Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 
Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět. - Klikni zde pro originální téma
bonkwodny
mne to tiez este nekvitne,ostatne roky to bolo omnoho skor a aj samec,ktoreho som tam mal,uz vykvytol poriadne davno,myslel som,ze samiciam ztaci uz iba par tyzdnov a ono je to uz skoro mesiac,pricom je to ta ista odroda
pan Muškát
Já sem na tom stejně - taky mam kytky 1,5m velký, hnojim je dostatečně i byli zastřihávaný, takže jsou teď parádně rozvětvený, jenom ten květ zatim neni. Ale tak když všichni říkáte že je na to ještě čas, tak mi spadl kámen ze srdce, já už se bál že z toho nic nebude. :-)
Pepiik
na to je ještě dost času já typuju min ještě měsíc růstu a potom začnou palky :) a co chlapácí komu to už nakvétá muj známi tvrdí že už to má silně v květu a že bude hodně brzo sklízet!! i vy máte stejný problém??:)
Čau, mám takovej dotaz a nikde ve FAQu to nemůžu najít, kdyby jste někdo věděl poraďte pls.. Když začnu hnojit kytku, který je určený pro fázi květu, tak začne tvořit blizny nebo se nic nestane??? Dá se tím tak urychlit začátek kvetení???
pan Muškát
IMHO hnojení na vývoj květu z hlediska časovýho nemá moc velkej vliv. Nejsem žádnej velkej pěstitel a moc o tom teda nevim, ale podle toho co tu píšou ostatní to nějak ovlivnit nejde. Já to taky hnojim dost, ale to jak brzo to začne kvést záleží na modelu a na klimatickejch podmínkách.
čepra
Jukněte sem ;)

Přepnutí rostliny za pomocí výživy?
hakousek
zdarec:) mam tady takovej mensi problem s jednou kytkou:( mam uz kytku zhruba asi 3 mesic a mam ju strasne malinkou asi okolo 20 cm:( potom mam jednu kytku ktera je o nejakou dobu mladsi a je vysoka skoro 50 cm nevite cim to je pls?:(
jaccob.petr
jestli to nemas treba v malim kvetinaci nebo s nevhodnou pudou...a nebo je to proste naka postizena kitka to se mi taky stava..
delloyt
tak parada, jak jsem pochopil na kvet je jeste brzy. Ma kazda odruda jinej rustovej harmonogram, tak kdy bych mohl ocekavat nejake deni u shamanu? dikes koumaci
Tak to zalezi uplne na mrde veci kheeemo,tahle genetika by mela zacit tak v polovine Srpna,ale cim vic mista na koreny bude mit,a cim vic dusiku v pude,tim dyl ji to potrvaa nez se prepne.Muzes to ale urychlit dyz ji uz ted zacnes zalivat nakym PK13-14 atd.
delloyt
kristalon kvet?
levap20
Krystalon květ můžeš zkusit, ale lepší je Krystalon jahoda. A nejlepší je kvalita jak psal Free_tekk:) PK13-14
nojono
Kdy mam přejít s alga grow na alga bloom ? ještě před květem nebo až na květu? někde jsem četl, že je dobré už krátce před květem, ale jak poznám, že se kytky v brzké době chystají kvést? ..
nojono
hmmm.. možná je to trochu OT, sorry za něj, ale fak nevim kam bych to měl napsat. .
hej ja to taky nak nepoznam,ale pěstuju prvni rok tak chapeš :-D mě ukazali pohlavi. Mno alespon vim že je to samice :-) jinak s tim květem fakt nevi. Jak prostě uvidim že to začina kvést tak začnu hnojit. Jsem kapku zhuleny tak sry za chby .....
JackEE
hlavne kazdej model zane kvyst po svym..vetsinou lepsim genetikam to trva dyl...ja mel kdysi pod lampou chronika a nakej no name no a ten no name zacal kvyst o mooc driv a celkove byl rychlejsi..chronik byl pak samozrejme ale zase o to lepsi ;) takze neves hlavu to ze to kamosum uz kvete nic neznamena ;)
drobajs
Potřebuju poradit.... říká se když pěstujete venku na zahrade trávu zřízků tak až bude vhodná doba tak jí musíte zakrýt nebo dát do tmy na 3 dni aby přepla na palice. když máte skankový semínko a dáte ho ven, tak musíte to taky zakrý t,nebo se to přepne samo__???jako třeba až se začne dřiv smtmívat??? nebo az bude min svetla??protoze ja mam uz skoro 190cm ale ani jedna palice.hafec vetvi,ale ani jedna palice. naky hnojivo??nebo tomu neco chybi???nebo už to skankovy seminko s tím nema nic spolecnyho..
delloyt
Free_tekk a levap20 dik za radu
delloyt
no a jasny ze K+
drobajs
mam tak 180cm velký kytky nádherně voněj (3) ,ale zatím ani jedna palice,palička,,,kurva prostě nic. Mam skunkové semínka, ale nejsou z řízku. Lidi co měli minulej rok venku řízky,tak to byly hyjeny jak sv.... ale taky ani jedna palička, nakonec se s toho vyklubali takový šmelný nedozrávky. Právě lidi říkaly že ta kytka změní ten proces, když ji na 3 dni zakryješ. Ale nevím když ty kytky nejsou z řízkůů..................... Existuje naka rada?????????????pomoc?
Zedy
Nemá to s tím nic společnýho, kytky nikam nedávej, nebo nezatmívej, nic jim nechybí. Pěkně v pohodě je nech, pečuj dál jak si pečoval a oni přejdou do květu samy, neboj;) a nezakládej zbytečně dvě témata.
drobajs
ale kdyz ma bejt doba na růst palic tak 2 mesíce . to nestihnu. potřebuju to nak urychlit, za 2 mesice odjíždím....a je to v pr.....

ale kdyz ma bejt doba na růst palic tak 2 mesíce . to nestihnu. potřebuju to nak urychlit, za 2 mesice odjíždím....a je to v pr..... a fotky nemužu dostat do kompu takže??,
El_Liberal
zakryti na tri dny kytku ke kvetu nejspis nedonutis, lze zakryvat 12/12, 12 hodin svetlo, 12 hodin tma, to ale musis delat dele ne tri dny. Nemusis se strachovat. ja pocitam ze mi to zacne kvest nekdy ke konci srpna, takze muzes byt klidny :) :) :)
drobajs
a stihnou palice dokvíst do konce září???

stinou palice dorůst do jednoho měsíce??
levap20
ne
drobajs
to jsou oni už se mi je podařilo narvat ke kompu,už mi stoho upadli 2 větve. Jestli matka mi to naschvál ničí nebo psi, nebo fakt nevim.

a co teda náký hnojivo,nebo chemiji???
drobajs
Když ráno vstanu tak na ní hned koukám. Takže zakrývat? Furt 12/12?
drobajs
hele nevim jak,ale skusím to,
levap20
PK13-14 a nebo Krystalon jahoda.
A pokud to nějak spěchá by to chtělo asi stejně zatmívat.
drobajs
Jo to nejde,mam se obratit adr.....nrco
Siki
Super skunk mi venku ještě nechce kvést.Jak jste na tom Vy?
Jinak už kvete:W, Skunk 1 i shiva
Rhino
Siki, já mám 5 kytek venku; 2 teprv začínaj kvíst a 3 se ještě nerozhodly :p:
Ganja doctor
Mě už to venku kvete všechno... Něco začíná a má to jenom malý paldy a někde už se začínaj dělat celkem hezký šišky...
smaylo
to je jasný,ještě je čas!!!Každej na to kvetení zbytečně spěchá!!!nech ji tak ona dojde sama!I pěkně dozraje.čus
smaylo
SIKI:mam venku nějakou odrůdu skunku CITRUS ale zatím jen ukázala pohlaví + pár blizen,myslím, že tyto odrůdy dozrají pozdějši než ty ostatní.(ale kdo ví?)-nemáte s tímhle skunkem nějaké zkušenosti???
smaylo
PETREF:minulí rok jsem pěstil jednu podobnou kytku a ta mela jen 60cm,Tmavá,a listy mela do červena(pěkně)udělala mi jen jednu VELKOU+TLUSTOU šišku.A skuřovala jak dost dobrej skunk(semínka ale neudělala--PROČ--PŘITOM BYLA ZE SEMÍNKA)
Rhino
Tak takhle mi kvete (pouze) jedna z 5 kytek..
tojekrasnypocit
taaak chlapy,
mne tiez kvitne iba jedna no name.. ale co som zasadil
semienka z indoor jacka herera a ak-47 tak nic, stale,
len preflowers a to je vsetko.. a tiez sa mi nepaci ta
dlha perioda kvetu u jacka ktoremu budem drzat palce
cely cas kym dozre a dufat v priaznive klimaticke
podmienky... no ak-cko uz zacina poriadne smrdet a uz
som tusim spozoroval aj naznak sisiek.. od tohto
tyzdna davam hnojivo na kvet, uvidime co sa bude DIAT
Badis
Zdravím, tak na to je jednoduchá rada. Zkus kýblovu metodu...:))) Píšeš že ji máš v květináči a tak ji každý den schovej na 12hodin do tmy (třeba sklep šopa atd.)a pak zase v květináčku vytáhni ven na 12h na sluníčko. První dva dny ji nech ve tmě stále(absolutní tma). Bude to sice šok, ale rostlinka si uvědomí změnu. A to dělej dokud nebude její perioda a to může trvat i do konce srpna, nebo do konce květu. ....pokud tedy chceš aby už kvést začala :)))
Lagutoda
urcite zatmivat. kamos asi pred tejdnem sklizel. Zatmival nejdriv jen tak 15 dni, pak prestal a myslel si ze kyti normalne dokvete, ale kyti prestala kvist a zacala opet rust, takze pokud mozno zatmivat denne aspon po dobu jednoho mesice ;) Jinak kyticky pekny
Hyde
Badis - jj, nic jinýho mě taky nenepadá. Bude nutné ale dodržet zvlášť tu poslední větu.
Za sebe - žádné echtpokusy se změnou hnojiva bych nedělal. Přirozeně přejít na vyšší podíl P a s tím zatmíváním - raději jsem letos umělé očůrávání fotoperiody vynechal, pouze u domnělých samců před dovolenou jsem je částečně zatmíval, aby se mi ukázali.
delloyt
jsem pospichal byl nedockavej ze se na kytkach nic nedeje a ted........... jsem sklamanej bo mrte samcu
levap20
Já mám AK47 a taky hází hodně preflowers, ještě nekvete, ale myslim, že už to nebude trvat dlouho a pokvete.

Píšeš, že už dlouho ukazujou preflowers, tak to asi těžko budou samci. Jedině, že by ti to zmutovalo nebo by mohla bejt chyba v tobě:), ale předpokládám, že samce od samice rozeznáš.
J.J.
kliidek, me to taky vlastne nekvete, jsem rad, kdyz jeste trochu povyrostou (letos jsou náký malý :( ). Vzdyt neni ani pulka srpna, sklizeni v pulce rijna je podle me ouplne v pohode, tak jakypak strachy
tojekrasnypocit
no mas pravdu ale co ked to ma dobu kvetu 2 mesiace ten jack herer.. bojim sa plesni a mrayikov... dajte niekto info ako ste vz s jackom mali problemi alebo skusenosti.. dikyyy
Zedy
Tak to řeš zakrejváním, jestli seš u kytek každej den ne? Plus to ještě krm hnojivem na květ a mělo by to nahodit;)
tojekrasnypocit
po tyzdni som bol pozret na policku a stale nekvitne... iba podrastli, uz maju 3 metre.. dva tydne ich hnojim hnojivami na kvet od buduceho tyzdna im budem dodavat bionova pk 13/14.. netusim ci to pomoze oni stale cakaju na svoju periodu... zasadil som semienka z predchadzajuceho indoor pestovania... mozno to je ten problem.. len dufam ze bude teply oktober aj november aby to krasky stihli a urobili radost tatkovi..
Ganja doctor
To je divný že vám ještě nekvetou...
Já se Vám musim pochlubit celkem pěknejma aktuálníma fotkama...

No neni to nádhera? 8-D a co teprf v září-říjnu... :-)
drobajs
myslíš že stoho bude hodne pukaní jestly vyroste už ma pres 2m a furt nic, nestačí kdyz na ní budu stínit?na konec jedu dyl,takze jeste pockam
DJ BISKUP
A copak to máte za odrůdu doktore ? Že by nějaký noname ? :-)
zalezi hlavne na odrude, treba EarlyMisty a Shamani mi krasne kvetou,

klikni na ,,Grow report,, nize
wasco123
No co uz kvitne?
Ganja doctor
jojo... je to tak. 8-D Ale loni jsem měl to samý a bylo to super. Zbyli mi právě semínka od loňska, páč se mi to nějak připrcalo, ale teďka to kvete všechno bez samců tak to snad bude ještě lepší. No jaxte na tom s kvetenim u vašich venkovních miláčků? mě už to začlo všechno kvést už v druhý půlce července a tady koukám že někdo ještě nemá ani šišku :-)
drobajs
ty woe furt nic.

205cm

ale ja si taky myslim ze to je určite svetlem,zacina mi na ne svitit presne v12:50 a tak do 7. Už se na to tesim,až zacne :-)

Ty woe taky sem mel skrin.......ale matka mi to nasla.... :-) To sem byl na brigadce v takovy restauraci,a roznasim a najednou ve dverich matka pred celou hospou na me zacala rvat ...no husty.a to mi chtela dat facku a ja sem se uhnul a dala si ji o hranu...to se jeste vic nasrala a ta vivadaii,,,,,,,,,,noooooo

Jakoze mi nasla tu skrin...........to bylo vzdycky co ti to tam tak huci v pokoji?? ..ale to je pocitac,toho si nevsimej
Lahvan_FlaskiCZ
Zkus tohle


citace:
Původní příspěvek od drobajs
ale ja si taky myslim ze to je určite svetlem,zacina mi na ne svitit presne v12:50 a tak do 7. Už se na to tesim,až zacne :-)


Tou tmou není při zatmívání myšlen stín, ale regulérní TMA, prostě ani paprsek světla. Zkus plachtu nebo jako já netkanou textilii (černou) alespoň 2x přeloženou.
iboy
citace:
Původní příspěvek od tojekrasnypocit
no mas pravdu ale co ked to ma dobu kvetu 2 mesiace ten jack herer.. bojim sa plesni a mrayikov... dajte niekto info ako ste vz s jackom mali problemi alebo skusenosti.. dikyyy


no moje zkusenost s herrerem z minulyho roku neni dobrá... na zacatku srpna nahodil preflowers a pak jako by se asi na 5 tydnu seknul - nerostl ani nekvet... no nakonec sme ho museli sklidit mnohem driv, protoze se ukazala plisen v mnozstvi vetsim nez obrovskem...
grundik
je normalne ze mam rastlinku vyska cca 50cm, je to indica podla vsetkeho, listov dost a este neukazala ani pohlavie???
..................................................................................................
sadenna v polke maja!!!!
grundik
nejaka rada ako ju nakopnut k kvetu? napr krystalon kvet a plod?
alebo zatemnenie? ked ano ako zatemnit?
Dr*Skunk
tak 99% kristalon kvet je na houby radšej to skus zatemniť trebars plachtou
grundik
na kolko zatemnit?
ona ma slnka v podtave odkedy rano vide dokym nezapadne ak neje zamracene alebo nieco....
a je normal ze je taka mrnava? sak ma cez dve mesice...
vaaanha
citace:
Původní příspěvek od grundik

..................................................................................................
sadenna v polke maja!!!!


No a co jako?

Pro všechny - myslíte, že se letos stane něco převratného jakože kytky nevykvetou nebo co? Buďte rádi, že ještě rostou.
grundik
nejde ani tak oto ale ze ma len pol metra, a nevetvi sa
DJ BISKUP
Jasně že vykvete, jen je otázka jestli dokvete (dozraje) =0) Ale jinak tak první fotka vypadá moc hezky.
wasco123
Rastliny ktore kvitnu skor, trebars uz aj zaciatkom juna, su velmi kvalitne a silne. Pretoze pocas kvetu ma slnko naväcsiu silu. Tie odrody co kvitnu az v septrmbri a neskor, by sa dalo povedat ze kvety su male a nic moc sila, skor ako technicke konope. Ale vela zalezi na tom kde rastie a kedy bola zasadena. Zalezi tiez ci na nu dopada ranne slnko alebo poobednajsie. To slnko od 12:00 do 19:00 je asi najdolezitejsie.
citace:
Původní příspěvek od wasco123
Rastliny ktore kvitnu skor, trebars uz aj zaciatkom juna, su velmi kvalitne a silne. Pretoze pocas kvetu ma slnko naväcsiu silu. Tie odrody co kvitnu az v septrmbri a neskor, by sa dalo povedat ze kvety su male a nic moc sila, skor ako technicke konope. Ale vela zalezi na tom kde rastie a kedy bola zasadena. Zalezi tiez ci na nu dopada ranne slnko alebo poobednajsie. To slnko od 12:00 do 19:00 je asi najdolezitejsie.


Podla mna si myslis zle :D. Najlepsie na pestovanie je kopec na juh a tam slnko pecie cely den a to najlepsie co mozes rastlinkam dat. Mne este ani pred tyzdnoma pol nekvetli a presto viem ze to budu velmi dobre modely. Khola, Durban poison, Hollands hope, Afgan, cal. orange bud, Cream sodica n.2 si myslis ze budu ako technicke konope? Skus si dat dve raastlkiny na zapad kde svieti slnko od 12:00 a daj dve na juh kde cely den a si myslim ze ten rozdiel hned uvidis. :D

Cim viac Slnka tym lepsie pre rastliny
wasco123
citace:
Původní příspěvek od radvancan


Podla mna si myslis zle :D. Najlepsie na pestovanie je kopec na juh a tam slnko pecie cely den a to najlepsie co mozes rastlinkam dat. Mne este ani pred tyzdnoma pol nekvetli a presto viem ze to budu velmi dobre modely. Khola, Durban poison, Hollands hope, Afgan, cal. orange bud, Cream sodica n.2 si myslis ze budu ako technicke konope? Skus si dat dve raastlkiny na zapad kde svieti slnko od 12:00 a daj dve na juh kde cely den a si myslim ze ten rozdiel hned uvidis. :D

Cim viac Slnka tym lepsie pre rastliny

Dost zalezi aka odroda. Niektorej staci 6h slnka (balkonovky) a niektore viac slnka, skoro ako indoor. Od toho sa odrazi kvalita a vynos
citace:
Původní příspěvek od wasco123

Dost zalezi aka odroda. Niektorej staci 6h slnka (balkonovky) a niektore viac slnka, skoro ako indoor. Od toho sa odrazi kvalita a vynos


Vsetky odrody potrebuju slnko a urcite viac ako 6 hod. Nejaky special druh balkonovky. Nedeli sa to nahodou na Indoor, Outdoor a Greenhouse ( Sklenik ) ? Kvalita a vynos zalezi od odrody , a hlavne od podmienok ake rastlinkam poskytnes. Skus dat dve rastliny do tej istej pody daj im tie iste podmienky a daj jednu kde je slnko 6 hod. a jednu kde je 10 - a viac pre porovnanie, ale musia to byt dva rovake modely. Moze to byt hocijaky model. Kde budes mat vacsi vynos a kvalitu? :D

P.S. Nechcem rypat ale ja si mysli presny opak a je dobre si to vydiskutovat podla mna. :D
wasco123
citace:
Původní příspěvek od radvancan


Vsetky odrody potrebuju slnko a urcite viac ako 6 hod. Nejaky special druh balkonovky. Nedeli sa to nahodou na Indoor, Outdoor a Greenhouse ( Sklenik ) ? Kvalita a vynos zalezi od odrody , a hlavne od podmienok ake rastlinkam poskytnes. Skus dat dve rastliny do tej istej pody daj im tie iste podmienky a daj jednu kde je slnko 6 hod. a jednu kde je 10 - a viac pre porovnanie, ale musia to byt dva rovake modely. Moze to byt hocijaky model. Kde budes mat vacsi vynos a kvalitu? :D

P.S. Nechcem rypat ale ja si mysli presny opak a je dobre si to vydiskutovat podla mna. :D

OK, je jasne ze slnka nikdy nieje dost. Ale vzhladom k obmädzenemu miesta alebo dobremu zamaskovaniu v prirode ziadna rastlina nedostane maximum svetla.
tojekrasnypocit
citace:
Původní příspěvek od wasco123

OK, je jasne ze slnka nikdy nieje dost. Ale vzhladom k obmädzenemu miesta alebo dobremu zamaskovaniu v prirode ziadna rastlina nedostane maximum svetla.


hmm, hovor to tym mojim, vzhladom na to ze maju svetla v prepocte vez den asi 8 hodin tak sa mi vytiahli do vysky 3 metrov...
este stale cakaju na svoju periodu, ja im verim ze to stihne dozret..
dokktor
ale já začínám byt pomalu nesvůj, kurvy mají přes tři metre a furt ani náznak že by do toho chtěli praštit. přitom loni byl ten samý model hotový v půlce září. podle mě je to letošním parným létem - slunko svítí od nevidim do nevidim a tmu aby člověk pohledal (ty moje navíc sou na místě kde na ně to slunko praží celou cestu po své nebeské dráze). oproti tomu loni - esi si to negdo eště pamatuje :D - bylo dost hnusně, furt zamračeno a hodně chcalo a to dělá hodně. jak tu negdo psal že je třeba absolutní tma, tak to je nesmysl. stačí když se kytkám trochu sešeří a to je ten stimul, že perioda se zkracuje a že može začat ta pravá jízda - kytky co mám skované v křákách, kde na ně nesvítí celý den, jak na ty třímetrové čutky, tak ty už mají nasazené celkem slušné pálky a dle mých primitivních úvah je to právě tím, že sou holt víc ve stínu.

nevadí mi že nekvetou, vadí mi, že nemusí stihnout dozrát - to by mě fakt ale nasralo :grrr:
hlubin
Mám ten samej problém kytky rostou jak urvaný ze řetězu a teprve před 2 týdny se mi objevily preflowers. V září má bejt sice teplo ale měsíc na dozrání stačit nebude.
mě minulej rok začal SS kvést 5.září a v klidu dozrál...takže myslim,že to bude v klidu.:D
fakenick
Tak ja si taky postezuju. Mame od Nirvany Swiss Miss a Early Bud a prave jsem se vratil z hradu..ee...z pole - sem tam blizna a jinak nic. Ale do vysky jedou, za tyden 10cm. Tak bud je Nirvana na dve veci - obe odrudy maj dokvest do prelomu zari a rijna, coz nestihnou, nebo kytule mate to nezvykle teple pocasi. Perioda je preci jen porad stejna, takze jedine co me napada, ze krome svetla prepina do kvetu taky teplota. Kytka si rika:"No svetla je drobatko min, ale kdyz je takovy teplicko, tak to s tim podzimem nebude asi tak horky."
Ale noname uz kvete pekne, tak nefim nefim....

quido dik, trosku jsi me uklidnil...
citace:
Původní příspěvek od wasco123

OK, je jasne ze slnka nikdy nieje dost. Ale vzhladom k obmädzenemu miesta alebo dobremu zamaskovaniu v prirode ziadna rastlina nedostane maximum svetla.


A preto treba hladat miesta kde slnko svieti od rana do vecera, a to su predovsetkym juzne svahy a roviny. Ja co mam fleky ci uz na SVK alebo tu v CZ tak mi na ne pere od rana o vecera, a to su aj riadne zasite pred corkami..... :D. Ked som bol pozriet moje krasky tak s vychodom slnka tak uz je osvecovali paprsky slnka, a ked som bol vcecer tak este tesne pred zapadom slnka na ne prazilo o 106. A to je moje prve miesto v CZ. No moje krasky uz konecne zacali kvitnut, a to mi spravilo riadnu radost.

Kto hlada riadny juzny flek ten najde :D
Dr*Skunk
ja by som ani dvakrat nepovedal lepšie je to mať na takom fleku kde je počas dňa aj tieň lebo potom ked ti na to stale svieti budeš nutený zatmievať a rastliny sa ti potom môžu prepnuť neskôr na kvet a potom ti už nemusia dokvitnuť
citace:
Původní příspěvek od Dr*Skunk
ja by som ani dvakrat nepovedal lepšie je to mať na takom fleku kde je počas dňa aj tieň lebo potom ked ti na to stale svieti budeš nutený zatmievať a rastliny sa ti potom môžu prepnuť neskôr na kvet a potom ti už nemusia dokvitnuť


V poho ja uz takto pestujuem 4 roky na juznych svahoch a zatial som nedospel ineho nazoru, ked som to porovnaval s ludmi co pestuju na inych flekoch. Neviem ako je to s prepinanim na kvet bo pestujem uz 3 rokom tieto tri vzorky Durban poison, Khola, cal. orange bud a kazdym to zacalo kvitnut vzdy iny termin. Slniecko im dava silu. A dokvitnut stihli vzdy a to od polky septembra do konca oktobra. Tento rok sa prepli pred 2 tyzdnami a minuli rok uz v polke leta :D. ja osobne si juzne svahy nemozem vynachvlit, pretoze na inom vleku som este nikdy nemal 0,5 - 1 m palice.
Jedine male bezviznamne minus ja polievanie, ale to iba na niektorych miestach. na tychto co mam v CZ chodim raz za dva tyzdne a este som iuch nevidel ovednut, ani nic podobneho. :D

PEACE s vami :bong:
Stoner
Ja mám trocha iný problém: Moja rastlina má asi 3 metre, len teraz začala kvitnúť a už má množstvo semien. Dosť ma to sere :grrr:
Zenga
citace:
Původní příspěvek od Stoner
Ja mám trocha iný problém: Moja rastlina má asi 3 metre, len teraz začala kvitnúť a už má množstvo semien. Dosť ma to sere :grrr:

Tak to jsi tam mel i samce nebo je to hermac.Ale ze by tam byly hned potom,co zacala kvest,tak to je divny!
Stoner
To zenga

V okoli mam este 5 rastlin. 3 shamanov - tý kvitnú už asi 2-3 týždne, dalsie 2 vobec nekvitnú, a jedna zacala trocha kvitnut a uz ma dost semien. Vsetko som kontroloval a nenasiel som nikde samcie znaky. Nechápem, ale snáď z nej niečo bude.
grundik
ohoohooo takze moja slecinka uz cca tyzden aj cosi kvitne
chcem sa opytat ako dlho sa nechava kvitnut lebo ja svojej mozem dat len nejake 3 tyzdne + par dni kvetu potom musim seknut
budem mat stoho nieco?ked to bude tak skoro?
Zenga
Grundik:Neco z toho urcite bude,tak polovina co bys mel,kdyby zustala az do konce!Ja to nechavam tak 6 tydnu,az jsou chlupy hnedy.
grundik
hmm ale ja sa proste nedostanem tam kde to pestim uz vtedy ale uz rohodnute druhy septembrovi tyzden ju seknem
teraz lem prosit panaBoha za veela slnka:D:D:D:D
Satanek
to je skoda, muzes se tim pripravit o dost urody.. ale tak kdyz nemuzes..
Ja mam SS venku a taky jeste nezacal kvest :( je rozvetveny jak blazen ale do palek se mu nechce.. Doba kveteni se udava vetsinou 7-8 tydnu takze mesic a pul by mel stacit, ale to poznas ;)
meridak
cau lidi,mam kyti asi tak 2,20 vysokou,1,5 sirokou,rozvetvena jak svina a jeste ani naznak na kvet?myslite ze to jeste stihne? nebo ji mam pomoct nejakym hnojivem aby sla do kvetu?
DJ BISKUP
Tak já také podám hlášení. Easy Sativa od Female Seeds kvete od půlky či konce července a do 2 týdnů bych to viděl na seknutí. Power Plant od Nirvany kvete +- 2 týdny, Early Misty od Nirvany a Early Skunk od Sensi Seeds kvetou týden a Himalaya Gold od Greenhouse Seeds ještě nekvete vůbec. Krom 1 samce.
shaman1*
Mne kvete jen Blue Berry
Afgan a White rinho si davají na čas
Obr. WR a jěště nic
meridak
a jaky hnojivo na kvet doporucite?
Zedy
citace:
Původní příspěvek od meridak
a jaky hnojivo na kvet doporucite?


Je toho nepřeberný množství, de o to jestli chceš nějakou chemii, nebo bio, kolik chceš investovat, co?
tojekrasnypocit
chlapyyyyyy konecne mi kvitne jacka herer a ak47... konecneeeee...
uz tyzden...
HerrFlick
mně nebuly začly kvést tento týden, takže sklizeň koncem října i o týden později. důležitý je jaký bude pičasí. teď je nepřítel číslo jedna plíseň
HipTekk
lewel 2
HipTekk
mě kwete newim co ale kwete to hezky
modely co mi rostou sem dostal od jednoho trawela co se toulá ewropou a stojí to fakt zato něco jako goofy a fazole :D fijalka a ružowka
meridak
neco levnyho,co muzu koupit v normalnim obchodaku
meridak
jo a radsi bio
krivkin
takovejch je - se podívej v nějakým Baumarktu nebo Obi - musí to mít málo dusíku (N), naopak hodně fosforu (P) a draslíku (K) - např. poměr NPK třeba 1-10-10 nebo tak nějak, zkus to a uvidíš, jestli si nechceš pořídit přímo nějaký extra hnojiva na ty naše bylinky....
citace:
Původní příspěvek od meridak
jo a radsi bio
lootman
Je to neuveritelny,kyticky mam zhruba vsechny stejne stare,vsem krome jedine staci uz jen tak 2 tydny a bude se kosit :bounce: a ta jedna mrska si furt vesele roste a nic.Tak doufam ze neprijde moc brzy zima a stine to holka jedna :crazy:a taky doufam ze me mooc mile nakonec prekvapi :D
Freeloader
ja mam ve skleniku 2,5m a 1,5m(stiplou) velky kyti a teprve tedka o vikendu zacli jet na kvet,zacal sem hnojit taky dost pozde (alga bloom,greensensation) tenhle vikend ale z financnich duvodu to driv neslo:)
zajimalo by me jestli to ty kyti ve skleniku stihnou,popripade nejakej trik?pestuju uz 4.rokem ale ve skleniku to je muj prvni a docela mi desi to zpozdeni oproti venkovnim kytickam.....
bossfic
ty vole ted to začlo kvést... tak to hodně stestí... to bude docela o hubu... zalezí jak prijdou mrazi...
Freeloader
mrazu se ani moc nebojim pac sklenik mam vytapenej...jedinyho ceho se v tomhle pocasi bojim je plisen!mozna to bude spis tim modelem pac kamos ho ma venku a je natom stejne-takze este hur..:( koupil sem si DP vod nirvany.Nevim no ted sem si kvuli tomu poridil green sensation tak budu doufat ze to fakt sensation bude..:D
bossfic
no prizemni mraziky tomu neuskodi prave naopak bude to jeste vice plyskyrnate... a pokud uz to kvete a vytapis tam tak plisen by te ohrozit nemela. treba budes mit bezvadnou sklizen na vanoce...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma