Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pomoc se skrini
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Pomoc se skrini Příspěvek č. 1

Ahoj lidi, chystam si doma skrinku a narazil jsem na problem s prostorem. Na vysku pres 2m na delku asi 1,5 jenze hloubka max 0,5m(holt mala predsin). Chtel jsem tam dat 400W sodik, ale obavam se, ze nevyuziju celou delku skrine nebo budu zbytecne presvecovat. Muze mi prosim nekdo poradit jake zvolit efektivni osvetleni na takovy prostor?

p.s.-skrin budu delat na miru takze ji nechci delat zbytecne velkou a ta hloubka je bohuzel omezena na 0,5m

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 24-08-2009 v 15:38 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

To máš blbé. Co jiného na to říci. Nebo spíš poradit.
Můžeš pěstovat o to nic, ale zbytečně budeš ztrácet g podle mě.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-08-2009 v 16:26 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 3


Každý problém má řešení, mám vyzkoušenou podobnou takovou skříň s hloubkou 50 cm a šířkou metr, ale nemůžeš použít sodík, svítit budeš muset CFL a můžeš pěstit ve dvou patrech nad sebou. Stínítko je ze sololitu a ze spodní části stínítka je odrazová folie, uprostřed je namontovaná lišta na které jsou objímky a v nich úsporky o vatáži 26W (na netu za 80Kč) a je jich na každé patro 10. Na růst dej barvu světla 4700k a na květ 2700k.Výhoda takového stínítka je v ceně, můžeš ho naklápět podle výšky rostlin a naprosto rovnoměrný rozptyl. Vejdou se ti tam truhlíky 50cm, ale lepší jsou květináče z plastu a ze spod dej misky (dají se sehnat 50 cm a zaleješ ze spod a naráz). Každé patro má mahoře PC větráček za 80 Kč, ten můžeš napájet starým trafem od starého mobilu. Větrák je na 12 V a má zhruba stejný výkon i když připojíš trafo na 4,5 V (vyzkoušeno). Dole jsou otvory pro přítah a stínítka jsou po stranách asi o 3 cm menší než skříň aby odcházel nasávaný teplý vzduch nad stínítko a byl vytažen ventilátorkem. Teplotu tam mám 25st. C a vlhkost 40 až 50. U Takového světla musíš pěstovat nízké rostliny okolo 30 cm, ale zase máš velkou plochu. Momentálně jsou kytičky ve skříni ostříhané od velkých listů, jsou asi týden ve květu a bylo tam dost husto.

Naposledy upravil Bárt 25-08-2009 v 06:35 AM

Old Post 24-08-2009 v 18:16 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 4


Výnosy jsou slušné a při sklizni je to úplně nacvakané.

Old Post 24-08-2009 v 18:38 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 5


A uděláš i palice , toto je Shiva Shanti 2.

Naposledy upravil Bárt 25-08-2009 v 06:36 AM

Old Post 24-08-2009 v 18:41 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 6


A pohled na stínítko ze spod.

Naposledy upravil Bárt 25-08-2009 v 06:32 AM

Old Post 24-08-2009 v 18:45 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 7

A co tam dát 2x 250w to by mělo bejt tak akorát, ne?

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 24-08-2009 v 22:21 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 8

No je tam na každé patro 2x260W , 10x 26W. Jinak další z výhod více světel je taky v tom, že u malých rostlin necháš svítit jen polovinu a ušetříš elektřinu a přidáváš s postupným růstem. Další trik používám tak, že pokud mám třeba jen polovinu kytek, tak zavěsím na stínítko odrazovou folii, nechám svítit jen světla co potřebuji a zmenším tak prostor pro svícení
citace:
Původní příspěvek od Časlove
A co tam dát 2x 250w to by mělo bejt tak akorát, ne?

Old Post 25-08-2009 v 06:28 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 9

to Bárt: Mohol by si pls. napísať, aké výnosy tam máš? Samozrejme priemer (je mi jasné, že sa to asi líši pest od pestu v závislosti na mnohých faktoroch). Zdá sa mi to pekne vykutené. K+

Old Post 25-08-2009 v 08:08 AM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 10


No bohužel jsem to nikdy nevážil, ale s výnosem jsem vzhledem k pořizovací hodnotě, spotřebě el. , ploše kterou skříň zabere a při tom 1x1M plocha na pěst....no jsem spokojený. Musím ještě podotknout , že předešlé pěsty byly jen s pasivním odtahem bez P.C. větráků a teplota byla do 32 stupňů C, což nedělalo problémy, tak jsem zvědavý o kolik se to zlepší teď když jsem namontoval ventilátory. Skříň jsem ladil tak půl roku a teď je vychytaná, jel jsem v ní už několik úrod...
A děkuji za K.
P.S. ještě k tomu výnosu...nahoře máš foto a myslím , že je vídět, že to roste slušně, ale nesmíš to pěstit moc vysoké , ale zase dáš kratší dobu růstu.
citace:
Původní příspěvek od Antitalent
to Bárt: Mohol by si pls. napísať, aké výnosy tam máš? Samozrejme priemer (je mi jasné, že sa to asi líši pest od pestu v závislosti na mnohých faktoroch). Zdá sa mi to pekne vykutené. K+

Naposledy upravil Bárt 04-09-2009 v 10:04 AM

Old Post 25-08-2009 v 09:13 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 11


A pohled na pryskyřici.

Old Post 25-08-2009 v 09:22 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 12

Tak to teda koukam vypada to paradne. Vsude pisou ze usporky jsou na prd, ale jak to tak vypada neni to vubec spatne reseni. Zkusim si udelat naky nacrt jak by to mohlo u me vypadat. S vyskou skrine jakou mam tak tam ty patra muzu mit klidne 3 o delce 1,5m, to uz zni zajimave

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 25-08-2009 v 10:52 AM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 13

Usporky jsou dobré, tady je test http://grower.cz/home/article.php?articleid=3 a jak píšou v testu, doporučují pěstovat nižší rostlinky, ale zase dávají pod CFL více krystalků. A jak jsem psal, ....že pokud mám třeba jen polovinu kytek, tak zavěsím na stínítko odrazovou folii, nechám svítit jen světla co potřebuji a zmenším tak prostor pro svícení...
...a to bude u tebe rozumné, protože máš dlouhé police a malé rostlinky můžeš dát k sobě a jak se začnou roztahovat...to u sodíku neubereš výkon na menší kytičky, to zase můžeš dát CFL dost blízko a neupečeš je. Na velkých keřích by vyhrál sodík, ale stačí změnit techniku a budeš spokojenej.
Nezapomeň dát kvalitní odrazovou folii.

Old Post 25-08-2009 v 13:50 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumcajs
Stálý Člen

Karma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% PěstitelskáKarma uživatele Rumcajs - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 14

System je to vychytany, jen se obavam, ze tam bude docela problem shanet klony, pokud si je nebudu delat sam, a to je dalsi prostor navic. Kolik se ti jich tam tak vleze? Vypada to aspon na 30. Kdybych to delal jeste na vetsich policich a 3 patrech, tak potrebuju dalsi skrin na matky Relativne bych mohl udelat 4te patro, kde budu rozjizdet klony, ale i tak mi zustava problem s matkou...

Lesní gRow 09
Lesní gRow 2010 aneb znovu a lépe - NL, WW*AFG, PP*SJ
Lesní gRow 2011 aneb do třetice všeho dobrého
Lesní gRow 2012
Lesní gRow 2013
Lesní gRow 2014
Zahradní gRow 2015
Zahradní gRow 2016

Old Post 25-08-2009 v 15:22 PM
Rumcajs je offline   Profil uživatele Rumcajs   Find more posts by Rumcajs   Foto galerie člena Rumcajs   Click here to Send Rumcajs a Private Message   Add Rumcajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 15


Jj, klony si dělám hydro a matek mám docela dost a mám je ve stejném systému.

Old Post 25-08-2009 v 15:26 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 16


A takto vypadají potom..

Old Post 25-08-2009 v 15:28 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2022 - box ve skrini - 0 odpovědí
07-08-2016 - moje skrinka - 6 odpovědí
28-05-2015 - pomoc samec x samice - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1300900 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív