Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 
Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět. - Klikni zde pro originální téma
galejda
foto 2
galejda
foto 3
loner_x
Ty vole galejda tak to je špatný. Vůbec žádnej květ skoro v půlce září a ještě zaschlé trichomy?? Tak to asi nedozraje..
Mimochodem podle povadlých a kropenatých listů bych řekl že je něco v nepořádku.
Nemáš na tom třeba svilušky? Mrkni lupou na spodek listu těch nejflekatějších jestli tam nejsou malí broučci..
el Magicooo
2 loner_x:
taky bych řekl podle fotky č. 3 že tam bude nějaká havěť..A ty povadly listy vypadaj taky na nedostatek zálivky
galejda
jj svilušky tam byly chycená byla spodní část cca před dvěma týdny těd už by měli bejt vymícený.Zálivky to má rohodně dostatek 1x za dva dny ty povadlý listy jsou na menší květince co mám doma a to je způsobeno asi tim že máti mi to šoupla na balkon a listy se dotýkali stěny.No nevim zkusim zatemnovat.Pač je divný že zatim vůbec nekvetou ty co mám v přírodě na chatě ty jsou podstatně větší.Kvetou jen menší kusy co mám u chaty model by to měl bejt stejnej tak nevim snad do října se něco objeví.
galejda
ještě dotaz když ty kytky mám doma tak mám více času nebo prostě po skončení vegetačního období chcípnou ? Tzn jak dlouho může kytka žít ? Ty co jsou v přírodě jsou evidentně vitálnější nevadnou listy celkově kytí vypadaj líp je fakt že je nemám na přímym slunci pač když na něm byli tak uvadali.Foto cca 14dní staré kytka si jen lehla ale to je z hlediska výnosu spíš plus tak uvidim.
Banány
Jak dlouho může kytka žít? Potom co odkvete, jako každá jednoletá květina. Jak určo víš, kytky kvetou několik týdnů, zrajou, když vezmu velkej rozsah, od (+-) 30 do 50 dnů, potom začínají prostě hnít, umírat. Btw.: tu kytku zvedni, přivaž, na tý něco bude.
galejda
Tak sem mluvil s kámošem co má to samý ve skleníku teda daleko vzrostleší a taky ani náznak květu.Je to nakej indoor skunk týpek co má jednu doma tomu prej pomáhá tim že to na tři dny šoupně do tmy.
dartk339
Mate někdo zkušenosti s Shiva Shanti 2 venku?Mam ji ze seminek a ještě nekvetou.Ale udělal sem si z jedny kytky řizek kterej sem dal do bubleru co mam venku a ten už tři týdny kvete.
Spekoun
Konecne mi to KC 36 zacina kvest. Nejvetsi kytka, ale porad porad ne.
galejda
Evidentně je nás letos hodně s tímto problémem
MDe_
Není se čemu divit :( .. to počasí není idealni .. škoda že ty vedra zkončily tak brzo .. ale má být prý už hezky , tak jen musíme čekat zda to vyjde at se kytky trochu napapají sluníčka :)
.:INDI:.
Danny boy max 2-3 blizny :(
growman
http://grower.cz/forum/showthread.p...2450#post912450

no mne to uz kwete pomaly cekuj a zohnal som si neska guano taq teraz do zrašii riadne este do oktobra zaciatku to neham a idu dole alebo pockam ked do prskne prwy mraazik
DonMakaveli
Mam white widow a zacala kvest predevcirem .. letos je to nejake zaseknute tim pocasim nebo co ja vim .. ale kdo pocka ten docka ..
_Dr.Skunk_
vcera sem se byl podivat na kyticky a mam jeden model nevim jak se presne menuje celym nazvem na listku bylo SA ale ten nema jeste ani blizny:D takovej klacek uz nikdy nechci a az priste prijedu a uvidim ze nema palice tak ho tam zaslapu do zeme
Pepas
citace:
Původní příspěvek od _Dr.Skunk_
vcera sem se byl podivat na kyticky a mam jeden model nevim jak se presne menuje celym nazvem na listku bylo SA ale ten nema jeste ani blizny:D takovej klacek uz nikdy nechci a az priste prijedu a uvidim ze nema palice tak ho tam zaslapu do zeme

Tak ho tam nechej az do tej doby nez napada snih! Budto ti zplesnivi a nebo dozraje a bude to sakra krutej model, rozhodne bych zbytecne nenicil ... byla by toho skoda :D
HoumBoj
Lidi jsme na tom stejně, takže žádná panika.

Mám venku 10x Sensi Seeds Outdoor mix. Nakonec z toho byli jen 3 samci, ty už skončili v mlíku.

Mno a z těch 7 vzorků mi kvetou jen 4. Ostatní mají i přes 3.5 metru ale akorát tak stíní ostatním. Preflowers by tam byli už skoro měsíc, ale to je tak vše.

Ale já to dělám pro lásku k pěstování a ne v podstatě kvůli výslednému vzorku, takže i přes to, že jsem do dobrot na kyti investoval fakt nepředstavitelnej kotel peněz, tak jsem spokojen, protože ležet pod téměř 4m klackama je prostě nádhera.
_Dr.Skunk_
na balkone me to uz moc hezky kvete jen me stve ze uz 5 den chcije jestli to takle pude dal tak to bude hrozna ridina nebo spis plesnivina a 6 mesicu opecovavani bude k hovnu:(
desertwolf
Loni s tou samou indoor genetikou jsem ve skleníku začal nakvétat 20. srpna a letos až 28. srpna. Tak nevím. sklízel jsem konec října , ale loni počasí šlo, až na ten sněhový týden ke konci října, jestli někdo ještě pamatuje. Letos to počasí stojí za h...o a mám takový pocit, že takhle to nedozraje
_Dr.Skunk_
desertwolf tak ten tyden by me az tak moc netrapil taky mi to letos vsechno prechazi do kvetu opozdene asi to bude tim pocaskem...ten konec minuleho roku si pamatuju dobre ke konci rijna zaclo snezit a ja trapil Jh skoro do poloviny listopadu na balkone sice sem par vetvi musel vyhodit pac zacly plesnivet ale jinak to byl brutal mordor... dnes u nas konecne svitilo celej den slunko tak snad se to pocasko trosku umoudri a kyticky dostanou co si zaslouzi:)
Spekoun
Moje KC-36 foliak, taky konečně už před pár dny začlo kvést. Snad bude dlouhé teplo a žádný mráz.
DonMakaveli
Tak rekl bych ze dnesnim dnem uz se nenajde moc kytipisku co by nezacaly kvest .. Shodneme se ze letos je to pocasi hardcore ale jak vsichni vime Tezko na cvicisti ( poli ) lehko na bojisti ( inside blunt ) ..
tHe_QuatRo
U mě teda pořád prd vždycky to začne vypadat jakože už to začalo kvést , ale pokaždé to vyhodí jakoby stonek a vyklube se z toho jenom další list...
perfection
Zdravím dnes sem byl na kontrole pole a vše..to je - Nebula,BlackJack i Isis kvetou,tím pádem už to do tohohle tématu vlastně nepatří...
kammo
cauu..nechcem zakladat nove tema tak dufam ze majitel tohto sa nepohneva.Mam len jednu otazocku...kvetinky krasne rastu v kvetinacoch,no asi 20 metrov od nich je verejne osvetlenie...bude to vadit?Osvit rastlin nieje nejaky brutalny,ale aj tak sa radsej spytam skusenejsich.
Johnicek
Zdravim chci se zeptat jaky mate nazor ze 20.8 Great white shark od Fair seeds jeste nekvete?
zelenakonev
kdyz kouknes do fora, tak spoustu lidem jeste nekvetou kytky, myslim že neni co hrotit :)
babycakes
citace:
Původní příspěvek od zelenakonev
kdyz kouknes do fora, tak spoustu lidem jeste nekvetou kytky, myslim že neni co hrotit :)


Dobře , ale neříkej mi, že tam není ani náznak květu ( pistils apod ) . jenom váčky ..
a že ta kytka začne solit květy jako o život aby v 65-70 dni kvetu mela paldy jak prase ...

a navíc semi to nějak nezdá protože třeba Satorky mají taky dobu zrání 65-78 dní nebo tak nějak a to v našich podmínkách nemá šanci dozrát .
zelenakonev
citace:
Původní příspěvek od babycakes


Dobře , ale neříkej mi, že tam není ani náznak květu ( pistils apod ) . jenom váčky ..
a že ta kytka začne solit květy jako o život aby v 65-70 dni kvetu mela paldy jak prase ...

a navíc semi to nějak nezdá protože třeba Satorky mají taky dobu zrání 65-78 dní nebo tak nějak a to v našich podmínkách nemá šanci dozrát .


nejsem teda zadnej velkej grower, ale pistils jsou i u preflowers ne? a ty sou na kytkach rozhodne mnohem driv nez kytka zacne kvest. Ani mi nepřijde divný, že kytka začne solit květy jako o život aby za určitou dobu měla paldy jak prase. A ani mi nepřijde divný, že nějaký kytky, co kvetou dlouhou dobu nemaj šanci ve zdejších podmínkých dozrát. Mozna sem nepochopil co si tim chtel rict
taky de hlavně o to,že ten počet dnú udává,za jak dlouho vykvetou v indoru.U outu se to uvádí např:konec září
Husty_dym
Moje nebulka taky ještě ani ránu, ale byl bych uplně v klidu - Před 3ma rokama jsem měl řízek powerplantu, který jsem přesazoval snad v půlce prázdnin, a začala kvést až v říjnu. na to že byla cc 1m velká a nijak zvlášť košatá, tak z ní bylo 200 g dost silného tvrdého kuřiva. Podotýkám že jsem sklízel na konci listopadu
payah
být tebou byl bych v klidu díval jsem se do galerie a některým začal GWS taky kvést koncem srpna. Jinak mám mazary ve skleníku a taky zatím jenom preflowers :(
Disco_Stue
jo nic si z toho nedelej taky mi ještě nekvete durban a sacra frasca...
bruno.kudrna
Zdravím
Mám od fair seeds black dominu a taky ještě nekvete,oproti tomu takovýho passiona od dutch passion mám v květu už 14 dní.Já vím jiná odrůda atd.Ale když si vemu jaká je teď délka dne skoro půl na půl bez nějakých cirka třech hodin tak už by to aspoň ty náznaky mít mělo ne.Aspoň sem to tak vždycky měl.No věřím že to vykvete, ale je to divný prostě.
Zdárek:sun:
reworgout
Čau taky mám Black dominu od fair seeds a taky s květem zatím žádnej zázrak.. Doufám že to vše stihne holka moje.
EDA45
citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Mám od fair seeds black dominu a taky ještě nekvete,oproti tomu takovýho passiona od dutch passion mám v květu už 14 dní.Já vím jiná odrůda atd.Ale když si vemu jaká je teď délka dne skoro půl na půl bez nějakých cirka třech hodin tak už by to aspoň ty náznaky mít mělo ne.Aspoň sem to tak vždycky měl.No věřím že to vykvete, ale je to divný prostě.
Zdárek:sun:


Neplaš,čoveče..Perioda 15/9 ,jaká je cca teď, má do půl na půl fakt hoodně daleko..Passion je známej tim,že konec září - začátek října bejvá dokvetlej..
Je fakt spousta odrůd,který ještě lidem nenakvejtaj..a je to normální..
Zenga
Cus,ja tu black dominu mam taky a jeste nekvete.Preflowers ukazala snad v pulce cervence,ale kvet zatim nic.Na strankach growshopu psali,ze by mela bejt v zari hotova,ale to je asi utopie.
bruno.kudrna
Zdravím
To:Zenga-No právě proto sem ju taky vzal,ale konec září ani náhodou vidím to tak konec října.Měj se ať to roste.
Zdárek:sun:
AVICII
Zdravím všechny, chci se zeptat, je tu ještě někdo, komu nezačly kvést ještě nějaké druhy kytiček nebo jsem tu sám? :)
MaaaYaaa
citace:
Původní příspěvek od AVICII
Zdravím všechny, chci se zeptat, je tu ještě někdo, komu nezačly kvést ještě nějaké druhy kytiček nebo jsem tu sám? :)


Great White Shark se mi ani nesnaží. Nahodil preflowers a měsíc už jenom stojí a čumí :(
AVICII
No mám to stejné... Škoda mluvit, doufám, že se co nejdříve zchopí a začně kvést. Byla by škoda vyhodit kytku o kterou se od jara tak pečlivě starám.
guarana
mne este nejde Mango od KC Brains,prezentovane ako skora odroda
Houslista
Letos jsem od Fair seeds koupil na test 5x GWS, 5x WW, 5x Cheese. Kromě jednoho Cheese vyklíčily všechny.Ven jsem je dal tak v půlce července v cca 40cm a koncem srpna to mělo bez mála 2m,krásné košaté keře ale bez náznaku květu. Začátkem září to začalo pomalu vše nakvétat (Cheese trochu pomaleji) dnes už mají všechny kytky krásné paličky a když počasí vydrží ještě tak 4 - 5 týdnů,což by letos vyjít mohlo,tak všechny kytky budou zralé a připraveny na sklizeň. Jsem s Fair seeds zatím spokojen.
AVICII
Tak už mě začíná pomale nakvétat muj Pakistan, doba kvetení je uváděna v rozmezí 45-55 dní. Myslíte, že to má reálnou šanci dokvést?
sk8
Myslim si že ne. Maximálně na mlíko.
AVICII
Člověče, nestraš mě, musí to dokvést za každou cenu. Na mlíko chuť nemám :D
Chronic
Ja muzu GWSko od Fairu jen pochvalit. Nakvitat mi mohl zacit nekdy ke koncu sprna klasicky a kdybych nemel neohlasenou brigadu na zacatku rijna, tak bych na konci rijna mel paradni vycpavku do polstaru :D kazdopadne prikladam foto z prelomu zari a rijna :)
Chronic
Ja muzu GWSko od Fairu jen pochvalit. Nakvitat mi mohl zacit nekdy ke koncu sprna klasicky a kdybych nemel neohlasenou brigadu na zacatku rijna, tak bych na konci rijna mel paradni vycpavku do polstaru :D kazdopadne se muzete sami mrknout jak vypadal u me tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=64404
sadař22
K+ nemužu dát jináč semenum od fair semenářství letos sem odnich pěstil orangebud x diesel a luxus vyrostla mě 2 metry vysoká no kytka ne spíš strom osipanej opravdu neskutečně aromatickyma paldama posetyma krystali nakvetat začla kolem 15 září kosa byla kolem 29 řína.Jinak kompaktní tvrdy voňavy pálky po usušení kličivost stoprocentní 3ze3 To nejlepší natom je cena semen v poměru kvality vypěstku velice vyhodny kompromis přikládám foto
sadař22
.
vondris
mam semena taky ot recene znacky fair seed (ak47-nl) a taky zadna slava!koukam jinde maj treba 34 den rustu a ten muj vypada tak na 20tej den takze fair seed nebrat podle me
vondris
to si radsi uz priplatim jednou tolik a vym ze to bude stat za to :v zdar growerum :)
Houslista
Tak já budu zas chvilku chválit, venku jsem zkoušel WW, GWS, Cheese. Vše dojelo celkem zdárně, jen na WW se podepsala plíseň, trochu i na GWS ale tomu se ve skleníku neubráníte. Každopádně s výsledkem jsem nad míru spokojen, zvlášť pak s GWS a Cheese, za ty peníze jsem tolik muziky nečekal. Tak jsem je testnul i uvnitř, na Sharku píšou masivní výnos tak jsem nebyl tak překvapenej když to tak fakt bylo, ale co pak bylo na Cheesu strčilo do kapsy i Sharka, takový bambule už jsem dlouho neměl a chuťově taky docela překvapil.
borisvonprag
zdravim,

mam venku kytku uz asi od dubna, vysoka je asi 130cm a stale neprepla na kvet. Dostavala jednou tydne hnojivo na rust, ted uz jsem za posledni dva tydny dal na kvet, ale kytka stale roste.

Mel jsem ji pod foliakem, pak jsem ji v tech vedrech foliak dal pryc a predevcirem ho zase nandal.

jedna se o powerplant, klon od mistniho clena
borisvonprag
zdravim,

mam venku kytku uz asi od dubna, vysoka je asi 130cm a stale neprepla na kvet. Dostavala jednou tydne hnojivo na rust, ted uz jsem za posledni dva tydny dal na kvet, ale kytka stale roste a nenakveta.

Mel jsem ji pod foliakem, pak jsem ji v tech vedrech foliak dal pryc a predevcirem ho zase nandal.

jedna se o powerplant, klon od mistniho clena
Rascal33
mě power plant taky ještě nekvete, buď v klidu..

čekám, že to začne kvést koncem srpna...
koles
Například dnes je délka dne 14:14, takže to ještě chvíli bude trvat :) V závislosti na rychlosti nakvétání tvé odrůdy, bych odhadoval první známky květu v první polovině září. Máš to venku, takže roli hraje i počasí.

O víkendu jsem viděl jeden PP klon a taky ještě nekvete..
borisvonprag
Ok, uff. :-) A mám to už průběžně jednou za týden hnojit na růst, nebo už na květ? Případně mám to nechat v tom foliovníku, nebo ho dát ještě na chvilku pryč?
koles
Začal bych zvyšovat koncentraci květového hnojiva. A ten fóliák bych dal pryč, jen usnadňuje možnost plesnivění
Rascal33
hnojky souhlas, ale já bych to ve fóliáku nechal.. plesnivět ti můžou začít až palice a to jen pokud budou extra hutné a bude nějak dlouhodoběji vlhko, což hrozí nejdříve v říjnu... hoď nějakou fotku toho fóliáku, ať si uděláme představu, ale myslím, že to kytce momentálně nijak neškodí, naopak, bude mít stabilnější teplotu a klima...
borisvonprag
Je to přesně tenhle http://vvebspace.de/bilder/berlan/28278.jpg jen jsem tam nedával tu poličku = je mi k ničemu.

186 × 120 × 190 cm

nechávám to teď raději otevřené stále
tutohentam
Zdravim ja mam novinku od dinafemu dinachem je to nejaku krizenec dieselu chem dawg a og teda take reci som sa docital neviem co stoho bude az to bude sadil som ho dost neskoro este len 3.7. Mi naklicil niektory mi hovorili ze to je uz neskoro a ze to nestihne mna ale velmi milo prekvapil pekne rastie ale tiez stale ani naznak po kvete, tak snad bude pekna jesen teda podzim :-D a stihne nam to dozriet v klude a nezacnu hnit...
tutohentam
Ospravedlnujem sa nedari sa mi pripojit foto ...
shefin
Mně power plant taky ještě nekvete....
Manchus23
jj až tak v pulce zaří. Ja je mam za oknem v kyblech a začli mi žloutnout slodní listy je to příprava na květ nebo už má malo substrátu? Hnojit je hnojim N
tutohentam
Aj mne sa objavilo naspodku par zltych listov neska som to bol pozret a asi 100m od mojej rastliny som nasiel niekomi skoro dvojmetroveho samca nechcem aby mi moju slečnu opelil a bude plna semena
Manchus23
A takže bude mličko nebo neco!jo jo samci to je příroda

Odpoví mi někdo na to žloutnutí je to něco s kořenovým systémem nebo nedostatek železa?
AVICII
Žloutnutí listu je přirozený proces, takže to nějak zvláště nemusíš řešit.
Jarda S.
mě začli až před dvěma dny mam special queen a special kush od RQS ve skleníku
ak2249
taky mám žluté listy,jen to jen na spodkách,nijak to neřeším protože střed a vrch je nadherně zeleňoučkej.Jen škoda že to začlo kvést před dvěma týdny...uvidíme jak se to bude nadále vyvíjet,chtělo by to více slunka


Manchus23 :
zkus víc vody a míň hnojky,přece jen není tolik slunce venku,aby to strávilo tolik hnojky,můj názor ze zkušeností,když bylo více slunka více sem hnojil,ale teď toho slunka je málo,ránno chladno,nějaká rosa a zataženo jen teďkom se nám aspoň na pár dní vyjasnilo


Jarda S. :
a jak dlouho to má dobu květu,special queen a special kush?
Murph
Mě ještě také nezačali nakvétat.Mám Cheese od Fair Seeds a Orange Bud ale krom pár preflowers/blizen nic.
Máte někdo zkušenosti,jak hodně vadí,když je poblíž záhonku lampa pouličního osvětlení? Cca. 25m. Mám strach o to,že nebudou nakvétat.
ak2249
Murph:
no kdysi sem měl kyti za oknem a svítila na ni pouliční lampa a taky nějak prapodivně potom šli na květ:)
Highskór
Special kush mii zatím nekvete :)
Korag
Hmm, tento rok sa stretavam ja osobne so zaujimavym fenomenom dozrievania kytiek. OG kush, co je oktobrova odroda ma uz pekne vyvinute sisky asi v 3 tyzdni a vypada to ze za par tyzdnov bude dozreta, zato septembrove kytky(special queen, Fresh Candy...) maju len slaby naznak kvetu asi 1 tyzden, vobec si neviem predstavit ako to vsetko dozreje, hlavne tie septembrove, ked tomu cyklusu tak sibe, znami maju tie iste problemy, oktobrove uz kvitnu a septembrovym sa akosi nechce, mozno to bolo kvoli tomu blaznivemu a extremnemu pocasiu, cele je to divne, no co vy mate ake skusenosti, ved uz je september, ockaval by som tu viac prispevkov.
bullík23
Tenhle rok jedu Critical Mass ( rizek) od jednoho clena tady ten kvete tak 2-3 tydny. Pak mam Fruity Chronic Juice ze semena a taky kvete 2-3 tydny. Dalsi je Marmelate ze semena, ta kvete 2 tydny.Ctvrtou je Critical Sensi Star ze semena, ktera kvete tak 1-2 tydny.Posledni je Nothern Light Blue ze semena a ta nahazuje teprve blizny. Vsechny semena od Deleicious Seeds, uvidime...
lukyno24
no mne to stale nekvitne ani naznak. ani bliznicka. zacinam bit nervozni
tutohentam
Korag ja mam dinachem co je nieco medzi og a dieslom a je v kvete ale zacal az zaciatkom septembra uvidime jak to cele dopadne snad to stihne ale mozem povedat ze teda pocasi to pekne je... Snad vide oktober
ak2249
lukyno24 :
tak to budeš muset asi chodit zakrývat,nebo co :-) a není to samec,třeba? :)
Highskór
Kdyby ta lukyno24 byla samec, už by byla dávno odkvetlá a vyloupaná... Můj special kush teprve teď ukazuje náznaky květu, ani s ním nepočítám jelikož jsem ze severu čech...
Půjde do pochutin :)
tutohentam
Pridam nejake foto ako vyzera moj diesel uvidime ci to stihne ale ked zacne mrznut musime kosit
ak2249
Highskór:
Special Kush,ti teprve začal kvést,heh no to je pech

mě se třeba před 2týdny ukázal hermáč,ale bral jsem to jako samec,takže pryč :-)

sám jsem zvědav na sklizeň,ale myslím si že to bude v klidu :-)
lukyno24
no tak us sa to roskvitlo asi pred 14 dnami ale prisli mraziki a je to v haji :-(
meridak
co se stane kdyz kytku ktera je ve skleniku a zacina pekne kvyst premistim dovnitr do baraku kde na ni nepujde slunce,dokvete?
ak2249
že by indoor :-) ...
Johnicek
Zdravím trápí mě jedna nepříjemnosti. Letos již podruhé za sebou mi strašně pozdě nakvetli kytky. Jiné ročníky byly úplně v pohodě. Loni jsem zvolil nejspíš špatný model a pro nevykvetl. Letos jsem sadil Holands Hope do DP a Orange Bud Diesel.

Právě po minulém zklamání jsem volil HH, jelikož jsme předpokládal, že tohle je model, který přece musí jít jako po másle.

Zajimavé že oba modely začli kvíst spolu, čili bude asi něco prostředím. Nenapadá vás nic? Jediné co se změnilo je mala ledková lampa reagujicí na pohyb, která může občas na chvíli sepnout, ale svítivost 3,5 mrtvé světlušky.

Přikládám fotky z dneška. Myslíte že je šance sklidit něco použitelného ?
Johnicek
Foto celek
Maximum Fresh
Čau jde o to že HH neni bohužel na naše podmínky úplně top. Ono jde o to, že v Holandu máš jinou nadmořskou vejšku a taky jsou blíž moři, takže tam to pak valí trochu jinak.
Od DP když chceš kosit do 7.10. brát spíš Passion, Frisian Dew, Shaman nebo Durban Poison, to jsou asi největší jistoty.
Tohle ti asi dojede kolem konce října, ale záleží na počasí jestli nenapadá sníh nebo jinej poděl. Čus a ať to dozraje.
MF
Gorila
Cau, Johnicek

jeste mas cas, neco z toho bude,uz ti to zacalo a uvidis,ze to povali, nebude to to pravy orechovy, ale urcite to bude hulitelny, mozna lepsi ,to sklidit driv. A to svetlo, si myslim velkej vliv nema. Urcite to mas zasazeny na jizni strane, takze to dostane, co by melo. Projevy se to akorad na chuti a na vynosu. Ucinky budou dostacujici.
zelenakoule
Zdravím,mě Orange Bud Diesel od Fair Seeds ještě vůbec nezačala kvést.je krásně zelená,ani jeden žlutej lístek a furt nic.Má někdo podobnou zkušenost?
Pomalu se začínám obávat že ani nedojede...
Jahodáč
citace:
Původní příspěvek od zelenakoule
Zdravím,mě Orange Bud Diesel od Fair Seeds ještě vůbec nezačala kvést.je krásně zelená,ani jeden žlutej lístek a furt nic.Má někdo podobnou zkušenost?
Pomalu se začínám obávat že ani nedojede...


Při dobrým počasí by ti mohl dozrát v někdy na začátku prosince. Ale ta pravděpodobnost je fakt malá. Příště si zjisti co sadíš. A já osobně bych si koupil semena radši tady v bazaru, než od fairseeds.
teomax
citace:
Původní příspěvek od meridak
co se stane kdyz kytku ktera je ve skleniku a zacina pekne kvyst premistim dovnitr do baraku kde na ni nepujde slunce,dokvete?


bump pro tuhle otazku.
mam dve sativy a premyslim, ze bych je v rijnu hodil za okno.
dokvetou kytky za oknem ?
Jahodáč
citace:
Původní příspěvek od teomax


bump pro tuhle otazku.
mam dve sativy a premyslim, ze bych je v rijnu hodil za okno.
dokvetou kytky za oknem ?


A proč by dokvést neměli? Lidi tady pěstují za oknem hojně.
misanek420
Zdravím lidi mám nasazenou odrudu chocolope od natural seeds a je tu fakt krásná luxusne rozvětvená kytka ale je tu jeden problem ta nejlepší kytka ze všech tří nekvete a mam celkem strach že to nestihne je to 95% sativa a bojím se že to chytí plísen ke konci, ostatní kytičky krásne kvetou a už mají paličky velké asi 1-2 cm... lidi prosím uklidněte mě a řekněte mi že to všechno v pohodě stihnou :D mam to ve skleníku všechno :D
dalas
Dojdou, neboj. Když si kytí dává na čas s květem tak potom to rychle dožene. že je máš ve skleníku je výhoda, první mrazíky jim neublíží a pěkně dojedou. Měj se

Jo, a hnoj na květ kytku to nakopne kvést.
DooMer
No nevim pamatuju si ze mel myslim white satin tak ve skleniku jednou, byla to nejvitlnejsi kytka uz od zacatku a fakt krasne rostla. Ale nikdy nezacala kvest. Vim ze sem mel v rijnu jen par samicich chloupku ale jinak proste nic...
Atara
misanek420: No možná že ti ve skleníku dojde. Nechci strašit. Já měla loni 4 kusy, té stejné genetiky. Kytky nádherný, veliký ale začaly kvést koncem září, a prostě to nedaly...
chuckiez
Mě teda strašně pomohlo zatemňování. Díky němu už měsíc kvetu a myslím si, že tak za dva týdny bych mohl už něco sklidit. Jen jsem musel rozebrat skleník, ale věřím, že to holky stejně v pohodě dají, když to zvládly i roky předtím.

Jinak teda to zatemňování vřele doporučuji, je to sice drbačka, ale stojí to za to.
dalas
Ano, to jsem zapoměl napsat. Jsou odrůdy z dlouhým kvetem které u nás prostě nedozraji, ale to by si měl snad každý zjistit před sazenim.
Měj te se
Mard
člověk si časem vyselektuje odrůdy, co začínají kvést brzo. Já letos zkusil 2x Dutch Kusch, je to přenádherně mohutná kytka, ale má jen první chloupky. Ostatní, dříve ověřené, už kvetou minimálně měsíc a jsou krásně obalené. A minulý rok jsem měl originál Afghána a ten také začal moc pozdě, v mrazu krásně temně zmodral, ale květy za nic nestály. Zkrátka nejsme na jihu ve Španělsku, slunce je u nás méně.
Když už tady o tom plkám, tak kolega letos zkusil zajímavou věc. Koupil 70W metalhalid reflektor a soumrakový spínač a celý červenec jim venku přisvicoval aby měly světlo 24h v kuse. A světe div se, v srpnu mu všechno začalo kvést i ta potvora Dutch Kush :-) Takže možná místo obtížného zakrývání stačí jen přisvicovat na pár hodin (v červenci moc dlouho tma není a stačí celkem slabé světlo) a po vypnutí holky přepnou do květu.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma