Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 
Povolání kuřáků marihuany - Klikni zde pro originální téma
Wokap
citace:
Původní příspěvek od Francois deGEOT
I'm a student.I study INFORMATION TECHNOLOGY on the university in Pardubice city.


Yeah!!! So, it´s perfect, we ´re classmates, becouse I studdy on the university in Pardubice too. I studdy chemistry! :D

Peace, respect ´n´ unity! :D
Neson
Rozpočtář ve stavební firmě. V práci hulit nemusim, protože jsem každý dopoledne ještě pod vlivem omamných látek z předešlýho večera.
Gustav Ustav
Já jezdím po poutích, koncertech, a slavnostech a prodávám langoše. Je to velmi rozmanitá činnost a rychle při ní utíká čas. Jde o rodinný podnik, ale od doby, kdy mám jako parťáka dobrého kámoše si v mezičasech čouda neodpustíme. V transu pak jde práce jako na běžícím páse a když není kšeft je vždy na co koukat.
highmat
moje studium na sukromnom bilingvalnom gympli je posledne 3roky ovplyvnene MJ, ale zhuleny do skoly idem len raz za cas, posledne som si cas vedel uropit aj kazdy den...nechapem, ale niekedy som schopny hovorit profke aj 10 minut o krvi,staci si dat 2prasky na naslapanie...ale funguje to tak na 50%
Johnny Von Kris
makam v useku vyzkumu a vyvoje jedny rakousky firmy :ü
voproti VS je to zmena...
jen tu maj v praci vsechen SW a HW po nemecku HEHEHEöäöüp
ani carku ani hacek (tu carku jete jo) nevyrobim

a hulit v praci sem jete nezkousel.... precijen tu sou same databaze a skourenej bych tu asi napachal pekny skody ve vyrobe
Protiva
Tak jsem zase Uniplojd. Jsem věděl že se těm nadárodnim oragnizacim nedá věřit :D

Ale nestěžuju si. Doma se mi rýsuje první indourek. Tak mám o zábavu postaráno ;)
zizuz
Já studuji prvním rokem Právnickou fakultu na KU. Možná byste neřekli, ale je zde spousta huličů. Takže prolínat jointy s přednáškami je celkem "normální" ... což je samo o sobě krásné ... PEACE ... JAH LIVE
Brnk
Makám ve výzkumáku a je tu docela pěkná huličská komunita
Janísek
Johnny Von Kris :

Sbohem baanem?? :-) Wir haben also alles in deutch.
teaman
Jsem student. A i kdyz se mi moc studovat nechce, tak doufam, ze jeste dlouho budu... Ma to neco do sebe...hulit, nic nedelat a pak se ve skole prospat...jenze za dva mesice maturita a hlava duta a mozek liny jak prase:(...
KFilda
Ja zasklivam okna a hulim stale.Rano kdyz stavam hned si to davam.K obedu to smotat taky dovedu.No a hned po praci legraci.....Takze vlastne si chodim do prace zahulit a jeste za to mam prachy.A kdo tvrdi ze se v praci hulit neda tak je u me ucho jak cep!!!Tak zatim Tepic
Moje
do rabajtu slapu v zateplovaci firme s polystyrenem,skladam puzzle na velkejch plochach takze spicek pro inspiraci je vhod :sun:
Johnny Von Kris
Janüsek: jasny vsechno v nemcine... a to predtim to fak nevim he

jinak uz tu maka se mnou i nakej slovak, tak popalujem... jo jo je vyhoda mit sefa 250kilaku daleko :------------ü
lalalalala
jo sem byl lakyrnikem do prosince lonskeho roku.kourilsem dost casto.strikal sem velky kabiny coz znamenalo stravit vzdy 2-3hodky ve strikarne s maskou na hlawe a pistoli v ruce(idealni cas nemyslis?)takze prda pred akci a pak uz to jen litalo (jen se nesmis zastavit)no a po akci zase fit a schopnej se bavit se sefem.
Protiva
t- 94 minut do noční :(
master
programator internetovych a intranetovych aplikaci
WhiTe
no ja programuju v c# ... naky DB a tak... proste takova technicka podpora marketingu .... v jedne takove malinko veci firme ;)
4C3
student VS a organizator kina na teze skole (i kdyz ted se par mesicu kvuli financim nepromitalo), takze neni nad to vybrat dobrej filmek co pustim v kine a pak se k tomu pekne zcadit... ;)
timi
ja sem programator CNC a je to prdel kdyz si dam pred hoknou prda.jednou sem si dal nejakou lampu z ktere sem byl uplne na sracku.mistr na mne cumněl jestli mně neni blbě.No a pochvili kecani sem šel dělat no asi po půl hodine se ozvala kurevska rana,malem sem zlikvidoval mašinu 5milionu,celkem prdel.V praci čadim dal ale ne už tolik s mistrem to bylo v pohodě a makam tam dal
student fakulty sociálních studií MU v Brně - toť moje hlavní životní povolání. jinak příležitostně pracuju na BVV jako informační pracovník und v jednom podniku jako obsluha za pultem :)
shamanjai
PQC Finishing inspector - česky inspektor oddělení kvality

Podobné téma:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24425
enesir
Kolik je tu automechaniků????těch co to nedělají protože musí ale protože to mají rádi a baví je to...kolik nás je chlapy?
malicka
sem na tom podobne jako futeW :) .. taky socka ale ne v brne.. a obcas prace v kafebaru..
PsYcHo84
od zitrka budu na prechodnou dobu do konce cervence "strojnik vodarenskych zarizeni" :)
Savky
06-11-2001 v 11:20 AM jsem zde napsal toto: Tak ja to mam zatim pekne na pohodu. Rano chodim na 4 h makat do Globusu tam si dam vecinou brcko no a potom se rozhoduji jestli pujdu do skoly ... zalezi na tom jestli kamarad odpoledne ma cas nebo ne vecinou ma takze diky jemu a slizni jsem uz 14 dnu nebyl ve skole sakra Do skoly chodim pouze kdyz jsem vecer s mladou to zasadne nehulim !!! Kdyby si nekdo rikal jak tu skolu muzu zvladat takhle tak mam vysvetleni: Skola je to soukroma a ja tam chodim na nastavbu a to jeste k tomu odpoledne. Chozeni za skolu jsem se naucil na stredni prumyslovce kde me taky potom ty svine vyhodily ... tak jsem si dodelal ucnak ... sem se nejak rozkecal plno veci tady ani nepatri no aspon vite jak zije jeden JIM tady v Opave. Cusek!

===============================

Mno, musím se tomu smát .. 5 let uteklo jako nic .. hodně se toho změnilo, tak třeba teď žiju v praze a pracuji v reklamce na internetu .. od té doby napsání prvního příspěvku, jsem vyhulil tuny brk a světe div se .. teď už nehulím tak často, ale naopak málo a spíš si to vychutnávám .. jo a taky jsem bez ženské ;), kurňa, to byly časy .. všechno mi bylo tak nějak u zadnice a teď co vydělávám na chleba a nájem, je veškerá sranda pouze o víkendech, ale co .. má to zas jiné výhody!! Tak se mějte a teším se na další příspěvky, pokud se najde někdo, kdo napíše s odstupem času, jako Já! Bude to fajn.

:punk:
Everl0st
Já sem šel jednou na noční zbombenej....do těch 2 ráno mi ten čas neutíkal..prstě jako by se zastavil...pracovat zbombenej mi nevadí..jinak jelikož studuju a to neni tak náročný na fyzické výlevy,tak se dá říct, že do školy chodim rád a s úsměvem :D..spíš hlavně s úsměvem :)
braniqo
takze ja hulim travu v skole dost casto a behne to rychlo aj tak by som sa na tom nasom gymnasiu hovno naucil aspon to mam o cosi lepsie a aj matika sa da chapat .)
MangoMan
No já jsem Soustružník:)
Je to pohodová práce,a za ty prachy to stojí,hlavně za co je dostávám,celkem nic nedělám jen když jsou zakázky což je tak 2x do měsíce,a makám v takový malý firmě se samejma huličema-a šéf je taky hulič,takže o obědový přestávce s nim dáme brko,napapkáme se,a jdem zas něco kutit:D
Mám od 7 ráno,a konim ve 3 odpoledne,takže pohodička:wink:
Práce mě docela baví,ale jsem debil že jsem si nevybral lepší obor-třeba s rostlinama:) když jsem šel na střední,ale ted s tim nic nedělám aspon mám maturitu(tu jsem šel taky dělat zmaštěnej),to mi stačí a práci si zpříjemnuji hulením,zatim se mi nic nestalo,musim to zatukat,aby se mi něco nestalo hned zejtra,to by byl poděl,práce mi de zhulenýmu hned líp od ruky:D
Ted mě napadá,že jsem v práci vyhulil víc brk než udělal zakázek:)
MangoMan
Jsem přesnej jako pravítko Made in China:D ne to víš že jsem přesnej,zatim si nikdo nestěžoval,takže v poho:)
MangoMan
jj to mi povidej,málem jsem rozbil soustruh(ale jen fakt málem),když jsem na něm chtěl udělat bongo z kmenu trávy,ale protože jsem to blbě uchytil,a kmen nebyl souměrnej,tak se to podělalo,ale né tolik ten soustruh,jako ten kmen:D ten mě málem zabil:)Ale to byly začátky když jsem byl ještě na střední na praxi,jojo to byly časy,samo že mě to napadlo zhulenýho:D
taky bych mel byt od fochu:-) sustruh,freza,bruska ale hlavne sustruh.Ale pripadalo mi to spis jako trest(fabrika,zelezo,špony,oleje,emulze) nez zamestnani.Prace se zelezem se mi na ucnaku pekne zhnusila.V tovarne jsem se proto dlouho neohral
MangoMan
No to mi povídej o šponách,včera si kámoš vyhulenej hrál na soustruhu,když dělal zakázku,a vletěla mu špona do oka:(,takže nic moc,ted je na nemocenský,a válí se doma,a jedním okem válí špeky:)
Já dělám nejčastěji na soustruhu,ale občas něco i svařim,nebo vybrousim nebo vyfrézuju,ale jak říkám,jedu hlavně na soustruhu:)
Ted zrovna nic nedělám,ale jinak jsem celkově strojař co umí spíš praxi a práci než teorie,dodnes nevim jak se co správně nazývá na soustruhu,takže taky nic moc hihi:D
Janísek
citace:
Původní příspěvek od xerthon
taky bych mel byt od fochu:-) sustruh,freza,bruska ale hlavne sustruh.Ale pripadalo mi to spis jako trest(fabrika,zelezo,špony,oleje,emulze) nez zamestnani.Prace se zelezem se mi na ucnaku pekne zhnusila.V tovarne jsem se proto dlouho neohral


bodej by ne, když jsi se narodil pro dřevo :-)
Mr. Figaro
Taky občas mákám na soustuhu, ale na CNC soustruhu....to sou ty řízený počítačem,,,docela mazec....Akorát napíšeš program a podprogram, upneš mateiál, a za pár minut máš hotovej výrobek s přesností na tisíciny milimetu.....Vám řikám když je člověk zhulenej a kouká co to dělá tak se mu to nechce věřit.....Například takový řezání závitů......:eek:......

...:smoker:
Janísek
Janis počínaje novým rokem odchází z výroby na kvalitu:-))) do jiného města, jiné firmy za jiný plat . Co víc si přát?.......................hmmmm, třeba propracovat se do pár let na auditorku Iso? hehe

why not?
tekknou
Zdravim vsechny strojare..
taky delam pro jednu firmicku..mame s kamosem na starost kooperaci a ja od novyho roku budu delat kontrolu vyrobku a kamos zustane u kooperace ale v podstate porad budem spolupracovat spolu..nicmene spolu nejen spolupracujem ale i vobcas odpalime nejakyho couda o dopoledni pauze..celkem pohoda i s mistrem uz sme po praci zajeli na speka kdyz sme ho vezli domu..mazec je taky ze tam vedle nas makaj jeste takovy jedinci co cmaraj na hajzliku fasounsky hesla..ale vedi ze hulime,takze s nima zadnej problem neni..
citace:
Původní příspěvek od Janísek


bodej by ne, když jsi se narodil pro dřevo :-)


hezka,chytra,zručná a k tomu i vnimava :-)
wile
Ja som obyčajný študent na vysokej škole.

Kebyže idem už makat do praxe, tak som elektrotechnik. Potom ma ešte baví programovanie (PHP,MySQL,javascript) a ked som mierne High napadnu ma celkom haluze a to programovanie ma bavi este viacej :D
AHM4D
Čau dělat na soustruhu nebo frézce zhulenej nejni žádná sranda, prošel jsem si tím na učňáku a po pár nebezpečnejch akcích jako namotanej šmirgl/hadr málem s prstama, nebo kliky letící přes celou dílnu:D, jsem se snažil zhulovat mírnějc. Stejně tak záhryz nožem do sklíčidla při obrábění autom.posuvem, kdy NĚKDO zapomněl utáhnout nožovej držák...
Pribor
Takze zdravéme strojaře!!!! Soustruh toje věc ale na ještěrce nebo retraku toje teprv úúlet!!!!! Tunový autíčka jako z pouti ZADARMO a jeste mi platej HAHAHAHa
Pan_Sranda
Zdar všem :)

Zdravím všechny Strojaře :) .... Kontrola,CNC a mechaničina je best :) ... Občas si dáme se spolupracovníkem o svačinovce :jumper:
Jinak pracuji v jedné malé Strojírně se zaměřením na průmyslové a strojní výrobky.Docela pohodička ... dá se tam dobře ulítávat :punk:
mrakoplas
...... posledni rocnik CNCček a jsem dost nerozhodnej , jestli se toho mam drzet dal, protoze neumim si predstavit jak zacnu makat v nejaky spinavy kolbence od 7 nebo od pul na 7 a prvni rok delat jen posluhovace....
ale jak ctu ze u NC, CNC a konvencaku delaji taky pestitele a hulici lidi,tak to mi vleva optimismus do meho rozhodovani , zvlast kdyz ctu ,ze to je pohodovy zamestnani , ja mel za to ,ze u tehle stroju delaj jen stary mazaci, jak muj mistr....
muzete mi prosim vas vy povolani v procesu napsat treba, jak jste se k tomu dostali ,co penize, vase zacatky,perspektiva do budoucnosti, jestli je opravdu tak velkej rozdil makat ve fabrice bo v mensi firme a tak... proste nazor osoby povolane jak to chodi .... pomozte v rozhodovani dalsimu ,ktery rozsiri rady pracujiciho lidu a snizi nezamestnanost:) vlastne to jsem uz udelal ,no tak v prestupu do 1.ligy
jinak bejt zkourenej a delat program je tak o 2hod prodlouzena tvorba
a potom 1hod opravovani...delat korekce pri zkoureni nebo nastavovat nulovej ci vychozi bod je docela vykon :frog:
Matrixx
to mrakoplas,nestuduješ třeba v Sezimově Ústí?
mrakoplas
bohuzel tam ne, ja jsem z Ankh- morporku :D
Rascal33
Studuju 3. rocnik VSB-TU Ov ;)
citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
...... posledni rocnik CNCček a jsem dost nerozhodnej , jestli se toho mam drzet dal, protoze neumim si predstavit jak zacnu makat v nejaky spinavy kolbence od 7 nebo od pul na 7 a prvni rok delat jen posluhovace....
ale jak ctu ze u NC, CNC a konvencaku delaji taky pestitele a hulici lidi,tak to mi vleva optimismus do meho rozhodovani , zvlast kdyz ctu ,ze to je pohodovy zamestnani , ja mel za to ,ze u tehle stroju delaj jen stary mazaci, jak muj mistr....
muzete mi prosim vas vy povolani v procesu napsat treba, jak jste se k tomu dostali ,co penize, vase zacatky,perspektiva do budoucnosti, jestli je opravdu tak velkej rozdil makat ve fabrice bo v mensi firme a tak... proste nazor osoby povolane jak to chodi .... pomozte v rozhodovani dalsimu ,ktery rozsiri rady pracujiciho lidu a snizi nezamestnanost:) vlastne to jsem uz udelal ,no tak v prestupu do 1.ligy
jinak bejt zkourenej a delat program je tak o 2hod prodlouzena tvorba
a potom 1hod opravovani...delat korekce pri zkoureni nebo nastavovat nulovej ci vychozi bod je docela vykon :frog:


to zalezi co chces od zivota.Jak to tak ctu ty bys byl na uplne jine urovni,nez radovy soustruznik u SV18ky.Proto by ses toho mel mozna drzet,pokud te to bavi.Odborniku je malo,mel bys jistotu.

je tady i jina moznost.Neprodat mladi fabrice,prolezt ruzna zamestnani,pocestovat,pobrigadnicit v zahranici,poznat i jiny svet a jine lidi.(treba jen na par let)
Se svoji odbornosti se v te fabrice chytnes dycky.
Pan_Sranda
to mrakoplas:

Z vlastní zkušenosti ti mohu CNC doporučit ;) .... Je to docela prdel a navíc docela různorodá práce (alespoň v mém případě) ... Jsem v jedný strojírně (spíš strojírničce :D) už dva a půl roku a nemůžu si stěžovat.Sice sme docela pod dohledem šéfika,ale to sem si časem vychytal .... Co e týče peněz tak docela pohoda,ale čím víc toho na CNC ovládáš tím líp pro tebe a tvoje konto ;) .... Jinak platí co psal xerthon: Dobrý odborníků je málo a je po nim poptávka a pokud se nehceš hned upsat kolbence jako já tak bych zkusil to zahraničí .. tady se chytneš vždycky ;)

Tak hodně zdaru v rozhodování ;)
mrakoplas
2 xerthon-abych rekl pravdu tak nevim co bych chtel asi to samy jako vetsina populace strechu nad hlavou ,mit co do papuli ve vsech formach a slozeni :D ,zenu, pak deti(pokud mozno moje) ,pratele a radost zit a samozrejme penize ,aspon tolik abych se nemusel zadluzovat a aspon do posledniho tejdne pred vejplatou nepocital koruny....
jinak s tim zahranicim to mozna zkusim, bo segra bydli v Irsku a uz mi to nabizela, ale bojim se vsechno tady opustit a hlavne to co se naucis ve skole je asi 10% (mozna vic ,ale vuci nasi skole, jsem mozna i nadsadil) z toho co delas v praxi ,kdyz clovek vypadne ze skoly a nejde do oboru ,tak vsechno zapomene,coz mi problemy teda nedela:D, a tezko se vraci na zpet.....
2 Pan_Legrace-to jak popisujes tve pusobiste , tak to nevypada na kolbenku, ale na seriozni praci. Neni kolbenka jako kolbenka ,treba byl jsem se kouknout ve vobrovsky fabrice siemens (vyrabi metro)a opravdu uroven.Kolbenka ,tak to si predstavim velky spinavy betonovy haly ,na zemi popraskanej beton v barve sepia a jeste trochu pochcanejsi ,vsude olej a spina , stroje z dob krale klacka jenz obsluhuji stary kolbenaci v modrejch 10let nepranejch monterkach,tak to je to prvni co me napadne kdyz se rekne kolbenka a ze porad jsou a i tam se nekdy najde nejaky to CNCčko, jinak prozradil bys mi jak ses k ty praci dostal jestli pres pracak:D, znamy, inzerat...... pokud to teda neni tajny diky:)
mrakoplas
to hick- no je to asi prirozeny i kdyz nerekl bych pravidlem , ze kde je kvlitni technicka vybavenost, penize ,nad narodni zakazky, kvalifikovani odbornici,nekteri si rcite myslej ze sezrali salamounovo lejno, tak se fsichni snazej aby meli lepsi zakazky nez ostatni a sefove je moc nebuzerovaly kvuli kravinam , ze tamhle Lojza to ma uz tejden hotovy a ty ne, coz vytvari konkurencni prostredi a to samozrejme pro vetsi kolektiv zrovna neni asi tak idealni , svine jsou a budou....
Pan_Sranda
to mrakoplas:

Naše fabrika vypadá obdobně jak jsi popisoval až na ty mašiny a montérky :D ... Jinak "moje" firma sídlý v bývalým objektu Jednoty ... Takže haly opravdu jak v Kolbence a na zemi Sépiová barva .. ale jinak to je seriózní,velmi rychle se rozvíjející firma :) ... A přišel sem na ní přes známýho co tam dřív dělal ;)
mrakoplas
..tak snad taky budu mit stesti a budu nekde kde je to v pohode a lidi ne na picu ale v pici:frog:
Pan_Sranda
to mrakoplas:

Tak hodně štěstí ve výběru :punk:
Celller
Tak momentalne sem byl dnes necekne vytazen na nocni a udelal jsem si po takovou malou 24hodinovku, makal jsem v pekarne, byl to takovej mazec, byly sme tam 9 hodin prace, celou dobu sem prdel jako prase, stacilo se nadychat toho smradu, kdyz sem mychal kvasek na chleba, toho sme udelali tisice, mam uplne natekly zapesti, jeste, ze tam byla i vyrobna sladkyho:D
killlsmoker
neni nad dobrou valcovaci linku kde se clovek moc nenadre zafara a pohoda. nejake to brcko k tomu a sichta je za chvili fuc :)
Holotrop
ASM - area sales manager
HCSBUBI
Hmm.Tak taky přispěju.Dělam v nejmenovanym velikvm autorizovanym autoservisu.Furt větší pohoda než bouchat šichty někde na výrobní lince.Ha
Gucspeed
tiez uz som bol kadekym a robil som kadeco a este aj iné. niekedy si pripadam ako ten Jarod z toho serialu..
4C3
Tak od unora nastupuju na castecnej uvazek ucit na jedny nejmenovany prazsky VS, takze jsem zvedavej jak to se studentikama budu valet ;). Vzhledem k malymu vekovymu rozdilu je jasny, ze si budem tykat.... :) Hulit pred hodinou asi ale moc nebudu, nedavali bysme to pak ani jedna strana :D. Kazdopadne u zkousek rozhodne dusit nebudu, ba i pri pisemce mozna my oko nejakej ten tahak prehlidne... :)
tak to gratuluju pane ucitel :-) jaky predmet(y) budes ucit?
4C3
2xerthon:
budu ucit celoskolskou informatiku (pro prvaky)
horsi je, ze mi dali hodiny uz od 9hod, coz nevim, jak budu davat - jsem ted zvyklej vstavat kolem 16hod... :) hadam, ze studentikum zadam individualni praci a zalomim to za pocitacem ;)
PsYcHo84
4C3 - he tebe bych chtel za vyucujiciho :D dali bysme s panem ucitelem po skole spicka a konzultovali vyuku v nakem uvolnenejsim prostredi u pivka :)

ja asi budu promovany ekolog jak to tak vypada... ale presny job - to jeste nevim.. ale co, jsem sikovnej, uchytim se :)
No me se ted rysuje docela dobrej zewl job v inetove kafarne. PARADA
Slavka
Vyzerá to zatial tak, že väčšina huličov pracuje v oblasti počítačov. Ja nenávidím počítače! Používam ich len na primitívne veci ako chat a občas niečo stiahnem. Ked sa nahúlim, nechcem sa compu ani chytiť. Ja študujem na VŠ a kurim aj počas prednášky a tak. Keď mám občas nejakú brigádu, tak tiež..napríklad v predajni s CD alebo raz v takej kancelárii...a potom som mala vybavovat teefonaty s anglicky hovoriacimi zakaznikmi...no to bolo kruté...ale zvládam to.
Cerda
Jsem ucitel informatiky na stredni skole.Pred a v prubehu vyucovani nehulim,ne ze bych to pak nezvladl,ale dal sem si to jako pravidlo,ktery porusim az budu ze skoly odchazet :).Kdyz vidim,jak vetsina borcu o poledni prestavce v kurarne tahaj jedno sklicko za druhym,ikdyz stojim vedle nich me na povrch nechava klidnym,ale nejradsi bych si par prdiku taky dal...
chuck53
Tady (youtube.com) se můžete podívat na budoucí a jistě i současné povolání jednoho člověka z mého okolí...řekl bych že tenhle člověk hulí závodně :-D
Aidam
Já mam s kamarádem truhlářskou dílnu.Tuhle práci opravdu miluju,ale rozhodně v ní nehulim.Moc mi to pak nemyslí a ještě bych si něco uříz.Občas zahulíme po práci,ale né moc často.Kolegova slečna to némá ráda a já pak většinou ještě du do školy,kde už bych po brku asi usnul..
matrix20
Já dělam technika ve výrobě. Pro uprěsnění - je to taková práce,že když něco ostaní zkurvej,tak to musiš dát dohromady,aby byl vyrobek prodejný, byť jen za 50% prodejní ceny. Není ,že bych předělaval reklamační kusy,ale zákazníkovi jde vždy o prachy a nějaká výjimka je moc nezajímá. A občas ukecávaní reklamačních výrobků. Spousta blábolů,že se to nikdy nestane,neboť se udělalo takové opatření, atd....Taková bežná papírová práce. Práce docela nanic - doma jsem taky v práci. Člověk se nemůže ani pořadně zhulit. Ale znáte to,co by jsi pro prachy neudělal.
Romik
Ahoj..tak já pracuji jako manažer kvality v jedné,no řekněme menší firmě..v práci moc nehulím...přijde mi to pak mnohem delší..
ale jak se za mnou zavřou dveře tak to je jiná..:))
freshman
Ja delam servisaka u jedny vetsi firmy, opravuju vysokozdviznou techniku, od malejch rucnich vozejku az po nekolikatunovy hovada, jak elektricky tak spalovaci ......nekdy je to prace k nasrani, vetsinou je to pohodicka...v praci nehulim, je to nebezpecny ( hydraulika, motory, velky vahy)...a vubec, hulit v praci mi prijde jako bejt treba ozralej, s tim ze zhulenej se clovek vic zapece ....zkusil jsem to a nevyhovuje mi to, pro konstruktivni mysleni je lepsi cistej stav
Toz ja su personal v netove kavarne
PalYno
no ja som este student,ale ked by som mal nieco chcet robit tak je to asi zahradnik na volnej nohe :)
bigfoot
Ja jsem konstrukter v jedne firmne zabyvajici se hlinikovymi fasadami kupou dalsich veci.
V praci nehulim, ale to bude tim, ze nehulim vubec :)
Softly
No já studuju SŠ a po škole si občas dáme, ale v ročníku jsme asi jen 3 huliči takže je to na phýču.
DAG OF MORD
Čerstvo prijatý web developer. ;)
Tarrnaa
To All: Tak já sem podle papírů promovaný ekolog. Když nebudu počítat takového toho brigádního poskoka čímž si asi prošel každý, tak sem zatím dělal do neziskovek (ekologie), do farmacie, do bezdrátového internetu(něco jako technik v terénu) a biomonitoringy....

A co se týká hulení v práci, tak to jenom jednou u té práce typu "poskok, debil pro zábavu nadřízených" .... a to ještě na noční při pauze. V jiné práci bych si to nedovolil a je to podle mě blbost dělat tohle v zaměstnání, které člověk chce a je na něm závislý..... vůbec při práci to tu práci podstaně omezuje... a to platí nejen pro THC :D Něco jiného je relaxace u dobrého filmu. Nebo domácí "medicína" proti bolesti :)

To PsYcHo84: Cože ty taky? Nazdar Kolego - jak se daří šalvěji? :) Ty dvě co si mi dal se mi nějak přemnožily přes celý pokoj ;)
party_zan
To znamená, že celý deň sedím za počítačom a striedavo ťukám do klávesnice alebo telefonujem.Síce je to príjemná flákačka, ale zhulit sa nemožem, lebo so zákazníkmi komunikujem len anglicky a tiež musím rýchle reagovať na problémy, čo mi v stave zhulenom moc nejde.
lootman
Moje povolani je elektrikarina resp.(elektrozednik:) jak se rika:)to znamena komplet elektrika v novostavbach,predelavani z hliniku do medi,jezdeni po babickach kterejm se porouchala zasuvka atd... Je to takova hodne kocovna prace :D coz se mi libi nez treba nekde sedet u nejake masiny a mackat tlacitko. A jinac v praci radsi taky nehulim abych neco neposral to by bylo v... Peace
delloyt
jsem vozickar- duchodce, palim dene 1-2 brcka. navic mam praci ktera me moc nebavi, nebyt tak dobre placena uz davno ji nedelam. jedna se o praci na pc a kdyz se zhulim seknu se do toho a je hotovo coby sluk.........
Mr. Figaro
citace:
Původní příspěvek od .l.
KinkyRasta: ZFP?


Spíš je z EF a nabízí IŽP atd....
awokado
VŠ student
Espado
já jsem houslař
docela dobrý , ne?
tobex
Jsem Quality technician v japonsky firme. Mam na starosti kalibrace pristroju a meridel, testy kvality a hlavne vedeni zaznamu spojenych s ISO. V praci vetsinou nehulim, protoze to pak nezvladam, ale jako po praci dam jointa od huby jenom kdyz spim :D
barracuda
Ja jsem invalidni duchodce,uz ale asi dlouho nebudu.Takze nemusim hulit v praci.Jinak jsem elektromechanik,takze bych ani nedoporucoval.
Grady
Oficiálně jsem samostatný odborný technik laboratoře vývoje. Testuju bastly a prototypy, sem tam přijdu na nějakej zlepšovák. Občas teda dělám práci vývojáře za plat laboranta :( V kanclu jsem se zhulil jen jednou, když nešla elektrika a byl jsem tam sám. Okamžitě o tom vědělo celý patro, maj tu nějak citlivý nosy. Proto radši zdrhnu třeba na hodinu ven a zajdu s kámošema zahulit do parku. Mám v pohodě šéfa, toleruje mi ty moje "vycházky" a já mu za to dělám záznamník.
espado> fakt? tak to umis restaurovat drahy laky? treba dokazal by si neco udelat ze zaslym korenovym drevem ze staryho mercedesu?
jinak to musi bejt fakt krasna prace....
delas i do kontrabasu?
diky
master
programator webovych i normalnich internet-enabled aplikaci.
ydoodle
ja studujem IT a sucasne vyucujem tento odbor na gympli, tam sa to obcas da, dokonca sa mi stalo, ze sa zhulili pred hodinou aj moji studenti (nebolo tazke to na nich spoznat...)
winny
no tak já negřim víc rukama a to jako skladník v potravinách.Hulím hlavně na odpolední-doba kdy jsou šéfové dááávno doma a zbytek co tam zůstane to na mě nepozná:-)
Zamite
dělám truhláře...v práci jen občas,když skládáme postele,to bych se mohl zranit tak max. kladívkem nebo akučkou :) jináč ne :angel: Z.
Tarrnaa
citace:
Původní příspěvek od elop
já tahám ve fabrice u pasu, je to tady nejlíp placená práce, když nemáte známýho a někam vás nenatlačí. Do práce radši nehulim, je to tam taková drbárna, že ten co hulí je okamžitě feťák, píchá si trávu a šňupe hašiš. Holt komunisti, co by jste chtěli. Ale skoro všichni pod 30 tu hulí, takže se to trochu vyrovnává a s kolegou dáme občas po práci špeka. Jinak pakárna, pakárna a pakárna. Bez hulení to ani nejde.



To já sem s tím v chemičce problémy neměl... ale je fakt, že se hulilo jenom na noční :)
Slick-ace
zatim studen.. takove prozatimni povolani..
DeathCell
jo,tak ja sem taky student,ale už končim...:smoker: jinak,ve škole nehulim,pak bych to fakt nedala:sun:
petrbanan
Sem truhlář, v práci zásadně nehulím, jednou sem to zkoušel a měl sem docela strach, že si uříznu ruku, a taky se tak málem stalo. Jó formátka a špek, to nejde moc dohromady....
hudson
JA jsem sice taky jenom student ale ve skole byt skoureny je husty, jak byl nejaky retard ucitel tak mega zachvaty smichu jinak nejake otazky na premysleni a na pouzivani logiky sem nedavalů tezce :afro:
#77
no stredni skola prohulena den po dni se blizila maturita a nakonec maturita v zari :D a v praci palim tak jaavu maximalne ale po praci je kazdej sfouklej jak balonci ze .) :D
Zedy
Před pár dny sem odmaturoval a dneska sem se chytil u společnosti Euphony jako bussines consultant. Ví někdo o co de, znáte tu společnost? Jedná se spíše o přivídělky než si něco pořádnýho najdu.
Zenga
Tak ja jeste rok student a pak postupne do pracovniho procesu,ikdyz nevim co budu delat s diplomem z lesnicky vejsky-asi drevorubec
ytsim
Za tři dny mě čekají státnice a potom s diplomem inženýra informatiky přecházim u zaměstnavatele na FT smlouvu. Vývoj informačních systémů, baví mě to. :-)
keksik
ja jsem ivalida...a nehulim :D takze nej pohoda :)
Beer-Drinker
Tak ja nevim...ja sem studoval a pak sem sel makat a delal sem skladnika nejakou dobu...no a pohodicka...po mesici sem tam zacal hulit a pohodicka...porebirani zbozi a tak...pokec ...no, bez stresu...pak mi dokonce jedna buchta nabizela,jestli neco nechci na zkoureni...:afro:pak sem skrze to mel i pohovor ze sefovou,ale vse se da vyresit preci rozumnym rozhovorem..:frog:a ted se zatim valim doma a cekam...takze moc prilezitosti sem nemel...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma