Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Sportovní odrůda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Sportovní odrůda Příspěvek č. 1

Naposledy upravil 19-05-2008 v 17:32 PM

Old Post 21-01-2006 v 18:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 2

Myslím, že když se podíváš do hledání tak určitě najdeš pár témat, který tohle řešej. Já jsem PPP hulil, jestli mi teda ten kdo mi jí dával nelhal, a celkem mě ve společnosti naspeedovala. Ale na každýho má každej model jinej efekt. Hulil jsem už noname po kterej jsem musel pořád něco dělat. Tak hledej určitě něco najdeš...

Old Post 21-01-2006 v 18:47 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 3

obsah CBN, CBD, ... je jednak ruznej odrudu od odrudy a taky kolisa v zavislosti na sklizni (brzka, pozdni) a na skladovani.... Pokud chces mit energizujci model, tak to chce nejakou sativu, sklidit brzo, skladovat v chladu, bez vzduchu a v suchu...

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 21-01-2006 v 20:29 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 4

C99 je jako speed!

Jinak jak píše nosi a lord - předčasně sklizený sativy. Loni jsem s nima najezdil na kole přes 5k km. Pořádně usušit, do tmy a pořádně zadělat.

Fotr woe!

Old Post 24-01-2006 v 11:23 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 5

satia - obecně euforické, indika - obecně sedativní. Já osobně jsem akční po Bílé Vdovičce

Old Post 02-02-2006 v 13:46 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šudo
Stálý Člen

Karma uživatele Šudo - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 6


Jasom naposledy vypestoval noname z ktoreho som nemohol zaspať.

Old Post 07-02-2006 v 18:07 PM
Šudo je offline   Profil uživatele Šudo   Find more posts by Šudo   Foto galerie člena Šudo   Click here to Send Šudo a Private Message   Add Šudo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Příspěvek č. 7

ja mam krizenca Shamana a dakeho noname ... to je take svieze, a energicke. takze daka fialka si myslim vzdy povdzbudi. taky hladky feeling

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 08-02-2006 v 06:57 AM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zike
Stálý Člen

Karma uživatele zike - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 8

ww je indica/sativa mix ale myslim ze v ni prevazuji spis vlastnosti sativy

Existují i tací, kteří si myslí, že můžeme žít bez rostlin. Takže problém, kterým se zabýváme je velice naléhavý. Dale Pendell, Pharmakopoeia

Old Post 08-02-2006 v 09:34 AM
zike je offline   Profil uživatele zike   Find more posts by zike   Foto galerie člena zike   Click here to Send zike a Private Message   Add zike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 9

no ma zkusenost je: musis hulit tak 2-3 denne, pak prijde stadium, kdy se prestanes přecpavat a začne tě to "zasekávat".... ale bych rekl, ze zalezi na tom co delas....jak psal udlák....zaujetost, kterou taky pozoruji je fantasticka na kole....proste slapes, povidas si nebo zpivas a jedes.....a najednou.......si daš dalšího....

ps. urcite se daji rozšlapat i vysoky obsahy cbd....resp. kdyz se musis treba vratit a ceka te x km...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 08-02-2006 v 10:26 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 10

CBD se dá rozšlapat taky v pohodě...

Po Black Domině (která byla naopak o tejden nechaná dýl, než bejt měla, takže fungovala jako anestetikum) jsem si dal ostrých 11 km do kopce bez přestávky a přežil! Je to jen o přístupu a lenosti.

Fotr woe!

Old Post 09-02-2006 v 10:47 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 11

...Cbr..Dříve sklizené odrůdy mají spíše celebralní účinky..později sklizené spíše Stoned- kámen...sedativní účinky..Ale at odpovím přímo tak Orange Bud,například.Jde taky o to jak je ganja čistá..,protože zbytky hnojiv v ní tě přiotráví a dom..aj..takže mladé pořádně proplachnuté-flushing nepodceňovat.Toť počátek k dobrému energickému,lahodnému kouři..
Jako smavka mi byla doporučená Ice queen.Po zastříhu Mountain Jam 2minuty poctivého smíchu.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Naposledy upravil mydena 19-05-2008 v 17:49 PM

Old Post 19-05-2008 v 17:23 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-10-2010 - Nestabilní odrůdy - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9736410 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív