Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 225

indosamente ty zlobíš :-) pust jar z hlavy, kdo ti to proboha poradil ? je to ropný derivát, chemka jak řemen, leda tak na špinavé nádobí, kytka póry na povrchu dýchá, už slyším ty sprostá slova která ti poslala, když jsi do ní dal jar.. když chceš kytku sprchovat, tak vodou nebo max. glycerinové mýdlo, já např. dělám z glycerinu konopné mýdlo.

Scotty, usychání spodních listů je normální, někdy je to spálené od slunce, jindy si je samotná kytka vycucává, když je nějaký problém, např. přehnojené.. pár listů oželíš, stejně s tím nic neuděláš, hlavně je netrhej dokud sami neodpadnou, to hlavně platí u automatů

Naposledy upravil Martin666 24-06-2014 v 14:59 PM

Old Post 23-06-2014 v 18:34 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty
Nový Člen

Karma uživatele Scotty - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 226

Dikes za radu Martin666

Old Post 23-06-2014 v 18:58 PM
Scotty je offline   Profil uživatele Scotty   Find more posts by Scotty   Foto galerie člena Scotty   Click here to Send Scotty a Private Message   Add Scotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 227



zdravim, zkousim pestovat v libra dripu, mam je v prvnim tydnu kvetu a na pomalu vsech listech se objevuje toto (viz foto), zalivku maji ph 5.5 - 6, ec 0.9, na vytoku pH 6.3, ec 0.9, myslim si ze jsou presviceny, palim na ne 6ti kilem na docela malym prostoru, ale bojuju i docela s vlhkem, nejakych 60-80% neni to nahodou plisen?

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 23-06-2014 v 19:16 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zikky16
Nový Člen

Karma uživatele zikky16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 228

Tak REPORT na ROCK EFFECT, po aplikaci bych řekl že 60 % těch žlutých broučků opadlo, jen co jich pár zmizelo, tak se objevila armáda červených pavoučků. Dnes jsem aplikoval ROCK EFFECT znovu tak uvidíme co se za 2 dny z toho vyvrbí.

Old Post 24-06-2014 v 11:17 AM
zikky16 je offline   Profil uživatele zikky16   Find more posts by zikky16   Foto galerie člena zikky16   Click here to Send zikky16 a Private Message   Add zikky16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Poomooc Příspěvek č. 229



Zravim po dlouhe dobe jsem tu zas,ale hned mam problem...
Nema nekdo zkusenosti co by to mohlo bejt,kroutej se mi listy,ale jen na nekterej kytkach a ja nevim co to je...

Old Post 25-06-2014 v 08:26 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 230

Dekuji moc

Old Post 25-06-2014 v 08:27 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 231

Obcas jsem na listy zahlid takovou malou housenecku jako nit slabou a asi tak 1-2mm dlouhou...Nebo jestli mi neco zere koreny,ale proc to maj jen nektery a nee vsechny...Jsou 7den 12/12

Old Post 25-06-2014 v 08:36 AM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 232

citace:
Původní příspěvek od kostě
Začínaji se mi vyskytovat nějaký anomálie nevíš co by to mohlo být ? je na růstu 14 tej den; ph 5,8 - 5,9; EC do 1,5 - 1,6; kytky sou prokořeněný v 11l květnících; systém drip v kokosu... na listech se oběvují černé fleky...


citace:
Původní příspěvek od Scotty
Nazdar,
mám zřejmě stejnej problém jako Lynx. Listy od spoda žloutnou a pak usychaj.


zkuste se podívat tady. http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-3657.html

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 25-06-2014 v 08:52 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 233

Tohle se stává i na zcela zdravých rostlinách. Z tohohle si nadělej těžkou hlavu.
Je tedy zvláštní to mít na několika rostlinách naráz to už je možná i štěstí. Ale já to čas od času mám taky na jedné rostlince.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 25-06-2014 v 10:56 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 234


Zdravíčko, tohle se mi udělalo na listech. Sorry, ta fotka není moc popisná, ale makro na mém mobilu je tak nějak ránu pěstí. Každopádně kytka je zasazená v zemi na políčku a je celkem divné, že u druhé kytky, která je zasazená asi metr až dva opodál, tyto problémy nejsou. Můj tip jsou svilušky, ale radši si vyslechnu i další objektivní názory

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 25-06-2014 v 11:02 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 235

Podobný šílenosti mi dělaly kytky z nakvetlejch řezů, řekl bych že je to ze stresu, pak se to srovná

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Old Post 25-06-2014 v 12:58 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankalhotaq
Nový Člen

Karma uživatele pankalhotaq - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 236


Ahoj. Poradí mi někdo s tímhle?

Old Post 25-06-2014 v 13:52 PM
pankalhotaq je offline   Profil uživatele pankalhotaq   Find more posts by pankalhotaq   Foto galerie člena pankalhotaq   Click here to Send pankalhotaq a Private Message   Add pankalhotaq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 237

Ty vole kluci dik..hmmm tak to sedi...no prave ze mi je dal kamos a mel uz je preple cca 7dni na 12/12 no debil...ja je jel 13dni na 18/6 a nektery jsou takove...Myslite ze gramaz bude mensi??nebo to nebude mit vliv...

Old Post 25-06-2014 v 13:57 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 238

mne to myslim kedysi robili svilusky.

Old Post 25-06-2014 v 14:43 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 239

citace:
Původní příspěvek od pankalhotaq
Ahoj. Poradí mi někdo s tímhle?

stránky dozadu se to řešilo mne tenhle jev už zabil tři kytky ale mám pocit že na Nékteré kytky kde to začínalo(že to nebylo až takhle uschlý) pomohlo železo do zálivky.Použil sem plantella tekuté železo.Ale nevím jestli tohle zachráníš.Zkus ten vrchol ustřihmout a zahnojit to tím železem...já mám ale stále pocit že to dělají peticidy(herbicidy)..máš poblíž polnohospodářské pole které ošetřují?

Old Post 25-06-2014 v 16:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 240

citace:
Původní příspěvek od Martin666
indosamente ty zlobíš :-) pust jar z hlavy, kdo ti to proboha poradil ? je to ropný derivát, chemka jak řemen, leda tak na špinavé nádobí, kytka póry na povrchu dýchá, už slyším ty sprostá slova která ti poslala, když jsi do ní dal jar.. když chceš kytku sprchovat, tak vodou nebo max. glycerinové mýdlo, já např. dělám z glycerinu konopné mýdlo.

Scotty, usychání spodních listů je normální, někdy je to spálené od slunce, jindy si je samotná kytka vycucává, když je nějaký problém, např. přehnojené.. pár listů oželíš, stejně s tím nic neuděláš, hlavně je netrhej dokud sami neodpadnou, to hlavně platí u automatů


Proč nesmíš trhat uschlé aneb choroboplodné lístí z automatů?Já jsem mal u automazara podezření na listovou plíseň pak sem chycené listy ostříhal a pak stříkal fungicidem..

Old Post 25-06-2014 v 16:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9851740 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív