Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj PrvnÍ Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 97

Můj tip je 331 g

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 15-02-2020 v 07:38 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 98

420g

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 15-02-2020 v 10:27 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 99

333g

Old Post 15-02-2020 v 10:32 AM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 100

400g

Grower sponzor

Old Post 15-02-2020 v 10:38 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 101

Tipuju 360g ale preju viic

Květinář

Old Post 15-02-2020 v 12:44 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 102

Ahojte vsichni.
Tak holky susim normalne ve stanu zavesene I s koreny smerem dolu. Pritah mam zeslabenej u topeni, odtah taky zeslabenej vedenej k nonstop otevrene ventilacce. Teplota tedy okolo 19 stupnu, vlhkost 35-45%. Doufam, ze to je spravne.
Jeste bych Vam chtel zdelit par informaci a to:
Jelikoz sem se pred koncem roku rozchazel s pritelkyni a ta se stehovala pryc, energie (elektrika, plyn nemam) se prepisovali na me a eon nam delal vyuctovani. Zalohy mam (I sme meli) 2000/mesic. V tom listopadu (nez sem to rozsvitil) nam vraceli nejakych 9400 kc. Ted mi prislo vyuctovani, že za obdobi od 12.12 do 28. Ledna (mesic a pul) mam nedoplatek 4600kc. V te dobe jsem svitil tyden 18 hodin, pote az do konce 12 hodin denne.
Celkove mi to prijde, ze to zere celkem dost, ale pocital sem s tim. Co na to rikate?
Dalsi vec je, ze elektrika ani nic jineho me neodradilo a uz jsem zacal zarizovat druhe kolo. Chystam se koupit novy odtah I pritah a take cooltube na leto. Jako sestavu meho noveho tymu jsem zvolil (objednal) 3x euforia a 4x amnesia oboje od dautch passion. Pojedu ve stejnych kvetinacich, ve stejnem postupu jako doted. Od zacatku az do konce sestikouli pod plnym :-D
Co se tyka prvniho kola, at uz tam bude cokoliv, jsem nad miru spokojen, hlavne za to, ze jsem to dotahl az do uspesneho konce. Take diky Vam vsem tady a za to jsem Vam nesmirne vdecny.
Proto opet a zase, MOC vsem dekuji.

Old Post 17-02-2020 v 07:16 AM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 103

Ahoj mě to přijde teda dost...já taky platil zálohy 2ku a jel jsem 400rust a 600kvet... později i další stan 315w cmh...a doplácel jsem 4-5 tuším, standardně se držím kolem 6mwh za rok,ale my máme i plyn tzn že máš krapet větší spotřebu za domácnost....nvm jak hodně doma vaříte,perete atd ... pěkný kolo ať se daří i nadále,budu sledovat 🤘



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 17-02-2020 v 07:57 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 104


No nevarim skoro vubec, a peru jednu dve pracky za tyden. Spis bude problem v tom, ze mam topeni na elektriku a to si myslim, ze taky dost zere. Z boku to ma napsany 2000W

Old Post 17-02-2020 v 08:03 AM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 105


Zdar.. jak říkáš, hlavně že jsi to dotáhl až do cíle a další kolo bude snazší bo už víš co nedělat a co jo.
Já mám RD a záložní zdroj tepla (mimo kotel) topnou spirálou 6kW ( 6000W) a na to jsem dostal od ČEZU 20h/denně noční proud (nevím cca 2,30 noční a 4,6 denní ale to je na hrubo)
Každopádně je to úspora jak prase....
Musí tě těšit že to vyjde levněji než kupovat a hlavně víš co kouříš!!! A nemusíš to shánět ;-}

Edit:
Zeptej se na ČEZu jaký máš tarif! A pokud máš jen el. topení tak je možnost domluvit lepší tarif s nočním proudem.
Řekni že máš terária s velkým odběrem, topení, TV plazmu, horské slunce na astma, ionizator na bacily....a vše co žere jak dáš dohromady 4000w tak to půjde.. ať ti to vyjde!!

Edit2
Já v garáži mimo svit měl nastaveny přímotop s odběrem 3000w takže i s mým tarifem čekám fakturu jak prase.. jak píše AladinXXX topení.. topilo to když si vetral takže tak...
Zakrývat tu část kde je termostatický ventil třeba peřinou, jinak na topení klesá dolů studený vzduch z okna a topení to vyhodnotí že má jet bomby..a pak nemůžeš uchladit box ;-)

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 17-02-2020 v 08:24 AM

Old Post 17-02-2020 v 08:05 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 106

Urcite ti to dela to topeni....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 17-02-2020 v 08:11 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 107

Zdarec borci. Tak po dukladnem ususeni a ostrihani, jsem mel co delat abych to vubec spocital :-D ale povedlo se a jsem mile prekvapen, celkovy vynos byl 397,7 g, jsem naprosto spokojen. Na prvni kolo uplna parada.
Jeste jednou vsem mnohokrat dekuji za rady, typy a komentare. Preji at se vsem dari, a urcite budu rad, kdyz semnou projdete i nasledujici kolo/kola.
Pestu zdar !

Old Post 26-02-2020 v 21:23 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 108

Gratulace k dobre dokoncenemu pestu.ze zacatku jsi sice nevedel co a jak,ale s par radama jsi se stim paradne popral a finale je zaslouzena odmena.dalsi kolo odjedes urcite dobre uz od zacatku.tak at tvuj prvni vnitrni vyplod super chutna a budu urcite sledovat dalsi kolo,co mas v planu za modylek ted? mej se a at se to zelena cuzzz

Old Post 27-02-2020 v 06:37 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 109

Diky moc, moc si toho cennim.
Mel sem to sice jinak v planu, ale nakonec to dopadlo tak, ze uz cekam az dojdou seminka a jedu uplne stejnym zpusobem jako poprve (od toho co vylezou z hliny rovnou sestikilo 18/h denne)
Misto peti kousku ted pojedu 8, v tech samich kvetinacich, ve stejne pude, stejna hnojiva i boostry. s tim rozdilem, ze stinidlo nebudu mit to male hobby, ale tohle: 75x55cm (foto).
Muj vyber je:
3x Amnesia
3x Euforia
2x Critical orange punch -> vse od Dutch Passion, objednano z origo stranky.

Old Post 27-02-2020 v 14:41 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 110


citace:
Původní příspěvek od Dogass
Foto stinidla

Old Post 27-02-2020 v 14:44 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 111

tak to prosimtě rozšroubuj a to "V" udělej otevřený směrem od výbojky.
A jestli nechceš přijít asi o 10% světla, tak ten plech nad výbojkou dej taky zvenku
Normálně padám do kolen, K+

Edit: To je nový a nesešroubovaný, viď? Ale stejně mě to pobavilo, K si zasloužíš

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 27-02-2020 v 17:23 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 112

Gratulace k výsledku, paráda 👍
A k tomu stínidlu...😄má to mít tvar jak kdyz malé dítě kreslí ptáka na obloze.... taková dvojvlnka no
Ať se daří, Dutch passion podle mě dobrá volba,hodně štěstí 🤘



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 27-02-2020 v 17:42 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2100490 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív