Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22 »
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 305

Ahoj, tohlo kolo jsem se rozhodl na kvet vymenit Plagron za Biobizz.

Ted jsem ve 30. dni kvetu a na kytkach se zacina mirne projevovat nedostatek, listy odspodu zlutnou a jejich okraje a spicky jsou mirne splanene a krouti se nahoru (http://www.magazin-legalizace.cz/da...atek-dusiku.jpg - nedostak drasliku) a vseobecne ztraceji glanz.

Nedostatek drasliku muze vznikdnout bud jeho primim nedostatkem, nebo zasolenim substratu a ja nevim co jim ted chybi nebo prebiva...

Hnojim ted 5ml/l Biobizz Bloom a 1ml/l Plagron grow (zbyl mi od minule), zalevam kazde dva dny (kytky stihaji prosychat...), jednou tydne jim dam zalivku jen s vodou. Pred 4 dnym dostaly 0,5ml/l PKacka. Cimz se od schmatu biobizzu prakticky neodchyluju. Hlina je Plagron grow mix, pH drzim 5,9 - 6,1, vcera mereno pH na vytoku 6,3.

No proste to s tim biobizzem nemuzu nejak vychytat. Kolik jim solite vy, presne podle schematu? Ec metr nemam, ale asi do nej investuju. Diky


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 21-05-2013 v 07:50 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 306

citace:
Původní příspěvek od iabek
Ahoj, tohlo kolo jsem se rozhodl na kvet vymenit Plagron za Biobizz.

Ted jsem ve 30. dni kvetu a na kytkach se zacina mirne projevovat nedostatek, listy odspodu zlutnou a jejich okraje a spicky jsou mirne splanene a krouti se nahoru (http://www.magazin-legalizace.cz/da...atek-dusiku.jpg - nedostak drasliku) a vseobecne ztraceji glanz.

Nedostatek drasliku muze vznikdnout bud jeho primim nedostatkem, nebo zasolenim substratu a ja nevim co jim ted chybi nebo prebiva...

Hnojim ted 5ml/l Biobizz Bloom a 1ml/l Plagron grow (zbyl mi od minule), zalevam kazde dva dny (kytky stihaji prosychat...), jednou tydne jim dam zalivku jen s vodou. Pred 4 dnym dostaly 0,5ml/l PKacka. Cimz se od schmatu biobizzu prakticky neodchyluju. Hlina je Plagron grow mix, pH drzim 5,9 - 6,1, vcera mereno pH na vytoku 6,3.

No proste to s tim biobizzem nemuzu nejak vychytat. Kolik jim solite vy, presne podle schematu? Ec metr nemam, ale asi do nej investuju. Diky


Zdar, podľa mňa zbytočne moc do nich tlačíš. Dávaš plné dávky, hnojíš každé dva dni a ešte tam prihodíš PK. Rob to naopak, raz za týždeň zahnoj, polovičné dávky, inak zalievaj čistou vodou. Ak by sa prejavil nedostatok, tak prihnoj, je to jednoduchšie ako zamrdať hlinu hnojkami , aj keď org. Odstránenie problému bude rýchlejšie. Pozri moje prvé kolá.
V GS mi odporúčali 1/2 dávky raz týždenne, ale ja som skúsil plné. Fľaky, žltnutie atď. Ďaľšie kolo s minimom hnojek a oveľa lepšie.
Neviem na aké podmienky je to schéma a neviem aké podmienky máš ty. Každopádne je to moja malá skúsenosť s BB.
EC meter ti pri BB moc nepomože (org.), pri mineral. hnojkách je super.
J.


Edit: N alebo K? Obr. je N a ty píšeš K.
Neviem koľko sa má dávať BioGrowu ale dáva sa celý kvet, Biobloom ma málo N.
Ak by to nestačil pokryť ten Plagron Grow, tak tam može byť príčina. To čo som písal vyššie teda platí teraz tak nejak všeobecne. Nečítal som pozorne prvýkrát tvoj príspevok. Skús sa dopátrať ako je to s N v BG a PG, bohužiaľ nemám čas sa v tom vŕtať. ďaľšia možnosť je, že tie listy už rastlina nepotrebuje, tak ich pustí k vode. to je normál a dupľom v 30. dni kvetu. S foto by to bolo lepšie.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Naposledy upravil Jagditrax 21-05-2013 v 19:27 PM

Old Post 21-05-2013 v 19:16 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 307

Jagditrax > Ahoj, diky za radu, ja taky myslim ze jsem to presolil, jen jsem chtel slyset dalsi nazor, zitra je proplachnu a nasadim rozumnejsi davkovani: 3 - 4 ml/l BB bloom a 0,5 ml/l Plagron grow (ma vyssi NPK hodnoty naz BB grow, cili myslim ze to bude stacit).

Jinak ke stavu kytek: Ano ty poskozene listy jsou dole a rostlina uz se jich muze zbavovat, ale to jakym zpusobem se jich zabavuje znaci co ji chybi, nebo prebyva. A pokud tohle dela dole a celkovy stav mi neprijde 100% OK - coz pozna i mene zkusene oko - problem radsi podchytim. Foto dodam pripadne zitra, ted uz se mi nechce...

A tohle je podle me nedostatek K, pri nedostatku N listy cele svetalaji a potom odpadnou, kdezto pri nedostatku K se spali konecky, zacnou se rolovat a az potom list odumre. Samozrejme se mohu mylit a rad si necham poradit


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 22-05-2013 v 00:00 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerv
Nový Člen

Karma uživatele Cerv - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 308

Zdárek lidi, mám BioBizz Grow, BioBizz Fish mix a BioBizz Bloom. Můžu to všechno zároveň lít na tu kytku nebo to mám dělat postupně že bych prvně dal fish při dalším zalévání bloom a pak grow nebo mužu všechno naraz lít ?

Old Post 28-05-2013 v 14:27 PM
Cerv je offline   Profil uživatele Cerv   Find more posts by Cerv   Foto galerie člena Cerv   Click here to Send Cerv a Private Message   Add Cerv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 309

Čau, hele, Biobizz bloom tam lij, až bude kytka v květu. Teď je to zbytečné té hnojit bloomem. Já tam liju jak mi bylo doporučeno o pár řádku výš, že mám hnojit fish-mixem, popřípadě biobizz grow. Kolikrát a jakou dávku to se zeptej zkušenějších, já dávám jednou týdně fish mix v dávce 2ml na 1L vody

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 28-05-2013 v 15:30 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerv
Nový Člen

Karma uživatele Cerv - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 310

Aha a lít to normálně už mužu v této dávce na teprve malý kytičky ?

Old Post 28-05-2013 v 19:51 PM
Cerv je offline   Profil uživatele Cerv   Find more posts by Cerv   Foto galerie člena Cerv   Click here to Send Cerv a Private Message   Add Cerv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 311

Záleží jak máš kytky staré? Já začal od 5 týdnu růstu hnojit 2ml Fish-mixu na 1L vody. Hnojím to 1x týdně a kytky jsou myslím, že spokojené.

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 29-05-2013 v 01:04 AM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durdomiro
Nový Člen

Karma uživatele durdomiro - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 312

podla mojej teorie staci chapat prirodu a potom im mozte vypalovat EC aj 2,5 ked maju prve patro a 4 dni od vzklicenia, mam tieto hnoje a po styroch tyzdnoch je to brutal a lejem im tam toho take kvanta v takych frekvenciach, ze potom nechapem, preco to mne nespaluje..po styroch tyzdnoch 8 pater a rastliny 2x sirsie nez vyssie, kuci krutia hlavami

Old Post 02-06-2013 v 05:25 AM
durdomiro je offline   Profil uživatele durdomiro   Find more posts by durdomiro   Foto galerie člena durdomiro   Click here to Send durdomiro a Private Message   Add durdomiro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durdomiro
Nový Člen

Karma uživatele durdomiro - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 313

zabudol som poznamenat, ze idem semienka.. nedrzim sa ziadnych tabuliek ani ecemetrov, nase babky a dedkovia take nepoznali, skratka valim kolko ide, mozno ked ma naseru im to tam skusim naliat ciste

Old Post 02-06-2013 v 05:29 AM
durdomiro je offline   Profil uživatele durdomiro   Find more posts by durdomiro   Foto galerie člena durdomiro   Click here to Send durdomiro a Private Message   Add durdomiro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 314

Tak se s námi poděl o tvojí teorii, rád se něco přiučím a určitě nebudu sám, kdo se rád přiučí

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 02-06-2013 v 19:50 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 315

citace:
Původní příspěvek od durdomiro
podla mojej teorie staci chapat prirodu a potom im mozte vypalovat EC aj 2,5 ked maju prve patro a 4 dni od vzklicenia, mam tieto hnoje a po styroch tyzdnoch je to brutal a lejem im tam toho take kvanta v takych frekvenciach, ze potom nechapem, preco to mne nespaluje..po styroch tyzdnoch 8 pater a rastliny 2x sirsie nez vyssie, kuci krutia hlavami


no mozna to na kytkach neni poznat, ale na tvoji penezence urcite ...

ekonomicky mi to vychazi lepe to zahnojit jednou za tyden a pripadne postupne pridavat, pokud to kytky vyzaduji, nez takhle plytvat. Dokud musis michat hnojiva v jednotkach litru tak pohoda, ale jak uz potrebujes vice, tak uz si to hlidas, jestli jim tam toho nelejes zbytecne moc.

Proc potom resit v polovine kvetu ze mam totalne zasoleny substrat hnojkama, kdyz se tomu muzu vyvarovat stridmym davkovanim hnojek.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 02-06-2013 v 20:37 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durdomiro
Nový Člen

Karma uživatele durdomiro - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 316

ja sa na to pozeram tak, ze vidim aka je rastlina velka, predstavim si, kolko vody dokaze asi predistribuovat (10cm kyti toho asi vela na den nepotrebuje..) no a podla toho zalievam, seme som pichol na uhladenu podu asi do polovice kvetinaca a zalieval tak 1dcl vody (keby jej tam jebnem pol litra, tak to asi neustoji, vyplavim ju a padla by), takze deci vody sa odpari tiez pomerne rychlo v 11 litrovom keramickom kvetinaci s drenazou z keramzitu a asi 5 l hliny, teda polievam prve dni aj 3-4x per den, hnoje pridavam hned max davky, na tie prve zalievky ich tolko zas neminiem, kedze zarobim na 15 kytiek tak 2l roztoku (v plnej palbe aj viac a nezamyslam sa, ci je to vela alebo malo, robi im to dobre, ludia nechapu, ja nechapem, takze je to f cajku )..prasim im fishmix na listy kazdy den hodinu pred ich budickom, aby sa to rychlo neodparilo a aby si ten hnoj aj uzili (vlhkost neriesim, je tam 200%, takisto teplota 35 stupnov, ale to mi je jedno, je to trava, ma rada tropicke podnebie, tak jej ho vyrobim..), no a cim su rastliny vacsie, tym zarabam viac roztoku, na tie kvetinace max. 20l dva x tyzdenne, coz neni strasne a davam vsetko v plnej sajbe..skusenosti som naberal postupne odmalicka, potom na vyske par semestrov botaniky a venujem sa profi pestovanie najpalivejsich papriciek na svete a starat sa o travu je v porovnani s tym smiesne mam na mailu par fotek keby niekto chce vidiet

Old Post 02-06-2013 v 21:02 PM
durdomiro je offline   Profil uživatele durdomiro   Find more posts by durdomiro   Foto galerie člena durdomiro   Click here to Send durdomiro a Private Message   Add durdomiro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durdomiro
Nový Člen

Karma uživatele durdomiro - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 317

niekde som uletel..ked kyti podrastli tak na 15cm, z toho 13 stonek, zasypal som ich az po listy, mam skusenosti s rajcatami, ze tie korene hodia aj do "metrovej" vysky a cakal, ci ten stonek pusti korene (s rizkami sa mi to nepodarilo, ale to som nemal biobizz ale ionic growth technology - hodne gut hnoj taky) a te stonky nie ze hodili korene, ale este aj nad hlinou, skoro na kazdom kvetinaci trcia zo zeme, coz je gut, rastliny maju 20cm a 8 pater (sterling haze a hawai maui waui) a su v tej zemi jak zabetonovane, stonky jak verzatilka, uprostred aj hrubsie, vypada to naozaj hodne dobre..mam velke plany s tymi rastlinami, toto je moj treti grow, prvy cca 270g, druhy skoro 300, mal som sativy kusharelly a buba kush, take chciple klony mi doniesol kamos od znameho growera odtalto, ale nieco z toho bolo..no uvidim, co daju semena, ale 300 je vtip, ktory sa dufam neodohra na mne

Old Post 02-06-2013 v 21:13 PM
durdomiro je offline   Profil uživatele durdomiro   Find more posts by durdomiro   Foto galerie člena durdomiro   Click here to Send durdomiro a Private Message   Add durdomiro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durdomiro
Nový Člen

Karma uživatele durdomiro - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 318

idem pod 400w metalom a na kvete sodou jasne tou istou watazou

Old Post 02-06-2013 v 21:17 PM
durdomiro je offline   Profil uživatele durdomiro   Find more posts by durdomiro   Foto galerie člena durdomiro   Click here to Send durdomiro a Private Message   Add durdomiro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 319

no tak ten bloom je docela vodicka, takze tou se zrovna moc setrit nemusi

s tim fish mixem bych zbytecne koncentraci neprekracoval, kdyz to neni treba. On je super i v te doporucene koncentraci

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 02-06-2013 v 21:42 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durdomiro
Nový Člen

Karma uživatele durdomiro - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 320

k bloomu som sa este nedopracoval, fishmix je odporucena davka 2-5ml na liter vody, ja som dal 6ml, coz neni take prekrocenie a nameral mi merak 2,4..ale ked som namiesal grow s fishmixom, korenakom a biohevnom a davky som dal skor tie hornohranicne, ec som mal 1,8

Old Post 02-06-2013 v 21:50 PM
durdomiro je offline   Profil uživatele durdomiro   Find more posts by durdomiro   Foto galerie člena durdomiro   Click here to Send durdomiro a Private Message   Add durdomiro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5336960 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív