Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 601

Podle mě špatnej příjem živin z důvodu přemokření a tím malá vzdušnost substrátu. Co tím myslíš špatná kvalita substrátu? Ten pěst stojí námahu a peníze a kvalitní substrát je v tom zanedbatelná položka. Na tom bych nešetřil. Zkusil bych jednu kytku vyklepnout a mrknul na kořeny.
Včechny pak přesadil. Kytky ze semínka v třetím týdnu musejí vypadat jinak. :-)

Old Post 30-12-2014 v 12:15 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 602

Ten substrat bude zasadni zjisti si na jak dlouho je predhnojeny , ja bych asi jeste nehnojil.a prijde mi ze to mas dost prelite,



Old Post 30-12-2014 v 13:16 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JayCutler
Nový Člen

Karma uživatele JayCutler - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 11  

žloutnutí listů Příspěvek č. 603

Ahoj mám problém s listy. Od začátku bylo vše v pohodě měly krásně zelenou barvu ale od cca 2-3 týdne květu začaly žloutnout.
Jedu hlínu pod 250w. Tedka cca 32 den květu model Pepr. Vlhkost zhruba 45%. Teplota v noci nejmin 16 spis 17, ve dne cca 22-23. Ph a Ec bohužel neměřím, myslím si,že právě v ph bude problém. TAdy přikládám foto.

http://postimg.org/image/58a8fkuuf/

http://postimg.org/image/lkfx0y535/

Old Post 30-12-2014 v 16:48 PM
JayCutler je offline   Profil uživatele JayCutler   Find more posts by JayCutler   Foto galerie člena JayCutler   Click here to Send JayCutler a Private Message   Add JayCutler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 604



ahoj groweri tady je muj problem prosim pomozte..... pouzite hnojivo plagron alga bloom 4ML na dva litry plus 1 ml pk13-14 plagron.28 den kvetu vybojka 600 w. mozna malo hnojiva? tabulka udava jednou tolik .nebo moc? prolival sem jednu kytku vodou jen ctyri dny a beze zmeny, enzymy kazdy tyden.diky za pomoc grow up.

Old Post 04-01-2015 v 10:27 AM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 605

to adiotron: Málo dusíku..

Old Post 04-01-2015 v 16:30 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 606

souhlas dej ji poradne nazrat dusiku udelal bych aspon 2zalivky na rust

Old Post 04-01-2015 v 16:57 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 607

diky moc za radu myslite ten algagrow na rust? a vtom kvetu neni dusik ci co? a nebude stacit zvysit tu kvetovku na 8ML na dva litry plus 1 ml pk misto 4ML na litr plus 1 ml pk? nebo mam jeste dokoupit neco? diky za echo kluci

Old Post 05-01-2015 v 06:47 AM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 608


Zdar, mám problém s listami. Už vážne neviem kde by mohla byť chyba lebo robí mi to vždy či in pod 150w aj 250w a tiež aj oout. Myslel som že je to voda ale teraz zalieva destilkou a robí to furt, je jedno či s hnojivom alebo bez. Ph držím okolo 6. Teplota deň 25-26 noc 19 vlhkosť okolo 50%. Robi to mazar, JH, WW aj passion #1. Neviem si rady..

wtf?

Old Post 05-01-2015 v 07:47 AM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 609

Jak vysoko máš lampu ? Mě to příjde jako spálení něco podobného mi dělalo když jsem vyměnil CFL za sodík a dal lampu moc nízko hned mi to začlo dělat stejný příznaky... řekl bych že to bude šok ze světla.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 05-01-2015 v 13:06 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 610

citace:
Původní příspěvek od adiotron
diky moc za radu myslite ten algagrow na rust? a vtom kvetu neni dusik ci co? a nebude stacit zvysit tu kvetovku na 8ML na dva litry plus 1 ml pk misto 4ML na litr plus 1 ml pk? nebo mam jeste dokoupit neco? diky za echo kluci



nic bych nepridaval a nezvysoval davku az to neprehnojis normalne proste bych dal pomer na rust mas to na tabulkach davkovani ne jak se hnoji na rust

Old Post 05-01-2015 v 13:26 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 611

Lampa je cca 10cm lebo je v cooltube tak teplota ok. Čerstvé lístky to ale nerobia spíš tie staršie a spodky.

wtf?

Old Post 05-01-2015 v 13:40 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 612

citace:
Původní příspěvek od rogi4
Zdar, mám problém s listami. Už vážne neviem kde by mohla byť chyba lebo robí mi to vždy či in pod 150w aj 250w a tiež aj oout. Myslel som že je to voda ale teraz zalieva destilkou a robí to furt, je jedno či s hnojivom alebo bez. Ph držím okolo 6. Teplota deň 25-26 noc 19 vlhkosť okolo 50%. Robi to mazar, JH, WW aj passion #1. Neviem si rady..

Vypadá to, že vubec nehnojíš, je to podvyživené, jak hnojíš a kolik?

Grow Max 150W

Old Post 05-01-2015 v 16:44 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JayCutler
Nový Člen

Karma uživatele JayCutler - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 613

Poradte prosím psal jsem sem před pár dnama příspěvek. Bohužel nevím jak mam vložit fotku tak je tam na fotky pouze odkaz. Je to sesychání a žloutnutí listů odspodu viz foto vlivem špatného ph nebo ne?

Old Post 05-01-2015 v 17:58 PM
JayCutler je offline   Profil uživatele JayCutler   Find more posts by JayCutler   Foto galerie člena JayCutler   Click here to Send JayCutler a Private Message   Add JayCutler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 614

hnojím 5ml/l alga grow, teraz už som v kvete tak bloom a striedam to s biobizzom product X tiež 5ml/l plus enzymes 1ml/l každá zálievka, cca každé 3 dni. EC bohužial nemeriam.

wtf?

Old Post 05-01-2015 v 19:21 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: žloutnutí listů Příspěvek č. 615

citace:
Původní příspěvek od JayCutler
Ahoj mám problém s listy. Od začátku bylo vše v pohodě měly krásně zelenou barvu ale od cca 2-3 týdne květu začaly žloutnout.
Jedu hlínu pod 250w. Tedka cca 32 den květu model Pepr. Vlhkost zhruba 45%. Teplota v noci nejmin 16 spis 17, ve dne cca 22-23. Ph a Ec bohužel neměřím, myslím si,že právě v ph bude problém. TAdy přikládám foto.

http://postimg.org/image/58a8fkuuf/

http://postimg.org/image/lkfx0y535/

Nepíšeš nic o hnojení, pokud nehnojíš, tak velká podvýživa.

Grow Max 150W

Old Post 05-01-2015 v 23:05 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JayCutler
Nový Člen

Karma uživatele JayCutler - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 11  

Re: Re: žloutnutí listů Příspěvek č. 616

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Nepíšeš nic o hnojení, pokud nehnojíš, tak velká podvýživa.


hnojim přípravkama od canny enzymy 5ml + zakladni na rust i kvet 10 ml to jsem v průbehu kvetu vymenil za 5ml booster na kvet

Old Post 06-01-2015 v 06:26 AM
JayCutler je offline   Profil uživatele JayCutler   Find more posts by JayCutler   Foto galerie člena JayCutler   Click here to Send JayCutler a Private Message   Add JayCutler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JayCutler
Nový Člen

Karma uživatele JayCutler - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 617

množství hnojiva je na 2l vody

Old Post 06-01-2015 v 06:36 AM
JayCutler je offline   Profil uživatele JayCutler   Find more posts by JayCutler   Foto galerie člena JayCutler   Click here to Send JayCutler a Private Message   Add JayCutler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 618



takéto vyblednuté a žltkasté sú niektoré listy...

wtf?

Old Post 06-01-2015 v 10:51 AM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: Re: Re: žloutnutí listů Příspěvek č. 619

citace:
Původní příspěvek od JayCutler


hnojim přípravkama od canny enzymy 5ml + zakladni na rust i kvet 10 ml to jsem v průbehu kvetu vymenil za 5ml booster na kvet

Uplně ti nerozumím, ale pokud jsi vynechal hnojiva a dáváš jen booster, tak to je chyba, booster je navíc, ale hnojiva jsou základ, spočítej si EC hnojiv podle tabulky, ale na květu bys měl mít min EC 1,8 i v hlíně, bude už vyčerpaná. Enzymy nemají výživu, je to jen pomocný přípravek a booster bude obsahovat jen P a K a tobě bude chybět N , který je v té základní řadě hnojiv. Případně to rozepiš přesněji co, kdy a kolik . Kontoluješ PH toho, co tam leješ?

Grow Max 150W

Old Post 06-01-2015 v 11:12 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 620



Poradíte prosím čím to může být a jak to vyřešit? Je to 4. týden 12/12, PH 6,5 v bubleru hnojeno základní trojsložkou GHE. Včera se mi moc potopilo vzduchování tak voda jen proudila a na hladině se udělal takovej škraloup kterej se pak romíchal v roztoku. Mám vyměnit roztok?

Old Post 06-01-2015 v 11:37 AM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JayCutler
Nový Člen

Karma uživatele JayCutler - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 11  

Re: Re: Re: Re: žloutnutí listů Příspěvek č. 621

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Uplně ti nerozumím, ale pokud jsi vynechal hnojiva a dáváš jen booster, tak to je chyba, booster je navíc, ale hnojiva jsou základ, spočítej si EC hnojiv podle tabulky, ale na květu bys měl mít min EC 1,8 i v hlíně, bude už vyčerpaná. Enzymy nemají výživu, je to jen pomocný přípravek a booster bude obsahovat jen P a K a tobě bude chybět N , který je v té základní řadě hnojiv. Případně to rozepiš přesněji co, kdy a kolik . Kontoluješ PH toho, co tam leješ?


ph právě neměřím budu ho měřit až od příští sklizně, mám za cca 14 dni sklizen mám to ještě dneska zalejt hnojivem? naposled?

Old Post 06-01-2015 v 13:17 PM
JayCutler je offline   Profil uživatele JayCutler   Find more posts by JayCutler   Foto galerie člena JayCutler   Click here to Send JayCutler a Private Message   Add JayCutler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 622

citace:
Původní příspěvek od H+H
Poradíte prosím čím to může být a jak to vyřešit? Je to 4. týden 12/12, PH 6,5 v bubleru hnojeno základní trojsložkou GHE. Včera se mi moc potopilo vzduchování tak voda jen proudila a na hladině se udělal takovej škraloup kterej se pak romíchal v roztoku. Mám vyměnit roztok?


v bubleru máš ph 6,5? to je ph vhodný do hlíny ne do hydra , tam bys měl mít ph kolem 5,5 to nejspíš bude tvůj problém

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 06-01-2015 v 13:36 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 623

citace:
Původní příspěvek od sWei


v bubleru máš ph 6,5? to je ph vhodný do hlíny ne do hydra , tam bys měl mít ph kolem 5,5 to nejspíš bude tvůj problém

Zkusím to snížit ale mám to tak celou dobu a problém nebyl. U testu na ph přímo od GHE je vyznačeno 6-6,5 jako optimální

Old Post 06-01-2015 v 13:58 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 624

to adiotron: Chlape,plagron alga bloom má poměr živin 1,5-13-14,takže tam je pramálo dusíku,jak už to tak u květovejch hnojiv bejvá..Ta alga grow má 2,9 - 4,9 - 6,9,to taky není moc,ale snad pomůže.Já bych dal grow místo jednoho,z těch dvou co používáš..
ať sa daří!

Old Post 06-01-2015 v 18:52 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 625

citace:
Původní příspěvek od H+H

Zkusím to snížit ale mám to tak celou dobu a problém nebyl. U testu na ph přímo od GHE je vyznačeno 6-6,5 jako optimální


koukni tady na nějaký hydro pěsty pročti jaký používaj ph já jela jen kokos tam je nej ph 5,8 ale v čistým hydru je to ještě nižžší tohle je opravdu vysoký ph na bubler

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 06-01-2015 v 20:49 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 626

Slyšel jsem že Holanďani jedou v hydru 5,5 tak to zkus


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 06-01-2015 v 21:08 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 627

citace:
Původní příspěvek od sWei


koukni tady na nějaký hydro pěsty pročti jaký používaj ph já jela jen kokos tam je nej ph 5,8 ale v čistým hydru je to ještě nižžší tohle je opravdu vysoký ph na bubler

vyměnil jsem celý roztok s ph 5,5 protože ty škraloupy mi tam docela vadily... možná to tím bude ale vždycky jsem dával těch 6-6,5 a vždycky to bylo super, no uvidím zítra jak se to pohne. Díky za rady. Z nějakých nedostatků to být nemůže? Používám opravdu jen základní trojsložku GHE. Mám tam taky dost nízkou vlhkost asi 30% ale to asi nevadí když je to v květu. Jedná se o Euforii

Old Post 06-01-2015 v 21:15 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 628

vlhkost by problém být neměla, chybět tomu nejspíš něco bude ale to vše souvisí s tím PH, vstřebávání živin na něm závisí

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 07-01-2015 v 12:10 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 629

To snad není možný, včera bylo PH 5.5 a teď to vylítlo až na 7 a nic jsem s tim nedělal... tak jsem to zas stahnul na 5.5 čím to může být?

Old Post 07-01-2015 v 18:53 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 630

necháváš tu vodu odstát než ji použiješ?

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 07-01-2015 v 19:19 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 631

citace:
Původní příspěvek od sWei
necháváš tu vodu odstát než ji použiješ?

Ano, mám ji v barelu od pitné vody a mícham dopředu a měřím to ještě jednou než jim to naleju. Kdysi se mi to dělo v aeroponii a v bývalém hydroponicu mi poradili přidat 1/4ml/L micra a to pomáhalo udržet to stabilní ale nikdy jsem nepřišel na to proč to bylo. Teď jsem to změřil zase ze vzorku z bubláku a zase to vylezlo na ph 6

Old Post 07-01-2015 v 20:54 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Postman16
Stálý Člen

Karma uživatele Postman16 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Postman16 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 632



Zdar nevíte někdo čím tohle je? Nedostatek draslíku nebo přehnojené?

Old Post 10-01-2015 v 21:03 PM
Postman16 je offline   Profil uživatele Postman16   Find more posts by Postman16   Foto galerie člena Postman16   Click here to Send Postman16 a Private Message   Add Postman16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 633

citace:
Původní příspěvek od Postman16
Zdar nevíte někdo čím tohle je? Nedostatek draslíku nebo přehnojené?





spalene hnojkama to bude jake mas ec?

Old Post 10-01-2015 v 21:06 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Postman16
Stálý Člen

Karma uživatele Postman16 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Postman16 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 634

EC 1.6 ph tak 5.3-6.0

Old Post 10-01-2015 v 21:09 PM
Postman16 je offline   Profil uživatele Postman16   Find more posts by Postman16   Foto galerie člena Postman16   Click here to Send Postman16 a Private Message   Add Postman16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 635



díky všem moc za radu měli jste pravdu stím dusíkem spravilo se to akorád mám další problém a nevím si rady poradíte prosím?

Old Post 12-01-2015 v 14:51 PM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 636

málo fosforu? Každopádně si to nechal dojít dost daleko

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 12-01-2015 v 15:10 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 637

citace:
Původní příspěvek od adiotron
díky všem moc za radu měli jste pravdu stím dusíkem spravilo se to akorád mám další problém a nevím si rady poradíte prosím?
prepaleny a ph problem

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 12-01-2015 v 15:23 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adiotron
Nový Člen

Karma uživatele adiotron - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 638

ph cajk davka hnojiva plagron alga bloom 4ml na litr po nasazeni pk 13-14 1ml na litr zaclo na te jedne schnout po tydnu pk vysazeno jen alga bloom plus tydne enzym

Old Post 12-01-2015 v 17:12 PM
adiotron je offline   Profil uživatele adiotron   Find more posts by adiotron   Foto galerie člena adiotron   Click here to Send adiotron a Private Message   Add adiotron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 639

citace:
Původní příspěvek od adiotron
ph cajk davka hnojiva plagron alga bloom 4ml na litr po nasazeni pk 13-14 1ml na litr zaclo na te jedne schnout po tydnu pk vysazeno jen alga bloom plus tydne enzym

čau,
hele to Ph zas tolik neřeš, pokud tam máš 6,5, nebo měl a teď jen fosforkou snižuješ na těch 5,5 zas takovej vliv to rozhodně mít nebude. Ono totiž srazit Ph kyselinou není až zas tak dobrá věc, kor jestli máš vodu po odstátí třeba 8,0, jako já. Je to tím, že z tý vody vyprchá chlor a co2, čímž se Ti to bude zvyšovat pořád dokola. Já měl kdysi NFT to nejmenší a denně jsem jak kkt měřil, než jsem zjistil, že to stejně pořádně neuhlídám a na kytkách jsem to zas tolik nepozoroval. Nakonec dneska to řeším reversní osmozou vody před zalejváním a je to NEJ co jsem zkoušel. Je tu někde ve FAQu dost dobrej článek, jak a proč se to Ph takhle mění i s velice podrobnejma tabulkama co s vodou dělá právě třeba kyselina fosf., nebo citronová, dusičná a zkus se po tom podívat a pak až to přelouskáš (je to dost dlouhý) zjistíš, jak to vlastně s tím Phčkem je, a jak je těžký to třeba pprávě udržet nižší alespoň 2-3 dny. Já našel alespoň tohle http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#97
, ale to je fakt hovno info oproti tamtomu. Měj se fajn............23

taky dobrej thread http://grower.cz/forum/showthread.p...light=%2Bosmoza

Naposledy upravil dvojka-trojka 12-01-2015 v 22:07 PM

Old Post 12-01-2015 v 21:43 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckerOne
Nový Člen

Karma uživatele LuckerOne - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 640

caute..moze mi prosim niekto poradit.. na listoch mojej euphorie sa objavili hnede suche flaky.. ph mam v pohode (medzi 6,3-6,8) hnojim biobizz..pripajam foto : http://i61.tinypic.com/w7c65i.jpg

Old Post 17-01-2015 v 15:01 PM
LuckerOne je offline   Profil uživatele LuckerOne   Find more posts by LuckerOne   Foto galerie člena LuckerOne   Click here to Send LuckerOne a Private Message   Add LuckerOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 641

LuckerOne: to máš v hlíně nebo v hydru?

Old Post 18-01-2015 v 08:29 AM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckerOne
Nový Člen

Karma uživatele LuckerOne - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 642

je to v hline ale maju ten problem iba euphorie, mam tam i budhu a hashberry

Old Post 18-01-2015 v 09:38 AM
LuckerOne je offline   Profil uživatele LuckerOne   Find more posts by LuckerOne   Foto galerie člena LuckerOne   Click here to Send LuckerOne a Private Message   Add LuckerOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 643



Zdravím všetkých, mám problém, potrebujem vaše rady. Som na začiatku 4-týždňa kvetu a po prepnutí na kvet a výmene výbojky za sodu mi začali listy strácať farbu- žltnúť a potom vysychať. Neviem kde môže byť problém.
Médium: Biobizz light mix
Teplota deň: 25-27
Teplota noc: 18-20
Vlhkosť:45-60%
Hnoje: Plagron Alga Bloom 4-5ml/l + Enzymes 1ml/l kažá zálievka
PH zálievky 6-6,1
EC nemeriam
Výška lampy cca 30-40cm
Lampa: Philips Master Son Pia-Plus 250W
Ďakujem za vaše rady!
http://grower.cz/home/potw.php?photoid=553014&action=show
http://grower.cz/home/potw.php?action=show&photoid=552300

wtf?

Old Post 18-01-2015 v 21:31 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 644


ahoj,

mam problem cca u 2 kytek. Jedu Ebb and flow v hydro vane.
18. den kvetu
ph 5.8
EC +- 1.3
hnoje: Hesi bloom + fosfor + CO2 tabletka.
rezervoar: 30L

Spaleny by to bejt nemelo, pac EC mam jen 1.3 (ale nekde se kroutej cepele smerem nahoru).

Vcera jsem menil komplet roztok a namichal na 30l (150ml bloom Hesi + 7.5 fosforu) - zadne zlepseni zatim nevidim - spis opak ;(


Nejake rady???

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 19-01-2015 v 12:17 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hhaass27
Nový Člen

Karma uživatele hhaass27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 6 

Obecné Prosím o radu- nemoc či nedostatek živin? Příspěvek č. 645


zdravím mám problém jedu už týden pod 400MH 3xbubblegum a 3xsuper lemon haze v lightmixu od biobbizu zálivka ph6 teplota světlo 25 tma 20 vlhkost od 50 do 70 odtah + ofuk a hned po přesazení začla jedna bubblegum žloutnout myslel jsem že je to šok po přesazení ale po týdnu je čím dál horší nevím si rady hnojím plagronem alga grow ale zatim jen 2x protože mi nechce substrát vyschnout i po trech dnech se mi zdá stále vlhký prosím o každou radu jedu první grow takže zjišťuju co a jak za každou radu předem děkuju

Old Post 20-01-2015 v 11:39 AM
hhaass27 je offline   Profil uživatele hhaass27   Find more posts by hhaass27   Foto galerie člena hhaass27   Click here to Send hhaass27 a Private Message   Add hhaass27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hhaass27
Nový Člen

Karma uživatele hhaass27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 646


tady je i zbytek osazenstva

Old Post 20-01-2015 v 11:43 AM
hhaass27 je offline   Profil uživatele hhaass27   Find more posts by hhaass27   Foto galerie člena hhaass27   Click here to Send hhaass27 a Private Message   Add hhaass27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 647

přelití a uhnívaní kořenů bych to typ...

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 20-01-2015 v 11:44 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hhaass27
Nový Člen

Karma uživatele hhaass27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 648

ja se toho právě taky bojím ale netuším jak mám udělat to aby to vyschlo tak jak má už sem i vysadil zvlhčovačku ale pořád je substrát mokrej

Old Post 20-01-2015 v 11:47 AM
hhaass27 je offline   Profil uživatele hhaass27   Find more posts by hhaass27   Foto galerie člena hhaass27   Click here to Send hhaass27 a Private Message   Add hhaass27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hhaass27
Nový Člen

Karma uživatele hhaass27 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 649

myslíte že pomuze prolit peroxidem s vodou a nechat pak proschnout ? a jestli tak v jakem pomeru peroxid a voda díky

Old Post 20-01-2015 v 13:38 PM
hhaass27 je offline   Profil uživatele hhaass27   Find more posts by hhaass27   Foto galerie člena hhaass27   Click here to Send hhaass27 a Private Message   Add hhaass27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 650

nic tam už nelej jestl víš že jsou přelitý jednoduše je přesad do novýho suchýho...
jo a kucí nahoře jak máte fota nedáváte ani jeden nic na růst tam sem viděl zakopanýho psa ale fota vypadaj i přepáleně neb rozhozené ph?asi bych zkusil změřit výtok a hlavně pak přidat N a co mám zkušenost tak Co2 tableta právě dost rozhazuje ph jak je dávkuješ ty tablety?..

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 21-01-2015 v 08:46 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2817660 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív