Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ať se zelení.. můj první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

ať se zelení.. můj první indoor Příspěvek č. 1



konečně jsem našel čas podělit se o své úspěchy a neúspěchy.tohle je má první na koleně zplácaná skříň. do vánoc bude nová a lepší "slibuji". rozm.VxŠxH 125x150x100cm.je to sádroš(levný a dobře se sním dělá) natřený balakrylem-mat. světlo 250w sodík, na řízky mám 4 zářivky 2x16w aquarela 2x16w TLD 80super de luxe a dle potřeby 70w sodík hlína(používám agro zahradnický substrát + perlit) v 10 nebo 5l kanystrech, jedu chronik a G13 . PCvětráky 4-6 na pohyb 1 na přívod 1 na odtah a 1 na cooltube



je to dřívější foto. teď se chci zaměřit na kvalitu a ne na kvantitu

Naposledy upravil 24-10-2007 v 21:18 PM

Old Post 02-10-2007 v 22:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2



tohle jsou aktuální mazlíci mají cca 4 týdny. chronik a G13. už jsem je zašťíp ať se větví. jedou pod 70w sodík teď je budu přesazovat do 5l kanďáků a pustím jim 250w sodík tak doufám že narostou.po přesazení pošlu foto.


tak už mám HPI-T Plus 250w

Ph vody mám tak 8 koupil jsem v gr.šopu na úpravu ph. prý po kapkách ale na 10l vody musím dát 6ml.
na podporu kořenového růstu mám B-cuzz viz foto
hnojky-GROW & BLOOM & MICRO 3 složkové
- vermikompost tekutý na postřik( dobré i proti škůdcům)

Naposledy upravil 24-10-2007 v 21:16 PM

Old Post 02-10-2007 v 23:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 3

B cus doporučuji

Old Post 05-10-2007 v 22:35 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

ano jsou to lepové desky na svině-svilušky.
použil jsem prostř. Omnite ale je to chemka. mám v plánu koupit
Spruzit Shadlingsfrei je to na svilušky a ničí to prý i vajíčka.
koupím vyskouším a dám vědět co a jak

Old Post 06-10-2007 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 5

Myslím,že by bylo lepší koupit lepší substrát(např.ty od plagronu),než se pořád zbavovat svilušek,třásenek a jiných potvor ,nakonec za ty chemky na jejich zničení dáte stejny peníze jako za 50l pytel growmixu No taky je možny,že ty svilušky byly už u těch klonů ne?

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 06-10-2007 v 12:39 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Hu-Ya
Ja si napriklad vzdycky kupuju all mix od biobizz,50litru za cca. 500,prave kvuli tomuhle a mam je stejne,takze to nemusi bejt nutne substratem.
Proste dostanes jeden klon s par sviluchama,nevsimnes si a za par tejdnu je z toho peklo.
Jinak ten omite stoji asi 25,- ,takze docela usetris.


Jasně,já myslela jak na začátku píše,že používá zahradnickej substrát Agro,tak ten je tím proslavenej Taky ho tenhle rok mám a mám zněj třásenky a v řezech jsem je určitě neměla. No pokud je máš pokaždé z řezech,tak nechapu,proč si je pořád kupuješ?

pak smáznu

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 06-10-2007 v 12:50 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 7

Bohuzel je to tak ze ani koupi substratu za 500 se tomu clovek neubrani jedina metoda sterilizovat sterilizovat !!! sterilizovat !!! soupnes to bud do trouby nebo do mikrovlnky

Old Post 06-10-2007 v 13:00 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

ten substrát plánuji Royal-ty mix za 500.- už jenom proto že to bude určitělepší než obyč hlína :-)
potřebuji poradit mám přeřadník SEMI- ELECTRONIC CONTROL GEAR
PRO-V-T for HPS 250w/3A lamp GIB
mám na tom SON-T pia plus je možno na to hodit metal halid???????

Naposledy upravil 24-10-2007 v 21:17 PM

Old Post 06-10-2007 v 13:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 9

ten substrát je třeba vyzkoušet!!?
a ten předřaník zkus to vyzkoušet když ten metal halid bude 250w tak si myslim že by to mělo normálně fungovat.
když tak mě hned opravte.

Old Post 08-10-2007 v 14:59 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 10

Píšou tam PRO-V-T for HPS 250w. HPS = high presure sodium - pro sodíkovou výbojku. O metal halogenidu ani slovo. Zkus se podívat na web prodejce nebo se ho přímo zeptej ;-)
Podle mě to na MH není.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 08-10-2007 v 15:05 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11


tak jsem konečně přesadil. navštívil jsem growshop a koupil
- Plagron Growmix a Royal-ty mix tak jsem zvědav!!!!!!
spruzit na svilušky a zahradní odr.folii

Mičurin 666 : tak jsem se ptal a tohle mi dali na růst
PHILIPS MASTER HPI-T Plus a můžu na tom jet
zapojil jsem a zatím jede :-)

Naposledy upravil 08-10-2007 v 19:12 PM

Old Post 08-10-2007 v 19:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 12

Jinak na Svilusky prodavaji primo Svilustop, primo je nezabije, ale sterilizuje vajicka, larvy i dospelce, takze se nemuzou rozmnozovat, stoji do kilca

Old Post 08-10-2007 v 19:46 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Hu-Ya
Aaaa svilusky,ty mam pravidelne,pri kazdym kole
Jestli ti muzu poradit tak to postrikej za 5-7 dni tim omitem znova a mezitim se to snaz prostrikovat obyc. vodou,fakt to funguje,ze je to chemka neva,sklizen mas stejne daleko.
Ten spruzit je prej taky ok,ale myslim ze je to zbytecny.

Nebo zkus www.biocont.cz ,prodavaji tam proti sviluskam parazity co je sezerou - elegantni reseni.
Ja je zkousel objednat,zel neposlali mi je

Hodne zdaru.


na ty parazity sem se ptal a oni je prodávají jenom přes sezónu a ta končí v září takže až příští rok:-)

Old Post 09-10-2007 v 09:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

hned po přesazení jsem je postříkal Spruzit Shadlingsfrei ale chce to týdení kůru uvidíme zatím sem viděl jednu svílu živou a tu jsem odborně zneškodnil růčo. na spodku listů mám nějaké vejce ale do konce týdne je vyhubím

Naposledy upravil 24-10-2007 v 21:14 PM

Old Post 09-10-2007 v 09:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15




tak nějaké nové foto

mušky svilušky jsou už pryč až na pár:-)

trochu mě štve že rostou víc do výšky než aby se větvili ale uvidím

musí nabrat rozměr protože je plánuji překvapit na kvetení 400 sodíkem

Naposledy upravil 12-10-2007 v 21:41 PM

Old Post 12-10-2007 v 21:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 16

tu výbojku co tam máš ted je na růst vynikající,však to roste.
všichni víme,když zmenšíš prostor třeba tou folíí aaa dáš 400w sodík
tak vysledky budou určitě znát

Old Post 13-10-2007 v 07:53 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
12-05-2014 - Můj první indoor - 3 odpovědí
31-05-2012 - Můj první indoor 400w - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3818420 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív