo více autocenzury nebo více myslet a pak teprv psát, bod varu benzínu není samozřejmě 70°C, ale taky do těch 40°. Bod vzplanutí etheru je -40°C u benzínu je to podobně, takže možná skutečně démonizuju, sorry.

Old Post 21-10-2005 v 14:45 PM
Nemoralis je offline   Profil uživatele Nemoralis   Find more posts by Nemoralis   Foto galerie člena Nemoralis   Click here to Send Nemoralis a Private Message   Add Nemoralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 22

Tenro tyden jsem zkousel delat hasis ze dvou az tri hrstí sušeneho listí. Listí jsem nechal vyluhovat jeden den v technickem lihu ( 0,5l stoji 30Kč ), potom jsem lih s rozpustenym THC, chlorofilem a jinymi srackami slil do misky a pres noc jsem ho nechal odparit. Vysledek byla temne zelena tekuta sracka. Chut pri koureni nebyla ani dobra ani spatna, proste chut ktera mi nevadila. Ucinek byl jiny nez z normalni travy, rekl bych ze byl takovy jemenejsi a cistsi, mozna slabsi, ale zato delsi (4-5 hodin, pak jsem to zaspal)

Old Post 23-10-2005 v 13:38 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 23

ako si to fajcil, ked to bolo tekute?

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 23-10-2005 v 17:09 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 24

Nemoralis - jak je to teda s tim skladovanim etheru?Nahore pises ze nechces demonizovat tak ted uz fakt nevim

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-10-2005 v 19:57 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 25

dobre forum na co groweri jeste neprijdou

...grower...peace...

Old Post 23-10-2005 v 23:25 PM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 26

celou tu sracku jsem nabalil na jednu malou palicku a dal jsem to vsechno do faje. pak jsem se to snazil zapalit, ale vubec to nehori jen to tak buble.

Old Post 24-10-2005 v 06:58 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 27

jo a zjistil jsem ze kdyz se do toho hodi este pred tim nez se vsechen lih odpari najemno rozdrcene listky nebo palicky, ale nesmi se tam toho dat moc, tak se stoho da uplacat i kulicka ktera se da bez problemu skladovat. Jinak vytezek z mnoztvi 3cm volne sypanych nadrcenych listu v normalni zavarovaci sklince byly asi necele 3g. Doporucuji hotový has alespon 2 dny ulezet a pak je hasis silnejsi. za cerstva jsem si dal 5 šluku a byl jsem v piči, ted si dam 2 a jsem skoro jak z tech 5ti.

Naposledy upravil ges 29-10-2005 v 12:34 PM

Old Post 26-10-2005 v 21:47 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CubE ZerO
Stálý Člen

Karma uživatele CubE ZerO - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 28

viem sa dostať ku liehu, na flaske je napisane ze je to lieh, technicky vseobecne denaturovany, Vyrobok je urceny do liehovych varicov, na svietenie a na horenie.

Zlozenie:
etanol 80%
metyletylketon,
izobutylketon,
denatonium benzonate,
voda

mozem pomocou tohoto liehu rozpustat ucinne latky v z listov a stonkov? - bez toho aby to ublizilo pri huleni vysledneho vyrobku /samozrejme po odpareni liehu/???

na flasi pod poloskou prva pomoc po poziti nie je nic o vyhladani lekara, len ze treba trochu vody vypit a nevyvolavat zvracanie... mozno je to v pohode ked sa to vypari,

co myslite???

(: Moja "maternica" (:

Slovensko - ako sú na tom pestovatelia

Vychytavka..... Dufam...

Old Post 02-11-2005 v 10:19 AM
CubE ZerO je offline   Profil uživatele CubE ZerO   Find more posts by CubE ZerO   Foto galerie člena CubE ZerO   Click here to Send CubE ZerO a Private Message   Add CubE ZerO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 29

Kdyz se kouknete na cistotu chemikalii ktery jsou pro laboratore a mely by bejt cisty,zjistite ze cistota u tehle chemek se pohybuje okolo 98 - 99,9 procenta.Zbytek jsou obvykle nebezpecny sracky a ted si vemte kdyz vezmu 1000ml laboratorniho lihu (zadnej denaturak) a necham ho odparit..Zbyde mi pri cistote 99 procent asi 1 procento sracek coz je 1ml nebo taky 1gram..Pokavad z listi dostanu 2gramy + tenhle jeden gram skodlivych primesi je to pekne na nic.Dalo by se rict ze dostanete 2/3 cehosi co zhuluje + 1/3 nebezpecnyho humusu.Je to chemka a sracky co hulite a docela se tomu divim..O tom denaturaku ani nemluvim..Tam bude zarucena cistota okolo 95 procent a buhvi jestli...No nic no...Pritom kazdej nadava ze hulit plesnivy je magorina..Tohle je podle me stejna magorina jako huleni plesnivyho..Myslim proste ze rozpousteci metoda funguje,ale nic zdravyho to rozhodne neni pokavad se nedodrzi naprosta cistota chemek ktery jsou pekne drahy a nebo neprovede dalsi nasledne cisteni od toho humusu..
Neco jinyho je samozrejme mrazak a oklepavani pryskyrice.To bude zdravy v pohode..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 02-11-2005 v 12:00 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CubE ZerO
Stálý Člen

Karma uživatele CubE ZerO - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 30

sakra, skoda.... zato som bol zvedavy na ten denaturovany lieh, lebo som sa pytal v lekarni na cisty etanol - chceli mi predat 60% roztok liehu - ale divna cena ktora sa mi nevidela - 50 Sk za 100 mililitrov - skoda ze ja toho potrebujem aspon 2 litre....

Ide o to, ze kamos mi ponukol zadara asi 3 velke igelitky susenej rastliny - su tam listy, trochu konariky a sisky - ale z casti vykvitnute a maju semiacka - je to nehorazne slabe - akobi ste hulili tabak - nic z toho - takze ma napadlo, ze jediny sposob ako z toho niec vydolovat je chemicky...

Prosim poradte nieco co je ciste, nie drahe a da sa zohnat...

Dakujem...

(: Moja "maternica" (:

Slovensko - ako sú na tom pestovatelia

Vychytavka..... Dufam...

Old Post 02-11-2005 v 13:40 PM
CubE ZerO je offline   Profil uživatele CubE ZerO   Find more posts by CubE ZerO   Foto galerie člena CubE ZerO   Click here to Send CubE ZerO a Private Message   Add CubE ZerO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 31

CubE ZerO - Udelaj z toho mliko,nebo maslo a mas klid..dalsi varianta je pouzit ten denaturak pokavad ti nevadi ze budes hulit i sracky..Muzes taky pouzit metodu butanovou,ale sracky v tom budou taky...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 02-11-2005 v 13:47 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 32

panstvo, budoucnost bych neviděl v extrakci rozpouštědlem, nedávno odžkoušeno s výsledek byl z větší části tvořen hnusným chlorofylem
btw denatoniumbenzoát není nic jiného než bitrex, jedna z nejvíc hořkých látek vubec .) takže odpadá možnost použítí výsledku na cokoliv jiného než na kouření

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 02-11-2005 v 15:56 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4280170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív