Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SkankyCZ
Nový Člen

Karma uživatele SkankyCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 321

Ahoj,
taky máme BioBizz hnojiva. Chci se zeptat jestli je vhodné mít namíchanou zálivku předem nebo radši míchat každý den čerstvou. Máme namícháno v 5l petce a druhý den je na ní takový povlak. Navíc to co zůstalo v konvičce ve skříni smrdelo jak h.....

Old Post 10-06-2013 v 20:58 PM
SkankyCZ je offline   Profil uživatele SkankyCZ   Find more posts by SkankyCZ   Foto galerie člena SkankyCZ   Click here to Send SkankyCZ a Private Message   Add SkankyCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 322

No hele, raději si najdi čas a vždy si namíchej nové. Přeci jenom je to organické hnojivo, které podléhá rozkladu. Takže se rychle namíchané kazí. Přeci jenom to namíchání moc času netrvá (y)

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 10-06-2013 v 21:01 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simpi23
požitkář

Karma uživatele Simpi23 - 59% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 323

Vzdycky michej novou a skalduj hnojiva nejlepe v lednicce nebo za mensich teplot nekde kde moc nesviti, nejlepe vubec.

Old Post 15-06-2013 v 08:27 AM
Simpi23 je offline   Profil uživatele Simpi23   Find more posts by Simpi23   Foto galerie člena Simpi23   Click here to Send Simpi23 a Private Message   Add Simpi23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkankyCZ
Nový Člen

Karma uživatele SkankyCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 324

ahoj,

jak je nutné používat BioHeaven v každé zálivce. Jde ho aplikovat třeba jenom 2x týdně.

Old Post 28-06-2013 v 21:59 PM
SkankyCZ je offline   Profil uživatele SkankyCZ   Find more posts by SkankyCZ   Foto galerie člena SkankyCZ   Click here to Send SkankyCZ a Private Message   Add SkankyCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elessar
Nový Člen

Karma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 325

Ahoj SkankyCZ,
v každé zálivce ho používat nemusíš, já hnojím obden..
Jinak doporučuji začít tou dávkou 2ml/l.
Začal jsem s bioheaven když přišel k nám na trh a podle oka a pipety, začal fungovat až při těch 2ml/l, jak uvádí growshedule..
V době sledování ještě biobizz v growshedule bioheaven uveden neměl..

Jinak zaměř se na jiné faktory, než jen podpůrné přípravky, musíš mít dokonale zvládnutý grow(světlo, ventilace) aby bylo něco málo poznat..
Jinak bioheaven dost snižuje pH..
Nečekej, že Ti po pár ml bioheavenu vyrostou salámy jak ruka..

Biobizz jen chválím, škoda, že nedělaj pH- a pH+..

Jasně podle nich se pH kontrolovat s organikou nemusí...
V tomto názoru se ten můj s jejich liší..

Good Luck
El

Old Post 30-06-2013 v 01:41 AM
Elessar je offline   Profil uživatele Elessar   Find more posts by Elessar   Foto galerie člena Elessar   Click here to Send Elessar a Private Message   Add Elessar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkankyCZ
Nový Člen

Karma uživatele SkankyCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 326

Díky za odpoved Elessar. BioBizzem hnojíme. rostliny už máme týden v květu. Zatím si nestěžujou tak asi je všechno v pořádku. Mně šlo jen jestli lze ten BH nedavat denne jak uvádí tabulky. Jde o to že ubýva a vtéto chvíli je pro mně drahý kupovat další. Co se týká PH tak ho taky upravujem. Jinou vodu než z rádu nemám a tam teče PH 7,5. A když už voda. Což takhle odstátá deštovka?

Old Post 30-06-2013 v 08:45 AM
SkankyCZ je offline   Profil uživatele SkankyCZ   Find more posts by SkankyCZ   Foto galerie člena SkankyCZ   Click here to Send SkankyCZ a Private Message   Add SkankyCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiRit
Nový Člen

Karma uživatele SpiRit - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 327

Ahoj tak to tu trošku oživím na Canafestu BIOBIZZ představil nový produkt „Product X“ . Zatím pro něj hledají jméno. Sehnal jsem par testovacích vzorků které mi vydrží tak na 15 zálivek . Aplikoval jsem ho už na tři zálivky v růstu a mohu říci že to fakt něco dělá. Listy se strašně začali zvětšovat jako pořádné listí u venků . (ostatní hnoje mam také BioBizz).
„Product X“ dostane jméno do 1.2.2015 a doufám že ho dají hned do prodeje .
O produktu
Tento zbrusu nový produkt je botanický aktivátor, který bude dělat zázraky na vašem zařízení. Posiluje imunní systém - odolávající různé formy onemocnění, a složky výrobku X také stimuluje klíčení rostlin.
Instrukce
- Produkt X může být použit jak v průběhu květu a vegetačního období rostliny.
- Pomocí 5 ml / l, a použití s každým zaléváním.

Old Post 19-11-2014 v 13:39 PM
SpiRit je offline   Profil uživatele SpiRit   Find more posts by SpiRit   Foto galerie člena SpiRit   Click here to Send SpiRit a Private Message   Add SpiRit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thom
Nový Člen

Karma uživatele Thom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 328

Grow slozka je fakt docela hustá. je potřeba to opravdu pořádně promíchat. I když jsem docela hodně trepal, tak když jsem to dopotreboval, zjistil jsem ze dole je usazenina. Takže míchat fakt hodně. Skladuju to ve tmě,pokojova teplota a pohoda, všechny složky kromě fishmixu, ten zatím nemám. Mícham pokaždé čerstvé, ani mě nenapadlo to skladovat. Koupil jsem kokos biobizz v obchodě, kde jsou kytky na ukázku v boxech a tak. Mám trochu obavy ze i když je kokos kvalitní, tak v tom pytli jsou dírky a když mají v obchodě nějaký broučky, tak hold napadnou i substráty a tak. Jen teorie... Teď jsem koupil kokos lisovanej a zatím pohoda, ale teprve začínám.

Old Post 24-01-2015 v 17:56 PM
Thom je offline   Profil uživatele Thom   Find more posts by Thom   Foto galerie člena Thom   Click here to Send Thom a Private Message   Add Thom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 329

Helejte mohu vzorek z cannafestu ( Product X ), který mám doma používat i na postřik listů? Díky

Old Post 10-02-2015 v 10:37 AM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 330

otazka, nema tu niekto tabulku ako hnojiva znizuju PH? nemeral to niekto?

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 10-02-2015 v 11:03 AM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 331

Hele minimálně, jsou to biologický hnojiva a já to leju do odstaty vody s ph 8 a kytky si nestezujou. Jestli máš ph lehce víc nebo míň tak by to podle mě neměl být problém.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 10-02-2015 v 21:59 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiRit
Nový Člen

Karma uživatele SpiRit - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 332

citace:
Původní příspěvek od keneth48
otazka, nema tu niekto tabulku ako hnojiva znizuju PH? nemeral to niekto?


BIOBIZZ


Přípravek - dEC1 [mS/cm] - pH
RootJuice - 0 (0,006) - neměnné
TopMax - 0 (0,005) - neměnné

Alga-A-Mic - 0,036 - snižuje (RO voda pH=6,00, při 2,5ml/L pH=5,61, při 5ml/L pH=5,25)
BioHeaven - 0,123 - výrazně snižuje (RO voda pH=6,00, při 1ml/L pH=5,14, při 2ml/L 4,52)

Fish-Mix - 0,463 - stabilní (RO voda pH=6,00, při 2ml/L pH=5,75)
Bio-Grow - 0,35 - doměřím a zpřesním dEC1
Bio-Bloom - 0,13 - doměřím

Old Post 11-02-2015 v 15:13 PM
SpiRit je offline   Profil uživatele SpiRit   Find more posts by SpiRit   Foto galerie člena SpiRit   Click here to Send SpiRit a Private Message   Add SpiRit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaid
Stálý Člen

Karma uživatele jaid - 86% PěstitelskáKarma uživatele jaid - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 333

cavte idem kokos prvy krat . hnojiva biobizz ,kitky su nejake nazlkle trochu a fialova stonka ,prvy krat som prelial kokos z nariedenim hnojivom ec 0,4 vytok bol ec 2,3 teraz maju 9 dni a zalial som to z ph 5,8 a ec bolo nariedene na 0,8 ale vyteka mi ec 4,5 co stym?

Old Post 21-03-2015 v 18:20 PM
jaid je offline   Profil uživatele jaid   Find more posts by jaid   Foto galerie člena jaid   Click here to Send jaid a Private Message   Add jaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 334

A jakou máš značku kokosu? Třeba Atami je předhnojenej a tečou z toho ze začátku podobný hodnoty. Já to několikrát propláchnu vodou s upraveným Ph na 5,4 a výtok se ustálí na 6,2. V růstu cca 10dní nehnojim. Teda u této značky.

Old Post 21-03-2015 v 19:31 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaid
Stálý Člen

Karma uživatele jaid - 86% PěstitelskáKarma uživatele jaid - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 335

tiez mam kokos od atami ph vytoku bolo fajn 5,9 len ten vytok ec je zly a celkovo su kity zltozelene ,mam to najbliksie preliat cistov vodov?

Old Post 21-03-2015 v 19:38 PM
jaid je offline   Profil uživatele jaid   Find more posts by jaid   Foto galerie člena jaid   Click here to Send jaid a Private Message   Add jaid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 336

Zalejvej jen upravenou vodou, než ti klesne ec na 1.5. Potom už začni přihnojovat. Já začínam na 0,8ec při zdrojovce 0,1 a potom už to držim kolem těch 1,5.

Old Post 21-03-2015 v 19:58 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7843520 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív