Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 
Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět. - Klikni zde pro originální téma
macabo
no tak ja uz mam jednu rastlinu zrelu a v najblizsich dnoch idem kosit a druhej davam este take dva, maximalne tri tyzdne.uz sa tesim na prve brcko :david: inak obidve su nejake nounejmy
Undersehn Awas
Hello..ja mam kytky u reky,maj tak 170cm a taky zacli kwest az ted..je to na howno..doufam ze to stihnou,pokud ne udelaM OPERACI Z a dam je pod dwa sodiky..hodne stesti wsem.Aw4
bossfic
co to máš na genetiku že to začlo až teď nebo to máš pozdně sazený bo CO?
impulss
tohle je foceny před tejdnem.
radek1000 moc dik. držim palce at ti to taky vyjde.
radek1000: taky mám White Skunky a už možná začínají kvést! Ale pochybuju že mi dozrajou!:(
lootman
Panove mam bohuzel ten samej problem :( Mam venku a ke vsemu blizko lesa kde je hodne velka vlhkost nakej no name ale ten nema vubec naznak prepnuti :confused: Taky mu moc sanci nedavam... czuss
bossfic
tak to se vám kluci nedaří... mě to začlo kvést už na začátku července... a bylo to v pohodě...
RASTA s.r.o
no tim kvetem byche s moc nezabyval...ja mam na vsech kytkach nadherne květy ;) (prominte mi za ten vyraz) ale jen na jedne jsem se teprv pred tydnem dovedel co to vlastne je...zacinaji ji rust malicke chloupky tak jeste uvidim co z toho bude..Tahle kytka je vysoka cca 3m....jeste jsem se s nicim podobnym nesetkal a nechavam to osudu :punk:
Hanulkááá
citace:
Původní příspěvek od RASTA s.r.o
no tim kvetem byche s moc nezabyval...ja mam na vsech kytkach nadherne květy ;) (prominte mi za ten vyraz) ale jen na jedne jsem se teprv pred tydnem dovedel co to vlastne je...zacinaji ji rust malicke chloupky tak jeste uvidim co z toho bude..Tahle kytka je vysoka cca 3m....jeste jsem se s nicim podobnym nesetkal a nechavam to osudu :punk:


NO já bych se tím celkem i zabývala,jsou odrudy,ktery dokvetou koncem září,jsou taky odrudy,ktery dokvetou koncem listopadu apod...hodně záleží jakou si vybrat genetiku:) mě např.kvete všechno až na jednu:) je to samozřejmě moje blbost,měla jsem si o ní sehnat informace a potom se rozmyslet jestli to má smysl vůbec sázet,nebo ne...tak přeju,at všechno dokvete,tak jak má:)
RASTA s.r.o
No to ja to zas tak necheckuju...Urcite to je i o genetice jak rika Hanulkaaa,ale tohle ti v mem pripade vyvratim,protoze je to uplne stejne kytka jako ta co roste vedle ni , na ktere uz jsou " produkty " ....je to SHAMAN... Buh vi cim to je... Proste to tam necham do te doby nez z tama neco nepoleze a kdyz ne tak tam tu mrdku necham schnit :D

Hanule jeste mi rekni proc tam v podpisu mas " zamilovanej clovek,hloupej clovek...? " Ty jsi nikdy nebyla zamilovana???Vim ze je tohle trosku z cesty,ale trochu jsem se u toho zasekl :)
Protoze kdyz ses zamilovanej tak za a) delas veci ktery bys jinak nedelal
b) prehlizis chyby toho druhyho
A jiste bude jeste vic takovych veci.

Jo a k tem kytkam ses si jistej ze je to ta sama genetika? A to mas z originalnich seminek? Bo ti je nekdo dal. Protoze ono zalezi tak z 85% na
genetice. Jinak to trosku muzes uspisit trba PKckem bo silenou davkou kvetove hnojky, jo a je jasny ze je to ta stejna kytka. Protoze preci vseci tady pestujeme konopi
Ganjaholickz
spis jiny pheno proste......... taky sem mel pred par rokama shamany a z jednoho packu (10seeds) byly tri phena.jedno bylo kolem 20 zari hotovy druhy kolem 14.rijna a treti prvni tyden listopadu... a to posledni pheno teprve zacinalo vyhazovat palicky az kdyz 1 pheno bylo v 3/4....
delloyt
jak poznam ze je kytka uz zrala?
Pepiik
80% vlaken zhědnou:)..a priskyřice má takovou jantarovo-zlatou barvu. podívej se na to lupou:)
Vochomurka
Mě ještě nekvete afganxmaroc, a orange bud doufam že to stihnou
bossfic
citace:
Původní příspěvek od delloyt
jak poznam ze je kytka uz zrala?



FAQ...
Stoner
mam este realnu sancu ze mi rastlina stihne dozret, ak este ani nezacala kvitnut?
lootman
Zdar Stoner,sem na tom bohuzel stejne :( A nevidim to ne moc dobre,uz jen z toho duvodu ze po ranu je kozza jak svin :( a vlhko nevim nevim mno...
Satanek
doufejte kluci, taky jsem na tom podobne a verim ze to jeste vyjde!!! slunicko se jeste ukaze a do mrazu je taky daleko ;)
Zedy
Mám 2keře, který se do květu moc nehrnou, držím jim palce a věřím tomu že to stihnou, bohužel je to na takovým místě a kytky sou takových rozměrů, že to nemám možnost zatmívat, tak to přihnojuju na květ jak jen to de a beru to taky jako takovej experiment, dokud nenapadne sníh, tak bych se nestrachoval:smoker:
RASTA s.r.o
Zedy jak rikas>Ja mam teda jen jednu kytku co jeste moc nekvete,je sice trosku vetsich rozmeru,ale taky na to seru.Vubec si s tim servitky nedelam.A kdyz se moc naseru tak to necham do jara :D
Zedy
Jaro to jistí :punk:

A na fotce je důkaz, že v zimě kytkám prostě zima není, vidíte snad že by se třásla? :D

Jinak ta fotka je od Tayem de Toxe z OUT galerky, za autorský práva na fotografii klíďo zaplatím v naturáliích :smoker: :D
shaman1*
Zdarec
Chci se jen zeptat při kolika stupních vám kytka zmrzla u nás bylo včera ráno jeden stupeň pod nulou jinovatky všude po kokot i na listech myslel jsem že je už po smrti ale nevidím na ni ani náznak spálení mrazem je to zvláštní ale durman co je o 2m dále je úplně kantáre skroucený jako prase
Tak by mne zajímalo kolik mínus stupňů konopí vydrží nebo je to jen náhoda že nezmrzla?
GreenMafia
Vochomurka : taky mam afghan x maroc a taky ještě vůůůbec nekvete ????????? začínám nějak pochybovat jestly má v genetice vůbec květ povolenej,,,dostal sem to totiž jako bonus 5 seeds
fazer
cau pestitele mate nekdo skusenosti s pestovanim ve vetsich nadmorskych vyskach??napriklad sumava atd??ve vysce od 700-900m.n.m.??diky za odpovedi
Satanek
ja myslim ze nadmorska vyska sama o sobe neni zadny problem, problem muze byt nizka teplota, vlhkost... Himalaje jsou taky vysoko a co se tam dokaze urodit ;)
jkb
Ahoj, jsem začátečník a chci se zeptat jestli už není pozdě na to, aby mi kytka vykvetla. Na zatmívání bohužel nemám čas...
Kytky jsou na jižním balkoně asi od poloviny června.
Bydlím ve třetím patře a pod balkonem mam lampu z ulice. Nemůže na to mít vliv ta lampa?
Díky moc za reakce

Kdyby bylo potřeba tak pošlu lepší fotky.
Jinak na růst jsem hnojil Kristanolem Start a teď začínám hnojit Plagronem Alga Bloom.
ganja-steve
ta lampa na to urcite vliv mit muze, jestli na to sviti primo.. jinak bych nepanikaril. jeste je cas....
citace:
Původní příspěvek od jkb
Ahoj, jsem začátečník a chci se zeptat jestli už není pozdě na to, aby mi kytka vykvetla. Na zatmívání bohužel nemám čas...
Kytky jsou na jižním balkoně asi od poloviny června.
Bydlím ve třetím patře a pod balkonem mam lampu z ulice. Nemůže na to mít vliv ta lampa?
Díky moc za reakce

Kdyby bylo potřeba tak pošlu lepší fotky.
Jinak na růst jsem hnojil Kristanolem Start a teď začínám hnojit Plagronem Alga Bloom.

Co je to za genetiku? Mohu li se zeptat.
jkb
Jako přímo na to nesvítí. Jak říkám jsem ve třetím patře a lampa ja tak 3 m pod balkónem a 7 m od balkónu.
Jinak díky za odpověď:)
jkb
Kupoval jsem 3 řízky od zdejšího člena a je to apollo 11, myslím:)
Machoman
citace:
Původní příspěvek od jkb
Jako přímo na to nesvítí. Jak říkám jsem ve třetím patře a lampa ja tak 3 m pod balkónem a 7 m od balkónu.
Jinak díky za odpověď:)


Mám to stejne,jestli to nejakej vliv má tak nepostřehnutelnej,kytky začínají jít do kvetu stejne jako ty venku.
jkb
Tak snad to tak bude:)
Jinak připojuji foto celé ,,zahrádky".
citace:
Původní příspěvek od jkb
Kupoval jsem 3 řízky od zdejšího člena a je to apollo 11, myslím:)

Tak to ja mám Apolla 13 a řek bych že už jdou pomalu do puberty, tak snad ty tvý taky začnou co nevidět.
Měl jsem jednou noname kousek od lampy, taky to na něj svítilo a dozrál normálně.
krast
Do začátku září to ještě jde, pak už je akutní problém když to nekvete. Mně zatím nekvete ani jedna kytka, ale už mam trochu nervy. Uvidíš, kdyžtak budeš muset zkusit to zatmívání...
jkb
Tak snad se ještě chytne. Uvidím a dám vědět.
koogi
Já mám letos venku nycd a bílého nosorožce a taktéž nekvete ani jedna znich už sem ztoho taky celkem nervozní hlavně že už to počasí nějak extra pěkné nebude tak mám strach aby to nezačlo plesnivět. Včera sem si koupil od cany PK13/14 a dneska se je pokusim trošku nakopnout větši davkou fosforu tak uvidim jestli jim to pomuže
dzony
No mě taky nekvete je to normální??
irdzi
Ja jedu venku White Widow a ze vsechn modelu jedina nekvete - taky jsem z toho trosku rozhozenej ale snad nesklidim jenom listy ... je to poprvy co jedu indoor semena venku - vony asi maji jeste dlouho svetlo ze se neprepinaj...zkusil jsem jim nalit plagron alga bloom jestli jim to jakoze nepripomenu, aby kvetly ale dlabou na to - rostou si vesele dal a to uz maji hodne pres 3 metry:( ...
Spekoun
Já pěstuju KC 36 outdoor ve foliovniku - http://www.everyonedoesit.com/onlin...iProductID=1245 . No a taky nic. Vlastně, koncem srpna začly kvést 3 nejméně vyvinuté uprostřed, ale to moc nepočítám. Je to divný, v minulejch letech jsem pěstoval NONAME a to začlo kvést vždy ke konci srpna.
_Dr.Skunk_
taky uz zacinam bejt neklidnej na balkone mam WW ,WRI, SS a ani jedna este nezacla kvest proste si vesele rostou dal... zkusil sem jim minulej tejden dat alga Bloom zatim zadna zmena ... venku to samy .... ale tak co JH mi minulej rok na balkone zacal taky kvest az nekdy v pulce zari skliizel sem ho nako 10 listopadu 10 dni zhruba snezilo a jakej to byl zabijak:) nezbyva nez doufat
Spekoun
Hmm, tak to vypada, že si to kvete kdy se mu zachce. Nevadi, aspon to déle vydrží :-).
Kambu
citace:
Původní příspěvek od _Dr.Skunk_
taky uz zacinam bejt neklidnej na balkone mam WW..


Tu bílou vdovu, to máš řezan nebo přímo ze semen?? známí má 2 kytky bílé vdovy na zahradě- ze semen a už mu to kvete...
_Dr.Skunk_
je to z rezu sou delany z orig jemen presne nevim jaka to byla seed banka ale sou to F1...kazdopadne sou to letos nejvetsi kytky co sem kdy na balkone mel uz ted sou vysoky zhruba co sou snury na veseni pradla to sem nikdy nemel a pouzivam stejny kvetniky hlinu a hnojky uz 3 roky ( a porad rostou) ... uz sem je dlouho nefotil o vikendu dam fotoz at vidite ten muj prales domaci je to celkem hruza:D
irdzi
vono v nejaky prispevku buhvikde na groweru nekdo psal ze perioda 12/12 je az nekdy kolem 20tyho zari ...a indoor modely si proste davaji na cas ...jinak u me v WW stejna situace - nejvetsi a nejkosatejsi kytky co jsem kdy mel...enem nekvetou:)
jkb
Já mám taky právě indoor model - apollo. Jinak na chatě už mi asi měsíc kvetou nonamy.
citace:
Původní příspěvek od irdzi
vono v nejaky prispevku buhvikde na groweru nekdo psal ze perioda 12/12 je az nekdy kolem 20tyho zari ...a indoor modely si proste davaji na cas ...jinak u me v WW stejna situace - nejvetsi a nejkosatejsi kytky co jsem kdy mel...enem nekvetou:)

Myslím že dvacátýho třetího, jukni do kalendáře kdy přesně je den rovnodennosti a ty indoory maj radši tech 12/12.
Pokud to máš někde na balkóně v květníku a není to nějakej ultra keř tak to můžes zatemňovat do tý doby než bude rovnodennost.
Timer
Lidi neblázněte za 1. záleží na genetice a když nic jinýho tak zčekujte denní periodu třeba TADY a jak už tu bylo psáno ty nejpozdnější OUT modely by měli někdy v tom září začít kvést.

Peace Timer
perfection
že záleží na genetice to je pravda,ale někdy i jeden model může být dost variabilní co se týče začátku květu,kromě jiných kytek sem měl letos i pár semínek lowkillera od zdejšího člena a zatímco jeden lowkiller začal kvést už kolem 15 července,další začátkem srpna a poslední kytka teprve ukázala pohlaví teprve před pár dny..
apollo 11 sem měl minulej rok. začlo kvíst (kvíst=chlupatět a tvořit paličky, ne preflowers pár chloupků) někdy okolo 8.září nebo tak nějak ... dozrávalo to na přelomu října/listopadu...
...ale...
dost taky záleží jak moc mají světla - mě ze stejný genetiky kvete řízek jeden už dva tejdny a druhej co má míň světla teprve začíná ... semínka vyloženě na outdoor začínají kvést brzo :wink: zkus se mrknout po něčem early...
el Magicooo
Mam venku dva Jacky a taky porad nic :(
Zato Royal automatic uz je pres mesic hotovej a pred par dny sem ho zpopelnil kompletne..Pristi rok ven jenom autoflowery
citace:
Původní příspěvek od el Magicooo
Mam venku dva Jacky a taky porad nic :(
Zato Royal automatic uz je pres mesic hotovej a pred par dny sem ho zpopelnil kompletne..Pristi rok ven jenom autoflowery

Autoflowery určitě!
Ale chce to taky hodně zvažovat co dát ven aby to dokvetlo, já to pokakal dvě sezóny po sobě, tím jako nechci říct že Jack nedozraje, dokonce jsem ho viděl v galerii outdoor odrůd http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=6 a vypadal docela zrale, takže hlavu vzhůru! ;)
humus flusus
Lidi mam venku Big Kahunu....taky porad nic,ale stromky pekne.....mel to nekdy nekdo venku?Bojim se nebot je to nachylne na plisne....
krast
pánové, kdyžtak alespoň nějaké to listí to jistí... no, early modely to je taky ošemetné. někomu to kvete v pohodě, někdo s tím má problémy atd. Mně zatím nekvete nic, ani Mandala ani Early Durban ani Khola. Byly pobité od krup, nasazují nové listy, bojim se jestli mi na pole nejde trochu světla z lamp atd. Prostě kdyžtak ty nezralé kytky začátkem listopadu skliďte a snězte :-d
citace:
Původní příspěvek od krast
pánové, kdyžtak alespoň nějaké to listí to jistí... no, early modely to je taky ošemetné. někomu to kvete v pohodě, někdo s tím má problémy atd. Mně zatím nekvete nic, ani Mandala ani Early Durban ani Khola. Byly pobité od krup, nasazují nové listy, bojim se jestli mi na pole nejde trochu světla z lamp atd. Prostě kdyžtak ty nezralé kytky začátkem listopadu skliďte a snězte :-d


Bude ti fajně z listí,, ještě můžeš klidně kouřit stonky s kořenama,... a nezralé kytky začátkem listopadů???:D

Velice debilní názor
el Magicooo
2 Mirex
Ja mam ty Jacky z jednoho nepovedenyho, prerostlyho aera, byli tak 3 tydny na kvetu a uz zacinali nakvetat. Od ty doby je mam tak mesic a pul venku a jediny co delaj, je ze strasne rostou. Skoro mi uz prerustaj hradby..Sam sem zvedavej, co z nich bude. Kdyz nedojdou, tak je preperu v pracce, nebo dam do masti, kourit nezralej model se fakt nechystam.
Ten Royal automatic muzu fakt doporucit - 62 dnu od vysazeni, 15 - 20g na kytce, zadny starosti a moc prijemnej stav.
Pristi rok urcite zkusim venku Auto Blueberry a Polar Lighta, pred tim si je ale poradne proverim vevnitr :)
Tak určitě na přes rok pořiď něco stoprocentnějšího, Purple #1, Afgan #1, Shaman, Trance, tyhle vím že to stihnou, zbytek vyzkoušenej nemám, zkusil jsem Swis Miss, nedojela, zkoušel jsem New purple power, nedojel, vychvalovanej Durban Poison, nedojel, kamarád jel Holand Hope, nedojel, takže tak.
Třeba to ty Jacci daj.
irdzi
Mirex: Zatemnovani nepripada do uvahy paac mam fakt mega kytky:) moje WW maji vsechny pres 3 metry a nekery par metru i do sirky:) ... ja ted na jejich kvet kaslu a asi jsem i rad ze jeste nekvetou paac jsem ve valce s jednim zasranym cervem a jsem nucen chemkovat - tzn jesteze zatim nekvetou:)))) 23.9. ...no ... jeste daleko ...tak snad nas ale ceka peknej podzim kdyz jaro bylo na prd:)
mne to pomaly zacina ukazovat blizny dufam ze to stihnu mam AMS HYmalaja Gold,El nino,ale leto slabe,a tipnem si ze aj zima pride skoro,minuly rok u nas v sept okolo 20teho napadol sneh,a musel som sklidit napoly presnive kyti.ak tento rok sa zas dojebe pocasie cely out bol zbytocny,
podla mna to je tym ze pocasie sa jebe z roka narok horsie, jar na hovno,leto povodne a zima,jesen bude o kokote.

to bude tym ze jebla sopka na islande vyjebala sa ropa do mora,tornada a zaplavy su na slovensku a okoli,nabuduci rok cakam zemetrasenia:/
ThunderFuck!
Zdravím,

tak lampu bude mit jiste velky vliv na dozravani... kamos takhle prechovava rezi do dalsiho roku. ma primo pred domem VO (verejne osvetleni) za okno da rezi ze sveho outu a oni kolem vanoc zacnou nakvetat pak ale hned v lednu zase rostou. na jare zasadi a tak to del uz 4 roky.

Jinak me uz vsechny kyticky nakvetli a to je letos genetika hooodne rozmanita. co radim na drivejsi nakvitani? zalevat fosforovymi hnojivama. PK 13+14 nebo jako ja guano pote kytky nakvetaji o neco drive cca 14 dni pred ostatnimi. me se uz tvori palicky zatimco ostatnim co maji uplne stejnou genetiku stejne starou porad rostou.
koogi
Můžu potvrdit minulý týden furt nic tak sem zalil větší dávkou biobizu bloom +PK13/14 od canny a po týdnu můžu říct že už to začlo konečně kvést a to mám NYCD a white rino
shimano
no tk pokad to neni autokvět nebo naky dlouhodobě pěstovany domací modýlek tak maj este kytiz chvilku čas si myslim :D
Peltsky
taky přidám svojí trošku do mlýna.... mám na balkonku AK 48 a Blackjacka, obojí z feminizovanejch semen od nirvana seeds...
Kytky taky nekvetou a to sem je skoro měsíc hnojil ALga bloomem aby začali a nic, akorát měli nedostatek dusíku, žloutli listy a musel sem jim dát zase alga grow..
Jinak doufám, že už co nejdřív začnou kvést, kámoš má doma kytky z druhý poloviny semínek co sme objednávali a black jack už mu prej kvete.
Takže nevim kde je problém, pač oba bydlíme ve stejnym měste...
MDe_
citace:
Původní příspěvek od Peltsky
taky přidám svojí trošku do mlýna.... mám na balkonku AK 48 a Blackjacka, obojí z feminizovanejch semen od nirvana seeds...
Kytky taky nekvetou a to sem je skoro měsíc hnojil ALga bloomem aby začali a nic, akorát měli nedostatek dusíku, žloutli listy a musel sem jim dát zase alga grow..
Jinak doufám, že už co nejdřív začnou kvést, kámoš má doma kytky z druhý poloviny semínek co sme objednávali a black jack už mu prej kvete.
Takže nevim kde je problém, pač oba bydlíme ve stejnym měste...


SUbstrát , teplota , vlkost , Nekvetoucí Shit který se zakoulal do balení ? Vše je možné :-P
Banány
Real McCoy mi začal dělat minipaličky 23. sprna, a 22. září jsem musel předběžně sklidit z důvodu plísně. Kvetl jak vidíte zhruba měsíc, avšak zhuloval jak prase :) Btw, na zahradě mám Nebulu a Northern Light a ještě nekvetou, řikám vám, zda nebude přizníví podzim, tak z outdoorem to letos nevidím vůbec dobře.. Hold tyhle odrůdy nejsou předkultivovány na náš "mírný" pás.
MDe_
citace:
Původní příspěvek od Banány
Real McCoy mi začal dělat minipaličky 23. sprna, a 22. září jsem musel předběžně sklidit z důvodu plísně. Kvetl jak vidíte zhruba měsíc, avšak zhuloval jak prase :) Btw, na zahradě má Nebulu a Northern Light a ještě nekvetou, řikám vám, zda nebude přizníví podzim, tak z outdoorem to letos nevidím vůbec dobře.. Hold tyhle odrůdy nejsou pěstovány v našem "mírném" pásu.



Přesně .. ty teploty co jsou tet a co určitě budou jsou hrozné .. s 30 stupnů na 15 a v noci na 8 to je docela velká bída.
no ani nehovorte tu na slovensku je tiez kosa jak v rusku teraz je mozno 10stupnov a prsi to je teda bida,zohnal som si modely na nase pasmo aby dozreli ale nedavam tomu velku nadej ak bude taketo pocasie,predchadzajuce roky o taktomto case bolo 30stupnov...
loner_x
Ok, také přidám po dlouhé době nějaký příspěvek:

Na jaře jsem prodal kompletní L Homebox stan a řekl jsem si, že Indoor po 6 growech už nikdy - člověk pak moc hulí, když sklizeň je klidně i 4 do roka a když se "všude kam se podívá" válí šiška nějakého skunku, tak je to potom těžký to moc nepřehánět s hulením a všeho moc škodí že jo.. :)

Takže jsem si na jaře řekl, že pojedu tento rok jen OUT Zasadil jsem 3 kytky a to 2xWW řízky z matky od sensi seeds od kámoše a 1xBublecious z fem. semínka od Nirvany. Ještě před 10 dny měla WW jen pár preflowers jinak nic, ale poté co jsem ji zalil biobizem na květ(na růst jsem nehnojil ničím a kytky mají i tak v květináči asi 1m!), tak už po 10 dnech má WW krásné malé šištičky a dokonce už i mírně pocukrované..Bublecious od nirvány je In odrůda (zbytek z posledního in growu) a v pohodě už začíná kvést také, ne tak moc jako WW, ale kvete..zhluky preflowers a obrys šišky už je znatelný, doporučuji tudíž rozhodně vytrvale hnojit kvalitním hnojivem s dostatečný obsahem fosforu (chem. kristalon květ zrovna nemyslím) a výsledek se určitě dostaví..

Trošku obavu mám jen z toho počasí, protože podzim má být chladný a deštivý, uvidíme jaké bude počasí doopravdy (dlouhodobé předpovědi většinou nevycházi vždy tak jak jsou předpovězeny - kéž by)
Ale jestli to tak bude, tak nejen že budou kytky špatně dozrávat, ale také hrozí plíseň a to brzy! Ničím chem. proti plísni kytky stříkat nechci, takže jestli to bude tak a přijdu o celý out díky plísni a nezralosti, nezbyde mi nic jiného, než se vrátit zpět ke spolehlivému a na počasí nezávislému Indooru.
citace:
Původní příspěvek od loner_x
Ok, také přidám po dlouhé době nějaký příspěvek:

Na jaře jsem prodal kompletní L Homebox stan a řekl jsem si, že Indoor po 6 growech už nikdy - člověk pak moc hulí, když sklizeň je klidně i 4 do roka a když se "všude kam se podívá" válí šiška nějakého skunku, tak je to potom těžký to moc nepřehánět s hulením a všeho moc škodí že jo.. :)

Takže jsem si na jaře řekl, že pojedu tento rok jen OUT Zasadil jsem 3 kytky a to 2xWW řízky z matky od sensi seeds od kámoše a 1xBublecious z fem. semínka od Nirvany. Ještě před 10 dny měla WW jen pár preflowers jinak nic, ale poté co jsem ji zalil biobizem na květ(na růst jsem nehnojil ničím a kytky mají i tak v květináči asi 1m!), tak už po 10 dnech má WW krásné malé šištičky a dokonce už i mírně pocukrované..Bublecious od nirvány je In odrůda (zbytek z posledního in growu) a v pohodě už začíná kvést také, ne tak moc jako WW, ale kvete..zhluky preflowers a obrys šišky už je znatelný, doporučuji tudíž rozhodně vytrvale hnojit kvalitním hnojivem s dostatečný obsahem fosforu (chem. kristalon květ zrovna nemyslím) a výsledek se určitě dostaví..

Trošku obavu mám jen z toho počasí, protože podzim má být chladný a deštivý, uvidíme jaké bude počasí doopravdy (dlouhodobé předpovědi většinou nevycházi vždy tak jak jsou předpovězeny - kéž by)
Ale jestli to tak bude, tak nejen že budou kytky špatně dozrávat, ale také hrozí plíseň a to brzy! Ničím chem. proti plísni kytky stříkat nechci, takže jestli to bude tak a přijdu o celý out díky plísni a nezralosti, nezbyde mi nic jiného, než se vrátit zpět ke spolehlivému a na počasí nezávislému Indooru.

No právě, zní to krásně ale bohužel Srpen není Srpnem, vypadá jak Říjen, takže jak to mám pohnojit když mi to za hoďku vypláchne přívalák, takže nezbejvá než doufat v babí léto.
galejda
Sem na tom podobně začínají kvést zatím jen ty nejmenší tak snad se to do konce září dá do kupy.
citace:
Původní příspěvek od irdzi
vono v nejaky prispevku buhvikde na groweru nekdo psal ze perioda 12/12 je az nekdy kolem 20tyho zari ...a indoor modely si proste davaji na cas ...jinak u me v WW stejna situace - nejvetsi a nejkosatejsi kytky co jsem kdy mel...enem nekvetou:)

Co jsem nahlídl do lunárního kalendáře pro střední Evropu tak perioda den/noc podle zimního času (letní se uměle přidává +1 hodina ale kytky to neví) je dřív.
http://calendar.zoznam.sk/sunset-cz...=&timezone=01a0
Jinak prej září by mělo být solidní na teploty ale říjen by měl už být chladný.
Tento týden to prostě nepokvete je zima a prší .
letos mi noname sativky začali nakvétat už koncem července a mají pěkné 6cm kvítka tak doufám že v září sklidím že už toho deště bylo dost.
:chef:
citace:
Původní příspěvek od vousac
Jinak prej září by mělo být solidní na teploty ale říjen by měl už být chladný.
Tento týden to prostě nepokvete je zima a prší .

Jo, koukal jsem na výhled a snad už od Čtvrtka by to mělo bejt dobrý.
MDe_
Tet jsem vděčný že sem si nechal kvítí v květináčích , protože banda radila at je šoupnu do hlíny - Už 2 dny tu není ani 10 stupnů a chčije ale ten silný vírt co tady je (Jsem z moravy) - http://www.novinky.cz/domaci/210114...ladiny-rek.html

.. hrůza . Dal sem je domů - tak jen doufám že bude hezky ..

Navíc určitě jste slyšeli že na horách dnes sněžilo .. Hnus - http://www.novinky.cz/domaci/210124...prvni-snih.html
Pepas
Jn, takovýhle počasí na začátku podzimu by mohl být náznak skvělýho konce podzimu s dobrýma teplotama a velkým množstvím slunečního světla, aby všechno stilho v pořádku a bez plísně dozrát. :-))
citace:
Původní příspěvek od Pepas
Jn, takovýhle počasí na začátku podzimu by mohl být náznak skvělýho konce podzimu s dobrýma teplotama a velkým množstvím slunečního světla, aby všechno stilho v pořádku a bez plísně dozrát. :-))

Kéž bys měl pravdu!!
jkb
Tak u nás v Praze je taky počasí na nic, ale předevčírem mi konečně začly kvést moje 3 apolla:)
_Dr.Skunk_
u nas uz pres tyden chcije fouka vitr jak zacatek listopadu jestli to takhle pujde dal letosni out zkonci spatne:(
no a ted nevic ve zpravach ukazujou ze ma chcat i na dale pocasi zpyceny kazi me to naladu:smash:
krast
tak ještě jedna kytka neukázala ani pre-flowers....další začínají trochu nakvétat, konečně :-D
Pengeren
Co myslíte, stihne dozrát ?

Děkuji předem.
el Magicooo
2 Pengeren

Myslim ze urcite,c o je to za genetiku?
Pengeren
No-Name, puvodni produkt byl citit uplne moc po citronu. :O Jak dlouho si myslite ze to bude jeste potrebovat ? tak mesic a pul ne :( ?
Banány
zhruba měsíc, do konce Září bych řekl že máš sklizeno, to samý já. Model neznámý, ja si ho pojmenoval jako Karotka, sušina je cítit po mrkvy. Fotka stará asi týden, už hnědnou pestíky.
Connor
5.9 a jeste mi to nekvete vyska 2,5m nemate nejakou radu? 3x jsem to pohnojil pkckem konskou davkou jsou to rezy sazene 30.5 dik za rady
citace:
Původní příspěvek od Connor
5.9 a jeste mi to nekvete vyska 2,5m nemate nejakou radu? 3x jsem to pohnojil pkckem konskou davkou jsou to rezy sazene 30.5 dik za rady

Čeho řezy?
Mě už kvete více i méně všechno :)
Connor
jj jsou to rezy
citace:
Původní příspěvek od Connor
jj jsou to rezy

Jo, ale čeho řezy, já nevím, třeba Nebuly, nebo Jack Flash, fakt nevím :)
Connor
aha no to uz si ten matkar nepamatuje ale bral jsem jich 100 ma to jeste cenu to hnojit a starat se kdyz uz je skoro podzim?
Máš do konce Října čas, možná i kus Listopadu, akorát by to chtělo aby počasí se začalo chovat normálně, teď je venku 7 stupňů, a přes den taky nic extra zatim.
Snad nenapadne sníh jak minulej rok v Říjnu.
Connor
no jo ale nebude to plesnivet? v listopadu je celkem vlhko
citace:
Původní příspěvek od Connor
no jo ale nebude to plesnivet? v listopadu je celkem vlhko

Některý genetiky jsou dost odolný vůči plísni.
Ale jestli to bude nebo nebude plesnivět ti na sto procent nepoví nikdo, ale spíš bude :(
galejda
Ahoj chci se jen zeptat mám nějaký kytky venku a doma genetika neznámá, paličky se ukazujou jen na menších kusech venku ,větší kousky stále nic.Kytky co mám doma taky vůbec nekvetou (mám je v kuchyni a občas se tam svítí tak nevim jestli jim to nevadí přes den tam jde sluneční svit).Tak se chci zeptat za jak dlouho je kytka schopná vykvést? A co dělat abych ji k tomu co nejrychleji pomohl.Tendle rok je nějakej divnej kámoš má naprosto stejnej problem s jinou genetikou.
MDe_
citace:
Původní příspěvek od galejda
Ahoj chci se jen zeptat mám nějaký kytky venku a doma genetika neznámá, paličky se ukazujou jen na menších kusech venku ,větší kousky stále nic.Kytky co mám doma taky vůbec nekvetou (mám je v kuchyni a občas se tam svítí tak nevim jestli jim to nevadí přes den tam jde sluneční svit).Tak se chci zeptat za jak dlouho je kytka schopná vykvést? A co dělat abych ji k tomu co nejrychleji pomohl.Tendle rok je nějakej divnej kámoš má naprosto stejnej problem s jinou genetikou.


To může být třeba i nekvetoucí .. některá ti prostě nezakvete . Navíc když jsi psal že tam svítí občas tak chudák kytka .. kytka potřebuje sluníčko .. z čeho myslíš že dostane energii ? Navíc taky je že to třeba hnojíš nebo né ..
WERD
citace:
Původní příspěvek od MDe_


To může být třeba i nekvetoucí .. některá ti prostě nezakvete . Navíc když jsi psal že tam svítí občas tak chudák kytka .. kytka potřebuje sluníčko .. z čeho myslíš že dostane energii ? Navíc taky je že to třeba hnojíš nebo né ..



tak pokud to máš doma mohl bys to zatemňovat...na 12hod to schovej někam do komory-to že na to svítíš přes "noc" umělým světlem taky není výhra..po týdnu by to mělo květ nahodit..jinak přikrmit květovkou by mohlo pomoct
MDe_
citace:
Původní příspěvek od WERD



tak pokud to máš doma mohl bys to zatemňovat...na 12hod to schovej někam do komory-to že na to svítíš přes "noc" umělým světlem taky není výhra..po týdnu by to mělo květ nahodit..jinak přikrmit květovkou by mohlo pomoct


Ještě by ti mohlo pomoct se podívat zda tam máš preflowers nebo nějaký náznak slabého květu . Pokud nebude tak to zahod nebo nech rodině na mastičky .. zkus jak říkal WERD přihnojit na květ a sám uvydíš zda ti zakvete nebo né.
Seky
Mam stejny problem s dvema kyti na zahrade.
Sazel sem je v prvnim nebo druhem tydnu v cervenci. Prvni uz ukazala pohlavi, ale na druhe neni ani naznak kvetu. Uz se zacinam strachovat, jestli z nich vubec neco bude.
galejda
citace:
Původní příspěvek od MDe_


To může být třeba i nekvetoucí .. některá ti prostě nezakvete . Navíc když jsi psal že tam svítí občas tak chudák kytka .. kytka potřebuje sluníčko .. z čeho myslíš že dostane energii ? Navíc taky je že to třeba hnojíš nebo né ..


No těžko říct jestli je to nekvetoucí pač stejnej model akorát menší kytky a out už mi začínaj kvest .Jinak s tim světlem neni problem právě že jak mele svítí trochu víc tak jsou kytky svješený a vypadaj seschle.Jinač ted hnojim krystalonem na plod a květ.No u těch co mám doma zkusim zatemnování.Hodim sem nějaký fotoz zejtra.
MDe_
citace:
Původní příspěvek od galejda


No těžko říct jestli je to nekvetoucí pač stejnej model akorát menší kytky a out už mi začínaj kvest .Jinak s tim světlem neni problem právě že jak mele svítí trochu víc tak jsou kytky svješený a vypadaj seschle.Jinač ted hnojim krystalonem na plod a květ.No u těch co mám doma zkusim zatemnování.Hodim sem nějaký fotoz zejtra.


To nevadí že všechyn ti kvetou a ona né .. raději přihod FOTO
galejda
Tak tady je foto těch co jsou doma ty nevětší co mám venku sou na tom podobně


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma