Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 257

citace:
Původní příspěvek od Zelenáczech
Ahoj zemědělci..
jedu svoje první kolo a nakoupil jsem nějaký hnojky od Bio bizzu a trošičku mě zarazila koncentrace jednotlivých typů hnojiv. Chtěl bych se zeptat těch co mají s těmito hniojvy zkušenost jestli je normální, že grow složka je proti Bloom strašně tuhá, je to skoro jako kaše, sotva to teče a musím použít dost síly abych to vůbec nabral do injekční stříkačky. Bloom složka má konzistenci (normální) asi jako plnotučné mléko (až na tu barvu). Všechny bio hnojky (vč. enzimů a dalších doplňků) skladuji v lednici (při t 5 stupňů C, navíc vše zabalené do černé igelitové tašky kvůli světlu). Najde se mezi Vámi někdo kdo tohle taky vypozoroval (tudíš by to mělo být asi OK) nebo je třeba možný, že když to rozlejvali do flašek, že jsem dostal nějakou usazeninu ze dna nádrže ve které to připravili než to rozlili do balení ve kterých to pak prodávají nám pěstitelům, tím pádem by moje balení grow hnojiva bylo nějakým způsobem koncentrovanější než je standart. Kytky jsem nespalil, ale dával jsem jim jen 2 ml/l a vyrostli za dva týdny o 30 cm (těsně po přepnutí na květ). Ted dávám už jen 1 ml/l + bloom něco málo přes 3 ml/l, a dneska mi začíná 3. týden květu. A ted začnu přidávat topmax (zatim nebyly kačky ale v týdnu už budu moc holkám zase přilepšit


Takhle nízkou teplotou bych BioBizz neskladoval. Jo (EDIT) Grow (EDIT) je hódně hustej. Tou nízkou teplotou asi ještě tužší.

Cituji FAQ ze ztránek BioBizz:
Storage conditions : temperature and humidity
All Biobizz® products should be stored in a dry (low humidity) dark place at room temperature. Product is best kept under 40 Degrees Celsius and above 5 Degrees Celsius.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 09-04-2012 v 20:04 PM

Old Post 09-04-2012 v 19:31 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelenáczech
Stálý Člen

Karma uživatele Zelenáczech - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zelenáczech - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 258

bezdechu díky za bleskurychlou odpověd, ale já mám opačný problém hustej mám právě naopak grow, možná si se přepsal.. nevím a rozhodně tady nechci a nebudu opravovat profíky. Ale mám za to, že než jsem to dal do lednice byly konzistence +- podobný(ale nejsem si uplně jistej) a pak zhoustlo právě to grow hnojivo. No zkusím to skladovat normálně při pokojový teplotě a budu sledovat jestli se konzistence změní a kdyžtak podám nějaký info. Měl jsem za to, že skladováním v lednici bych snad neměl nic zkazit (pokud to nenechám přemrznout) A nechci aby mi to pak nějak smrdělo, protože např. kámoš skladuje phytamin při pokojový teplotě a smrdí to čpavkem jako když jsem dělal na nakládce kuřat, ale můj phyták, který je pořád v lednici vůbec nesmrdí.. naopak bych řekl, že spíš voní, ale ten puch z toho jeho phyťáku mě naučil, že bio dobrůtky se prostě kazí. Ale zase na druhou stranu jestli výrobce udává že se to má skladovat v 5-40 stupních C, tak by se snad zkazit nemělo a nekupoval jsem toho barely, takže docela brzy dojde

Old Post 09-04-2012 v 19:59 PM
Zelenáczech je offline   Profil uživatele Zelenáczech   Find more posts by Zelenáczech   Foto galerie člena Zelenáczech   Click here to Send Zelenáczech a Private Message   Add Zelenáczech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 259

citace:
Původní příspěvek od Zelenáczech
bezdechu díky za bleskurychlou odpověd, ale já mám opačný problém hustej mám právě naopak grow, možná si se přepsal.. nevím a rozhodně tady nechci a nebudu opravovat profíky. Ale mám za to, že než jsem to dal do lednice byly konzistence +- podobný(ale nejsem si uplně jistej) a pak zhoustlo právě to grow hnojivo. No zkusím to skladovat normálně při pokojový teplotě a budu sledovat jestli se konzistence změní a kdyžtak podám nějaký info. Měl jsem za to, že skladováním v lednici bych snad neměl nic zkazit (pokud to nenechám přemrznout) A nechci aby mi to pak nějak smrdělo, protože např. kámoš skladuje phytamin při pokojový teplotě a smrdí to čpavkem jako když jsem dělal na nakládce kuřat, ale můj phyták, který je pořád v lednici vůbec nesmrdí.. naopak bych řekl, že spíš voní, ale ten puch z toho jeho phyťáku mě naučil, že bio dobrůtky se prostě kazí. Ale zase na druhou stranu jestli výrobce udává že se to má skladovat v 5-40 stupních C, tak by se snad zkazit nemělo a nekupoval jsem toho barely, takže docela brzy dojde


Promiň já se upsal.. Grow je hustej. Bloom je vodička. Také bych řekl, že ač ta hnojiva zápach mají, tak svým zpúsobem voní. Když se zkazí tak to pak opravdu smrdí.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 09-04-2012 v 20:05 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janski
Stálý Člen

Karma uživatele Janski - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 260


zdar vytvoril som si tabulku na Out, lebo všade vidim tabulky len na Indoor. Chcem počuť čo vy na to ?

Old Post 25-04-2012 v 18:10 PM
Janski je offline   Profil uživatele Janski   Find more posts by Janski   Foto galerie člena Janski   Click here to Send Janski a Private Message   Add Janski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 261

citace:
Původní příspěvek od Janski
zdar vytvoril som si tabulku na Out, lebo všade vidim tabulky len na Indoor. Chcem počuť čo vy na to ?


zdarec

mozna bych rekl, ze mas malo bloomu a urcite bych na kvetu uz nepouzival fish mix, kdyz tam mas i grow.

hodne taky zalezi, jestli budes pestovat ve volne hline, nebo v kvetinaci a jak bude ta trava, kterou si vyberes narocna na hnojiva.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 26-04-2012 v 01:04 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janski
Stálý Člen

Karma uživatele Janski - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 262

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63033 Tady se dozvieš ake mam seeds a aku hlinu. tak dobre 2.tydnu kvetu Fish vynecham a hodim tam namisto neho +2ml bloom. a po celu dobu kvetu možem dat 5-6ml Bloom, tak by to bolo lepšie ?

Old Post 26-04-2012 v 03:27 AM
Janski je offline   Profil uživatele Janski   Find more posts by Janski   Foto galerie člena Janski   Click here to Send Janski a Private Message   Add Janski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janski
Stálý Člen

Karma uživatele Janski - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 263


Tak nova Tab. Snad už bude lepšia. Kritika Prosím !!!

Old Post 26-04-2012 v 18:44 PM
Janski je offline   Profil uživatele Janski   Find more posts by Janski   Foto galerie člena Janski   Click here to Send Janski a Private Message   Add Janski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 264

Zdravim....

Mé zkušenosti s biobizzem jsou vynikajici...grow+bloom kupuju kazdy rok a nemuzu si stezovat

o ROOT JUICE a Alg-A-Mic slysim prvně,cena je vysoka ale myslim,ze se to urcite vyplati koupit.(minuly rok mi totiz vsechny řezy ak47 uhynuly diky nemoci kořenů...

Big up jumpp

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 06-05-2012 v 17:13 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 265

ZÁVADNÝ/ZKAŽENÝ TOP MAX ?
zdravím přátelé, používám BIOBIZZ už třetí rok, a naprosto mi vyhovuje.
stalo se mi poprvé - nová láhev TOP MAXu po otevření dost smrdí, v čiré
tekutině jsou jakoby černé žmolky a zrníčka... tedy moje otázky, jestli někdo zodpoví:
- může se TOP MAX zkazit? dobu trvanlivosti jsem na obalu ani nikde na netu nenašel
- může to nějak negativně ovlivnit zdraví rostlin?
- mám to jít vrátit?
díky za případné zkušenosti. ween

carpe diem

Old Post 09-05-2012 v 22:24 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 266

citace:
Původní příspěvek od ween
ZÁVADNÝ/ZKAŽENÝ TOP MAX ?
zdravím přátelé, používám BIOBIZZ už třetí rok, a naprosto mi vyhovuje.
stalo se mi poprvé - nová láhev TOP MAXu po otevření dost smrdí, v čiré
tekutině jsou jakoby černé žmolky a zrníčka... tedy moje otázky, jestli někdo zodpoví:
- může se TOP MAX zkazit? dobu trvanlivosti jsem na obalu ani nikde na netu nenašel
- může to nějak negativně ovlivnit zdraví rostlin?
- mám to jít vrátit?
díky za případné zkušenosti. ween


Zdar, Topmax sa ti moze skazit. Mne sa skazil, ale mal som ho otvoreny a v izbovej teplote dlhsiu dobu. Vyrazne inak smrdel ako na zaciatku. Dost nechutne. Ale urcite nebol ciry so zmolkami a zrnickami. Bola to taka tmava vodicka.(Aj na zaciatku aj ked sa uz pokazil) Podla mna by ho mohli vymenit, cim skor to poriesis tym je vacsia sanca.
Ci to bude mat nejaky negativny vplyv neviem, ale ako ho popisujes, tak mi to vobec nepripomina Topmax co som mal doma.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 10-05-2012 v 06:06 AM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajasss
Nový Člen

Karma uživatele Pajasss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 267

Zdarec
Chci se teda optat,jestli už někdo má odzkoušené pěstováni s Bio Heaven???Jestli je opravdu rozdíl ve zdraví rostlin,výnosu a chuti....Jináč Bio Bizz mám odzkoušený skoro komplet a spokojenost,ale letos bych chtěl přidat Bio Heaven...Diky za odpovědi...

Pěstování Zdar

Old Post 21-05-2012 v 19:54 PM
Pajasss je offline   Profil uživatele Pajasss   Find more posts by Pajasss   Foto galerie člena Pajasss   Click here to Send Pajasss a Private Message   Add Pajasss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 268

Jedu druhé kolo v hydru s biobizzem a kořeňák je luxusní, obecně je tato značka velmi kvalitní. Myslím že snad ani nejde přehnojit nebo zasolit. Doporučuju

Old Post 14-06-2012 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 269

ahoj,
mám takovej dotaz. V tabulce BioBizz u substratu all-mix není dávkování alg-a-micu, znamená to tedy, že v all-mixu je vše potřebné, co zahrnuje algamic? Je teda zbytečný dávat do allmixu algamic?
Předem díky za odpověď.

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 10-07-2012 v 19:06 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 270

citace:
Původní příspěvek od Spikec
ahoj,
mám takovej dotaz. V tabulce BioBizz u substratu all-mix není dávkování alg-a-micu, znamená to tedy, že v all-mixu je vše potřebné, co zahrnuje algamic? Je teda zbytečný dávat do allmixu algamic?
Předem díky za odpověď.
í

Alespoň to pišou... Takže je to asi zbytečný.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 10-07-2012 v 21:15 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 271

citace:
Původní příspěvek od Spikec
ahoj,
mám takovej dotaz. V tabulce BioBizz u substratu all-mix není dávkování alg-a-micu, znamená to tedy, že v all-mixu je vše potřebné, co zahrnuje algamic? Je teda zbytečný dávat do allmixu algamic?
Předem díky za odpověď.


Ahoj, podle tabulky co mám od Biobizz se dává do all-mixu během růstu 1-3ml a v květu 3-4ml.

Old Post 10-07-2012 v 23:01 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 272

citace:
Původní příspěvek od Seriou


Ahoj, podle tabulky co mám od Biobizz se dává do all-mixu během růstu 1-3ml a v květu 3-4ml.


díky za info.....mám asi nějakou starší tabuli

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 10-07-2012 v 23:08 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9968580 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív