Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Co2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vasil
Nový Člen

Karma uživatele vasil - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 1  

co2 Příspěvek č. 1

C02 GENERÁTOR
Udelejte si svuj C02 generátor (pro vaši práci v komore)
Každý zelený list rostlin užívá kyslicník uhlicitý ve svém každodenním živote. 0,5% z našeho vzduchu je kyslicník uhlicitý. Rostliny jsou schopny využít 5 krát více prírodního množství a muže rust 5 krát rychleji - za predpokladu dostatku svetla, živin a vody je podporován extra vzrust. Všeobecne vzato, rostlina roste rychleji s dodaným kyslicníkem uhlicitým v jejím ovzduší.
Kvasnice je organismus , který žije, jí, dýchá a reprodukuje se. Spotrebovávají cukr a vodu a vymešují kyslicník uhlicitý a alkohol. Kvasnice jsou používány k výrobe alkoholu. Kupte si nejaké pivovarnické kvasnice k varení-vlastního-piva/vína . Budete si muset obstarat velký džbán s malým ústím, gumovou zátku s dírou o to takovou, aby zapadla do ústí džbánu, a šest až deset stop dlouhou pružnou trubici (podle vašeho rozhodnutí) ve které se bude pohybovat kyslicník uhlicitý . Vše lze koupit v jednom obchodu.
Naplnte velký džbán lehce teplou vodou. Ne horkou, ani ne teplou, jen kousek teplejší než vlažnou. Teplo probudí kvasnice.
Nyní pridejte do vody cukr. Jednu cást cukr na každých pet cástí roztoku.
Vyprázdnete balík kvasnic do džbánu a zamíchejte.
Po nekolika hodinách by mely být kvasnice aktivní a produkovat kyslicník uhlicitý. Produkci kyslicníku uhlicitého lze pozorovat jako bubliny plovoucí na povrchu.
nyní musíte udelat jedinou vec , udržovat život vaší populace kvasnic. Odlijte trochu roztoku a pridejte cerstvou vodu, aby se to nestalo stojatým. Pridejte nekolik cajových lžicek cukru. Delejte to každý týden nebo dva.
mi to fíčí dobře

Old Post 23-03-2003 v 12:36 PM
vasil je offline   Profil uživatele vasil   Find more posts by vasil   Foto galerie člena vasil   Click here to Send vasil a Private Message   Add vasil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yiri
Nový Člen

Karma uživatele Yiri - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 2

Kvasnice jsem naivne zkousel taky - je to ztrata casu. Pokud si neporidite CO2 napr. v bombe na svareni - nema to smysl. Kvasnice vam toho nikdy nevyprodukuji tolik, aby jste to na kytkach vubec mohli pozorovat a to malo co vykvasi - stejne vsechno odvetrate.

Old Post 25-03-2003 v 00:04 AM
Yiri je offline   Profil uživatele Yiri   Find more posts by Yiri   Foto galerie člena Yiri   Click here to Send Yiri a Private Message   Add Yiri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 3

jo, to je i můj názor. Vidím to na odwětráwání vlhkosti. Takže pro mě je to jasný, buď bomba nebo nic.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 26-03-2003 v 12:12 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 4

vlastně co dělám je, že do rozprašovače naleju wopatrně sodowku. Nastojí mi to žádnou práci navíc a pak jsem i vnitřně uspokojen, že kytkám dávám i CO2. Ale myslím, že je to tak malý množství, že je to na howno. Ale zase , je to přímo na listu, třeba si z toho kytka woprawdu něco weme.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 26-03-2003 v 12:16 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yiri
Nový Člen

Karma uživatele Yiri - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 5

Puvodne jsem se prerekl a Vasil vlastne taky. Ony to nejsou zadne kvasnice, s temi tak mozna upec kolac :-) Jsou to kvasinky !

No ja to zkousel tak, ze jsem dovedl z flasky s vinarskyma kvasinkama hadicku primo az ke kyti, ale efekt jsem nepozoroval vubec zadnej. Doporucuju tento pokus jen tem, kdo nemaji skrin s odvetravanim, jinak to asi nema smysl. Taky mozna by stalo spis za to zkusit "ocet+soda". Tohle co si pamatuju z detstvi vytvori daleko vetsi mnozstvi CO2, ale zda to bude fungovat nebo ne, to netusim.

Old Post 26-03-2003 v 15:38 PM
Yiri je offline   Profil uživatele Yiri   Find more posts by Yiri   Foto galerie člena Yiri   Click here to Send Yiri a Private Message   Add Yiri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freefood
Stálý Člen

Karma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 6

Nejlip by bylo kdyby nekdo vedel kde se daj sehnat levny CO2 emitery na hospodsky bomby. Malou unesete v batohu a staci. Jestli delate v baru (jako ja) nebo mate kamose v hospode.... tak je zaloha na bombu 1000,- a plyn 30l stoji asitak kiloneco... Ale Emitery? Nikde nic! Takze reklama nereklama,, napady sem:

"..jsem tu noví a.."

Old Post 14-04-2003 v 16:11 PM
freefood je offline   Profil uživatele freefood   Find more posts by freefood   Foto galerie člena freefood   Click here to Send freefood a Private Message   Add freefood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ARCHIBALD
Nový Člen

Karma uživatele ARCHIBALD - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 7

Zdravím, mám skříň v chladu - bez větrání v " noci " 14 - 16 °C, ve dne větrám jen PC ventilátorkem - teplota u kytek 25 - 27 °C / 250 W výbojka / a kvasinky v roztoku asi 4 - 5 l považuji za celkem dostatečný zdroj CO2. Aspoň kytky si nestěžují.

Old Post 24-04-2003 v 21:10 PM
ARCHIBALD je offline   Profil uživatele ARCHIBALD   Find more posts by ARCHIBALD   Foto galerie člena ARCHIBALD   Click here to Send ARCHIBALD a Private Message   Add ARCHIBALD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ARCHIBALD
Nový Člen

Karma uživatele ARCHIBALD - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 8

Ještě jsem si vzpomněl - ocet + krystalická soda produkuje CO2 dosti hekticky a jednorázově, neměřil někdo produkci CO2 kvasinek při určité teplotě a složení živného roztoku za 24 hod ?

Old Post 24-04-2003 v 23:57 PM
ARCHIBALD je offline   Profil uživatele ARCHIBALD   Find more posts by ARCHIBALD   Foto galerie člena ARCHIBALD   Click here to Send ARCHIBALD a Private Message   Add ARCHIBALD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kimirsen
Nový Člen

Karma uživatele kimirsen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 9

1] kolik stoji soleniod / elktricky ventil
2] mate nekdo nejakou tabulku vhodnych pomeru prutok na m2
dekuji

Old Post 04-06-2003 v 21:13 PM
kimirsen je offline   Profil uživatele kimirsen   Find more posts by kimirsen   Foto galerie člena kimirsen   Click here to Send kimirsen a Private Message   Add kimirsen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ARCHIBALD
Nový Člen

Karma uživatele ARCHIBALD - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 10

Tak jsem nějakou dobu sledoval růst s kvasinkami a sodou s octem a bez nich - rozdíl žádný, škoda práce.

Old Post 11-06-2003 v 19:30 PM
ARCHIBALD je offline   Profil uživatele ARCHIBALD   Find more posts by ARCHIBALD   Foto galerie člena ARCHIBALD   Click here to Send ARCHIBALD a Private Message   Add ARCHIBALD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miháč
Nový Člen

Karma uživatele Miháč - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 11


A co treba Sifin CO2 bombicky?

Old Post 18-07-2003 v 15:15 PM
Miháč je offline   Profil uživatele Miháč   Find more posts by Miháč   Foto galerie člena Miháč   Click here to Send Miháč a Private Message   Add Miháč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-02-2016 - Co2 - 3 odpovědí
22-04-2010 - Co 2 - 11 odpovědí
11-03-2010 - Co2 - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1617200 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív