Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 
Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět. - Klikni zde pro originální téma
Herer
Zdarec...,Kamosovi sekly kytky ze skleniku...tak sme ho zabezpečily a hodily sme tam jestě dva pěkně zakořeněny řizky tesně na začatku srpna...jako ty predchozi kytky tam rostly nadherně,,,pěkně tam sviti slunisko a je tam pěkne horko myslite zě z těch řizečku ještě něco stihne byt ze to stihne nabrat nejakou vyšku a stihne to vykvest a dozrat??????za odpovedi predem dekuji...:))
aristotele
no a co to je za druh???
ABSURDUS
Orange bud mi kvete, Ted zacala SuperICE a jedna top44 taky vypada na kvet ale zbyle dve T44 si stale spokojene rostou a pokvetech ani vidu ani slechu :), ale podle toho jak kvetly vloni tak by to melo do zacatku zari prijit, v 2. polovine rijna bych skilzel, kdyby me nenavstivil corkar....ale letos sem je vic zabespecil, tak uvidime...
peace
DooMer
Herer to uz nemuze dozrat...to nestihne ani vyrust...uz malo sviti oskar:)
champi
uz to pomalu leze
Herer
Je to rizek z nejakeho noName modelu.......
JAHmaican
Mně před týdnem nahodila satori teprve první samičí blizničku...
asi nemá šanci dozrát co?
Kolom&n
ja myslim ze jo kdyz bude fakt ale fakt dobre pocasi ale to mu neverim
Rhino
Malej dotaz:
Když teďko dam kytky (cca měsíc starý) na zahradu, stačej vykvíst? Vim že se má sázet kolem dubna, května ale tohle je nouzovka.. Dík
Ono
2Rhino: Myslím, že ano. Veď niektorým growerom, ako aj mne, niektoré rastlinky ešte nekvitnú a sú celú dobu vonku. Takže ak ju dáš von, tak ti skôr či neskôr začne kvitnúť. Vyskúšaj a uvidíš.:)
golgotha
2Rhino:Ale bylo by dobry,kdybys to dal tam,kde sviti slunce pod 12 hod!A bylo by to SNAD skoro jisty...

Peace ,ll..
clinic
heej mě to pořát nekvete..OB, NEW PURPE POWER a top44 stihne to ještě dozrát? PEACE
ABSURDUS
2clinic: zvlastni, vetsinou lidem, ktery pestujou Ob venku (Ja taky)¨uz zacala kvest, ale tou Top 44 se neznepokojuj, Me taky jeste nekvete, a kamos ji sklizel v listopadu :) Hele doufej, ze nebude pod nulou, jinak si myslim, ze to stihaj. Vubec ta NPP je hodne odolna vuci chladnymu pocasi. Fakt neboj. V zari to prijit musi :)
durike
pocuvaj ma eser
clinic
ABSURDUS:jo díky snad to dozraje dneska skusím některé pohnojit kristalonem(plod a květ)a některým šoupnu slepičinec a uvidím ale snad..=)-- ...PEACE...
Rhino
to Ono: Jj tak dík... Kytky cca 30cm vysoký & FIM.
to Golghota: No slunce tam svití dopoledne-odpoledne, jinak tam je světlo pořád, ale ne přímý sluneční paprsky.
current93
me taky top44 jeste nekvete (ale HH, SAD, PPP jo)
golgotha
Rhino:A jakou mas genetiku? Na tom taky hodne zalezi!
Dr.Katz
já jsem měl New purple power loni a začal kvést až někdy v září a sklízel jsem ho ještě nedozralého v listopadu, protože už začal plesnivět.
Rhino
golghota: NONAME semena. Jel sem s nima v dubnu 4 kytky za voknem a byli vcelku pěkný. Ale nějak se mi je nepodařilo přivíst ke kvetení :slizoun:
golgotha
Rhino :Tak to by melo byt v pohode,me No namy zacaly kvest jako prvni!Protoze vetsina No namu je pestovana venku hoodne dlouho!Dej tomu potom nejakou hnojku na kvet a uvidis,ze by to melo vyjit!A to ti ani samci za oknem nevykvetli?Me za oknem uz v kvetnu Papaya (30cm) zacala ukazovat perflowers a chtela kvest...sla hned ven a tet zacala kvest tak pred 15dny!A samci mi v tu dobu vykvetli hned dva...
kulo4
ja mam super skunk a tiez sa mi teraz nahodili perflowers az ked som im dopomohol plagronom alga blut a phytaminom..nalial som na ne konsku davku a v klude to rozdychali.trosku spodne listy obzltli ale zacali drtit do kvetu..ale aj tak neverim ze to dozreje ,,zacalo byt uz dost chladno a prsi kazdy druhy den..a bude uz len horsie..myslim ze by kazdemu prospelo pekne dlheeee, slnecneeee babie leto...alebo okolo toho v lese postavim foliovnik
ExTip
me teprve pomalu zacina kvest JACK FLASH, loni sem jel AK-cko PwP , ak zacalo kvest az nekdy okolo 10zari, a PwP o tejden driv a fklidu to stihli dojet...ma bejt teply zari, tak klid growers to dopadne nejak letos:)
Co sem slyšel dlouhodobou předpověď, tak má být v září líp jak v říjnu, teplotně nadprůměrné, srážkově průměrné, ale tyhlety předpovědi jsou velmi nepřesné, maximálně jde počasí určit tak na 4 dny dopředu přesně.
Nezbývá než doufat, já taky čekám až mi začnou mé kytky kvést, akorát C99 asi před měsícem hodila preflowers, ale zatím pořád nic.
Přeju všem dobrou a neplesnivou sklizeň :D.
Rhino
to Golghota: No já měl jenom samice za oknem. Objevovali se tam pestíky - tak 3-4 u větvičky a byli hrozně malý a slabý!.. Asi to bylo tim, že sem to hnojil furt na růst... Ale co..
Divný je, že ty kytky co sem dal teďko v polovině prázdnin vysázet, mi hodili preflowers o hodně dřív! Už v 15cm.. Ale asi to bylo tim, že sem udělal FIMku. Teď jsou ty co hodně vyrostli v hlíně na zahradě a ty menší u okna zvenčí - zatim sem oddělil 2 samce z 16 kytek! :bounce: :frog:
Marihouba
Dneska sem byl ceknout Orange BUda, roste se mu pekne, ale kvety zatim nikde. Tak doufam ze se mu konecne uz zachce .), je to peknej zdravej kerik 130cm ,...
Laras
Výška je nepodstatná na květ, můsiš počkat na tu velkou kouli až začne její správná perioda a nejvíc na pipču tento rok je tento vyjebaný srpen tak kurevská teplota a zas tolik deště vždyť ráno bylo 5 stupňu!!!!! V srpnu!!!! a ještě k tomu všemu prší svití atak furt dokola, raní teploty mi dělají nejvíc obavy Mělo ještě pařit slunce atd a ona si stím přiroda dělá co chce to je bordel,,.,.. Rní teploty nejsou nějak dobré jsou malé a nízke a odpoledne to taky nestojí za moc....
golgotha
Marihouba:Ja uzý mam na OB docela poradny sisky! :)

Laras:Uplne souhlasim,tohle pocasi je k vojebani!Kdyz to kvete tak je takhle... a ten vitr mi dneska povalil 3kyble a kyti se valeli na zemi!
ABSURDUS
2 Laras: presne to me sere, ten srpen zajebanej....

Nevite nekdo jake ma byt zari, jestli mam kytkam poridit kozich....??
Skřeťák v Sudu
s kozichama pockej tvrdi se ze pekny ale ver letos meterologum uz je lepsi zajit za vedmou....
ABSURDUS
skretak: :) :) :) to mas pravdu...
Jih Francie Zdar!
Laras
Hmm tak to vypada že by nakocec srpna mělo být trošku líp, ale to bude určitě tak na týden nebo dva a pak bude zas pršet. Ale včera byla v devět hodin tma, tak se mi zdá že možná ty kyti přepnou na podzim. A pak když bude zas teplo tak už nebudou tolik valit do růstu a výšky ale spíš budou mohutnět palice a květy což by nebylo špatné to by bylo úplně seper ,pokud nebude zas celý měsíc pršet. No a včera a to je Srpen byla tma lehce po 9 hodině. tak nevim nevim jak se to bude vyvýjet dál. Ti vyjebaní kmouší měli jedno rčení Poručme dešti větru. Ono se dá poručit ale jen indoor. No a nezbývá mi nic jiného než věřit přírodě že to nepodělá.
Marihouba
Myslim ze kytky v tomhle pocasi nebudou prepinat vubec na Podzim ale rovnou na zimni zaveje, a to se bude blbe sklizet,..
Laras
Hmm jak jsem psal prostě musíme spoléhat na matku přírodu nic jiného nám nezbyde.. Je to mocná čarodějka tak doufám že bude čarovat pro nás.. ale zatím to tak nevypada ani počasí a teplota nám nepřejí. Dofám že se to vše v leší obrátí...
Dr.Katz
tohle už vypadá jako spiknutí..kytky mi nekvetou a k tomu pořád jenom prší a prší a už je pořádná kosa...takhle to zplesniví dřív, než to dokvete.... jako loni
Radovan
Myslim že taky nestihnou je to apollo11+MTF teprv začínaj
Lidi vy už mě s tím, že to nedokvete stihujete jak nic, taky mi ještě kýti nekvetou!
Já pevně doufám, že bude pořádné babí léto, a budou fajn palice :D.
Jinak http://www.e-pocasi.cz/letni_teploty_jsou_zpet.html je článek o tom, že zhruba do poloviny září by mělo být pěkně, další polovinu si nedovolí odhadnout, páč ty delší předpovědi jsou šíleně nepřesné.
Nezbývá nic jiného než doufat v lepší zítřky :D :D!
Heeej potrebuju pomoct cece.Nikde vo tom nic neni tak sory dyz to prcenu sem.Ted jak porad chcii tak mi jednu kytii napadla asi korenova plisen.Listy zloutnou a opadavaj a je to cely naky napicu.....Neuite nekdo jak to zachranit?kdesi sem cetl ze mam pridat do zalivky peroxid vodiku H2O2 ale neuim v jakem pomeru.Diky moc za rady THX ALL.
clinic
neee pořát mi to nekvete..?a aby toho nebylo málo tak včera jsem musel vytrhnout samce..To je šit
fajčič
Jestli ještě teď nemají žádný náznaky květu tak nevim nevim. sice má bejt blouhý léto ale určitě bych zkusil na to urobit pařník nebo neco takovýho
Marihouba
Slava, slava uz mi konecne Apollo nasadilo na kvet, takze pokud to pude dobre a nebude mrznout tak nekdy v listopadu budu moct sklizet. Jeden Orange bud uz taky nahodil kvitky a druhej pudu skouknout zejtra. Doufa,m ze pocasi vydrzi a bude co nejdyl hezky.
Rhino
Skvělý :-)) už mi hodilo 8 kytek preflowers a sou to samice. Snad stihnout vykvíst! :eek:
durike
ja by som chcel vediet ze ci mam dat dole jednu samicu brutusnu
ci sa jej nieco nestane ked ju neham tak uz jej hnednu bliznicki
durike
hihihihihihihihi

a biela vdova to je
durike
dobra je ale neviem co jak dokedy ja mam strach ci sa jej nieco nestane
Pan Ker
Hoď foto, takhle to těžko někdo může poznat...

Ale jestli je to fakt vdofka, tak pravděpodobně zaralá ještě nebude(pokuds ji nezatemňoval).
tooth
nj,mám power plant a purple power a zatim jen preflowers,su z toho nějákej rozhozenej :(
Pan Ker
Mě satori ještě ani pre-flowers neukázaly:(! S tim, že by dozrály už ani nepočítám, budu rád když aspoň začnou kvíst...
MUZsRANAMI
ja mam Haze x Skunk od high quality seeds ... a este nekvitne ...
... ked som to kupoval ... akosi som pochybil :baby:


Harvest Month: October - November
Weeks Flowering : 10-12
:rolleyes:
tooth
nj,nezbývá nám než jen doufat,že bude i říjen slunnej s relativně příznivejma teplotama
Dr.Katz
myslím, že ty údaje o tom, kdy která odrůda kvete, se ve skutečnosti hodně liší od toho, jak to uvádějí na těch stránkách seed bank. Už jsem se o tom několikrát přesvědčil a rozhodl jsem se, že příští rok si seženu semínka nějakého noname vzorku, který stihne dokvést.
Pan Ker
Ono to dost záleží na seedbance a v neposlední řadě taky na rovnoběžce, na které se pěstitel nachází...
Wokap
Tak jak jste na tom s kvetením? Už to jede všem? Mě DP nasadil teprv před tejdnem, chjo...
J.J.
Před tejdnem? No tak to ti nezávidim...já už mám sklizeno až na dvě kyti všechno, říjen už je přeci jen tak na dokvítání a fialovění spíš, no ale přeji ti příjemné noční teploty min. 8/4 + (= bez mrazíků) ;) letos sem měl semínka od DP, takže to stihlo dokvýst poměrně fakt brzo, radši bych je nechal venku i dýl, loni od Nirvany sem toho měl teda neporovnatelně víc (asi kvůli dostatku času, i když letos to bylo takový podivný, prostě mi to moc nerostlo) ale prostříhávání 1/3 palic kvůli plísni bylo na mé srdéčko příliš drastické
Bloodaxe
Ja mam kytku..co kytku strom, ale teprve ted se tam zacina neco objevovat :o(
Skřeťák v Sudu
hmm tak to mas holt smulu ;)
Fantasie
Zase tu řešíte h***a, jáj například mám venku jeěště dost kytek, dostavají každý den mrazíkové šlehy a přežívají celkem na klídek... pozdní sběr holt.. radši sklidím 50g dobré ganji než 120 nedozrále!
mrazy mam u prdele se nic nedeje pokud neni celej den -2 a míň zpíš že bude chcát a bude bezvetří (kvety neoschnou) tak idealní doba na houby že?a to je 100x horsí nez blbejch -6přes noc a vedne +15.......
MUZsRANAMI
citace:
Původní příspěvek od MUZsRANAMI
ja mam Haze x Skunk od high quality seeds ... a este nekvitne ...
... ked som to kupoval ... akosi som pochybil :baby:


Harvest Month: October - November
Weeks Flowering : 10-12
:rolleyes:


v pohode mi to dokvitlo :frog:
jaccob.petr
zdarec nevim proc ale mam uz v kvetinaci 3mesice kitku,ktera ma tak 1,5metru dokonce uy se zacala pekne vetvit u vrcholu aniz bych ji zastipnul...ale za boha se ji nechce kvest objevuji se pouze male kvitky mezi stonkem a listem okud vyrazeji vetvicky.docela dost ji hnojim a roste rychle ale kvet z ni asi nedostanu..poradte pliz
Vochomurka
ještě je čas......
Zelo
mam ten isty problem, neviem ci to nemôže byť aj tym, že ti rastlinu niečo opelilo...
jaccob.petr
rostlina opilena neni ...protoze ty mela kvitky uy tam rostou dlouho ale semena se v nich netvori...je mi to divny protoze vsem kamosum uy to kvete
jaccob.petr
jeste to opresnim kvete to jenom mezilistem a stonkem a je tam vzdy jenom 1blizna(asi to nerikam dobre nejsem prirodovedec)ale ze by to vyplodilo nakej hustsi kvet to ne
levap20
Prostě ti vyhazuje preflowers co je na tom divnýho? >:faq:
Až bude peridoda světla na květ, tak potom budou blizny všude, neboj ještě je čas;)
Zelo
no ja som mal semena a tiez mam taketo blizny medzi listami presne ako vravis ty...
jaccob.petr
a vy rostlo z toho pak neco pouzitelnyho?
mischief
já už mám kytku v půlce květu... čas už na to je.. je to podle toho kdy jsi to sázel.. hele.. aspon pořádně vyroste ted.. a pak začnou pálky.. neboj
Zedy
Hoši, ale no tak. Radši čtěte zde FAQ Jak píše Vochomurka, nebo Levap na květ je ještě čas;)
Zelo
citace:
Původní příspěvek od jaccob.petr
a vy rostlo z toho pak neco pouzitelnyho?

ze sa pytas :D maju 10 cm a maju same 7 pocetne listy dost zdrave akurat som ich presádzal takze som zopár listov aj ulomil :( ale aj tak sa vschopili.... kukni moju temu v galerii indoor
Šafi
zdarec....na kvet jeste brrrrrrrrzo.....moc brrrrrrrrzo....rek bych ze skoro csichni outdoristi sou na tom stejne....zatim se jenom ukazalo pohlavi....kdyz tohle budes psat za dva mesice tak to bude divny...ale tedka rozhodne ne. Proste pockej...
Wevi
tal tak...Pohlaví se ukázalo, ale ještě to nekvete...:D...ale už se mooooc těším na tu parádu....:D
levap20
Taky už se nemůžu dočkat:) Sory za OT, ale otázka už je asi vyřešena:D
jaccob.petr
jo diky zarady kluci...aspon se to vic rozrostea pak by z toho mohli bejt snad i vetsi vynosi nez z nakejch spuntu
Mě taky kytka nakvetla na jaře. Jsem si vul myslel že pujde do květu až po přečteni par rad v na groweru tak jsem to pochopil. Ted ma metr a snad se ještě vytahne, aby byl naky pořádny výnos. Jinak groweři je to moje PRVNÍ KYTKA! :-) taky ste to určitě zažili
jaccob.petr
takze je to v podstate lepsi --kitka se vic rozroste a aznasadi kvettak budes mit palice na kazdy vetvicce...
jufik
Kdo si pocka ten se docka ... :)
cantona9
ako to tu tvrdi vecsina je to genetikou ale hlavne periodou svetla...kyticka ked bude mat svoju periodu tak ti zacne kvitnut a nemusis sa bat ze nekvitne ona zacne!!!
Taky se moooc těším až mi začne kvést , ale ještě času dost to je pravda ...... Ještě musím vykutit nějake to hnojivo na květ, uvažuju o Kristalonu jahoda ale nevim no uvidim
hlubin
Zdravim chtěl sem se zeptat na to samé. Mám 4 rostliny z řízků. Rozvětvil sem je tak na 10 vrcholů ale zatím není ani nejmenší náznak po květu. Myslíte že se to změní nebo jí budu musez nějak pomoct? Jestli jo tak jak. Díky
levap20
hlubin: ještě je čas a pomáhat snad nebudeš muset, pokud nemáš modely který kvetou moc dlouho, pak by ti to nemuselo stihnout dozrát
hlubin
díky ale kdybych musel tak jak? Mám je ve skleníku kterej nemá střechu takže je nikam do tmy nedostanu. Slyšel sem něco že prej ji mám propíchnout stonek hřebíkem ale to se mi moc nezdá
Šafi
No s tim hřebikem bych to moc neriskoval...to bych svejm kytkam asi neudelal. Ale jinak vseobecne plati hnojit na kvet, ale to az bude mit na to kveteni nabeh....jinak bys mel asi spis cekat a cekat....casu je este dost...
Tak sklenik je v poho tam ti ty kytky mužou vydržet až do listopadu. Do te doby ti to musi nak dozrat.... držím palce
hlubin
jo a kdy by se to tak mělo rozhoupat ke kvetení? Začátek srpna?
Šafi
podle odrudy...zacatek az konec srpna....ale rozhodne nepanikar...jak rikal PIPER, ve skleniku se nemas ceho bat
Šafi
ale myslim ze kdyby si patral tak tady toho kveteni najdes az az....
hlubin
jo to já se nebojim ale ten skleník nemá střechu což mě trochu znervozňuje.
Přikrejt taky nepůjde protože tim tempem co rostou budou za chvíli koukat ven
Šafi
no sklenik bez strechy neni ani moc skelnik:)ale jinak velikost kytek je bolest vsech skleniku...projdi par thredů a najdes naky foto kdy skleniky uz nejsou ani videt a vsade jenom kytky...
hlubin
ještě poslední dotaz kde najdu jak založit fórum a tak. Já už sem ho nějak založil ale nemám tušení jak tam dostat fotky
Šafi
no tak thred se zakládá ikonkou NOVÉ TÉMA v pravym hornim rohu (aspon myslim) a fotka k příspěvku se přikládá zaškrtnutim PŘIPOJIT FOTO u odpovídání. Jinak dost toho najdeš ÚVODU DO GROWERU, takže zese platí HLEDAT. Hlavně než vzneseš dotaz tak je lepší zkusit hledat, myslim že polovina novejch témat ja už zodpovězená ale zakladatel o tom neví...
jaccob.petr
JESTE JEDNA DROBNOST JAK STE TU HASTERILY OTY PERIODE SVETLA ..TAK JAK DLOUHO ASI TRVA?
levap20
citace:
Původní příspěvek od jaccob.petr
JESTE JEDNA DROBNOST JAK STE TU HASTERILY OTY PERIODE SVETLA ..TAK JAK DLOUHO ASI TRVA?

http://www.shaman.cz/praxe/vychod-z...unce.htm#odkaz7
asi tolik..
AHM4D
citace:
Původní příspěvek od hlubin
ještě poslední dotaz kde najdu jak založit fórum a tak. Já už sem ho nějak založil ale nemám tušení jak tam dostat fotky


ty jsi tady skoro 4 roky?:D
smáznu
husty sklenik bez střechy :-D to už asi fakt sklenik neni. Mno možna polosklenik
Šafi
no je pravda ze ve skleniku bez strechy asi neni o moc vetsi vlhkost a teplo nez okolo skleniku, takze sklenik nesklenik. Jinak bych rek ze v tomto thredu sou prevazne otazky ktery tady sou jinde zodpovezeny nejmin desetkrat, takze bych ho asi utnul....
green.tomas
cau lidi vsichni tu pisete ze jeste nekvetou tak jsem si dovolil takovou ukazku jedne kyticky sam nevim jakto ze uz rostou ale rostou a uz je mam asi 3 tydny tady jso fotky : http://www.edisk.cz/stahni/93554/No...rar_2.84MB.html
levap20
green.tomas: některé odrůdy kvetou brzo, jiné naopak pozdě. Pár kámošům už to taky nějakou dobu kvete.

Proč si nedal ty fotky sem a dáváš je na edisk??
green.tomas
hej ja bych je sem dal jenze jsem tu novy a nevim jak na to tak kdyz mi poradis jak na to tak ti budu vdecen :-)
dztd
green.tomas: bud uplne klidnej. Mne to venku kvete uz pres mesic. Nidky se mi to nestalo, tak jsem uplne hledel, jak je mozne ze jeste neni ani konec cervna a uz vali kvet. Na jedne kytce se dokonce zacina delat uz i pryskyrice :) tak to vidim ze za mesic si dam prvni prdy :P


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma