Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 1. Indoor - kde je chyba?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Emporio
Nový Člen

Karma uživatele Emporio - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 8  

Dotaz 1. Indoor - kde je chyba? Příspěvek č. 1

Zdravím všechny,
Chci začít s growingem (indoor), ovšem k tomu zrovna nemám extra dobrý podmínky. I přes to jsem si vymezil prostor ve skříni, která je táhlá přes celou jednu stranu pokoje...

umístění: "skříň ve skříni"
rozměry(cca): 50 x 55 x 180 (cm)
světlo: Gib Plantastar 400 W + malé stínidlo
přítah: ventilátor Euro3
odtah: ventilátor Euro3

Boužel prozatím okolí olepené alobalem...


(aktuální datum: 20.dubna)
Takže 10. 4. jsem nechal klíčit 5 semínek Shiva Shanti od SensiSeeds banky. Setup klíčení: nejprve jsem to udělal podle jednoho návodu na youtube: talířek...3x ubrousek....voda....3xubrousek....voda....talířek. Vůbec se mi to ale neosvědčilo-špatně to udržovalo vhlkost, žádná rosa, nic. Tak jsem zvolil plán b: dal jsem to do krabičky vystlané tampónama a udžoval to v teplejším prostředí...za chvíli byly klíčky na světě.

14. 4. jsem je všechny zasadil do květináčů (4l) s následujíci půdou:
30% zahradnický substrát, 30% keramzit, 30% substrát pro kaktusy, 10% perlitu.

Svítil jsem v intervalu 18/6 tou čtyřstovkou a zalíval jsem vždy tak, aby voda protekla celým květináčem a po celé ploše a čekal jsem až do vyschnutí (technika strčení prstu do půdy).

Závěr: zatím ani ťuk a tak jsem se už začal strachovat...
Proto jsem květináče přemístil ze skříně k oknu, pač si myslím, že je ta 400 moc ze začátku a je to zbytečné svícení a taky dost zahřívá... další problém byla vlhkost-tu jsem řešil jen mokrým ručníkem (boužel ale neměřil :/ )
Teď jak jsou na okně, tak jsem je pokryl ještě průhledným igelitem kvůli té vlkosti.

Čekám vaše reakce a připomínky k tomuto všemu...díky všem.

Ps.: fota dám co nejdřív

Emporio

Old Post 20-04-2008 v 10:11 AM
Emporio je offline   Profil uživatele Emporio   Find more posts by Emporio   Foto galerie člena Emporio   Click here to Send Emporio a Private Message   Add Emporio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emporio
Nový Člen

Karma uživatele Emporio - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 2





Zde jsou slibované fotky...

Emporio

Old Post 20-04-2008 v 10:19 AM
Emporio je offline   Profil uživatele Emporio   Find more posts by Emporio   Foto galerie člena Emporio   Click here to Send Emporio a Private Message   Add Emporio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 3

Cau, a uz lezou z hliny? Ty rozmery skrine sou na 4kilo spatny, jinak je lepsi sazet do mensich kvetinacku, tam se ti udela lepsi korenovy bal a pak lip prorusta ve vetsim kvetinaci, na vlhkost kup zvlhcovacku, stoji tak 700Kc, klasicka SPS 808, na steny obyc. folii cerno- bilou, a jinak hlavne asi jiny prostor (na 4kilo je udavany rozmer zakladny 1x 1m), zalezi na tobe, kolik do toho chces investovat, na spoustu otazek ti odpovi FAQ, cau

Old Post 20-04-2008 v 10:25 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emporio
Nový Člen

Karma uživatele Emporio - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

No právě že z hlíny nic neleze Jinak s těma rozměrama máš total pravdu, pořídil jsem 4 kilo kvůli tomu, že plánuju koupit box...jen prozatím nemám vatu, tak jsem se to snažil vyřešit dočasně takto no. FAQ čtu skoro pořád :-D ale prostě nevím, proč se nic neobjevuje :/

Emporio

Old Post 20-04-2008 v 10:44 AM
Emporio je offline   Profil uživatele Emporio   Find more posts by Emporio   Foto galerie člena Emporio   Click here to Send Emporio a Private Message   Add Emporio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 5

Jednoznačně podceněná ventilace.Jakou tam máš teplotu při zaple vybojce? Ten alobal ti tu teplotu ještě zvyšuje.

Old Post 20-04-2008 v 10:53 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emporio
Nový Člen

Karma uživatele Emporio - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

Takže ventialcí, jo? :O

No abych se přiznal, tak teplotu s přesností určit nemohu, poněvadž zásilka z netu, kde je obsažen i teploměr a vlkoměr mi prozatím nedošla (kvůli zpoždění)...ale tak je tam vždy teplej, než normál v místosti a tý je tak +/- 25 stupňů... :/

A udělal jsem dobře, když jsem je teda přemístil k tomu oknu a svítí na ně jen slunce???

Emporio

Old Post 20-04-2008 v 11:15 AM
Emporio je offline   Profil uživatele Emporio   Find more posts by Emporio   Foto galerie člena Emporio   Click here to Send Emporio a Private Message   Add Emporio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flash.grow
Stálý Člen

Karma uživatele flash.grow - 81% PěstitelskáKarma uživatele flash.grow - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 7

Zdar..
Jo.. Udělal si dobře, žes je šoupl k oknu.. Dokud nebudou mit kytičky apoň těch 10 cm.. tak to pod to čtyřkilo fakt nemá cenu dávat.. Akorát zbytečně projíždíš elektřinu...
Ten Alobal vyhod rovnou.. nemá cenu.. časem ti zešedne a bude k ničemu.. Raději kup prozatim nějakou barvu.. Bílou a natři to barvou..
Nebo tu černobilou agro folii bo rovnou tu diamantovou.. Tohle sou celkem malý investice, který se ti mnohonásobně vrátí !
Ten teploměr a vlhkoměr je důůležitý.. Jinak ještě mužerš pro zvýšení vlhkosti připravit takovy malý foliovníčky... Z petlahev
Rozřízneš petkua dáš to nato.. a nebo z igelitovejch sáčku..
Ale vše najdeš na growu
Good lucka vítám tě na growu

Grow your own

Old Post 20-04-2008 v 13:31 PM
flash.grow je offline   Profil uživatele flash.grow   Find more posts by flash.grow   Foto galerie člena flash.grow   Click here to Send flash.grow a Private Message   Add flash.grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flash.grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolomaznik
Nový Člen

Karma uživatele kolomaznik - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 8

Hele a jak hluboko si je vubec zasel? Staci tak jeden centak. tak jestli to bylo hloubjejc, tak jim trochu pomoz.

Old Post 22-04-2008 v 12:17 PM
kolomaznik je offline   Profil uživatele kolomaznik   Find more posts by kolomaznik   Foto galerie člena kolomaznik   Click here to Send kolomaznik a Private Message   Add kolomaznik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emporio
Nový Člen

Karma uživatele Emporio - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

Jsou zhruba ten centimetr pod hlínou...max 1,5cm. Na to jsem si dával pozor. Aj na to, abych je dal klíčkem dolů...

Jinak zatím ještě ani jedna nevylezla z hlíny :/

btw: všem prozatím díky za vaše rady...

Emporio

Old Post 22-04-2008 v 13:56 PM
Emporio je offline   Profil uživatele Emporio   Find more posts by Emporio   Foto galerie člena Emporio   Click here to Send Emporio a Private Message   Add Emporio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

400W s takovoudle ventilaci v tak malym prostoru? dyt tam musis mit min. pres 35 st.!! zvlhcovacku taky nemas takze to tam musi byt jak v saune .. ja na zacatku jedu min. 70% vlhkost a teplota 27-28 .. hned ber teplomer a jdi si to zmerit, ptm vlhkomer a podle toho res vse dalsi..

Old Post 24-04-2008 v 14:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emporio
Nový Člen

Karma uživatele Emporio - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 11

Ok, hej a není možné, že jsou třeba ty semínka už spálený? Nebo tak něco?...když jsem to tak ze začátku po*ral...

Emporio

Old Post 24-04-2008 v 19:23 PM
Emporio je offline   Profil uživatele Emporio   Find more posts by Emporio   Foto galerie člena Emporio   Click here to Send Emporio a Private Message   Add Emporio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

no možný to docela aji je...
ze začátku první tejden dva bohatě stačí za oknem + vlhkost
čtyřstovkou bych se bál svítit na semínka...svit potom na malý a to 90cm nad první dny

Old Post 24-04-2008 v 19:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
placka
Stálý Člen

Karma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 182  

Upozornění soory Příspěvek č. 13

kurva .. neco jsem zi tam hodil ale nezaradil jsem to k tobe.. mas to pod prispevkem -pohodicka.. ok placka

Old Post 24-04-2008 v 23:42 PM
placka je offline   Profil uživatele placka   Find more posts by placka   Foto galerie člena placka   Click here to Send placka a Private Message   Add placka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emporio
Nový Člen

Karma uživatele Emporio - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 14

OK,
takže věci se mají asi následovně. Dám tomu ještě čas a uvidím, jestli se z toho něco vyklube (myslím si ale, že jsem je asi upekl tím čtyřkilem...takže nic nečekám). No a chybama se člověk učí, tak to čeknu ještě raz (mám ale už posledních 5 semen, pak už nic nemám ...takže to MUSÍ vyjít...)

Abych se ale hned zase nějak neukvapil, tak sem hodím zhruba popis, jak budu postupovat.... tak mi to prosím vás schvalte, popřípadě se vyjádřete k lepší alternativě. Thx.


Setup:

Klíčing
Nechám semínka naklíčit v převařenejch utěrkách hezky pěkně v krabičce a ve tmě. (o těch utěrkách jsem se dozvěděl tady...asi jako se vším )

Poté, jak mi semínka vyklíčí, tak je dám do malých květináčů, které nejdřív proleju po celém povrchu vodou... po celou dobu je nechám u okna a počkám, až budou mít nějakou rozumnou výšku. (teď nevím, jestli přes ně mám dávat nějaký igelit, nebo část od pet lahve, nebo se na to mám klidně vyprdnout).

Poté je dám do skříně, kde výbojku umístím poměrně výš kvůli teplotě. Jinak teplo/vlkoměr už mám, takže to by mělo být už good.

V růstu budu hnojit Bionovou Supermixem pro růst...

Hlavně na co si dám pozor je: teplota a přelití...


Tak co vy na to? Zapoměl jsem na něco, na co bych si měl dát ještě bacha?? Btw: thx za všechny příspěvky do mýho threadu ;-)

Emporio

Old Post 25-04-2008 v 18:00 PM
Emporio je offline   Profil uživatele Emporio   Find more posts by Emporio   Foto galerie člena Emporio   Click here to Send Emporio a Private Message   Add Emporio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 15

Teď by ti to mohlo klapnout... ;-) semínkám dopřej tak 28-32°C, potom bacha na přelitou zeminu a správný ph trochu H2O2 by jim taky prospělo... vlhkost musej mít, tu určitě neopomenout!
pěstu zdar!

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Old Post 25-04-2008 v 18:31 PM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
placka
Stálý Člen

Karma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 182  

Nápad po mem Příspěvek č. 16

cek.. kamo moc to dramatizujes.. s tema prevarenyma uterkama a podobne.. no proste si vem krabicku od salatu nebo nejake vysi vicko, dej do toho tak ze tri papirpve ubrousky na sebe a promoc to vodou.. poradne at to skoro capta a na to dej seminka , pak to dej na nejake tmave misto(do tmy) .. OK ZA DVA TRI DNY jsou tam klicky.. mel jsis poridit rozal mix od plagronu.. je to vyhnojena zemina tak ze mas tak tri tydny klid... jak budou klicky tak kvetinaci zalej a supni to tam klickem dolu ..ale ne moc hluboko ,vpoctate je jen tak lehce prikryj..ok nedavej nic k oknu, to je kravina.. at maji hned po vylihnuti cykus 18-6.. svetlo si dej vys , tak at jak das nad kvetinac rukucitis jen lehke teplo a zapni na kvetinace ofuk(lehky vanek ne ZADNE TORNADO) zalivej hned jak rozna ale ne po kytkach a NE MOC.. prelite kytky ist problem..ok a porid si pythamin na postrik.. ostatni ma zatim ces.. tak mnoho zdaru... placka

Old Post 26-04-2008 v 20:46 PM
placka je offline   Profil uživatele placka   Find more posts by placka   Foto galerie člena placka   Click here to Send placka a Private Message   Add placka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-10-2005 - co dokáže jedna chyba - 17 odpovědí
02-04-2005 - 1. indoor - barel - 13 odpovědí
27-07-2003 - Kde je chyba? - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3833920 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív