Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » sušička ovoce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele pepsin - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 33 

Dotaz Příspěvek č. 1

Rád bych to vyzkoušel,ale jestli už to někdo zkusil ať dá vědět,abych si zbytečně nezničil pár paliček,dík

pepsin

Old Post 31-10-2002 v 10:09 AM
pepsin je offline   Profil uživatele pepsin   Find more posts by pepsin   Foto galerie člena pepsin   Click here to Send pepsin a Private Message   Add pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

nezničíš nic Příspěvek č. 2

Zkoušel jsem ji mnohokrát, čím míň tepla tim líp. Ale záleží na rychlosti, za jak dlouho to potřebuješ mít suchý. Nejlepší je, ale vůbec netopit, jenom foukat. N4
P.S: neni nad temnou chladnou půdu, to mi nýmand nevymluví.

Stay high if u can

Old Post 31-10-2002 v 12:01 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 3

Jojo, půda je půda-mam to tam taky [narychlo (par jointů)-paličku do ponožky (ty tenky uměly ne bavlna) a ponožku na fén a fén do sítě] jinak jestli chceš sušit celou úrodu tak to dej na půdu nebo někam, kde je tma a cca 10-20°C-to se liší grower od growera ) s dobrym větráním. Rozdíl je dost velký.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 31-10-2002 v 15:37 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 4

Kvetaku, máš pravdu. Rozdíl je určitě znát, kdybys měl vedle sebe výsledek usušenej za tři minuty a za dva dny. Jinak si to člověk třeba ani neuvědomí.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 28-11-2002 v 09:55 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishutca
Stálý Člen

Karma uživatele Mishutca - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 39 

sušit? Příspěvek č. 5

No ja radim nesusit narychlo (stoji to za pytel) a kdyz uz tak na vaflovaci - je to vozkouseny a asi fakticky nejlepsi co muze na to rychlosuseni byt. Jinak souhlas - puda, tma a vetrani. To je pak pokourenicko

Old Post 01-12-2002 v 15:20 PM
Mishutca je offline   Profil uživatele Mishutca   Find more posts by Mishutca   Foto galerie člena Mishutca   Click here to Send Mishutca a Private Message   Add Mishutca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

jj,, ze zahradky jsem postupne okosil maly paličky a velký palice... ty malý jsem dal do ovocnacky a musim rict, že je to asi nejlepsi zpusob rychlosušení co jsem jiz vyzkoušel,,, hulení zhuluje a je cca za 4-8hodin vhodne ke kultivaci,, neztraci vuni, chut je porad dobra a ani trochu to neškrábe..

btw: velké palice nedoporzčuji,, do ty moji susicvky se ani nevlezou
ale i tak bych jim toto nedopřál,, pujdou pekne na pudu... t s ví

Old Post 08-10-2011 v 10:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 7

Jak moc je dulezity aby na pude byla tma ? mne tam prosvita pres vokinko cca 10x10 cm

Old Post 11-10-2011 v 06:47 AM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 8

Grady: to nevadí, hlavně aby na ně přímo nesvítilo

Jinak ta sušička je celkem dobrá když chcete ochutnat... Já ji většinou dávám ještě na spínačky, takže 15 min jede a 15 off. K dokonalosti tomu chybí ještě regulace teploty, ale to se aspon dá trochu tim spínáním.. . Ale chuť to pak nemá žádnou!! Jedině to zpátky zase trochu navlhčit a nechat volně 1 den v pokoji doschnout..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 11-10-2011 v 07:00 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od P3Ci
jj,, ze zahradky jsem postupne okosil maly paličky a velký palice... ty malý jsem dal do ovocnacky a musim rict, že je to asi nejlepsi zpusob rychlosušení co jsem jiz vyzkoušel,,, hulení zhuluje a je cca za 4-8hodin vhodne ke kultivaci,, neztraci vuni, chut je porad dobra a ani trochu to neškrábe..

btw: velké palice nedoporzčuji,, do ty moji susicvky se ani nevlezou
ale i tak bych jim toto nedopřál,, pujdou pekne na pudu... t s ví



Ty jo odpověd po 9ti letech , bravo , jinak stále platí , čim rychlejc to usušiš tím větši sračku z toho budeš mít , minimalní doba sušení je 3tejdny aby se to dalo hulit , správný aroma a chuť to má zhruba po 4-6tejdnech nejdřiv . Jak psal kolega snark

citace:
Původní příspěvek od snark
další exponát muzea průkopníků slepých uliček
lyofilizace je ultrarychlej způsob sušení - chemický reakce který probíhaj během standardního sušení - tedy to co se na potenci a kvalitě materiálu podílí nemenší měrou než cokoliv jiného nestihnou ani začít natož se rozjet



Tak tady to zavírám pokračujte , tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1315 , čau Hlava

Old Post 11-10-2011 v 08:17 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2020 - Sušenie v sušičke na ovocie - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1891600 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív