Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » -=NFT=- 400W and 8x WR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

-=NFT=- 400W and 8x WR Příspěvek č. 1

Tak po dlouhém čase si zase zakládám nové téma Pro změnu ale poprvé začínám něco jiného než hlínu...Uvidíme jak se stim poperu...Bude to chtít asi hodně zkušených rad, sice sem si to tu všechno snad 10x přečet ale dokud to nezkusím tak je to pořád na nic. Tak abych napsal nějaké ty parametry:

skříň bude smontována a slepena ze sádrokartonových desek o rozměru 125x125x200 na dno ještě nevím co použiju. Systémek NFT 45l

ventilace jako odtah ventilátor typu UFO 495m3/h s odhlučněnou hadicí a ještě bych ho rád celej dal do malé skříňky pro maximální odhlučnění ji vylepím akustickou pěnou a uvidíme účinek. Přítah bude pasivní a na ofuk nejspíše klipsňáky nebo jiné tentilátorky

Osazenstvo White Russian už si lebedí v pařníčku nejspíše jich tam pujde 8 možná 10

Hnojiva vše koupeno od Advanced hydroponics 3 základní složky a k tomu:Final Solution, Enzymes+ , Growth/Bloom Excellerator, Root Stimulator

Osvětlení 400W nevim teď přesně jakej je to typ ale kouknu a dopíšu.

No Později doplnim fotky: kytek, stavby skříně atd...

Byl bych rád za jakékoliv dotazy, připomínky, nápady, vylepšení, chyby.... no prostě budu rád dělat fackovacího panáka

Brzo doplním...

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Naposledy upravil Pejdil 23-06-2008 v 11:04 AM

Old Post 23-06-2008 v 10:59 AM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

zdar chlape.
no tak to kočíruj.!Já za nedlouho taky zkusím prvre NFT tak budu koukat akorát v těch tvejch 45ti litrech budeš mít míň práce,já už skládám 20ku.
Hnojky zkusím HESI hydro start

držím palce.
Hoj Romis

Old Post 05-07-2008 v 07:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 3






Tak to tu máme, musíte mě trochu popohánět až se rozjedu tak to bude jiná.

Skříň je již skoro dokončena z té nudné fáze stavění, vylepšování....atd.
A nyní co se týče kytek: Jsou to takové chudinky žijí zatím v provizorním prostředí bez odrazového materiálu a bez pořádného světla ale světlo se změní snad ještě dnes (teda pokud domyslím pořádně ventilaci a vyřežu díry) a odrazovou folii koupím během týdne, co mě potěšilo ale je, že voda z kohoutku čerpaná ze studně má krásných PH 5,8 takže ideální. Zvlhčovačka již taky běží takže petky z fotky jsou již pryč.
Spustil jsem i non-stop čerpadélko živného roztoku které jsem měl rozbité a sehnal jsem nové. Koncentrace podle tabulek a EC neměřím

SIMOR: Ty jsi stavíš NFTčko sám? Já mám z toho trochu strach a to mi všichni napovídali jak je to super věc zlatá hlína

zítra přibalím nějaké foto kytek.

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 05-07-2008 v 22:12 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Zdar chlape.
říkáš zlatá hlína,no asi jo,ten nezvyk a nové věci,třeba vyzkoušet ne?
Tím stavěním jsem myslel nový setup s NFT 2O GroTank.
PH 5,8 z pípy ti tiše závidím.

Old Post 06-07-2008 v 06:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 5

SIMOR: No jasně každej to hydro musí jednou zkusit a hlína už mě začala nudit už nějak nebylo moc co vylepšovat.....

ZeeGun: Jasná ty už tám nejsou bylo to jen než jsem zapojim a připravil zvlhčovajdu teď jsou mi nařezaný petky na nic

Jinak, strašně mě se.ou svilušky na postřik aplikuju Omite a uvidíme jestli je to seškvaří, chtěl bych se zeptat kdyby toho trochu proteklo i do nádrže stane se něco ? Musím ty kyti řádně pokropit...

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 07-07-2008 v 00:30 AM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 6

Čau chlape vyzerá to zajímavě myslim ,že i osazenstvo 8ks rostlin si zvolil akorád optimálně na 45 nft ,aby to ve finálu bylo rovnoměrný já nacpal do 60nft 12 mršek a kdyby jich tam bylo 10 je to akorád ,takhle se mi sem tam nějaká šiška opírá o druhou a moc se mi to nepáčí,příští grow budu volit určo míň rostlin.Jinak jak už psal zee určo bych tam ty petky necpal i na igelit bych prděl ,ze startu zvlhčovač ,jak kořeny prorostou textilii ,tak jim bohatě stačí vlhkost která vzniká díky nft ,mě se to teda drželo stabilně v tom rozmezí od 50% do 75%.Jo ještě co se týče matroše ze kterého máš boxík ,co je to klasickej sádráč jj??no nevim kámo jestli mu to bude dělat dobře ,ta vlhkost ,jestli to je obyč deska,když už jít do sádráče ,tak aspoň do toho co se používá do koupelen a tj. tušim ten zelenej.Hodně zdaru ,ať to roste jako z vody.


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Naposledy upravil tekknou 07-07-2008 v 11:13 AM

Old Post 07-07-2008 v 11:07 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 7

Zdar, několik rad: Jestliže máš Ph vstupní vody 5,8 a budeš používat hnojiva Ah tak ty snižujou Ph vody docela dost tak Ph + hydroxid budeš určitě potřebovat. A EC metr je absolutní nezbytnost. Vodu ze studny já osobně mám 1,2 je většinou hodně tvrdá, řeším to reverzní osmózou a potom mám vodu EC 0,1.
400 W. a máš to na pudě podle té fotky? Dovedu si docela představit že v létě v největších vedrech to bude problém s chlazením. Proto růstovou fázi asi 18,00- 12,00 to je vyzkoušené
„ v noci je logicky více chladno“. Jinak hodně zdaru Tomáš.

Old Post 07-07-2008 v 18:47 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 8

tekknou: Noo s 8 kouskama jsem počítal na 100 procent, čekal jsem, že 2 odpadnou nějakou náhodou a zatim se to drží vše, takže je jich v NFTčku 10 z toho půlka se již pyšní malinkýma kořínkama jak prorůstaj textilii. Materiál je klasickej sádrož a zatim drží uvidíme časem Chtěl jsem koupit zelenej proti vlhkosti jenže když jsem nakupoval zrovna nebylo tolik peněz abych koupil 2x dražší desky. nejvíce ale opravdu nevim jak s těma sviňuškama, jsou to hrozný bastardi, zdá se mi, že kyti kvuli nim moc nerostou. Netušíš jak se jich pořádně zbavit ?

tomas2pet: Po přidání hnojiv klesne PH na 5,5 tak stačí kapička PH+ a je to zpět na 5,8 Ke chlazení mám v rohu nahoře venťas se 495m3/h a ten už něco uchladí, na zemi je ofuk 2 rychlostní s otočnou palicí ale chtělo by to tu teplotu taky změřit.... růstovku mám 19:00 - 13:00. Jinak na ten ECmetr koukám se v názoru liší každej pěstitel tak 50 procent říká že musí bejt a druhá strana že nemusí bejt... Tak já nevím...

Díky za cenné rady ale nejradši bych se teď zbavil těch SVILUŠEK

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 07-07-2008 v 20:30 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 9

Pejdil :
hele ja jsem pouzival spruzit a dobry kytky byly jak navoskovaný ,ale víc se mi teda osvědčil TALSTAR dáš 5 kapek na 1L a jak je to silny kafe a od tej doby mam po sviluskach..


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 07-07-2008 v 21:18 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 10

Svilušky jsem asi před měsícem taky řesil a SviluStop je pořešil perfektrně. Je to asi to nejlepší co jsem na ně moh sehnat. Je to kombinace přípravků Omite 30 W a Nissorun 10 WP jako jediná hubí všechna vývojová stádia (vajíčka, larvy, nymfy, dospělce) svilušek. Maj to v každym márketu.

Old Post 08-07-2008 v 10:21 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 11

Potřeboval bych ještě vědět jestli nějak neohrozí kyti, když se ten OMITE dostane do nádržky s roztokem Dnes jsem je řádně postříkal ale něco tam určitě káplo. hm ?

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 08-07-2008 v 19:17 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Pohodička Příspěvek č. 12






Konečně Kyti začali růst. od té doby co se objevili svilušky se to celé zastavilo, trochu se hejbali kořínky ale kytky nic, po postříkání Omite a asi po 5 dnech jsem stále nacházel hejbající se svilušky, tak jsem sehnal ještě přípravek Talstar, kterej jak psal Tekknou je opravdu silný kafe, když jsem se tak koukal do příbalového letáku, opravdu se to potvrdilo, je to větší sajrajt než Omite a dokonce hořlavina 2.třídy Ale opravdu super zatím ani jedna sviluška co by se hejbala,pozoruji výrazné zvětšení listů a poporostli i do výšky.

Teď nějaké to info technikům
Teplota roztoku: 20°C
Teplota přímo u kytek: v noci 20°C přez den okolo 26°C
Vlhkost: Už bez zvlhčovačky a listy jsou rovně, žádné povadlé, takže si již vlhkost dělají samy
Hodnota PH: Držím 5,8-5,9
Hodnota EC: Neměřím

Zatim to vše zvládá velký ventilátor která mám v rohu takže ofuk ani není zapojený.

No co dotat, už mě prozatím nic nenapadá. Tak uvítám nějaké ty rady, nápady, kritiku.....



EDIT: nějaké ty fota jsou zde

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Naposledy upravil Pejdil 14-07-2008 v 18:05 PM

Old Post 14-07-2008 v 14:29 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 13




Pár foteček dnes při svitu slunéčka v nejdbližších dnech hodlám přepínat, myslíte že už je to ok ? Snad stihnu zatim sehnat 600W kompletik a šlehnu ho tam na rozjezd květu

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Naposledy upravil Pejdil 23-07-2008 v 08:51 AM

Old Post 22-07-2008 v 23:19 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 14




Tak dnes se připravuji na výměnu roztoku kterou provedu večer, zítra už poběží 1.den květu. Namontován je 600W komplet kterej jsem si včera přivezl od jednoho zdejší člena a moc mu děkuju, svítí skvěle Akorát přemejšlím jak roztahám kyti do stran ? Nemá na to někdo nějakej dobrej fígl ? Největší maj kolem 25cm a o místo se nebojím je ho tam dost.......

tak raďte, kritizujte......

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 24-07-2008 v 14:47 PM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 15

Cau, pekny, ale hlinu bych tam netahal, kvuli skudcum, na tom hydru je prave pekny, ze je tak cisty, pomerne bezproblemovy a bez skudcu a nemoci, pozor, aby z ty hliny neco nevylezlo.

Old Post 03-08-2008 v 11:29 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejdil
Stálý Člen

Karma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% PěstitelskáKarma uživatele Pejdil - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 16

ZeeGun: Čus, no jasně pořádný slunce muší bejt EC neměřím to je pravda a objevil se mi ale i problém s PHmetrem takže i to už beru tak nějak odhadem Kyti jsou trochu nažloutlí pod výbojkou jinak na krajích jsou zelený.... dal jsem teď když jsem dolejval maličko větší konentraci tak uvidíme...

Celller: Zdravim, no je to risk ale nechtěl jsem je chudinky dávat někam ven, už by na ně bylo pozdě tak jsem aspoň tu hlínu pořádně pokropil TALSTAREM a budu se moblit aby z toho nevylezlo něco jiného než sviluše

Rád bych to nafotil ale bohužel nebudu mít teď 5 dní foťák ale už to vypadá docela dobře, roztahal jsem kyti do stran pomocí drátků a pomalu zaplňují celou skříň, výhonek vedle výhonku....

Moje první skříňka ze 70W již 250WSklizeno
4xWR, 250W,Scroog Zničeno ale já se nevzdal a pokračoval u kámoše (Sklizeno)
400W and 12x WR, první muj pokus o Hydro pěstování Sklizeno
-=AERO system by Pejdil=- Zkurveno

Old Post 04-08-2008 v 09:41 AM
Pejdil je offline   Profil uživatele Pejdil   Find more posts by Pejdil   Foto galerie člena Pejdil   Click here to Send Pejdil a Private Message   Add Pejdil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2422140 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív