Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 
Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět. - Klikni zde pro originální téma
gyzmo
Nejlepší je si šlechtit svoje odrůdy,oni se přizpůsobí časem podmínkám.To co se prodává stojí z poloviny za hovno,kolikrát to nedojede nebo to nefunguje...
teomax
citace:
Původní příspěvek od misanek420
Zdravím lidi mám nasazenou odrudu chocolope od natural seeds a je tu fakt krásná luxusne rozvětvená kytka ale je tu jeden problem ta nejlepší kytka ze všech tří nekvete a mam celkem strach že to nestihne je to 95% sativa a bojím se že to chytí plísen ke konci, ostatní kytičky krásne kvetou a už mají paličky velké asi 1-2 cm... lidi prosím uklidněte mě a řekněte mi že to všechno v pohodě stihnou :D mam to ve skleníku všechno :D


mam taky Chocolope on NS a zatim kvet nic moc...ovsem oproti Chronicu od NS, kterej skoro ani ted nema pre-flowers, je to pohoda...nevim cim to je, ale tahle "kvetouci" sezona u me zacala strasne pozde...az po 1.9. Abych nekritizoval NS, tak celkem brzy me sel do kvetu jejich Mazar. Tenhle rok ho ovsem nemam...
Nekdy v zari jeste provedu inspekci mych Chocolope rizku u kamosu, tak jsem zvedavej jak na tom jsou ostatni...
Milosx
Zdravím,
mám medical mass a Therapy a obě mi taky začali kvést až kolem 3.9 . Naštěstí jsou ve fóliáku tak to snad do konce října přežije první mrazíky....
kralo7
Taky všechny zdravím, mám stejný problém jako většina, kytky mi začaly kvést až kolem 5.9, jedná se model white rhino, 90% indica a čas sklizně je uváděn na začátek října. A já si nemyslím že to vypadá na tak brzo. Proto prosím o radu, je to můj první grow tak díky za všechny rady :)
kralo7
Jde mi přidat pouze jedna fotka tak zde přidávám druhou :)
kralo7
*
Mard
citace:
Původní příspěvek od kralo7
Taky všechny zdravím, mám stejný problém jako většina, kytky mi začaly kvést až kolem 5.9, jedná se model white rhino, 90% indica a čas sklizně je uváděn na začátek října. A já si nemyslím že to vypadá na tak brzo. Proto prosím o radu, je to můj první grow tak díky za všechny rady :)


No, když máš začátek květu 5.9. tak počítej že bys měl sklízet někdy koncem října a ne počátkem. Ale pokud vyjde počasí, tak se to celkem v pohodě dá zvládnout. Abys urychlil květ, tak časem najdeš pár fint, které ti s tím pomůžou. Já osobně za ta dlouhá léta postupně vybírám genetiky, které začnou kvést brzo. A u pomalých kytek, které potřebuji dlouhou tmu mám vysledováno že obvykle pomůže - použít menší květináč, pořádně přidat fosfor a draslík v polovině srpna (používám fosfátové sklo - prášek), kytku zastínit od západu, aby na ní padnul stín.
Ale konec října je ok, já několikrát měl i kytku co končila koncem listopadu a to už jsem jí raději dal pod střechu aby měla víc sucho.
kralo7
Mard, díky za odpověď, kytku mam docela velkou, nepomohlo by třeba prostříhat spodky a malé zastíněné větve? Myslím za účelem rychlejšího kvetení. A ještě jedna otázka, co by se stalo kdybych musel sklidit dřív a kytka ještě nebyla zralá? Je to velký problém?
chuckiez
Malý a zastíněný větve prostříhej tak jako tak. Zbytečně berou živiny větším palicím. Brzká sklizeň podle mě úplně existenční problém není, jen ta kytka prostě nebude tak dobrá, jako úplně dozrátá. Samozřejmě nesmíš kytku sundat, když jsou chloupky ještě úplně bílý.
kralo7
Díky moc kluci, dneska si s tím pohraju :)
chuckiez
Jinak ty malý palice a další "bordel" se dá použít třeba na hash :)
teomax
citace:
Původní příspěvek od teomax


mam taky Chocolope on NS a zatim kvet nic moc...ovsem oproti Chronicu od NS, kterej skoro ani ted nema pre-flowers, je to pohoda...nevim cim to je, ale tahle "kvetouci" sezona u me zacala strasne pozde...az po 1.9. Abych nekritizoval NS, tak celkem brzy me sel do kvetu jejich Mazar. Tenhle rok ho ovsem nemam...
Nekdy v zari jeste provedu inspekci mych Chocolope rizku u kamosu, tak jsem zvedavej jak na tom jsou ostatni...


Chocolope i Chronic se celkem srovnali, ovsem oproti kamaradovi jsou asi tak o 2-3 tydny pozadu, co se tyce kveteni, lepivosti, vyvoje kvetu...divny. No snad bude jeste peknej Rijen, takhle vidim sklizen nejdriv koncem Rijna.
nadrzajda
citace:
Původní příspěvek od kralo7
Taky všechny zdravím, mám stejný problém jako většina, kytky mi začaly kvést až kolem 5.9, jedná se model white rhino, 90% indica a čas sklizně je uváděn na začátek října. A já si nemyslím že to vypadá na tak brzo. Proto prosím o radu, je to můj první grow tak díky za všechny rady :)


je jasny ze udaje jsou prece na podminky spanelska nebo holandskejch skleniku. Primorsky podnebi, placka a slunicko. Cechy vnitrozemi a casto vyssi polohy - vse se posouva.

Nemuzu zatim dat vlastni vystup, ale pujdu ted zkusit Ripen od GH - Ma podporit a urychlit dokveteni, k tomu zvysit odolnost proti plisnim

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=11709]
kralo7
to nadrzajda: teď se na to dívám taky, přemýšlím, že to objednám, ale udávají tu "Ripen je kompletní hnojivo, navržené k samostatnému použití namísto běžné výživy v posledním týdnu nebo dvou před koncovou fází" to já bohužel nedokážu odhadnout ten týden nebo dva před koncovou fází, ale když bych to tam začal lít za necelej týden a lil to tam třeba do půlky října tak by se nemělo nic stát ne?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma