Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Co 2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Co 2 Příspěvek č. 1


Zdarec tak jsem rozjel dalsi grow...tentokrat to byl kalfas/bubbler ale jelikoz to vubec nerostlo tak jsem po mesici prestehoval kyti do hliny :-) az neuveritelne jak se rozjely...barva..stonky...krasa.. Ted jsem 14 dni v kvetu a koupil jsem Co2 bombu, ventil, hodiny..atd.. Chtel bych poradit jestli mam spravne nastavene davkovani...sepne se mi bomba kazdou hodinu (pri svitu) na deset minut ...odtah se na deset min vypne...kazdou hodinu pustim do mistnosti 10 litru co2...velikost pestirny je 1,6*2,4*1,9.. Dekes za radu...

Old Post 23-03-2010 v 11:19 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 2

http://grower.cz/forum/showthread....2041#post492041

..tam se podivej po odpovedich , cau Hlava

Old Post 28-03-2010 v 19:08 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 3

za 10min když budeš koukat do skříně, tak tam nadejcháš víc co2 než 10l .... spočítej si co znamená v litrech zvednout objem co2 o 1%....ale vyplati se min. 3% ....viz .predchozi příspevek... (to já že dlouho nepsal žadnej přispěvek,modi prominou )

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 29-03-2010 v 18:39 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 4

Dikes za odkaz... Problem je v tom ze ten ventil neni z co2 takze nevim prutok za minutu.. zkousel jsem ruzne sklenice vodu a pod.. napadl me i nafukovaci balonek ale nevim jestli litr vody ma stejnny objem jako litr co2... Podle tebe bych tam mel fucet tak 10l za min? fyzika a matematika neni proste muj obor :-) peace..

Old Post 31-03-2010 v 09:39 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 5

ok, tak pro lamu:
mám pěstírnu velkou 1,6*2,4*1,9m = 16dm*24dm*19dm (decimetr)
1decimetr krychlovej jje 1 litr
takže máš pěstírnu o objemu 7296 litru, a chci-li tedy tam pustit 1%CO2 tak to znamená že tam máš pustit 72,96litrů.... jestli to chceš zvednout o 3%.. tak to znamená 218 litrů CO2.... to znamená 10min pouštět 21 litrů CO2... nebo chceš-li 20min pouštět 10litrů....

btw. na takový otázky typu je-li jeden litr větší než druhej litr budu ignorovat, páč bych ti pak musel napsat co si o tobě myslim
btw2. co je těžší kilo železa nebo kilo peří?

btw3. chceš-li zjistit kolik ti z toho vychází co2, tak si naplň 2l pet-flašku vodou dej ji do kybliku s vodou, hrdlem dolů, a do tý flašky strč hadičku s co2 a změř si za jak dlouho vytlačí plyn vodu z pet-flašky... a dostaneš. za jak dlouho ti vyjdou 2l co2 z hadičky, a pak použiješ jednoduchou tročlenku pro převod na co chceš, ale to každá lama která dokončila základku, tak to jistě vi

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 31-03-2010 v 14:59 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Co?
ok, tak pro lamu:

to cos napsal je ale picovina trosku treba fyziky z 9. tridy stavova rovnice pro plyny...
pV = nRT
jeden mol plynu pri tlaku 101,325 kPa a teplote 273,315 °K čini 22,4 l to spocital jeden pán hodne davno Avogadr s timto je treba pocitat je to důlezite
peace

Old Post 31-03-2010 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 7

thanks... zacinam tomu rozumet :-)

Old Post 01-04-2010 v 08:02 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od CrTekk

to cos napsal je ale picovina trosku treba fyziky z 9. tridy stavova rovnice pro plyny...
pV = nRT
jeden mol plynu pri tlaku 101,325 kPa a teplote 273,315 °K čini 22,4 l to spocital jeden pán hodne davno Avogadr s timto je treba pocitat je to důlezite
peace

oki, blbej přiklad,... zkus to s prazdnym pytlikem

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 01-04-2010 v 18:34 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 9


tak jsem to predelal podle tveho navodu...fici to teda o neco vice :-) ted uz jen cekat na vysledek...prikladam foto 38 den ( v popredi white rhino, vzadu top 44 )...

Old Post 04-04-2010 v 11:17 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 10

Zdravím příznivce, chtěl bych jenom upozornit na to, že ne všude je koncentrace CO2 stejná.

Příklad:
1. malé město, venku cca 360ppm
2. vydejchaný, moc nevětraný pokoj 4x5m jednou osobou cca 600ppm
3. kuchyň s puštěným plynovým hořákem 5x6m, nebo při vaření cca 1000ppm

Pokud jsem četl správně ideál je okolo 1200-1300ppm

Aby jste mě dobře pochopili, pokud má někdo pokoj a nasava mu vzduch treba i z vedlejší kuchyně kde se často vaří, tak hlavně aby to nepřehnal

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 06-04-2010 v 13:32 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 11

V mém případě přítah i odtah z venku. Pěstírna utěsněna... Zatím to vypadá dobře ale ještě nemůžu říct jestli je ten můj co2 system přínosem :-)

Old Post 06-04-2010 v 16:59 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 12


Tak jsem zvýšil koncentraci podle návodu uživatele Co? a ted vypada Interpol takhle....asi to něco dělá...je to beton :-)

Old Post 22-04-2010 v 09:57 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-02-2016 - Co2 - 3 odpovědí
11-03-2010 - Co2 - 23 odpovědí
18-07-2003 - Co2 - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2267190 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív