Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 209

kolubijec jo a s tema reakcema psal ze sou okamzity. to znamena nepromysleny kdyby byly promysleny tak mu to trva mnohem dyl u fotbalku je to jedno jestli hrajes obema rukama kdyz mas micek jenom v predu a v tom je ten rozdil u auta to jedno neni.

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 05-05-2005 v 11:37 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Re: ................ Příspěvek č. 210

citace:
Původní příspěvek od kolumbijec
zkoureny reflexy sou kurwa rychlejsi......


Muzes mi popsat jak jsi to zjistoval? Jak jsi meril? Jestli jen tak ze mas proste takovy pocit, no tak to ja ozralej mam taky pocit, ze jsem nechytrejsi, nejsilnejsi a nejrychlejsi, ale realita je jina.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 05-05-2005 v 11:38 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Re: Re: ................ Příspěvek č. 211

citace:
Původní příspěvek od Sinuhet


Muzes mi popsat jak jsi to zjistoval? Jak jsi meril? Jestli jen tak ze mas proste takovy pocit, no tak to ja ozralej mam taky pocit, ze jsem nechytrejsi, nejsilnejsi a nejrychlejsi, ale realita je jina.


No, v knize Marihuana Mýty a fakta se dočteš, že když si kuřák zvykne dělat určitou činnost ve stavu blaženém, je schopen plnit tento úkol lépe než střízlivý nekuřák
Samozřejmě tím neobhajuju řízení pod vlivem (ikdyž ), jen odpovídám

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 05-05-2005 v 11:43 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sindiiii
Nový Člen

Karma uživatele Sindiiii - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 212

jak jinak..

Old Post 05-05-2005 v 12:28 PM
Sindiiii je offline   Profil uživatele Sindiiii   Find more posts by Sindiiii   Foto galerie člena Sindiiii   Click here to Send Sindiiii a Private Message   Add Sindiiii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrbic
Stálý Člen

Karma uživatele vrbic - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 213

Ridit zkourenej to podle me neni moc dobry. Je teda fakt, ze si to mnohem vic užíváš, ale je to velky riziko a kdybych zkourenej v aute nekoho zabil, tak bich si to vživotě neodpustil, přestal bych hulit, měl bych celoživotní schýzu... A to fakt nechci!

Old Post 05-05-2005 v 12:40 PM
vrbic je offline   Profil uživatele vrbic   Find more posts by vrbic   Foto galerie člena vrbic   Click here to Send vrbic a Private Message   Add vrbic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ALC.
Nový Člen

Karma uživatele ALC. - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 214

muj názor je následující:když jsem zhulenej tak se mi jede daleko líp než za střízliva,uplně se s tim autem sžij ,cejtim každou jeho reakci a ve smyku mam na to takovej "cit" takže můžu dobře reagovat,jezdim pomalejš a jsem opatrnější.Zhulenej jsem najezdil tak 2krát tolik než střízlivej.Mam takovou příhodu která mi v tom utvrdila:jel jsem poprvý se škodárnou(předtim jsem řídil jenom předohraby) a nechápal jsem chování toho auta,hlavně jak se ta prdel "vlní" když zatočíš ,pak jsem si po cestě zahulil a od tý doby se mi jelo daleko líp,předtim mě to hodinu sralo a pak jsem si za pět minut zvyk.Neznam s autem větší prdel než si v zimě dát špeka a pakjít řádit někam na parkoviště nebo si dávat nějakou trasu se zatáčkama (samo ,že tam nesmí nic jet a musí tam bejt vidět,nechci nikoho sundat), kort ze škodárnou vševzadu je to mazec největší.Smyku zdar a jezděte opatrně a s rozumem ,vždyť dementů už je na silnicích hodně

Old Post 05-05-2005 v 12:41 PM
ALC. je offline   Profil uživatele ALC.   Find more posts by ALC.   Foto galerie člena ALC.   Click here to Send ALC. a Private Message   Add ALC. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raddy
Nový Člen

Karma uživatele raddy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 215

Mam podobny nazor ako ALC., ci uz si zakurim a sadnem do svojej starej skodovky alebo do svojho 300 konoveho nissana, perfektne si cestu uzijem.Ak idem na dlhsiu jazdu(sukromne) tak si vzdy zakurim a soferujem ovela viac v pohode a hlavne opatrne a predvidavo.Ale musim sa priznat ze jednu haluz som zazil a asi na tom scasti mal podiel aj trava: na krizovatke som cakal na zelenu, bol som nad niecim zamysleny, blikla zelena a ja som odbocil dolava tak ako som chcel, ale o jeden pruh skor, teda do protismeru.Bolo to v noci, zrazu mi doslo ze idem v protismere, tak som na to dupol asi viac nez bolo treba a hned to bolo 150, nastastie oproti nic neslo, to som sa fakt zlakol, ale uz sa mi nikdy viac nic podobne nestalo....Ale vseobecne si travu za volantom vychutnavam, aj ked suhlasim s tym ze na kazdeho to moze posobit inak a fakt dobry model moze sposobit zasek, co moze byt osudne...

Old Post 05-05-2005 v 13:30 PM
raddy je offline   Profil uživatele raddy   Find more posts by raddy   Foto galerie člena raddy   Click here to Send raddy a Private Message   Add raddy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

............. Příspěvek č. 216

2virgill: hej je jasny ze kazdej musi vedet co snese. nekdo si da pul speka a de blit a nekdo da tri a stoji. znam typka co kdyz se zkouril tak delal tak velky zvere ze toho radsi nechal. ten by asi zdymenej za volant nemel jit........... a co se tyce toho fotbalku: hral's ho nekdy nebo aspon videl jaxe hraje???? co to meles ze je jedno jestli hrajes obema rukama????? reakce ty narizuje tvoje podvedomi. ty nemuzou byt nepromysleny. to sou proste REAKCE. jo a koho sem urazil????????,

2sinuhet:90% lidi co sem kdy potkal na turnaji tak byli zkoureni a kazdej ti potvrdi ze ses proste rychlejsi. (JE JASNY ZE NE FSICHNI!!!!!!!!)

respect to ALC. (presne vystizena jizda zkourenej. de o to uzivat si a ne nekoho ohrozovat)

Old Post 05-05-2005 v 14:01 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.E.M.E.R
Stálý Člen

Karma uživatele G.E.M.E.R - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 217

som presne toho nazoru,čo ALC.
Skureny vecsinou jazdim pomaly,ale v poslednom čase,ked som v aute sam,tak sa mi paci rychla jazda. Ale zalezi aj na druhu materialu. Po skanku mam lepsie reflexy.(stolny fotbal)

Old Post 05-05-2005 v 14:17 PM
G.E.M.E.R je offline   Profil uživatele G.E.M.E.R   Find more posts by G.E.M.E.R   Foto galerie člena G.E.M.E.R   Click here to Send G.E.M.E.R a Private Message   Add G.E.M.E.R to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 218

Vy fakt verite tomu, ze kdyz jste zhuleni dokazete dobre posoudit svuj vlastni vykon? Tak to asi hulime kazdy neco jineho.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 05-05-2005 v 16:23 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 219

ja ridim spis hur, pri jizde mivam zaseky, zapominam zatacet, blinkry... radsi ani nejezdit... mam strach, ze to negde omotam kolem stromu... nebo nekoho zabiju... trochu zodpovednosti pratele

p s y c h o 8 4

Old Post 05-05-2005 v 17:42 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 220

ja jezdim denne a vetsinou zhuleny.Ze zacatku to nebylo nic moc(neco jako psycho84).Casem se to ale poddalo,je to jen o zvyku.Ted je to ta nejvetsi pohodicka.Auto a k tomu dobra muzika je pro me place to smoke no.1.Je to parada zi fouknout sklo kdyz sviti cervena....a pote jsem tim nejvzornejsim ridicem......jezdim pomaleji....nikam nespecham...je mi fajn

Old Post 05-05-2005 v 19:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

............. Příspěvek č. 221

2sinuhet: jo verim tomu. a asi fukt hulime kazdej neco jinyho. (jenom newim co hulis ty.......)

Old Post 06-05-2005 v 09:11 AM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 222

Celou autoskolu jsem delal zcadenej a tak me prijde tak nejak samozrejmejsi ridit zhulenej.hlavne me bavi jezdit sam zcadenej poslouchat muziku a palit to jako svine.A co radi predjizdite?ja docelo mam rad ten adrenalin kdyz proti jede auto a rikas si jestli to stihas....zatim pokazdy jsem to stihnul.....musim zaklepat.

Old Post 06-05-2005 v 09:44 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 223

Skoda, ze az to nestihnes, odnesou to i ti kolem tebe.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 06-05-2005 v 09:58 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 224

Sinuhet od toho sou nakladaky s nohama ridice nad urovni hlavy dela negra....

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 06-05-2005 v 10:16 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7945760 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív