Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 289

Dotaz: rozhodl jsem se vyzkoušet cocomix, prostě kokos od biobizzu. Můžu ho hnojit normálně Bloom, Fishmixem, Grow, Topmax od bio bizzu? V tabulkách od Biobizzu jsem hnojení kokosu nenašel, proto se ptám.

Old Post 08-11-2012 v 14:19 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 290

Nevim jak je to u kokosu, ale na hydro se nehodi.

Old Post 09-11-2012 v 13:01 PM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 291

Zdar vsem growerum a diky pro jumpp-a. Super prace,pekne srovnane a na jednom miste,dobrej uzitecnej napad. At to roste

Old Post 10-11-2012 v 08:36 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 292

citace:
Původní příspěvek od petis__
Dotaz: rozhodl jsem se vyzkoušet cocomix, prostě kokos od biobizzu. Můžu ho hnojit normálně Bloom, Fishmixem, Grow, Topmax od bio bizzu? V tabulkách od Biobizzu jsem hnojení kokosu nenašel, proto se ptám.


Čau, možeš. Da sa to v niektorých hydro systémoch - npr ten kokos (tam kde zálievka nejde naspť do rezervoára ale odteka do odpadu). Ide o to , že zálievka ti namiešaná nevydrží, skazí sa, takže ju musíš hneď spotrebovať (+- 24h alebo tak). Takže npr. do bubláku nie. Daj do vyhľadávania "kokos biobizz" a nájdeš nejaké vlákna. V kokose treba pridať na hnojivách oproti hline. Najdeš to tu.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 10-11-2012 v 12:27 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 293

Dobry den,
Dostal sem na Cannafestu vzorky RootJuice a zajima mne jestli se to da pouzit i v hydru (Ebb&Flow) na jiz zakorenene rizky. Jde mi o to jestli se to neskazi a bydrzi to namichane rekneme tyden, dekuji.

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 11-11-2012 v 17:15 PM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASStard
Nový Člen

Karma uživatele BASStard - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 294

Mám biobizz jako nejoblíbenější značku. Používám od nich hlínu all mix. Na růst i květ hnojivo bio bloom, na kořeny ten root juice, a teď mi dorazil na listy fish mix. Jsem s tím zatím spokojený.

Old Post 01-04-2013 v 19:26 PM
BASStard je offline   Profil uživatele BASStard   Find more posts by BASStard   Foto galerie člena BASStard   Click here to Send BASStard a Private Message   Add BASStard to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BASStard! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 295

Zdravím. Mám dotaz ohledně hnojení. Mám nakoupeno od BioBizz Bio-Grow, Bio-Bloom + Bio-Fish mix. A mám 16 dní staré kytičky, myslíte, že je už možné začít v malých dávkách hnojit tím Bio-growem? Nebo za jak dlouho se muže začít hnojit malé kytky? Děkuji za rady

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 28-04-2013 v 19:25 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K-Roc
Stálý Člen

Karma uživatele K-Roc - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 296

čau ještě je hodně brzo hnojit..počkej si ještě minimálně 4 týdny a pak teprve začni minimálníma dávkama..
a mám takovej dotaz mám uplně ty stejný hnojky jak má avicii a na obalu není žádnej popis složení dávkování atd ?? je to normální ?

Old Post 28-04-2013 v 19:43 PM
K-Roc je offline   Profil uživatele K-Roc   Find more posts by K-Roc   Foto galerie člena K-Roc   Click here to Send K-Roc a Private Message   Add K-Roc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASStard
Nový Člen

Karma uživatele BASStard - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 297

Já si myslim že zas tak hodně brzo hnojit jak píše kolega nahoře to není. tak za týden bych začal asi ty 2ml na litr. je to bio hnojivo, žádná chemie. Mam ten root juice a tam píšou že se to používá už v prvním týdnu růstu, a taky to tak dělám a paráda. Teď jsem ještě taky dokoupil ten biogrow od jednoho místního typa.

Old Post 29-04-2013 v 18:57 PM
BASStard je offline   Profil uživatele BASStard   Find more posts by BASStard   Foto galerie člena BASStard   Click here to Send BASStard a Private Message   Add BASStard to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BASStard! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 298

AVICII..... záleží v jaké je máš hlíně? Předhnojené nebo nějaká obyč? Pokud už jsou zasazené těch 16 dní, tak už můžeš začít s minimálníma dávkama, teď ale nevím z hlavy kolik to u biobizzu je. Každopádně sleduj konečky listů. Pokud začnou usychat, daváš moc hnojiva.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 29-04-2013 v 20:21 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 299

Ahoj, děkuj za odpovědi, no je to v hlíně od BioBizz All mix. Tak moc netuším, jestli je to dobré už teď hnojit, protože mám takový dojem, že ta hlína je na nějakou dobu už předhnojená. Nechám si od vás rád poradit než abych něco pochomtal.

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 01-05-2013 v 10:33 AM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 300

citace:
Původní příspěvek od AVICII
Ahoj, děkuj za odpovědi, no je to v hlíně od BioBizz All mix. Tak moc netuším, jestli je to dobré už teď hnojit, protože mám takový dojem, že ta hlína je na nějakou dobu už předhnojená. Nechám si od vás rád poradit než abych něco pochomtal.


čau, je predhnojená, s EC 2,4 to chvíľu vydrží bez hnojenia. Ak to máš zo semena tak je duplom skoro na hnojenie podľa mňa. Pri organike sa prehnojenie neukáže tak rýchle ako u minerálnych hnojív. Ľahšie a rýchlejšie sa odstraňuje nedostatok živín ako prehnojenie / zasolenie půdy. Ak vyzerajú pekne, nemáš čo riešiť, hlavne keď si si neni istý tým čo robíš. Pozri sem napríklad.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 01-05-2013 v 20:44 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 301

Lidi mám další dotaz. Prosil bych o radu. Je možné smíchat bio-grow a fish-mix do jedné láhve a s tím hnojit nebo mám to smíchat každé v jiné flašce? A je možnost hnojit v jeden den s obouma hnojivama, nebo mám jeden den hnojit fish-mixem a další den bio-growem? Moc děkuji za odpovědi, nějak s tím nemá zkušenosti, tak se raději ptám, než abych to nějak podělal

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 19-05-2013 v 12:53 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 302

citace:
Původní příspěvek od AVICII
Lidi mám další dotaz. Prosil bych o radu. Je možné smíchat bio-grow a fish-mix do jedné láhve a s tím hnojit nebo mám to smíchat každé v jiné flašce? A je možnost hnojit v jeden den s obouma hnojivama, nebo mám jeden den hnojit fish-mixem a další den bio-growem? Moc děkuji za odpovědi, nějak s tím nemá zkušenosti, tak se raději ptám, než abych to nějak podělal


zdarec

prakticky stejne hnojky, akorat ze grow ma vice dusiku. Takze bych to nekombinoval...

Ja pouzivam na male rizky pouze fish mix v nizke koncentraci jednou za tyden a vubec si nestezujou

ten grow bych zacal pouzivat az pozdeji v lete a ze startu ten fish mix (pokud to mas na out).

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 19-05-2013 v 14:43 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 303

Děkuji za rady. Ještě jsem se chtěl zeptat, když budu rozprašovačem kropit listy s fish-mixem, tak tento postřik mužu dělat každý den nebo jak je to s dobou používání?

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 19-05-2013 v 22:32 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 304

citace:
Původní příspěvek od AVICII
Děkuji za rady. Ještě jsem se chtěl zeptat, když budu rozprašovačem kropit listy s fish-mixem, tak tento postřik mužu dělat každý den nebo jak je to s dobou používání?


strikat hnojiva tak max jednou za tyden ... klidne ti staci 1ml na litr

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 19-05-2013 v 23:23 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9684310 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív