Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Parkinsonova choroba
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Dotaz Parkinson... Příspěvek č. 17

U mého dědy se před pár lety projevila Parkinsonova nemoc.Brzy na to již několikátá a zatím nejhorší mrtvice.Výsledek?Krom problémů s pohybem (mrtvice) se mu ten Parkinson rozjel na plný pecky.Je mi ho hrozně líto.Napadlo mě nabídnout mu sem tam něco, protože se s tím pak prý lépe žije.Docela se toho ale bojím.Přijmul by to?Co jeho reakce?
Co si o tom kdo myslíte?Díky předem za odpovědi

P.S.:Určitě nikdy nehulil ani nic podobného.Jen sem tam cigaretku.Taky byl vždycky dost slušňák,dělal i u vlády...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 19-06-2005 v 17:38 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mati0n
Stálý Člen

Karma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 18

zkus mu udelat nejakou pochutinu, v jidle nemusi to zrovna kourit a urcite mu to udela lip

Old Post 19-06-2005 v 18:17 PM
mati0n je offline   Profil uživatele mati0n   Find more posts by mati0n   Foto galerie člena mati0n   Click here to Send mati0n a Private Message   Add mati0n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Viděla bych to spíš na koláčky, sušenky, čokoládu, anebo prostě ten prášek pana Ponikelského, je na Groweru, viz 1. odkaz.

http://grower.cz/forum/showthread.p...13997#post13997
(doplňuji zdroj příspěvku č. 12 - staženo ze serveru J.X.Doležala www.koukat.cz, sekce Cannabis)
http://www.minarcik.cz/noviny/marihuana_317.htm (2. článek)
http://matt.jinak.cz/flytojoint/tisk/mf2k0317b.html
http://www.drogy-info.cz/article/ar...706/1/49/#29280
http://www.ereska.cz\postrehy\marih...ubory\frame.htm[/url] (v menu položka č. 17 - Marihuana a léčebné účinky)
http://www.ereska.cz\postrehy\marih...ky_priloha.html

Naposledy upravil 19-06-2005 v 19:39 PM

Old Post 19-06-2005 v 19:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežo
Stálý Člen

Karma uživatele Dežo - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 20

joo......konecne se tomuto tematu nekdo venuje..............................
nase postrehy:dedovi jsem vypestoval par indoor kytek-urcite no name vubec jsem tomu nerozumel az kdyz mi kamarad zacal radit a poradil mi at si proctu Grower od nej jsem dostal par tech no name kytek............
takze byli 4 z toho dve samicky-ze samcu bylo sadlo..............
deda si cas od casu ubali do vazky mini jointa a nebo si udela nejaky jidlo..................................
dedovi se Parkinson podstatne zpomalil-tres ruky je mensi ale pozor marihuanou se neda Parkinsonovu chorobu lecit pouze zpomalovat jeji vyvoj,ale i to je velice dobry.....................................................ale je tu zase nejake ale........................
na pouze tuto latku uzivatel nesmi spolehat......aby to melo nejaky ucinek musi take provozovat nejakou fyzickou cinnost napriklad cviceni behani atd....take by mel pit kafe a obcas nejakou tu cigaretu-bohuzel je to na nervy dobre...............................jelikoz je tato choroba spojena hlavne nervy mel by se vyvarovavat stresovym situacim a konfliktum.............
to Apofiss: v jakem stadiu to ma Tvuj deda tim myslim jesli je to pouze slaby tres ruky nebo uz celych koncetin????????
jo malem bych zapomel-nikdy jsem dedovi nedal nejaky silny model aani by jsem to radsi nezkousel -bojim se.....myslim ze ty obyc mariany na to stacej...............cau

Slušností nikoho neurazíš.

Svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého. (J. Paroubek)
Ptáme se: Kdy skončí Vaše, pane expremiére? www.policejnistat.cz

Old Post 19-06-2005 v 20:58 PM
Dežo je offline   Profil uživatele Dežo   Find more posts by Dežo   Foto galerie člena Dežo   Click here to Send Dežo a Private Message   Add Dežo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 21

Dežo:zatím je to něco mezi tím,ale má to velice negativní tendence-zrychluje se to.To stačí pár indoor kytek???myslím, že to chce na neustálou spotřebu spíš minipolíčko či skleník-pochybuju, že bych ho donutil to pěstovat...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 19-06-2005 v 22:34 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežo
Stálý Člen

Karma uživatele Dežo - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 22

no mel by to pouzivat tak prubezne samozrejne ze ne par kytek ale aby si dal treba jednou denne jeden krajic chleba se sadlem-a s marianou-je sposta receptu.........

Slušností nikoho neurazíš.

Svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého. (J. Paroubek)
Ptáme se: Kdy skončí Vaše, pane expremiére? www.policejnistat.cz

Old Post 20-06-2005 v 13:10 PM
Dežo je offline   Profil uživatele Dežo   Find more posts by Dežo   Foto galerie člena Dežo   Click here to Send Dežo a Private Message   Add Dežo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 23

jako klasickej caj, zalejes horkou vodou a nechas vylouhovat...
ps. ne vzdy musi byt ucinnou latkou prave THC..

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 31-03-2006 v 16:45 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Co ma pravdu, v konopí není jedinou lečivou/učinou latkou thc.
O tom vam asi vice řekne Jedubabka, ta je velice sečtělá v těhle věcech.

Old Post 03-04-2006 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
happycrazy
Nový Člen

Karma uživatele happycrazy - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 1 

Zdraví parkinsonova nemoc Příspěvek č. 25

Může mi někdo pomoci s parkinsnovou chorobou? Potřebuju informace o léčení. Odpověď mi pošlete na happycrazy@seznam.cz

Old Post 13-08-2006 v 10:05 AM
happycrazy je offline   Profil uživatele happycrazy   Find more posts by happycrazy   Foto galerie člena happycrazy   Click here to Send happycrazy a Private Message   Add happycrazy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vesi
Nový Člen

Karma uživatele vesi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1  

doufám Příspěvek č. 26

taky zacinam lecit... moje babi ma parkinsona uz 6let! potkavame se kazdy den s tak jsem nemohl zustat necinny v otazce jejiho zdravi a chodit okolo ni jakoby nic... zacal jsem zhruba pred 14ti dny ordinovat prasek do jidla tak doufam ze prave ji pomuze protoze mit parkinsona je s dnesnimi lecivy zoufalstvim! chybi mi pouze informace... napiste nekdo prosim jak je to ve vasem pripadu s uzivanim leciv jako je dopamin atd --- to jsem se tu nedocetl a myslim ze je to dulezite...

Old Post 29-08-2007 v 20:32 PM
vesi je offline   Profil uživatele vesi   Find more posts by vesi   Foto galerie člena vesi   Click here to Send vesi a Private Message   Add vesi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vesi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Jeden známej mě požádal, jestli bych mu něco nesehnal, protože jeho otec má parkinsnovu chorobu, jediný co potřebuju vědět je, kolik konopí může snést, aby mu nebylo nějak špatně, nebo tak něco...?

Ohledně aplikaci, bych to viděl - rozdrtit a dávat do všeho možnýho - na chleba, do koláčů nebo jenom zapít vodou, ale potřebuju vědět aspoň přibližný dávkování...

Co Vy na to?

Old Post 20-10-2007 v 20:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Bobku, doporučuju držet se dávkování pana Ponikelskýho
http://grower.cz/forum/showthread....13997#post13997

Old Post 20-10-2007 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: dotaz - pomozte Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od mýval
Mám otce, který trpí parkinsonovou chorobou, chceme zkusit travku, ale nepodařilo se mi sehnat informace ohledně dávkování, a způsobu užití. Nemáte někdo nejlépe zkušennost ze svého okolí? fakt moc díky!

Já bych rek ze nejlepsi by bylo kdyby zacal normalne hulit. Je to presne tak jak je o par prispevku vis s ti neurotransmitorem dopaminem. Jinak autor toho prispevku to okopcil z jedny prednasky tusim.

Old Post 29-01-2008 v 13:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 30

to co napisu uz je na netu urcite tisickrat, ale pro ty co nechapou presne chemii vareni s marianou to zkusim malinko priblizit:
mariana ve svych bunkach (nekterych) obsahuje thc, cnb a cbd + stovky ci tisice dalsich canabinoidu + napriklad vyse zmineny chlorofil a dalsi "sracky". kdyz vlozite kytky do vody a budeje je varit pripadne je v ty vode jen rozsmelcujete tak se rozbiji jejich bunky a uvolni se vyse zminene latky do te vody... jediny problem je, ze v te vode se nemaji na co vazat. proto je pak treba do te vody napriklad dat maslo (tuk) ve kterem se THC vaze vyborne a po promichani roztoku ho nechat usadit s tim ze maslo zustane plavat na hladine a vodu odpustite spodem (chce to adekvatni nadobicko) a dostanete opet tuhe maslo plne aktivnich latek... cim mensi kus masla tim vetsi koncentrace ovsem nejde zvysovat koncentraci do nekonecna...

takze ad caj z mariany: urcite to jde, jen proste jelikoz se ve vode thc nema na co navazat tak tam budou urcite dost veliky ztraty na ucinnosti, ale nepochybuju o tom ze to bude ucinky mit...

ad apofiss: ma deda rad slivovicku? kamarad jednou vzal naky palice a narval je do flasky slivovice, za par mesicu tu flasku vykopal ze zeme a s kamosema ji dali... rikal ze to bylo to nejhustci co v zivote zazil...

a abych jen chytracky nezvanil, ale pridal vlastni zkusenost: matka moji svagrove ma parkinsona, byl jsem u svagrove doma tedka par dni a chodil jsem za jeji mati si zahulit a musim rict, ze si to ta jeji mati pochvalovala, ze se neciti tak unavena a ze ma fajnove prazdno v hlave po tom huleni... ona teda parkinsona jeste ma dost slabe rozjetyho (zatim ma jen problemy s rovnovahou a pomalu chodi), ale s lecbou je samozrejme nejlepsi zacit brzo... uz pestuju kyticky abych ji mohl zacit varit maslo apod... Dik vsem za prispevky do tohohle topicu, bude se jeste urcite hodit...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 07-08-2008 v 00:50 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Parkinson a marihuana Příspěvek č. 31

Zdravím chtěl by jsem se optat jak nejlépe využít marihuanu k léčbě této nemoci především třesu rukou.Jaké jsou zbůsoby užití ? Co vyrobit aby to mělo co největší efekt ? Jedná se mi o dědu tudíš kouření by nebyl ideální způsob užití.

Old Post 05-09-2011 v 10:02 AM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 32

Nejlepší, nejsilnější a nejčistější způsob jsou fenixovy slzy a další.

parkinson zde na G - http://grower.cz/forum/showthread.p...%2Bparkinsonova
Pegasovy kapky - http://grower.cz/forum/showthread.p...ghlight=%2Bslzy
Fenixovy slzy - http://grower.cz/forum/showthread.p...ghlight=%2Bslzy

Old Post 05-09-2011 v 10:15 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3399490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív