Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Trulíky ano nebo ne???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Nico22474
Nový Člen

Karma uživatele Nico22474 - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 25  

Dotaz Trulíky ano nebo ne??? Příspěvek č. 1

Chtěl jsem se zeptat, jesli bych mohl pěstovat v truhlíku cca. 60x15x15 DxŠxV dvě kyti nebo je lepší koupit nové květináče 10x40kč? Moc se mi nechce do toho cpát peníze před svátkama. Nevím jestli to nebude vadit kořenovému sys.

Old Post 05-12-2008 v 19:40 PM
Nico22474 je offline   Profil uživatele Nico22474   Find more posts by Nico22474   Foto galerie člena Nico22474   Click here to Send Nico22474 a Private Message   Add Nico22474 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 2

no všeobecne patí že neni dobře když jsou 2 a více kdytek v jedný nádobě s hlínou (květináč, truhlík,...)
když už truhlíky tak udělat Nějaký přepážky do nich aby se ty kytky nepropletly

Old Post 05-12-2008 v 19:42 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 3

Určitě každou kytku zvlášť. Tady jde o to, že v přírodě platí pravidlo silnější přežije. A pokud by třeba ta jedna rostlina měla mohutnější kořenový systém než ta druhá, tak by se taky mohlo stát, že by ta druhá rostlina byla utlačována tou první. Tzn. neměla by kam dávat kořeny a mohla by silně zaostávat za tou první.

Také pokud by jsi třeba pěstoval ze semen a chtěl vyhodit samce, tak by jsi mohl ostatním kytkám v truhlíku poškodil kořeny.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 05-12-2008 v 19:55 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
begginer
Stálý Člen

Karma uživatele begginer - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 4

TRUHLÍKY NE!!!!! ,jednou jsem chtel usetrit jak misto , tak penize , ale mel jsem tam devet kytek a jak psal calzone presne to se mi stalo . 2 mi chciply (ty co byly uprostred) a kamos mel taky problem ale ten chtil do korenoviho systemu nejaky brouky nepamatuju si ten nazev ale okamzite to bylo na vsech kytkach v truhliku kdezto kdyby to mel zvlast tak by to mohla odnest jen jedna kytka . tot vse

B

Old Post 17-12-2008 v 18:25 PM
begginer je offline   Profil uživatele begginer   Find more posts by begginer   Foto galerie člena begginer   Click here to Send begginer a Private Message   Add begginer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brávooo
Stálý Člen

Karma uživatele brávooo - 89% PěstitelskáKarma uživatele brávooo - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 5

calzone k+
mas pravdu ja to mam
tet s tema lowryderama
ta jedna krajni je malinka jak svine ....
dik za radu a cest

http://grower.cz/forum/showthread.p... WR -SKLIZENO

http://grower.cz/forum/showthread.p... O5 125W RED LOWRYDER *2

Old Post 17-12-2008 v 19:03 PM
brávooo je offline   Profil uživatele brávooo   Find more posts by brávooo   Foto galerie člena brávooo   Click here to Send brávooo a Private Message   Add brávooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 6

já truhlíky jel a byl jsem zpokojenej ale nadruhou stranu teď jsem jel květníky a byl jsem taky spokojenej :-D takže babo raď obecně vzato do truhlýku né víc jak dvě rostliny a zadruhé musí být dostatečně velký.....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 18-12-2008 v 13:56 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 7

Aj Svahadji mal pekné výsledky vo "válovčekoch".

Marihuana je dar.

Old Post 18-12-2008 v 21:01 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
be_rry
Stálý Člen

Karma uživatele be_rry - 84% PěstitelskáKarma uživatele be_rry - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 8

mozna je to tady trochen passe, ale truhliky opravdu ne - mam, co truhlik, to 3 kyti a v jednom mi prave prostredni skonala.. mozna by to poresily neake ty prepazky..ale jedu scrog, a uz jak kyti povyrostli jsem mel potrebu s nimi neak manipulovat a tak, coz s truhlikem, ktery jde max otocit moc nejde. proste truhliky - shit shit shit.

greetings to all freelance lovers..

Old Post 04-01-2009 v 23:22 PM
be_rry je offline   Profil uživatele be_rry   Find more posts by be_rry   Foto galerie člena be_rry   Click here to Send be_rry a Private Message   Add be_rry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 9

tak nevím v těch co jedu já je to max pohoda. mám 90x40x20cm (dxšxv) osazuju to 10 klonama a neni žádnej problém a před tím jsem měl asi poloviční truhlíky a v nich 5 klonú a taky super.akorát je pravda jak říká be_rry že se s tím dá húř manipulovat (je to dost těžký),ale to už jsem taky částečně pořešil přidáním otáčecích koleček na truhlík.ani jsem tam neřešil ty přepážky,zatím nebyl dúvod

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 06-01-2009 v 15:23 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wodarek
Nový Člen

Karma uživatele wodarek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10

ja bych se priklanel spis k tem kvetinacum.v tom truhliku je hrozne malo mista pro koreny...a jak se maji koreny tak se ma i kytka.

Old Post 11-01-2009 v 15:51 PM
wodarek je offline   Profil uživatele wodarek   Find more posts by wodarek   Foto galerie člena wodarek   Click here to Send wodarek a Private Message   Add wodarek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

No já osobně proti truhlíkům nic nemám,ale...
jak píše Claune...proto je třeba kytky sadit dál od sebe,což je všeobecně nevýhodné,protože samostatné,vždy raději hlubší květníky,je možnost více stěsnat a o takhle lepším využití prostoru není třeba mluvit...

rada: truhlíky EE

Old Post 11-01-2009 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-05-2002 - Stříhat listy? Ano nebo ne? - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7548220 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív