Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 
Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět. - Klikni zde pro originální téma
baja
Me taky rostliny ne a ne kvést. Měkdo říká,že je čas a někdo že se tomu musí změnit režim,tzn.zatemnit.Co s tím?
Dr.Katz
myslím, že každý model kvete jinak. kámošovi už to solidně kvete a já jsem ještě na svých neviděl ani bliznu. chce to čas a trpělivost.
jumpp
Dr.Katz a jeste PK13 -14 pristi tyden jedu kupovat kuli startu kvetu
Dudušek
Možná by bylo dobré, kdybyste vy outdooraři jsem psali, co Vám již kvete(jaký druh).
Mně zatím kveten jen Passion 1 v květináči(bez zatemnování), ale z volné půdy mi Passion 1 ještě nezačal kvést. Z ostatních genetik mi zatím nic bohužel nekvete:-(
baja
Bohužel mám nasazíno jen Skunk 11,takže mi nekvete nic.Je to spíše indoor,prodavač me mystifikoval a já to na netu zjistil až doma...
jumpp
me kvete ice queen(moc pekne se vyvrbuje), trochu ale jen malo willie nelson a trochu kc33×mk
Dr.Katz
dřív nebo později to stejně vykvete....jako každý rok. Člověk se vždycky zbytečně nervuje a pak je to v pohodě.
Firestarter
Me uz kvete Purple#1, jak vyslouzila mamina, tak i rizek z ni. Jinak ostatni kyti me jeste vubec nekvetou.
ShamanNero
Počkejte až se bude zkracovat den...paličky porostou...fůůů :)
sonner
Nemate niekto skusenost,zatemnujem vonku AK-47 asi dva tyzdne.Potreboval by som vediet ako dlho to mam zatenmnovat aby sa nestalo to,ze ked prestanem zo zatemnovanim tak sa prepnu znova na rast???
Ksíkos
Belladonna mi ještě vůbec nekvete. Ze Stoney highek se mi dvě z devíti ještě nerozmyslely, tak se je snažim ukecat na samice, protože pět samců už jsem vytrhal.
Harvest...
moje ganja má už docela slušný šištičky....má tak něco přes 2metry pak Blueberry X Sensi skunk mi neukázalo vůbec ještě nic.....ale skanky který maj tak 1,5-1,7 jim pár chloupků už vylezlo........ u nich je to fakt býda ale taky by bylo divný kdyby už ted měli pálky když počítam že mi dozrajou tak v říjnu.....:)
Kramar21
Zdravim ve spolek,tak moji drahouškové mají asi 2,5metru krása na ně pohledět ale taky zatim ani chloupek je to hrozný!!!Chodim na ně koukat skoro každej den nedá se to vydržet a s tim sklízením loni jsem sklízel až na konci října už mi začínali žloutnout listy od spoda tak jsem to uřízl a myslim že to bylo tak nějak akorát bylo to krásně orosený vše jak má bejt. zatím vám přeji hodně trpělivosti a pak i zdaru čautě
No tak do teď jsem byl klidnej, ale když si uvědomím, že ty kytky kvetou tak 8 týdnů, tak se začínám docela bát. Purple 1 mně ještě nekvete (divím se), dvě kytky (shaman voodoo) začínají. Zbytek (bobble gum) nekvete. trochu se obávám.
jumpp
to futeW
´taky si rikam ze by uz mohli tak shanim pk13 -14 po nem by se to melo rozjet taky to zkus hlavne za zkousku nic nedas no i kdyz 1litr stoji 400kachli ale to se da.
jumpp.
Ryyba
nejlepší na okvětení je 12 h. světlo 12 h. tma tak to skus nějak zatemnit a uvidíš.
To já mám taky tří metrovou herb ,ale paličky rostou jak zběsilí zatím nemám foto ale jak bude tak je přiložím
!!!!EVERY BUDY SMOKING MARIHUANA!!!!:bong: :mutant: :jumper: :mutant:
HALUZAK
myslíte že sa môže stať že rastlinka vôbec nevykvitne?a čo ma vlastne vplyv na to že nexe kvitnú??ja som sa doteraz s tým že rastlinky nexeli kvitnuť nestretol.v auguste som maval vždy už krasne šištičky?a teraz nič le malinke blizničky aj to nie na všetkych... nemôže to byť aj tym že doteraz som pestoval len nonamy a teraz pestujem holandani možno že potrebujú nejake špecialne podmienky....fakt neviem
Jumpp: za zkoušku dám právě těch 400 :) v současnosti spořím, takže nic. musím jim věřít, že začnou. ale díky.
jumpp
futeW :
no jasnacka ja jen ze mame asi stejny problem ale v pondeli mi ma prijit prvni vyplata takze sem zvedav a hlavne poplatim co dluzim a na to sem zvedav kolik mi zbyde na tyto veci co se tycou growigu:), tak preju mnoho stesti a brzky kvet.
jumpp:wink:
Dr.Katz
já myslím, že se nemůže stát, že by kytky nevykvetly. chce to trošku trpělivosti.
jumpp
Dr.Katziku tak to te musim uvist v omyl protoze ja mel minuly rok haze×NL a nasel sem na ty kytce kolem 15rijna asi tak celkem tri blizny je to o svetelny periode o podneby o klimatu je to jakou mas genetiku neco se u nas bez zatemnovani ktere ovsem musis sprave si naplanovat neco proste tu nevykvete
baja
Jak teda mám zatemňovat?A to ph13-14,to je co?Nějaký hnojivo na květ?Dík za brzkou odpověď,poněvač už přihořívá!
Kutas
mne jeste nekvete DP, skunk1, shiva shanti2 a hindu kushxwg ... ani shaman. uz me to zacina deprimovat :( myslite ze kdybych je dal treba na den-2 do tmy ze by to pomohlo?
dalas
Ja mam venku Ingemars Punch a ne a ne kvyst, ve skrini kvetly 3 mesice.

Stihneto dozrat? Ja myslim ze ne.

Zatim
Josip
Ja mam origa Guerillas Gusto od Sensi 10 venku a 1 na balkone.

Jsou nadherny, kosaty, zdravy...
Koncem cervence vyjeli preflowers, ale od te doby se to pres dva tydny drzi porad na stejnym levelu - kytka roste a roste (balkon, ale venky jsou na tom podobne) - uz ji mam pres pul balkonu ale palice nikde. Hnojim Plagronem, mam i PK13/14 a nic.
Verim, ze to prijde (nebo spis doufam - modlim se k Jahovi), ale nez se dockam bude ze me troska, jak jsem z toho nervozni. :-)
Kvetu zdar.
Dr.Katz
uf, dneska mi začla konečně první matka kvést. toto trvalo...JUMPPE, nestraš mě, že mi to nevykvete. Myslím, že outdoor se nemusí zatemňovat, on jenom reaguje trošku pomaleji.
Dr.Katz
už to začíná pane Svačina. holky začínají kvést, první blizny jsou venku.
elanius
Ja mam vonku PPP a stale nic, shit !
MiraQ
PPP uz mi zacala kvest asi tak pred 10 dny, ale NLxBigBudu se nejak nechce.
MiraQ
PPP uz mi zacala kvest pred deseti dny, ale NLxBigBudu se porad nejak nechce.
u4eea
mel nekdo tady venku ww-vdovu bilou, zajimalo bych me kdy asi kvete?? bude to urcite pozdni, ale jak pozdni???:bounce:
Dudušek
Já minulej rok jel ww venku a sklízel jsem ji 2.11. ale i tak ještě nebylo Ok(chybělo jí tak 14dní)!! Byla ze semínek přímo z Holandska, měla přes 2,5 metru na výšku a něco kolem 2metrů na šířku. Letos zkouším ww znovu, ale jinou, tak jsem zvědavý, jestli tentokrát stihne dokvést. D.
pildo
mne kvitnu len dve rastliny ktorych povod nepoznam. papaya,misty,NLxSH,ww ani herianka este nezacali. aspon ze herianky zo semien uz zacinaju ukazovat preflowers
acidrop
Hnojil som Krystalonom na rast a teraz pojdem Plagron Alga-Blute na kvet. Z modelov Shaman (Dutch Passion) :p: , Mango (Seeds), Mexican Sativa (Sensi Seeds), Ruderalis Indica(Sensi Seeds), mi kvitne iba Early California(Seeds) :sun: ..a som z toho celkom zufaly, pretoze sa bojim, ze to pri takomto pocasi nestihne dozriet ale no vsak uvidime...neviem ci uz mam zacat hnojit na kvet ked to ma len tie prve blizny..vie mi niekto poradit? Takisto by som rad postrikal uz Phytaminom ale za a) stale prsi a za b) neviem ci uz je cas ?
vojtaxxx
No ja mam venku Hawai x maui waui, swazi skunk a master Kush vse o nirvany + nejaky nonamy a jeste mi nic nevykvetlo, ani ještě 100% nevim jestli to budou holky, zatim jsem vytrh 2 nonamy samce ale v tuhle dobu mi to nechava zatim zcela klidným. Loni mi taky kytky začali kvést až někdy koncem srpna a dozráli uplně v pohodě. Začal jsem hnojit kristalonem plod/květ a uvidim co to udělá za čtrnáct dnů. Pokud se to nerozjede tak Pk 13-14 tomu snad pomuže, uvidíme ještě je čas.
Dr.Katz
jestli se to počasí nespraví, tak se obávám, že to nedokvete a začne plesnivět.
vojtaxxx
jo ty vole z toho mam taky trochu vitr, proti plisni se těžko bojuje a rve mi srdce když musim skolit nezralou kytku. Na druhou stranu přece nemuže celý léto jenom chcát už musí bejt trochu hezky a doufam že dlouho bude
MiraQ
jo jo plisen. Mam venku dva krasne mazaarky, kteri uz kvetou zhruba mesic. Z toho jedna kytka je asi odolnejsi nez ta druha, protoze u ni musim oskubavat palicky napadene plisni.
jumpp
tak ja byl vcera u kytek a nekvete jenom vzdy u preeflowers je tak na tri blizny a to cele ale trosku houstnou jinak mazari nase out klima vylozene sere nevipadaji moc fajna,willie nelson je krasny ale nekvete a kc33×mk to same jen ice queen je zatim v poho ale ta vlhkost to neni moc dobre....
jumpp.
Dr.Katz
no sláva, počasí se umoudřilo a druhý den už svítí Koule, takže nálada opět stoupá...jenom ať to chvíli vydrží.
chuck53
No moje kytky maji jenom 70Cm a jedna ma tak 11 vrcholů(zastipovani FIM a tak vselijak) a druha ma 2 vrcholy..no taky se jim moc nechce do palic..zatim jen takove 1cm naznaky..no uvidime co to udela..pohnojim to kurincema a bude.jo zatim sem to hnojil jen vyluhem z koprivovych listu...zatial
Magda
Zdravím všechny.
Též mám menší problémek, ve foliáku mám 10 kytek (power plant, nebula, beladona, ice), myslím, že asi tak od června/července, jsou teda nádherný, docela jungle v tom foliáku (rozměry 2,5x3x2). Jenže furt nekvetou, ani náznak, jen u beladony se objevilo pár blizniček. Hodně jsem poslední dobou zaštipovala, listy holila, a zatim nic. před pár dnama jsem to zatemnila, asi tak na 36 hodin, dokonalá tma to ale nebyla. Mno, moc se nezměnilo (a já myslela že to bude obalený paličkama :)). teď jsem je teda 3 dny neviděla, tak jsem na ně zvědavá, třeba to pomohlo.
Ale nejvíc by mě zajímalo, pokud začnou kvíst až někdy teď (nebo třeba až za tejden či pozdějc), stačí to vůbec dozrát?????
A nesežere mi to plíseň??? Co když bude hnusnej podzim, že?
Jaký máte zkušenosti s pozdnim qetením?
DÍKY
Ahmad (CZ)
Zdravim, pěstuju taky ve foliáku a pokud to teďka začne kvést, tak to dojde v pohodě někdy ke konci října, ale musí se v něm dost větrat, aby se nerozjela plíseň. Sám pěstuju už jenom zásadně semena od sensi seeds (letos super skunk a silver pearl), páč sem si u nich vždycky jistej, kdy začnou kvést (25. srpna +- 3 dny), protože loni sem si vysadil ww od nirvany a nezačala kvést ani v půlce října, a kdybych neměl pár kytek od sensi seeds, tak bych byl nahranej. Tim samozřejmě netvrdim, že nirvana je špatná, ale chce to sázet jenom modely u kterých je dobře známa doba začátku kvetení, aby si se nespálila jako já loni.
Hodně štěstí.
D_2501
hoj.Ja jedu letos venku Durban od Nirvany a ta svine stale nic, damn...
zatimco ta prachsprosta Ganja si uz vesele kvete...
Magda
To jo, ganja už dávno...
No, u mě to vypadá, že zatemění zabralo, zdá se, že už začínaj kvíst fšechny....
Ale připadá mi, že v říjnu už je dost zima, no uvidíme..
Při nejhorším nad to dam lampu :)
budiere
zdárek ,tak jsem měl stejnej strach,ale za posledních 6 dnů ,chytly květ..
nevím co dáváš růst,mám 5 řezanců od 120cm po 250cm..
chce to časek..
jen jsem nestihl zahnojit..máte nějakou recepturu?
díky
Thcmh
Tkz mám problém s 2kytkama, že se jim moc nechce kvést, snad si to rozmyslí a stihnou to než bude kotel zima, která jim nebude přát :(
Josip
Me to teda kvete ale je to nejaky pomaly a ridky.
Loni toudle dobou uz jsem na pude delal misto pro sklizen a letos abych se modlil, aby se to stihlo do listopadu.

Letos je ten nejvymrdanejsi rok na outdoor skrz pocasi co pamatuju.
Modleme se spolu.
seba
Souhlasím. kytky začaly pozdě kvést ikdyž je mám obrovské. Září ale to vynahradí, má být teplotně v normě ale hlavně bude vcelku sucé.
Thcmh
Po dnešní kontrole zbytku kytek, které nekvetli- hlavně má Blueberry jsem zjistil, že se rozjeli, ale snad to stihnou do úplného konce, protože počasí nebylo vůbec na outdoor kvalitní :(
Magda
2 budiere
Ještě si nepohnojil? To seš dobrej. To já už od začátku hnojim každý 3-4 dny pěkný dávky. mam kristalon a sem spokojená.
ExTip
me Ak-cka a PwP (vse prez 2 metry) taky ani naznak kvetu, ale do 14 dnu se musej sisticky zacit formovat....-to by bylo aby nee-:)
vojtaxxx
Magdi
kristalonem to nehnoj, je to chemka a pak je to z kytky docela cejtit, škrábe to v krku a tak, a když už jedeš krystalon tak to 2 tejdny pře sklizní prosímtě nehnoj. Ale věřím že ti to po tom pěkně roste. Zkus bio hnojiva, třeba OBM či PK13-14.
Mě už to taky začalo kvíst ale zatim nic moc, taky nějak nestíham chodit to hnojit.
Přeji ti dobrou sklizeň
Josip
Jen bych se rad pro dobro Magdinyho pala pripojil k Vojtaxxxovym radam.
Jak pise - hnoj kristalonem, klidne - akorat bych vynechal radsi jeste driv, protoze z vlastni zkusenosti vim, ze kristalon se na chuti projevi opravdu nemile...

Have a nice harvest
jumpp
zdravim, tak konecne se neco zacina det ice queen vali skvostne palky by potrebovaly jeste trosku zhustit a nasleduje otazka co ci cim je mozne aby kvet nabyl na hustote??? dik zy info
willie nelson je furte o malicko zabrzdeny ale uz kvety jsou, kc33×mk zacina krasne kvist shiva shanti ll malinko brzdena a mazar vali a me radost delaji:D, jeste aby nedelaly a nekvetly dyt uz to hnojim no dobu a az ted... snad to nejak stihnou, ted sem je malinko prehnojil ale snad to bude oka:wink:, tak se mejte,
jumpp.
loweNature
ja som mal obavy z Early Misty od nirvany-kitka ma prekvapila snad vo všetkom. v popise pišu že to narastie asi do170cm ale narastlo mi hovado velke jak skrina a čo sa tyka nazvu EARLY určite early nieje lebo začala nakvetat ked už na noname som mal pekne paldy. startoval som ju kristalonom jahoda-3x som ju zahnojil a ked som zbadal že uz prepla na kvet kristalon som hned vysadil a nahradil som ho domacky vyrobenym bio hnojivom-zhnite ovocie+chicken shit+zalievane bilinky-ak bude take pekne počasie cely september tak dozrie vpohode ale ak zacne liať tak neviem neviem-vtom pripade sa obavam plesne.
Dr.Katz
na nirvanu bacha, měl jsem mít podle jejich instrukcí sklizeň koncem září a teprve teď (6.9.) se začínají ukazovat první blizny, takže nirvanu ber s rezervou!
vojtaxxx
Jo jo, Nirvana to má oproti všem seed bankám o dost levnější, mám od nich hawai, swazi a master kush a taky to začalo kvíst až teď. A co jsem četl tady na groweru tak s dozráváním je nirvana na štíru, ovše s jinýmy seedbankami zkušenosti zatím nemám páč na to nemam. No ale taky letos to léto nebylo nic moc.
ExTip
tak PwP a AK-cko se uz dali konecne do kvetu...-PwP zacal kupodivu kvist o neco driv, ale to je asi tim, ze Ak ma trochu vic stinu...
Dr.Katz
to Kouřka: slovo harwest podle mě znamená skizeň a když píšou, že harwest je přelom září říjen, tak bych měl v té době sklízet a ne hledat první blizny...
Magda
- > vojtaxxx
dik za upozornění, vím. a to si představ, že furt hulim záštipky i z čerstvě pohnojenejch kytek :)) no, ale ty dva tejdny před sklizní vysadim, to je jasný.
ale stejně si myslim, že je to jedno, jestli chemka nebo bio, do kytky přecházej ty samý sloučeniny, ne?
protože bio hnojení se stejně nejdřív musí v půdě rozložit... No, já nevim, byla jsem sice i na ČZU, ale vzhledem k pokračující skleróze :)) už si přesně nevzpomínam...
NO,kytky už krásně kvetou, dokonce i pwplanty začly..se těšim,až se budu kochat pořádnejma paldama..
Dr.Katz
tak už se konečně pořádně rozjely i ty líné skunky od nirvány. snad vydrží počasí.
vojtaxxx
jo mě už to taky začalo pěkně kvíst. přišel jsem na pole snad po čtrnácti dnech a docela mi nasrali dva dvoumetroví už trošičku knakvetlí samci, no alespoň budou semínka na další rok.

Avšak zbylé holky, paní Hawai, slečna Master Kushovámi a holčina jménem Swazi mi udělali opravdu velkou radost, už kvetou a moc moc jim to sluší. Bohužel mi to někdo trošičku zaštípává takže to musím v květu přesadit, snad to přežijou ale když je tam necham tak budu mít stopro hovno.
Dudušek
Nemáte někdo vlastní zkušenosti s Big Budem od sensi seeds a nebo s Early Budem od Nirvany a nebo s New Purplem Power od nirvány? Moc by mi to pomohlo, protože tyhle 3holky mi nechcou kvést:-( prosím o jakékoliv info do PM, díky.
Dr.Katz
New purple power. Dnes 12.9.
Vladbur
Mě furt nic nekvete,myslíte že když mám 2 metry vysoký kytky že to můžou bejt samci,už at to kvete,přece to nezačne kvíst v zimě ne?
s4kuL
me to nekvete taky skoro jeste vubec ... zatim se to spis jen pripravuje myslel jsem ze to pujde rychlej ... ale pry po tomto vikendu maji byt paraky az do rijna takze MAZEC :cool:
Kolom&n
me az ted zacala kvest Wite Widow
ale afgan kvete uz tak 2-3tyden jsem na to zvědav hh:D
ges
Kolom&n: White widow ti uz kvete? ja ocekavam jeji kvet az koncem srpna, me nekvete jeste ani Holands hope a to je docela ranna odruda. Nemas ty kvetiny ve stinu?
HALUZAK
mne zatial kvitne iba no name,AFGAN,HAWAIxSKUNK#1,SNOW WHITE,ORANGE BUD ešte nič ale dúfam že sa to časom rozbehne...
Svahadji
mě kvetou jen zatmývaný. Ostatní ještě nic.
ChaoticRoman
taky mi ještě dvě kytky nekvetou, spíš bych řekl, že to má ještě čas...
4mf3t4min
80 procent z 76kyti me uz kvete
El_Liberal
ani jedna ze tri
robh
ani jedna z peti - samy pre-flowers a to maj uz nejakych centimetru a nejakych dnu stari! Tedka to destivy pocasi tomu taky moc neprida...
Bych rekl ze prave to destivy pocasi tomu trochu prida ne? Vice tmy...(stinu) takze je to trochec nakopne na kvet.Ja mam venku samy outdoor skeera,naky chloupky uz sice maj,ale zatim to na kvet nevypada a myslim ze jeste maji cas.
onrejblesk
ja mam venku 5 kytek a jediny co mi vykvetli byly samci(2) tagze zbytek snad budou samice.. no aspon ze tak a nekvetlo to zaroven abyhc zase nemel prprcli pool rostlinstva..:D zatim mier..
sanobano
mne ešte kvietky nekvytou, páč som si ich objednal až teraz
nuž uvidíííme čo včulll.


bobobo vedľa mňas edí jedna lolitka, ktorej ne viem, či venovať, či pačiť Vám, Achhh

Kvietky zaradim do roku buduceho 2006, nakvytevšich teraz až potom dozrievavších 2007 pod lupou lampúcou ešte nieviem či 300, či 600 či čo?

Viva Cultivadóres!
Herer
Hm ja mam kyticky na balkone a zatim tam mam jen dve bliznicky takze za nedlouho by se to melo jiz tvorit...:)jo a dneska sem u jedne kyticky zjistil ze je to mutant samec i samica tak sem se na nej nasral a putoval ke kamosovi na chatu ......
Nosferatus
no jo kvete to a to sem ani nečekal je to takovej malej balkonek cca 56cm velikej, adoptoval sem ho odkamoše jako malinkoý rostlinky se slovi,, nech to jak to je a třeba z toho něco bude, ty se věnuj tomu svímu" no a tak sem ho poslechl vše sem nechal přírodě jen sem vyštípnul samce co mu tam tak krásně rostl:D no a vida kvete.A jak sem se na to tak díval tak sem si řikal no když už tak už sice je na to pozdě ale hodil jsem tam hnojku na květ není to pozdě??? vživotě to nic nividělo tak snad tomu neuškodím...
ChaoticRoman
no, jeden model (2 kytky) mi kvete už teď, druhý (1) ještě roste a dost mě překvapuje...řekl bych, že ještě má čas, na fotce

EDIT: už kvetla, když jsem tohle psal... :D :D
Ono
citace:
A jak sem se na to tak díval tak sem si řikal no když už tak už sice je na to pozdě ale hodil jsem tam hnojku na květ není to pozdě??? vživotě to nic nividělo tak snad tomu neuškodím...


Neboj, neuškodíš jej. Práve naopak, dodáš jej NPK (hlavne P) a porastú ti krásne šišky. Len dávaj pozor na prehnojenie, aby si nespálil korene!!!
Nosferatus
2Ono
Aj taky sem teď udělal pokus a zkoušim hnat Co2 přímo ke kořenům do hlíny, kdyi sme se o tom tady byvili ale než pokus zkončil tak sem přišel o svou zahrádku.. co myslíš?
Ono
2Nosferatus:
Tak v tomto ti neporadím, pretože s tým skúsenosti nemám. Ale pozri sa sem. To by ti mohlo pomôcť.:)
Šudo
Ja mám DP, EB, OB, NL, papaja a ešte mi nekvitne vôbec nič. Majú tak cca 1,5m http://grower.cz/forum/showthread.p...6713#post436713 Kedy by mohli?
Lahvan_FlaskiCZ
Šudo: patrně jsi na tom stejně jako já, a to tak, že ty INdoor modely pěstované venku kvetou kurewsky pozdě. :-/ Leč alespoň to vynahradí potencí THC, ale už bych se taky chtěl chlubit makry mikropaliček, mám jen hafo pistils. :devil:
Shorty*1
ja mam 5 kytek a taky mne ani jedna nekvete tak tady nebrecte je to naky jalovi :) ps : hodne pekny kytky
s4kuL
Ted uz muzeme tak doufat v horke zari a teply rijen .... do koonce srpna pry ma byt takto hnusne .... ale aspon to snad prepne kytky do kvetu ...
Skřeťák v Sudu
Kuci ja se bojiiim ja mam strach ze nestuihnu dokvest nebo ze me to shnije pac fakt nektery kytiz skoro ani naznak a vzhledem k pocasi jaky je tak potes prdel teda :(
Mam samou outdoor genetiku a nekvete mi jeste nic.Jen semtam nake preflowers.Mozna to je tim ze sem to zasadil pozdejc,tak zacatkem cervna.
.....Nemuze mi nekdo poradit jak to rychleji pomoci nejakych hnojiv nakopnout na ten kvet?Mam doma PLAGRON ALGA BLOOM tak treba tim?
Stineni prave nepripada moc v uvahu...je to doost velky pole a asi bych to nedokaazal realizovat.
DANKE DANKA....peace
Dr.Katz
já mám Durban a ten měl mít sklizeń v září, ale je půlka srpna a ještě nezačal kvést, tak jsem teda zvědavý... a to jsem si tady na Groweru nechal poradit, že Durban prý kvete brzo, že se hodí do našich podmínek....a prd. Akorát je strašně obrovský.
Svahadji
durban jsem jel několik let a s kvetením nebyl nikdy problém....
MaraJade
no me nahodili kveteni a to poradne zhusta takze ted uz jen zalivam a cekam..je to total ekologic ale snad to pujde zfajcit ::D
kulo4
nazdar,mne uz moje 3 snow white zacali kvitnut pred 2 tyzdnami..mam ich ale na balkone...mam tam slnko od 12.00_vecera..vonku mam este dalsich 5 a tie uz kvitnu tiez...vsetky su feminizovane takze oaza :) .na dalsom fleku mam 1 super skunk a niejaky naznamy indor,ktory pochybujem ze stihne dozriet...vsetko sa mi uz prejavilo na pohlavi...mozno ze na slovensku to kvitne o tyzden skorej :)
onrejblesk
no tag ja sem happy.. minulej tjdne mi zacali kvitnout 4 z 6ti..:) jen skoda ze letos sem mi pomichaly modeli a nvm ktery je ktery.. ale nekd e tam je New Purpl Power.. nekde nejakej Skunk.. a jeden noname.. akorat skoda ze nvm kterej je kterej..:D
me dve kytky kvetou uz tak dva tydny, jedna este ne, kdy myslite ze je vhodna doba na sklizen? podle barvy palicek nebo podle data?
Kolom&n
podle barvy

urcite
na 1000000000000000¨procent
Marihouba
No tak ja mam venku tri. a kvete jen jedna,.. ty dve porad hazej novy vetve (orange bud a apollo ) a tak nak se zelenaj cim dal vic a paldy nikde,.. tak uvidime kdy se jim zachce :)
citace:
Původní příspěvek od Marihouba
No tak ja mam venku tri. a kvete jen jedna,.. ty dve porad hazej novy vetve (orange bud a apollo ) a tak nak se zelenaj cim dal vic a paldy nikde,.. tak uvidime kdy se jim zachce :)

Asi tak, mám C99, což se skoro to samé co apollo.
S květem počítej tak od začátku září.
Jediné co mi vykvetlo byl fourway, ale byl to bohužel samec.
A pak mám ještě Mazara, malilinkatý řízek burmaberry a blue mystic x chronic od jednoho člověka tady z groweru, tímto mu děkuju a doufám, že to bude samička. Jinak všechno ostatní je z řízku.
golgotha
Me kvete OB,Haze a vsechny No namy,nekvete mi jenon Papaya,ale ta uz taky zacina


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma