Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co s tělem?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Jak se mnou mají naložit po smrti?
Rakev
Urna
Líh
Led
anatomický ústav-studijní účely
Rozptyl
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Nápad Co s tělem? Příspěvek č. 1

Wim, že tu něco podobnýho byllo, ale nejni tam co by ste chtěli aby s wáma po smrti utwořili. Něgdo chce bejt w rakwi jinej spálenej. Já osobně bych chtěl bejt spálenej a můj popel se promíchá do hlíny u kytí co bude pěstovat můj syn nebo dcera něco jako w Kdo hulí ten umí byl by to solidní poslední úlet. Ne?

Old Post 09-11-2004 v 14:21 PM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 2

No pobožnej taky se to tak dá říct, spíš nechci bej jen tak hozenej do země. To má každej. Chci něco jinýho co moc lidí nechce. Je to trochu psyacho, ale moje děti to (snad) pochopí a pěkně se vypálí ))
Materialista? sem skoroekonom a ty úspěšný sou materialistický-satanisti a tím chci být i já. A taky chci swobodně hulit we svým státě gde budou fšichni známí a jejich pohodoví známí. Chci prachy hulení a fšechno další. + štěstí

Old Post 09-11-2004 v 14:37 PM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 3

no kdyby si se nenechal spálit, ale rozemlejt a udělal ze sebe masokostní moučku, tak to dětem poroste mnohem líp

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-11-2004 v 14:54 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 4

belial: pridala jsem do ankety moznost do anatomickeho ustavu,
spoustu lidi se tam necha za cca 30 000,- prodat (muze se az po 60.roce
zivota..). Nedavno jsem byla na pitve prave takoveho jednoho "dobrodince"...
Ja osobne chci byt spalena a rozprasena na svoji zahrade + na to misto
zasadit strom.

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 09-11-2004 v 14:55 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 5

to vrrn: OK
to Dude: asi jo máš pravdu myslíš že to v kafilérce zmáknou

Old Post 09-11-2004 v 15:00 PM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 6

Duše tak ta má buď smulu a nic nebo je to horší než za živa a nebo hulí v království zmaštěných

Old Post 09-11-2004 v 15:01 PM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Bravo
Stálý Člen

Karma uživatele Johny Bravo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 7

No nevim, do ústavu...aby mi tam medičky štochaly pinzetama do pimpíka a hihňaly se, jako že nic moc...co je špatnýho na klasický škatuli? Natáhneš se, cimbálka pěkně, kodrcat si to přes náves, pak tě spustěj do jámy......kapesníčky....krajčičky......pak vožíračka.......první hádka příbuznejch vo dědictví......co je špatnýho na klasický idile???

Old Post 09-11-2004 v 15:04 PM
Johny Bravo je offline   Profil uživatele Johny Bravo   Find more posts by Johny Bravo   Foto galerie člena Johny Bravo   Click here to Send Johny Bravo a Private Message   Add Johny Bravo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 8

Nuda a hlawně je to klasika. Příbuzným nasrat to ty prachy dám jen dětem nebo na výzkum aby po hulení neblbla paměť a levný domácí pěstírny pro lidi jako sem teď já. rači ať se skaší moje děti ze mě ať maj aspoň něco ze mě Jinak rakef sem si už taky vyhlídnul než sem to zavrhnul.

Old Post 09-11-2004 v 15:09 PM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 9

můj popel bych použil ve prospěch té části obyvatel, jimž často vadím, resp. můj vzhled (dlouhý vlasy, dredy, bradka http://grower.cz/forum/showthre...&threadid=13113 , kérka atd) a oblečení a cokoliv .. totiž důchodcům nechal bych svým popelem posypat v zimě chodník před domovem důchodců

Old Post 09-11-2004 v 15:20 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 10

Nechci aby po me zbylo neco telesneho. Nechci aby nejaci pribuzni ci potomci chodili nekam brecet. Takze na pokusy a pak spalit a popel nekam anonymne vyhodit.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 09-11-2004 v 15:26 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 11

ja nechci umriiiiiitttttt!!!!! tuhle moznost nebere nikdo v potaz?? teda vic nez smrti se bojim stari az budu starej senilni deda kterej krici na ty mlady ufff

Old Post 09-11-2004 v 15:41 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 12

Sinuhet presne tak jestli to nejdulezitejsi co pome ma zustat bude hrob tak to radci pohodit do pouste.....

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 09-11-2004 v 15:46 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudu
Nový Člen

Karma uživatele Dudu - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 13

Urna je v poho, ake u subzget ma recht.

Old Post 09-11-2004 v 16:17 PM
Dudu je offline   Profil uživatele Dudu   Find more posts by Dudu   Foto galerie člena Dudu   Click here to Send Dudu a Private Message   Add Dudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudu
Nový Člen

Karma uživatele Dudu - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 14

Ku..a, jsem zase zhulenej, chtel jsem jen rict, ze i sinuhet ma recht.

Old Post 09-11-2004 v 16:19 PM
Dudu je offline   Profil uživatele Dudu   Find more posts by Dudu   Foto galerie člena Dudu   Click here to Send Dudu a Private Message   Add Dudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 15

pěkně - hele Dudu (skorojmenovče) - vpravo dole každýho příspěfku je edit/delete - tam si můžeš svuj příspěvek opravit/upravit a nemusíš psát další

btw - sem si vzpoměl - když jsem žil ve Státech, tak mi tam umřela "house-sestra", staříci postavili na zahradě takovej altánek s besídkou, lavička, vokolo keříčky a tam jí šoupli urnu - mi to přišlo morbidní ze začátku, ale zase lepší rozjímačka než v hrobovym paneláku...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-11-2004 v 16:38 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 16

Já jsem hlasoval anatomický ústav-studijní účely, už pro to že to je potřebná a užitečná věc. Kámoš chodí na medicínu a stěžoval si že je nedostatek mrtvol. A rozpitvání asi nějak někam zakopat, ostatně jako jakoukoliv normální mrtvolu.
Škoda že se nemůžu prodat už teď :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 09-11-2004 v 17:58 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-10-2006 - Co k tomuhle? - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0948170 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív