Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
Povolání kuřáků marihuany - Klikni zde pro originální téma
nemo
Já jsem OSVČ tzv. "podnikatel". Ale už s tím brzo seknu. Nejsem schopnej vyjít s těma lidma, co se v té oblasti pohybujou.
Shadowlady
Zrovna koukám, že jsem se ještě ani nepráskla, co vlastně dělám.
Povolání tu je opravdu rozmanité, ale muzikantů pomálu (zdravím Bryanta). No a tím jsem se prozradila.
Živím se hlasem, někdo říká, že moc hezky, ale nejsem si někdy jistá, protože když zpívám doma, můj starší syn si zacpává uši a říká abych už přestala.
Vzhledem k tomu, že nic jinýho vlastně ani neumím, budu mu muset koupit takový ty špunty do uší, snad to zabere!
Jo a ke kouření při práci. Radši ne, chytá mě chechtavá a to by bylo docela blbý, kdybych prochechtala celou písničku, né?
čauky
Jirka1802
Já funguju jako vedoucí chemik v jedný nejmenovaný velký fotografický firmě na severu Čech, huličů v práci tu máme docela dost, jen si tady nikdo začadit netroufne - nesmíme si tu už dát ani cigáro, chtěl bych to pak vidět, jak by to tu vypadalo. I když někdy mám neskutečnou chuť někam zalézt a zhulit se :)
Mr.Mates-CrazyHorse
Jak ste jistě pochopili z nadpisu, sem student. Chodim na ČVUT u nás ve městě. Jinak hulíme ve škole pokaždý, když je čas a když si to můžem dovolit - nevim jak bych fungoval, kdyby se mě na něco ptal děkan, kerýho máme na takovou pěknou pakárnu.
Když se ale vyhulim, tak toho fak moc nestíhám. Většinou si kreslim (!) nebo vypadnu na počítače.
Už tady asi moc dlouho nebudu!:confused: Pěkně na to :flick:!
Zdravim
Sargon78
Predavam v jednom obchode mobily,robim zmluvy a poradenstvo,denne asi 20ks zakaznikov.Pracujem do 18h a asi hodinu pred zaverečnov si dam na zachode par praskov a kvapky do oči,v potravinach si kupim pivkečko a surfujem.
wajbrou
jo jo, to ja delam v nemocnici na vypocetnim stredisku, jako programator, technik, hotline a vubec co souvisi s kompama. f praaaci nehulim, jinak sazim a hulim jaqxteklej :8)
borifield
ja sem student na el.fakulte a brzo budu koncit ,jinak je to neuveritelna nuda a asi si vystuduju neco humanistictejsiho :) :) do skoly proto moc nechodim ,a tak hadejte co delam ;) ;) ;) ve skrini mi to pekne rasi a tak to ma byt .peace for all
Heffy
Ja delam ctvrtak SPSD v Plzni a fakt uz me to tam vubec nebavi. Chce to nejakou zmenu. Zkusim vejsku, ale moc nadeji si nedavam a kdyz to nevyjde - civilka to jisti - to by mohl bejt spravnej odvazzzzzz :-) :bandit:

[Edited by Heffy on 22-04-2002 at 09:21 PM]
flunatko
ja su neco jako au-pair..ale nehlidam deti..staram se o nemocnou pani a vobcas mi dava peken pohulit i bez speku...zato o vikendech si to vynahrazuju...jen mi tu chybi trafka...je to tu samej hashish...ale diky spon za nej... :sun:
Graetar
Dělám v online obchůdku přes prodej stříbrných koleček a jako vedlejšák píšu recenze v jednom online deníku. V práci s konopím problémy nejsou už jen proto, že tam alespoň občas hulí (nebo hulil) skoro každej, včetně některých šéfů :) Navíc jsou s mými pracovními výkony spokojeni, čas od času dostávám přidáno, ale hlavně - jsou tam normální, skvělí lidičci a dělám přesně to, co mě baví. Jó, máme se to my kuřáci marjánky! :smoker: Teď ještě aby nám do toho přestal blafat stát...
Ganjanosh
Právě mam před maturitou. podle oboru, kterey studuju by ze mě měl bejt správce počítačových sítí, ale s míma vědomostma to tak slavný neni, ale nechci se zas podceňovat. Ve škole už jsem párkrát zmaštěnej byl... to pak ten den odsejpá a nic mě tam nerozčiluje, naprostá pohoda a flegmatismus. Ale nedá se to dělat často, protože pak z učení nemam vůbec ale vůbec nic.
Tim
To vite...papriky rajcata .....eeeeebanany a lokniny
Sralo me to jsem od spiny
sel jsem si vyprat moje jeany
do susarky na pradlo,
dostal jsem chut na zradlo,
utikal jsem do kuchyne,
tam jsem snedl pujku swine,
zustal jsem tam na delsi cas,
abych udelal jidlo a potesil vas.

Tos a ted jsem v kuchyni.
caravell
ja delam asistentku f IT oddeleni...a f praci obcas brko dam...delam v docela dost velky firmicce...a ta zamestnava fcelku mlady lidi...hlavne hned po skole, aby nemuseli moc platit...tagze je nas tu hromada co hulime...zrovna sem se o tom s nekym bavila a ten dotycnej rikal ze tag 80% firmy huli...no a dost casto se stava ze misto obidku jdeme do parciku tag f peti a zafajcime...ale nejde to samozrejme porad...jen gdyz neni do ceho pichnout...:o))...nicmene si myslim ze by to bylo stejne f pohode protoze jednatel teto spolecnosti pece kolacky a pak je rozdava kolegum...hustej typek.... :o) no ale nehuli...jen basti a pije....prej umi tag husty mliko, ze staci 1/2 1dcl....nooo sem trosku odbocila...tagze sorry
Marra
Já pracuju ve státní sféře jako metrolog.Jsem celkem dost často v laboratoři, a tak zhulit se by asi nebyl dobrej nápad,protože bych to asi vůbec nestih!
Jinak ve volnu je to free.
Spalodrontix
Hmm, ja kreslim technicky vykresy na pocitaci.Parkrat jsem si zkusil zahulit, ale nenakreslil jsem ani carku.Porad jsem jen tak bloudil po kancelarich a pil kafe.
greenlu
já pracuji v internetový společnosti (žádný poskytovatel ale provider).....dělám tu asi tak všechno...hlavně práce s databází, surfování na internetu (neomezeně), komunikace s klienty, papírování pro sales managery a další blbůstky okolo...prostě docela pohoda, v práci hulim občasně, protože co si budem povídat...v práci to neni ono, ale naštěstí je tu pár lidí (jednomu je 40) se kterym zajdeme přes oběd do parčíku a tam popálíme..naposledy včera :-))
hollandan
Ja som studentom VS ekonomickej v Blave.
Raz som bol nafajceny na konverzacii z anglictiny a stacilo. Neprajem nikomu zazit stav ked sa vas profka nieco pyta a vy v strede otazky zabudnete zaciatok. Ale chcem sa niekedy sprasit a ist na prednasku, to by mohlo byt v pohode.
jimny
Ja som student a snad to par rokov este v tej skole vydrzim.Hulco a skola u mna neni dobra kombinacia,lebo na cvikach sa intenzivne debatuje a to by som sa asi prilis nezapajal.Ale po skole je to v poho,zajdeme na intrak a uvarime nejake tie sluky.
Total kapor
Ja som nezamestnany, v tkz. prechodnom stadiu - hlasim sa na skolu. Vyzieram rodicov, stat a hulim:). Inac som v pohode.
PS: pozdravujem Jimnyho a hollandana, caute fetaci:d
extrax
ja sem student SŠ a pristi rok me ceka matura..bude to asi dost husty ,protoze dost hulim a tak sem casto vypatlanej:):)No doufam,ze ji udelam a pak asi naka ta vejska..:):)...ale!!rikam mozna:):)jinak ve skole je to s hulenim dost fpohode ponevadz tam je tolik hulicu ze jim uz nic jinyho nez IGNORRE nezbejva:):)
hollandan
Studentici moji! /jeden buduci/
Keby som vas nebol spoznal, to moje studium by nestalo za nic. Len dufam, ze ho pri vas dokoncim. Zivot si treba sprijemnovat, ale s mierou!
K4U!
shamanjai
Tak mám ukončený středoškolský vzdělání s maturitou!!!

A dál? Growing....smoking...
Avitas
Tak vidím, že jsem se tu ještě nezapsal do seznamu, no to je ostuda. :)

Nejprve jsem řadu let dělal ve fabrice jako dělník, krátce před revolucí jsem se dostal na sálový počítač a následně na PC. Začal jsem programovat, Cobol, Fortran, Pascal ...

V současnosti webdesigner, grafik a programátor internetových aplikací. Moc mě to baví, hlavně se musím stále učit něco nového a to je skvělý.

Hulit jsem ale při práci zatím nezkoušel. :D

mmed
Geodet, restaurátor, řidič, převozník, grafik, produkční...
Já s hulením v práci vesměs problém neměl. Naopak.
Dovedete si představit tu pohodu, když jste jako geometr tejden někde na Šumavě...? Nebo vozíte lidi na prámu přes řeku...? A u toho posledně jmenovanýho je to skoro v náplni práce, ne...?
Sancho
Ja som štátny zamestnanec a momentálne sa válam už skoro mesiac na nemocenskej a hulim, hulim, huli.......
hans von aachen
já sem zatim student, právě v těchto dnech snad zdárně ukončim prvák na vejšce, dělám obor sociální práce a když všechno klapne tak se sociálnim pracovníkem (no to je ale dlouhej název) i stanu a budu si tak pěkně pracovat, samozřejmě sociálně a bude pohoda,... akorát ještě přesně nevim v jaký oblasti...ale zatim je dost času...
mariman
to vysmátá cyklistka
:) :) :) be free!!!! karma for you!!!
techyes
v lednu sem nechal VSE v Praze (nejak mi to uceni o okradani lidi neslo dohromady s moji predstavou o konani dobra).
tedka pracuju v i-net kavarne na malym meste ve vychodnich Cechach a v zari se chystam zpatky do Prahy na VOS grafickou,teda pokud vyjdou prijimacky.
kourim jen po praci, huleni a kompy nejde moc dohromady.

bez netu a groweru bych asi nikdy nezacal pestovat indoor. kde jinde sehnat info,ze jo?
jakubos
Koukam ze nase uroven je pomerne vysoka...ja zasejc hlidam kvalitu mobilnich telefonu, a to mi staci...kubus
Dude
celkem student VŠ (podnikový finance) ve volnym čase něco jako asistent v personální agentuře - docela prdel pozorovat ty lidi, který sháněj práci, na ulici by si vo mně ani nevopřeli kolo a v kanceláři ze mě úplně posraný... Lidi sou fakt zváštní:confused:
KaEl
Já sem též student SPŠS ale strojírenský před školou moc nehulim spíš dřív v prváku (zdravim Majklovce). Jelikož věčinou máme první hodinu Mechaniku při níž je učitel schopnej od tabule vyházet třeba i 15 lidí s tim že sou záškodníci mechaniky a bandyti. Je to pěknej sadysta :(
mariman
já jsem už pár let studentík a ještě pěknejch pár let doufám budu!!! :D!!!!!!! :sun:
Čámrs
Já dělám 2 roky správce sítě - db admin na jednom nejmenovaném úřadě.
FRONTERASER
Ja robím deratizéra tj. naháňam potkany a myši po pivniciach a katakombách. A keď pri tom zahulím tak z toho býva občas pekná haluz.
pála žáhí
Já se flákám, kalim, hulim a vobčas zalezu do takový krabice, kerý se myslim nadává škola nebo tak nějak podobně nejsem si tak docela jistej. Je to fuška. No jo, holt život neni peříčko:pimp:
Karmínový Král
Já se momentálně seberealizuju na gymplu. Ve škole ani vokolo školy zásadně nehulim. Né snad proto, že bych se bál šéfiků, ale spíš proto nemam žádnej důvod a nemam potřebu bejt zčazenej ve škole. Radši si zahulím s kamarády, když si chcem zablbnout:)
uzzi
Taky se práci vyhejbám jak můžu, zatím se mi to daří docela dobře :-). Dodělal sem obchodní akademii v Třebíči a právě se začínám interesovat na VŠE v Praze. Momentálně bydlím na koleji Blanice na Jižním městě, takže jestli je tady někdo z VŠE (z jižního města zvlášť) tak se ozvěte a dáme si marihuanový dýchánek. Jinak na střední sme moc do školy nehulili, nedělalo to dobrotu


-----------------------------------
roll another!!!

[Edited by uzzi on 12-09-2002 at 10:18 PM]
ploski
mno ja jsem na civilce na CVUT - delam na webu ... pokud mam co, tak si zahulim i v praci, ale to jen obcas .. to pak moc nepracuju a spis ulitavam na empetrojkach a videich :) ... lepsi je zahulit nekde po praci v klidku

mimochodem, v Dejvicich je spousta super placku na speqa ;)
THX
No, tak ja jsem zatim studujici informacni technolog, ale v podstate jsem jim byl jeste nez jsem zacal studovat a kdybych neodesel z prumky (Uzlabina, znama to SPSE odpadliku :) tak uz jsem na VS :) ale jsem rad, ze jsem si to protah a jeste nemusim na VS nebo do worku :)
Rude
Huuuuuuuuuuuuuuurrrrraaaaaaaaaaaaaa!!!!
to je proste parada, vsechno sem si to tu precet, tak se kolem me udelalo poradny vakuum pozitivnich vibraci:D
Je skvely ze lidi hulej proste kdekoliv , kdykoliv v ruznym povolani a tudiz ZADNA POSRANA SKUPINA OMEZENEJCH CHUDACKU CO NADAVAJ NA PALENI NEMUZE NIKDY VYHNAD MARIHUANU Z NASICH MYSLÍ,PLIC, ZAHRADEK ATD. jupi jupi jou ....
MARIHUANA tu byla, je a bude!!:)
no to by asi stacilo, nebo si zacnete myslet ze tady papam XTC
jo malem sem zapomnel......delam ted civilku ve statni sprave(kulturní organizace), zatim je to tu v pohode.
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)tak ,uz me to nebavi:) zdar Rude

[Edited by Rude on 22-10-2002 at 10:50 AM]
severin1975
ja delam v jedne ocelarne a kuchtim ocel. V praci jsem hulil za celou dobu asi jenom 4x.Prace me fakt bavila ikdyz jsem delal ty nejobycejnejsi ukony. Jinak byla sranda pozorovat ty sve starsi zpruzene spolupracovniky(vsichni je kurva serou-prace je sere-coz me jinak taky-furt cumi doma do bedny pak se ve volnu ozerou a mysli si ze mariuhana se picha).
Pro laika to musi byt docela narez-zahulit a podivat se do takoveho provozu kde vsechno je tak nejak vetsi vsude tece tekuta ocel atd.. Kdybych mohl vsechny bych tam pozval na prima thc trip.
Sandpit
Ted jsem skončil školu informatiku, nastoupil na civilku a i když to má pracovni naplň někdy, teda většinou dovoluje v praci nekouřím neboť často přicházím do kontaktu s mládeží. Po práci si brko dám
pepsin
Tak tohle je mazec,co tady jsou za lidi,já mám na takovým bílím papírku napsáno FINANČNÍ ŘEDITEL,jsem společníkem firmy,jo parkrát jsem si zahulil,když jsem si myslel,že to bude v pohodě,ale nebylo,většinou se něco vysralo,pak někomu něco vysvětlovat,to je paráda,občas musím nasadit monterky,jednou jsem se vyhulil jako svině,přišel nějakej mistr od jiné firmy,začal mi nadávat že jim zavazíme a bla bla bla,ty vole nebyl jsem schopnej kontrovat jinak než mít adrenalin až palcích u nohou,tak to už radši ne!Pak to mělo sice dohru,kde jsem mu to nandal,ale sranda to zrovna nebyla.
Achmo
Cavo kamosi
no ja pracujem v komercnej sfere (som nejaky referent personalistiky ci co je to - statistiky, praca s ludmi, PR a tak) v jednej stredne velkej firme.Ale to je iba docasne pretoze som skoncil politicke vedy a momentalne si z toho isteho odboru robim velky doktorat.Takze sa mienim po skonceni studia venovat politike - ale ako vedec, nie ako aktivny ucastnik. No a v momentalnej praci sa sem tam dam do poriadku, ale hlavne ked som tu poobede sam. Nikdy nie z rana
a v buducnosti ocakavam ze to budem robit nadalej

Nitemare
Ted makam na helplince v bance. Pritom se moc hulit neda, to bych absolutne nestihal.

Kdyz sem este chodil na prumyslovku, hulil sem porad :)
Mno, akorat na Elektroniku sem nehulil :)
PORSCHAK
I já přispěji svou trochou do mlýna :pimp:
Ve svých třiadvaceti podnikám s otcem v naší firmě, máme sedm zaměstnanců, otec se stará o, řekl bych, dodavatelsko-odběratelský vztahy, zatímco já, majitel oné firmy, komunikuji s úřady, bankou, účetní firmou, celnímy orgány a s veškerou byrokracijní tlupou.
Provádím finanční analýzy a vedu účetní agendu.

V práci jsem teda ještě nikdy zhučenej nebyl, to si radši počkám na večer, teda když zrovna nejsem s přítelkyní, jinak výjimečně.

Je dobrý, co si lidi o mě myslí z pohledu protijednající strany. Například ženský ze spediční agentury, která vám vystavuje celní dokumenty, mě viděli jednou kouřit cigáro a hned, jak mě příště viděli jsem byl osloven : "Pane ......, vy taky kouříte, to bych do vás neřekla..:rolleyes:" A takových případů bylo více.
Kdyby jim někdo řekl, co všechno dělám ( pěstuju, hulim poměrně často v posl.době, s kámošema vulgarizuju...) asi by tomu nevěřili.
Proto mě těší tento thread, kde se můžeme dozvědět více o lidech, kteří mají s marihuanou co do činění :p:
Tedy jasná K+4 maker this thread.:sun:

dalajlama
..taxem si to přečet celý a chtěl reagovat na nějakej ten příspěvek, ale vono se to nějak nedá... bylo by z teho moc moc řádků a aby se v tem pak cosi vyznalo...

tak já...
mnooo.. když jsem měl kapesný 100,-Kč na měsíc, nějak mi to nevycházelo a taxem si našel "brigádu" - bylo to poněkud nelegální, ale vynášelo to (ne dealer!:) ale obchodování to bylo, jen s něčím jiným... klidně bych to napsal, ale nevím... :) - no a paxem teho raděj nechal a začal za ty penízky nějak cestovat a dělat všechno možný - za několik měsíců jsem zkusil tolik, že si ani na všechno nevzpomenu - jen namátkou: vedoucí oddělení zábavy v jedný soukromý filmový agentuře, obchodní zástupce firmy prodávající elektroniku, finanční analytik, člen zásahový jednotky bezpečnostní agentury, pojišťovací poradce... . . . . no a na konec jsem začal podnikat, ale nějak mi to rve žaludek a srdce, neb jsem poznal, to "know-how podnikání v čechách" a i když jsem se naučil, jaxe mezi zákonama pohybovat, furt mi tam nesedí cosi jako "nelidskost" jinýmy slovy, abych tak řek "ale takhle se to přece nedělá" a "takhle to nejní správný - etický - fér..." takže jsem si pomalu vytříbil směr...
dneska, ač mám novinářskej průkaz, pro nějakou tu firmu udělám kompletní servis jakýchsi reklamních aktivit a tak, ale ta grafika, co mě moc moc baví se dá realizovat ještě jinak - - takže dnes se dá říct, že z drtivý většiny procent pochází můj příjem z psaní knížek a zároveň i jejich grafický úpravy.
Zatím jako koníček, mi slouží hraní si s pohyblivým obrazovým materiálem, ale časem bych to chtěl nějak skloubit a dělat hudbu a aj klip či co k temu... sen... no a u psaní bych určitě taky rád zůstal asi celej život, ale ne tak jak dnes - DNES PÍŠU PROTO, ABYCH MĚL NA NÁJEM; JEDNOU BYCH CHTĚL PSÁT PROTO, ŽE MĚ TO BAVÍ...
to je asi všechno.... :wink:
PiosOne
Porschak: presne kvuli tomu, aby jsme se jeden o druhym dozvedeli neco vice, jsem tenhle thread zakladal, BTW. diky za karmu :)
webinda
Nečetla jsem všechno, ale připadá mně, že velký procento z vás jsou studenti.
Já musím přiznat, že dvacítka se mi stále víc mlží v dáli. Pracuju už 9 let v knihovně. Všechny zakořeněné představy o knihovnicích pusťte z hlavy!! :-)) Tatam jsou časy starých obrejlených bab hrabajících se v regálech.
Informace jsou byznys číslo 1, společnost nového milénia zove se tímto společností informační a jeden aby se z toho zbláznil. Naštěstí jsou tu knihovníci, kteří se nezapomněli v minulém století a vytvořili obrovskou mafii pevně třímající v rukou informační chaos se vším všudy.
Nehulím moc často. Stejně jako si občas moooc ráda vychutnám decku skvělýho bílýho z pálavských svahů, tak si občas požitkářsky rituálně vychutnávám trávu, poslední dobou mlíčko mmmm ;)...
...k pochopení nepochopitelného, pro lepší zrak, pro dobrou náladu a klidné nervy - práce s lidma je psychicky velmi náročná atd., vždyť to znáte. Známí mě říkaj kouřící inteligence, ale s inteligencí to fakt nemá co dělat :-))). Hulení je součástí mýho života stejně jako pití, jídlo a hygiena...alespoň si to myslím.........
so bye friends
Grassman
no já toho moc nenadělám ale zase toho hodně nahulim tak at to pálí nepálí
Joseph
mam zase na vizitce jako mnoho tady spravce site a k tomu jeste geograficke informacni systemy (vektorove mapy postavene na databazich...)
v praci hulim vlastne kdy se mi zamane, uz jsem se naucil to zvladat. kdyz si ale vzpomenu jak jsem si poprve v praci zahulil (cca 7 let naz5 to jsem delal referenta zahr. obchodu pro nemecky mluvici zeme) tak to byl fakt docela zahul a nestihal jsem vubec nic. ted naopak kdyz mam vytvorit nejakou slusnou geomarketingovou analyzu, tak je joint podminkou - proste jsem rozvaznejsi a peclivejsi :)

jinak K+ 4 all (samozrejme imaginarni, jinak bych se uklikal), mam radost, jak uz jste napsali, ze hulici nejsou ti povlove ktere zname ze zprav novy -> kteri si tu marihuanu pichaji ;) , ale normalni lide... jenom aby to pochopili i ti zku*weni zakonodarci.
gizmo
Tak koukám, že se nám tady sešla elita národa :-))). To kdyby tak četli balíci, kteří makaj v JZD u traktoru (nic proti nikomu, kdo dělá v JZD u traktoru) a každej večer se totálně vožerou až jim dojde vata a čekaj na novou vejplatu... mimochodem já jsem student na Masarykově univerzitě v Brně na fakultě informatiky... obor aplikovaná informatika - nejlepší obor pro ty, co dělaj do komplů. Je tady jenom matematika a pak asi 1000 předmětů z nejrůznějších oblastí komplů (od funkcionálního programování až po brutální počítačovou grafiku). Tuto školu fakt doporučuju všem, co se motaj kolem počítačů a neví ještě, kam vyrazit!!!
cangrejo
Já každej den lítám služebnim autem po celý naši krásný český republice a musim řict že huleni mě v týhle práci hodně pomáhá. Jsem totiž pořad vysmátá a když se člověk na ty zákazníky pěkně směje a usmívá tak je s nima pak hned lepší spolupráce. Takže hulte a smějte se ať je nám na tom světě krásně :-)))
Dude
teď si zrovna vegetim na brigádě v jednom orient shopíku, to je parádička, zapálený vonný tyčinky, muzika jakou si vybereš, krásný slečny choděj - tyjo to bych moh dělat pořád (no pořád asi ne:) ) ale teď si to užívam - zvlášť když si vzpomenu jak sem za ty samý prachy lítal v šestym patře po lešení, zhuntovanej jak svině...
apomajkl
Tedy hulit v práci.
Jsem jednatel (výkoný manažer, ředitel, šéf) jak kdo chce, v takový menší firmě. Jsme business-partner IBM, takže prodáváme, školíme a servisujem IBM HW a SW. Přes den spoustu telefonování, ježdění po zákaznících, někdy jen takový ty zdvořilostní schůzky, spoustu papírování a jednání.
Po práci, to je jiná. Kouření mi pomáhá od stresů a často vyhulenej na procházce v lese rozlousknu pracovní problém, kterej mě trápí celej tejden. Někdy mě trochu sere, že vlastně pracuju v době, kdy se kámoši okolo bavěj, ale s tím se asi holt nedá nic dělat.
gunman
citace:
Původní příspěvek od Hullto
[B]Já sem bengo


no to klobúk dolu (jeden maďar v bývalej robote hovorieval: "dolu klobúkom" :bounce:
gunman
ja som začínal kedysi dávno ako programátor analytik ešte na JSEPoch, od dôb PC fungujem ako správca siete, serverov, mašín, dokonca som bol rok aj správcom u policajtov (zo zvedavosti po prevrate). Teraz správcujem vo firme ktorá doručuje zásielky pre jednoho amerického giganta :-)) V práci som sa už párkrát sfajčil, ale zas som nič neurobil, akurát som rozvŕtal unixy a druhý deň som to musel dávať do poriadku. Na fajku treba kľud a pohodu...
Inak som fantasticky príjemne prekvapený, aká super komunita sa tu schádza, priznám sa, že keď som si v začiatkoch dával práska, takmer som trpel výčitkami svedomia "keby ma tak videla mamička" :-))) postupne som sa stal zarytým obhajcom marišky a bojovníkom proti sprostým zákonom (nielen o drogách) a proti sprostým ľuďom :flick: :bounce:

[Edited by gunman on 03-01-2003 at 09:29 PM]
opravdu elita naroda.. jen kdyz si vezmu pratelskou atmosferu a porozumeni "hulicu" tak se zde na groweru schazi obroWskY potencial :))

.. ja jsem letos dostudoval a zatim pracuji v jedne stredni firme jako vedouci obchodniho oddeleni. hodne telefonovani a jezdeni, ale nestezuji si. ted cekam na civilku a pak snad zacnu podnikat ve vypocetni technice, nebo naskytne-li se prilezitost tak jako spravce site :))
administrator rulZ :))

.. neco pro Adminy grower.cz: hele chlapi co takhle udelat anketu growerU .. napr. dosazene vzdelani growers.. prace... zaliby... atd. :))

------------------------
be happy
Tak ja jsem cerstvy studentik HTF-Religionistiky, no a zjistuju, ze ve skole asi opravdu kourit nemuzu, to bych si nestihla zapisovat prednasky.
A nejlip si asi tak pokourim hezky vecer v klidku s moji mati :-) u nejakyho dobryho cajiku a prijemny muziky.
mwrx
Ja makam jako webdesigner. Musim priznat, ze kdyz si zahulim a neco delam (tzn. tvorba www stranek a grafiky) napriklad ve Flashi, tak se u toho zapecu treba na cely odpoledne a mam z toho pak radost.
Myslim, ze ganja me obohatila o spoustu dobrejch napadu a jinej pohled na svet - to treba na prochazce lesem mne udela radost kazda blbost a hned si rikam, jak je to tu fajn... :)
chobot
No, abych taky prispel svoji troskou: Jsem student-doktorand a delam v jednom nejmenovanem ustavu Akademie Ved. Zbyvam se fyzikou plasmatu:eek:, hlavne analyzou experimentalnich dat. V praci zasadne nehulim, protoze pak bych tam asi vubec nemusel chodit (kdyz sem zmastenej, nedokazu se vubec soustredit) a navic by me to asi ani nebavilo. Dokonce i kdyz si vecer s kamosema zahulim, tak druhy den rano to v praci taky neni uplne ono. Jinak u nas v ustavu skoro vsichni vedi, ze hulim, par borcu si obcas se mnou taky da. Takze, jak vidite, huli se fakt vsude :smoker:.

No a ted sem na pul roku na stazi ve Francii a nehulim vubec :( (nechtelo se mi nic vozit pres hranice). Nedokazete si predstavit, jaxe tesim na speka :satan:.

chobot





gunman
chobot ahoj, zdravím kolegu, ja som skončený fyzik-plazmár, ale na konci školy ma chytili compy a už mi to ostalo :smoker:
High_Land
Nazev me pracovni pozice "Process Manager" - delam pro jednu obrovskou zahranicni firmu, jedna z nejvetsich zahr. investic u nas. Na starosti mam: Vytvareni a zavadeni procesu, planovani, navrhovani zlepsovani, jednani se zakazniky, dodavateli a samozrejme-vzhledem k tomu,ze jsem clenem-top managementem firmy.

V praci vubec nehulim,vzhledem k me pozici si to nemuzu dovolit-primo mi podleha cca. 50 lidi, neprimo cela fabrika-cca. 2.000lidi. Huleni je pohoda a kdyz jsem delal v me predchozi praci,hulil jsem temer denne, ale v soucasne praci je to pro me absolutne nepredstaviltelne. Jednou jsem si zahulil, kdyz jsem tady byl v nedeli sam-sedl jsem do kancelare,pustil svuj notebook a zpukal se.Ale nikdo tady nebyl,jen jsem si potreboval dodelat ISO procedure:-))Vim,co to dela a pres tyden bych to tady nechtel davat.Me staci po praci,pekne v 19:00 s pritelkyni ubalit jointa a pekne v pohode se zkourit.....

Nicmene si myslim,ze ganja ma na me vliv pouze pozitivni,protoze me "nuti" nahlizet na svet jinak,divat se na veci z druhe strany a vubec.Myslim,ze vite o cem mluvim. Ale v praci to o me vi, jeden kolega z top managementu (Holandan) jako Finance Manager dokonce nekdy praska se mnou.A je mu tak 50.

Jak se tak divam,je tady fuckt elita a ten potencial-mozkovy,pracovni a financni-je hodne,hodne velky. Meli bychom s tim neco delat a zalozit treba bigbig firmu. Na produkci treba.........
Zakki
Jsem již starý pes (37) a tak jsem i díky poněkud neuspořádanému způsobu života prošel mnoha "zaměstnáními". Někde se hulilo, někde to z principu nešlo. Vzpomínám na pěkné noční směny v tiskárně s hašišem, i na stres ošetřovatele v nemocnici. Pěkně se mi hulilo na nočních směnách na přepisu videokazet. Zapnutá stovka videí ve tmě nádherně blikala a já tam ležel na kartonu na podlaze jak v raketě... :o) Jinak mám rád pokud možno nerušené hulení či v kroužku přátel. Proto se snažím nehulit před situací, kdy vím že může hrozit nepříjemnost, stres až " vystíhování" což se v mnoha stresujících profesích denně děje - pak lépe v práci nehulit...
High_Land
...me napadlo:

Uvedomil jsem si to ted-sedim tady u sebe v kanclu, hledim do kancelare mych podrizenych a premyslim, co si o me mysli, co si myslim ja o nich. Je nedele, 12:15 a nikdo tady neni-cela fabrika bezi, ale lidi z kanclu sedi doma. Mam tady skoro tmu, sviti mi monitor do kanclu a premyslim o tom:

Jsem tady ted tak volne oblecenej-siroky dziny, triko, Vans boty. Jinak kazdej "normalni" den v praci kosile,kalhoty,pekny boty,nekdy kravata,vetsinou notebook v ruce...Byl jsem na obede a lidi, kteri me pres "normalni" den s uctou zdravi (protoze kvuli firemni hierarchii maji ze me-neopravnene-strach) se na me divali jako by neverili svym ocim-tenhle otrhanek nam tady dela Process Managera, jako by si rikali. Mam z toho rozdvojeny pocit-radost, ze mam takovy job,smutek z uzkeho nahlizeni lidi.

A tohle presne jsem mel na mysli-chodime do prace a tvarime se uplne jinak, nez kdyz jsme mimo praci.Jinak s oblekame, jinak jedname, jinak mluvime. Ale tohle vsechno je nutnost ne proto, ze bychom to tak chteli, ale proto, ze druzi nas jaksi nechapou a nechteji pochopit.Je to jakysi spolecensky kodex...

Ne vsichni,na obede jsem treba potkal frajera,o kterym jsem presvedcenej,ze huli a ten se na me dival spis tak vic v pohode,jako by mi najednou vic rozumel.Ale ani to nejni dobry,kvuli kosili nejsem spatnej a nemusi mit ze me strach a divat se na me s urcitym despektem kvuli mymu postaveni. Asi nevi, ze hulim :))Pro me je dulezity,jestli maka dobre,kdyz je v praci,ne jestli ma dready a chodi divne oblecenej.

V kazdym pripade-trochu podrobneji jsem prolezl grower,protoze pres tyden mam sotva 10min. casu na cokoliv krome prace. A Grower (obzvlaste precteni toho threadu) me docela uklidnil. I pres tyden vyuzivam tech 10-15mins. na relax-vzdu u Netu a kavy,vetsinou na Groweru.Uvolni me to a doda new inspiration pro zbytek dne.Takze-thanx to all.
freshman
V práci nehulim, asi bych to nezvládal. Dělám technika/programátora, programujem řídící systémy pro ovládání průmyslovejch technologií, pece na kovy, balicí linky, čističky a pod. . Dost často to je hukot sám o sobě. Nedovedu si představit, že bych in HIGH byl někde u notebooku, připojenej na systém kterej ovládá celej komplex, desítky uzávěrů, měření hladin, automatický cykly....přece jenom, je to technologie za miliony..

Ale asi bych si dobře vychutnával třeba pohled na rotační pec, ve který se žhaví tuny kovu, a poch¨valovat si jak to maka,ale v křesle a se špronzem na rtu :-)).
prdow
se taky swerim:)
ja sem 3dgrafik, v praci hulim , je to v pohode :)
posledni dobou hulim kazdej den, casto uz rano v betli odpaluju:D a kdyby me to v necem vadilo tak to nedelam, ale momentalne me to v nicem nebrzdi, ba naopak. Fantazie, napady, nebo jen tak relax je to co me ke ganji laka. taky kdyz je zatim este co hulit, tak proc to ovlivnovat.
speedy.hvr
Makam na cnc obrabecim centru ktere je i bez zhulenych stavu sileny stroj takze sem se jeste neosmnelil se skourit ale kdyz sem delal v predchozim zamnestnani na obycejne frezce a dost seriovou pakarnu tak sem s kamosem hulil kazdy den na odpoledni a to byly stavy:-))

A zdravim PiosOne :-)) jestli si jeste spominas na nas sileny vylet do Votic a brutalni navstevu mistni restaurace?! :-))
PiosOne
Speedy: to vis ze si vzpominam, jo to byly casy...
taky si vzpominam, jak jsme ti vyhulili za par hodin zeli, co jsi mel na dalsich par mesicu :))
india
nice day . . .

Mým povoláním se stala fyzioterapie, pokud by někdo nedohledal tak se jedná o rehabilitaci, tudíž co nejrychlejší zařazení postiženého jedince zpátky do běžného života.
Odpoledne je už klídek, mám naobjednáno třeba jen pár masáží a tak si v klídku brčko dám. No pak si pustim trochu divnou hudbu a čekám na pacoše. Myslím si, že dostávají nadstandart, strašně ráda si zkouřená hraju s těmi zády . . . :-)))))
prdow
india: :D
gizmo
hehe, uz sem zminoval, ze sem student fi.muni, ale posledni dobou se dostavam cim dal tim vic do vsech taju c++ a kolikrat uz sem sel na cviko pekne "in high". Neni pak nic lepsiho, nez si stahnout nejakej jungle mix a pustit se do programka. Obcas mi delalo problemy vzpomenout si, co to vlastne zrovna ted delam za funkci a jakou navratovou hodnotu to ma vlastne vypotit, ale na druhou stranu me zase napadlo celkem hodne vychytanejch reseni problemu, se kterejma sem si nevedel zrovna dvakrat rady. Pak uz je jenom na cloveku, jestli stihne to genialni reseni realizovat driv, nez to zapomene :-))
(tim samozrejme nechci rict, ze nejvetsi zabava je vydunenej hledet do vi nebo emacs a snazit se neco vyplodit. Ale da se to zvladnout. A kdyz prijdu domu ze skoly, tak se du podivat nejdriv do skrine na moje maly mazlicky, jak se jim dari :-))


...s usmevem jde vsechno lip!!
Ernest
Zatim student SPŠ, ktery v 3. rocniku zjistil ze dela neco co ho vlastne vubec nebavi. Ale zajimam se o tvorbu internetovych stranek specialne pak o Flash v kterym se daji delat doslova divi. Potesilo me ze se o nem "mwrx" primo zminil.

Ps:Koukam podle tohoto threadu, ze kuraci konopi nejsou zadnej okraj spolecnosti, ale sporadani obcani ktery se navic umi i smat.

Cus Ernest
BRadekRB
Já pracuji v jednom nejmenovaném velkoskladě potravin.
podnik má bajvočko asi 100 zaměstnanců, z toho, alespoň co já vím hulí asi 7 lidí, defacto všichni mladší 25 let a mohu vám říct, že vždycky, když si se známými na zadní rampě zahulíme a jdeme dělat, je to obrovské trauma, protože se celý den pohybujeme mezi tunami a tunami potravin.
A nejsou to ledajaké potraviny. Tento sklad zásobuje výhradně benzinové pumpy po celé čr, takže nikde nevydíte vejce, mouku a podobný sračky, ale potraviny tisíců chutí od čokolád všech možných firem, přes džusíky, banana nápoje, bombóny, chlast, sušenky, slané záležitosti, až po žvýkačky. To se potom přísloví. že příležitost dělá zloděje plní na 100 procent. Nevím, co mám dělat, kleptoman nejsem, ale mezi tím vším žrádlem, no to se prostě nedá.
A hulit kvůli tomu nepřestanu, to nejsem blázen. Poraďte prosím.

p.s. Rady jako nehul v práci prosím ani nezkoušejte
dík BRadekRB
dalajlama
.. a to hned z několika důvodů, který tu ale nebudu rozepisovat, neb mi jde spíš o toto:

vždycky se jen kouknu a tím to skončí, ale teďko budu reagovat:

2 BRadekRB:
tak tady je ta rada: "SER NA TO" !!!
Joseph
pote co jsem kompletne vyjedl lednicku, nemuzu nez souhlasit - ser na to :)
nemo
S tím stavem zhulení je to zajímavé, protože v Anglii udělali nějaký test co je pro řidiče horší, jestli chlast nebo tráva (dali polovinu povolené dávky alkoholu proti jednomu jointu) a došli k tomu, že ti co pili měli víc nehod ale ti co hulili hůř drželi přímý směr auta. Huliči prý jsou schopni sledovat dlouhodobý cíl ale nejsou schopni se držet bílé čáry.
Tak nevím. :confused:
Maw
ja sem taky jen prach obycejnej studenti gymplu...do skoly zasadne nehulimm, mozna jeste tak pred D, Z, nebo necim takovim, ale pri matice, nebo programku bych se asi posral....:)
venda
taq ja bych navazal na ten prispeveq vo tom rizeni...neco na tom bude, kdyz drajvuju najaranej(to je polsky..,he), taq je fuckt(to zase kombinace cz z aj) ze se tezko drzim ty bili carky narysovany na asfalte, ale zato se o dost vic soustredim na bezpecnou vdalenost od urcitejch bodu a aut...tagze na tom neco prafdy bude

jinaak..koukam, ze tu skoro fsichni makaj u compu a ten zbytek se na to studuje...
ja jinaac delam tedkonst malire pokoju(akorat tady se tomu rika decorator). v praci palim podle toho, kde makam. Nejvic v lete na outsidech a na velkej fuskach(treba na hotelech). kdyz sme v bytech nebo domech, taq se snazim jenom chlastat :-)

dneska to bylo poprve

peace out
girlx
studujem VS muzic. umeni (bicie, perkusie) v skole som zhuleny furt lebo na tejto skole skoro kazdy(zhulte sa na maderu a sadnice si za bice). S dvoma profmi som uz zahulil ale niektory to netoleruju tak si musim pred cvikami kvapnut do oci VISINE alebo ine kvapky aby som nemal oci jak redkovky.
Ma to svoje dosledky: 1rocnik som opakoval, druhy tiez a medzi kazdym ukoncenim rocnikom som si rok prerusil. som tretiak a mam 27 ale bavi ma to.
virus
jas em jeste studentik ale uz fakt jenom par mesicu...a pak asi vejska...zatim nemam moc predstavu:(ale urcite to zkusim...ted mame zrovna matiku a je tona pytel...tak se majte cus...
digo
já sem taky student, bude ze mě manažér :p:
při studiu nepracuju a mam spoustu volnýho času, ale nemam chechtáky, takže bych si měl něco najít.

jestli víte někdo vo ňáký práci v Praze, kde je za málo muziky hodně peněz tag já sem vhodnej uchazeč :cool:
fak.gesho
Wow, squeyly tema...
fak.gesho
No, ja zatim docela dobre:)studuju Gympl a jeste me to tady chvili ceka, mam celkem dost volnyho casu a v nem delam, no sami zajmavy veci:)
chlapek
Student dodelavajici ekonomku....jinak plati i pro me co napsal crap, "tvarim se dulezite, porad hulim a jinak se flakam...ale to se brzy zmeni jelikoz budu asi pokracovat ve studiu v zahranici...v amstru..:))))))))
chlapek
hullto to je maserina nejvetsi....od dneska se divam policajtum do tvare jestli tam nejsou videt 'poznavaci znameni'...oci usklibky a tak...kam se hrabe alkajda na thc community....:))
chlapek
a jeste jeden comment neda mi to....po precteni celyho threadu mam na to pravo, taky to uz ctu asi 2 hodky:)....chtel bych navazat na to co rika High_Land o lidskem a financnim potencialu hulicu, zakladani big firmy....a zkombinovat to s tady zminenou represi....pro me jak to tak vypada tak za chvilku budeme mit enough power abychom si na zakonodarcich vylobbovali uplne VSECHNO co chceme a potrebujeme k zivotu..;))) Vzdyt vlastne ten thread neni nic jinyho nez kultura huleni zakorenena ve spolecnosti...a ne ve spolecnosti socek a fetek, ale normal produktivnich a jinak bezne vyspelejch lidi....sem velice pozitivne naladen a konecne du spat...
lamie
Dělám redaktorku a jestli opravdu začnu hulit, tak si nedovedu představit interwiev nebo čtení paré, po vlastní zkušenosti bych v tom stavu neměla reprezentovat žádnej měsíčíník :) Po přečtení předchozích příspěvků, jsem příjemně překvapená, že ne všichni huliči jsou imbecilové
premys
doufám že už dostuduju VUT FAST. Tipl bych, že tady hulí tak 50% lidí ( z těch co znám 70% hulí, 40% pěstuje). Ve škole nehulím, nemá to smysl. Při práci na projektech taky ne, to toho víc podělám a oprava mi zabere víc času než kreslení.
Zatím to vypadá že půjdu na civilku, tak budu mít konečně čas na upgrade pěstírny
litlle stoney
Delam v bankovnictvi. V praci jen obcas. Jsem pak hrozne linej. Jinak po praci se nemuzu dockat. Keep smile and be happy
LooK
Ja hulim furt a do prace nechodim nikdy;)))

Makam doma a to jenom kdyz sem na plech......
Prace me pak zacne bavit nebo se na ni zaseknu
:punk: :bounce: :punk: :bounce: :punk: :bounce:
hovnajs
Tak to já studuju kybernetiku a do toho pracuju jako programator - zkrátka komper.
Před pár lety jsem chodil s jednou holkou a štvalo mě, že nemůžu moje dovednosdti nějak uplatnit k tomu abych jí udělal radost. Tak jsem přemýšlel, jak to dát do hromady a nakonec mě napad celkem donrej nápad. Jsem si napsal prográmek, kterej měl nějaký text a ten byl zakódovaný(nedal se přečíst jinak než tim prográmkem) no a ten program daný text po spuštění zobrazil, ten soubor smazal a sebe taky - takže už se to nedalo otevřít. A timto zpusobem jsem ji napsal dopis z neupřimnějších s vědomím, ze si to přečte a pak se to vypaří... Až po po pár letech mi sdělila, že si to z tý obrazovky jednoduše opsala... Jo hlavně že jesem to měl kódavaný.
phoenix
Mám rizikové povolání takže jsem to neskoušel a ani nevyskouším. Já bych mněl pracovní úras asi jenom jednou:death:
Bajza
Mé povolání je být studentem co nejdýl to pude, protože mi to docela vyhovuje. Každou chvíli prázdniny. Akorát mě sere nedostatek peněz. Na vojnu se mi taky nechce,a tak čeká až bude profi. Navštěvuji již druhou střední školu. První byla průmyslovka strojní. Nešla mi matika. Ted chodim na soukromou ekonomickou a je to v poho. Ve škole si to bez THC nedovedu představit. Jsem rád, že mi to už docela jde.
Pako
Já sem kuchař, a to brčko sí občas v práci dám. Tak si dokážete předstacit jak to pak musí občas vypadat:D :D :D
Já studuju ekonomku a na týhle škole hulí moc málo lidí ale vykašit se do školy je docela prdel hahaha nechápu jak tu školu zvládám neučím se špatně a přitom hulím, miluju takovej život.
Ja studuju Elektroniku na stredni. a hulim jen nekdy do praxe
TheKeptn
Student Slaboproude Elektroniky mely by to byt ridici systemy a uz me to docela mrda pri predstave ze bych se tim mel zivit , me staci se podivat na kondenzator a uz je mi zle a co teprv assembler , vsechny ty tranzistoryy ,rezistory , obvody , metody , prooudy , zakony. Hulil sem ve skole dost casto kdyz na to prislo , dokonce jsme jednou stihly dat za jeden den ve skole asi 6-7 burtu , a nikomu nedoporucuju. Jinak se neucim sem tam udelam nejaky ten protokol a prochazim uspesne z dvojkama a trojkama i kdyz rozumim a znam minimun z probirany latky.

Sakra moc filosofuju... heeeheee......
Lebeda
Já jsem student,a když se nudím,tak si zahulím.
dyva.swyna
Student vutbr fsi zatial celkom do pohody :-) bafnem a migam do skoly


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma