Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » co dokáže jedna chyba
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

co dokáže jedna chyba Příspěvek č. 1



během 12hod jsem přišel o jedinou kytku kterou jsem 3,5měsíce híčkal a měl mě zabespečit na 3 měsíce takže to považuji jako by mi umřel někdo blízký ted mi ještě někdo ukradne venkovku a do vánoc budu sušit hubu no konec fnukání a k věci díky zasolené sondě jsem špatně naměřil ph které bylo asi kolem 2 a takhle to dopadlo tenhle drobeček za 2 dny vysál 13l vody

Old Post 29-08-2005 v 20:08 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 2

tak to je pěkně z týraná kytka, ale chybyma se člověk učí, ale tenhle problém z ph metrem slyšim poprvý

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 29-08-2005 v 20:16 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Upřímnou soustrast kámo, zamrzí ještě víc, když chyba není až tak tvojí vinou. Pěknej keřík to byl.... Smím se zeptat, co to bylo za genetiku?

Old Post 29-08-2005 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 4

to rappa byl to sage
to medicaluser přesně to jsem po 12hod co jsem to zjistil udělal a čekal 4dny a nic ted už je na kompostu a radili mi nějací odborníci a stejně to nepomohlo jo jak píše mcsow chbama se člověk učí ale taky jsem to jsem dal aby se této hybě vyvarovali ostatní

Old Post 30-08-2005 v 08:28 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

děkuji za to že ses podělil o tvoji zkušenost, ja PH metr nemám

Upřímnou soustrast

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 30-08-2005 v 08:58 AM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 6

jo kámo,úprimnú sústrasť,bol to riadny krík.ale niečo ti ešte ostalo,nie?

Old Post 30-08-2005 v 09:58 AM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 7

jo venkovky a 2 kytky pod 150w ¨takže skoro nic

Old Post 30-08-2005 v 19:18 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 8

Čus Hary

Tak to je mi lítoto nepomohly ani naše rady?

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 04-09-2005 v 11:16 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 9

V hlíně by se to nestalo .Vážně škoda...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 05-09-2005 v 18:28 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 10

ne nestalo to mi je jasné ale hlína ma jíne nevíhody ale to je na jinou a hodně probíranou debatu tady na grouweru

Old Post 05-09-2005 v 18:49 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECHO
Stálý Člen

Karma uživatele ECHO - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 11

Teež uprimnou soustrast,ale je to tak chybama se clovek uci.

Old Post 05-09-2005 v 19:42 PM
ECHO je offline   Profil uživatele ECHO   Find more posts by ECHO   Foto galerie člena ECHO   Click here to Send ECHO a Private Message   Add ECHO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12

troch zhnědly ale spíš byly naprosto bez života a ůplně vláčné jak bláto no hnus jednou rukou a naprosto lehce jsem utrhl celej te chumáč

Old Post 06-09-2005 v 20:50 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 13

Cau Hary,
chtel bych ti vyjadrit uprimnou soustrast se ztracenou kvetinou.
Zajimalo by me jaky Ph metr jsi pouzival, jak dlouho a jestli jsi pouzival roztok na uchovavani elektrody. Je to stejne divne, ze se zniceho nic znicila a neslo to postupne.
DIk

Old Post 06-09-2005 v 22:42 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od AwS
Cau Hary,
chtel bych ti vyjadrit uprimnou soustrast se ztracenou kvetinou.
Zajimalo by me jaky Ph metr jsi pouzival, jak dlouho a jestli jsi pouzival roztok na uchovavani elektrody. Je to stejne divne, ze se zniceho nic znicila a neslo to postupne.
DIk



Divné se to může možná zdát,ale jestli mu ulítlo Ph o hodně než se má používat tak se není čemu divit.Skus vypít štamprdle alkoholu,nebo flašku alkoholumožná trochu blbej příklad,ale je to tak.......bohužel


P.S.A PRO TO DVAKRÁT MĚŘ,JEDNOU ŘEŽ

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 06-09-2005 v 22:59 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 15

To jo, ale pokud mu pred par dny pri vymenovani vody vse zmerilo dobre a za 5 dnu mu ukaze metr hodnotu o 3 body nizsi, nez je skutecna...jenom bych tomu chtel predejit

Old Post 06-09-2005 v 23:03 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 16

sám pořádně nevím čím to bylo dokonce jsem požádal kamaráda aby přivezl svůj ph metr že je porovnáme a oba ukázali stejně dokonce i ted používám ten samí na mé matky a vše funguje nevím proč tenkrát nezaznamenal dvakrát tak velké množství kys dus v roztoku a okázal 6,5ph a když jsem to měřil druhý den když už kytka byla v pí tak ukázal 2,1

Old Post 07-09-2005 v 14:21 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-04-2008 - 1. Indoor - kde je chyba? - 23 odpovědí
27-07-2003 - Kde je chyba? - 18 odpovědí
18-04-2002 - Kde je chyba? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8912150 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív