Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co mate nejradsi - dopohy nebo dokase?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Jake ucinky mate nejradsi ?
Do pohody,spise speedujici.
Dokase,uplne nasracku,sem hardcore
Je mi to jedno hlavne ze je co hulit.
Jedu zasadne v heroinu,sem uplne hardcore.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Co mate nejradsi - dopohy nebo dokase? Příspěvek č. 1

Jaky stav po huleni mate nejradsi .. takovy pohodovy nebo tezce dosracek ? Ja preferuju dosracek,krasne se premysli,clovek nemusi nic moc resit,hezky se po tom spi a kdyz uz me to nebavi tak si dam dalsiho speka a ten me nakopne. A co vy ostatni?

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 01-10-2003 v 16:02 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wowek
Stálý Člen

Karma uživatele Wowek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 2

tak to ja mam zase radsi do pohody protoze tu pohodu miluju a kdyz to prezenes tak to potom uz neni takovy sou i stihy atd. ale neni to spatny takze rano do pohody a vecer do sracek !!

Old Post 01-10-2003 v 16:11 PM
Wowek je offline   Profil uživatele Wowek   Find more posts by Wowek   Foto galerie člena Wowek   Click here to Send Wowek a Private Message   Add Wowek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wowek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enfant Terrible
Nový Člen

Karma uživatele Enfant Terrible - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 3

Kazdopadne do pohody...do sracek to nesnasim...to tak leda, kdyz nemuzu usnout :-)))

Old Post 01-10-2003 v 16:57 PM
Enfant Terrible je offline   Profil uživatele Enfant Terrible   Find more posts by Enfant Terrible   Foto galerie člena Enfant Terrible   Click here to Send Enfant Terrible a Private Message   Add Enfant Terrible to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enfant Terrible! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 4

Mate nake dobre tipy na nejake modely dopohody a nejake kasujici uplne dosracek ?

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 01-10-2003 v 17:28 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molik
Stálý Člen

Karma uživatele molik - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 5

Cus...Ja nejradsi do sracek, pac kdyz je to na pohodu, mozna se mnou nekteri budete souhlasit, je to jako dat si par pivek. Ten stav je pak takovej ze je clovek otupelej, ale nic moc z toho nema. Obcas mam stavy, kdy se treba napr. zacnu smat, VUBEC netusim cemu, sem uzavrenej do toho smichu, vnimam jen sebe a ten smich. okoli, ostatni podnety naprosto vubec. Meli ste nekdy taky neco podobnyho?

Old Post 01-10-2003 v 18:26 PM
molik je offline   Profil uživatele molik   Find more posts by molik   Foto galerie člena molik   Click here to Send molik a Private Message   Add molik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 6

Trosku offtopic ale zaujimalo by ma kto to jede zasadne v heroinu

Old Post 01-10-2003 v 19:39 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 7

no, obcas mam rad hodne, ale nechtel bych to nazyvat dosracek, protoze slovo sracky si spojuju spis kdyz to prezenu obcas s chlastem, ale huleni a sracky to mi nejde dohromady, ale ka kdyz hulil, a pac uz hulim jistou dobu, tak uz ten stav trosku znam a dokazu ho kontrolovat, ale nekdy to ani moc nejde ale co sem posledni dobou prehnal, byl patecni koncert v livingstonu u nas v brne na doors revival. dovalil jsem tam opravdu silnej vzorek, no a furt bylo ve faji nabito, tak se hulilo, kamos a jedna holka (potkal jsem ji o par dni pozdeji, a fakt se hodne zajimala o to co to bylo za vzorek, pac byla fakt hodne zkasena ) si dali prdy dva, ja s druhym "hardcore" kamosem jsme dali asi ctyri nebo pet (ja hulil ten den uz potreti, tak sem nemyslel ze me to tak znici), jo a on hulil poprve po mesici, no a nakonec sme skoncili vsici totalne vybredli a jen na sebe ukazovaly palec dolu tim se ten vecer totalne zazdil, protoze vsici parili a my tam sedeli jak pecky a do toho ta psychohudba... zacal sem pivkem, ktery sem tezce vybojoval na servirce ktera chtela mermomoci obcanku, kterou sem nemel, a skoncil na mineralce

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 01-10-2003 v 20:56 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 8

Dosracek si predstavuju ten stav kdy po speku (obvykle delanem pro 3 osoby a pak zhulenem sam) jenom sedite,treba sledujete TV,nebo ste v hospode a ste tezce nakasi.. ne zebyste to nekontrolovali ale ste uplne v pohode.. takovy ten pocit jako byste se meli roztect.
Hlavne musite mit krasne poklesle vicka,extremne rude oci a nesouvislou mluvu.. tomu ja rikam kase

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 01-10-2003 v 21:15 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 9

já se rád vyhuluju do pohody. i když jednou za čas být na kaši taky není špatný . každopádně častěji je to do pohody.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 02-10-2003 v 07:35 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 10

f tom případě já rád do sraček.... do pohody sem zkonfigurovanej od přírody
Ale tvoje sračky nejsou moje sračky, páč tvoje definice je pro mě takovej denní chleba - už sem na to zvyklej a mám to rád - záseky a tak
Nicméně do uplně komatickýho stavu demontáže vědomí to rád nemam.. - se mi to povedlo jednou v kombinaci s nějakym hustym čajem.. Jako čekal sem normál sračka stav, ale tohle uf..... Fakt sem se chvílema i bál - prostě dost tripovej staf. Všechno v dálce, všechny zuky kolem se slijou do jednoho a člověk vidí jen takovj jeden bod uprostřed svýho zornýho pole a fšechno je pak jen rozmazanější a rozmazanější... a těžký poškození motoriky.. už tan staf nechci zažít - to bylo opravdu moc.. - něco jako přehnat to s mlíkem - dyť to znáte
zkrátka.. - bacha na čajovny no...

thc?

Old Post 02-10-2003 v 07:59 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakor
Herreromil

Karma uživatele pakor - 69% PěstitelskáKarma uživatele pakor - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 11

Ja si vychutnavam obidva stavy, tak na 60% mam radsej stoned.Ale niekedy sa to skratka so stoned neda robi si to so mnou co chce hehe

Pakorova 70W záhradka

Dva chatové bubblery

Old Post 02-10-2003 v 09:05 AM
pakor je offline   Profil uživatele pakor   Find more posts by pakor   Foto galerie člena pakor   Click here to Send pakor a Private Message   Add pakor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 12

Hmmmm no já preferuju spíš pohodové sračky ......... spíš možná ty sračky ale to prostě záleží na okolnostech

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 02-10-2003 v 15:21 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kono
Nový Člen

Karma uživatele kono - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 13

Mě stačí když se prostě směju a můžu komunikovat z lidma o šílených věcech. Jak už je to moc a nemůžu mluvit tak je to na .... . Ale jinak obcasný haarcoore neuškodí

Skosit kámošovy pole
to je jako bratrovražda vole
by Naše věc

Old Post 02-10-2003 v 16:13 PM
kono je offline   Profil uživatele kono   Find more posts by kono   Foto galerie člena kono   Click here to Send kono a Private Message   Add kono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Nedávno mě tak mile překvapil kámošovo Super Skunk. Po první šluku do poho a když jsem to dohulili, tak do sraček
Ale jinak mám nejradši něco mezi. Tak akorát. Ani málo ani moc.

Old Post 02-10-2003 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 15

Mám rád oba stavy i jejich mezistavy . Rozhodně jedny z nejlepších jsou "Jungle Adventure Kaše", kdy je všechno rázem nové a nepoznané (nedávno jsem objevoval obsah jednoho ze svých šuplíků a nestačil jsem se divit ), nohy moc neposlouchají, ve výtahu se cestou dolů musim držet, abych neuletěl , atd atd... Sem-tam výpadky zraku ... Tyhle stavy si ale užívám jen pokud jsem na ně pozitivně naladěn (narozdíl od "pohody" - ta nikdy neurazí, bohužel její těšící potenciál je výrazně slabší), nebo po jejich doznění... "Stoned Kaše", kdy cítím, jak se bořím do gauče/postele, jsem hrozně těžký a všechno je neuvěřitelně daleko... super na přemýšlení, ale průser, když pak musím domů (tzn. super když je víc stejně zdunděných lidí a jen tak sedí a debatují o všem možném -> vznik neuvěřitelných teorií...). "Speed Kaše", skvělá pro akční a bloudivé večery...

co jsem to zase stvořil ???

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 02-10-2003 v 18:33 PM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clothinguntero
Stálý Člen

Karma uživatele clothinguntero - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 16

No většinou do pohody všední dny a na výkendy to se už těšim to snad vždycky ůplně do sraček ale docela pohoda nic moc nevnímat a jen tak si přemejšlet.

Ubalíme čistý brko????????

Old Post 02-10-2003 v 19:12 PM
clothinguntero je offline   Profil uživatele clothinguntero   Find more posts by clothinguntero   Foto galerie člena clothinguntero   Click here to Send clothinguntero a Private Message   Add clothinguntero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clothinguntero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2702490 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív