Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj PrvnÍ Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 113

Je to sesroubovany no :-) takze je to asi spatne teda, ze?

Old Post 28-02-2020 v 04:42 AM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 114


Jj špatně jak říkám dvojvlnka....



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 28-02-2020 v 10:02 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 115

Tak jsem si nakonec objednal nove stinidlo, vetsi nez jsem mel doted a vykonejsi vetrak na ten odtah, uvidime jak to pujde, ale snad bych to mohl uz lepe uchladit.

Old Post 29-02-2020 v 03:28 AM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 116





Zdrarec borci i devcata, po mensi odmlce mam chut Vam opet ukazat, jak jsem na tom, rict, ze me rozhodne nic neodradilo, z niceho sem se nepos*al a po prvnim celkem uspesnem kole, jedu kolo druhe a musim se pochvalit. Myslim, ze mi to jde skvele, a jak mi tu bylo receno na zacatku prvniho kola, ze sestikoule je velky sousto, tak abych nezklamal v tech soustech, tak Vam nyni predstavim moji sestavu.
Predem bych chtel Vsem, opravdu vsem podekovat jak za prvni kolo, tak za vsechny rady, tipy, nazory a komentare ke kolu druhemu. Dekuji.
Jako prvni jsem rozjel opet ten samy box 100x100x200cm.
Osazenstvo: 3x critical jack, 2x euforia, a 2x amnesia ze semen od dutch passion.
Hlina allmix od biobizz, hnojiva i boostry od atami.
Stinidlo xxl, pritah airflow 350, odtah 550, ofuk takovej ten vetsi sencor vetrak prumer asi 40cm.
Holky jsou dnes 6. Den v kvetu, podle me vypadaji nadherne, ohybat sem je zacal uz od malinka tak abych zaplnil prostor, coz si myslim ze se mi celkem podarilo. Prikladam foto c. 1 a 2.

A ted ta druha parada.
Jeden box mi prislo malo, tak sem poridil jeste jeden trosku vetsi. 240x120x200.
Sestava 12x white shark a 12x himalaje z rizku, ktery mi dovezl kamos a mam to cele teprve treti den.
Svetlo 2x 600w, pritah airflow 350, odtah 800. Ofuky v kazdem rohu jeden otocny druhy stejny jako v boxu c 1. Uz nemam ted cas psat, pridavam foto c.3 a 4.
Mam trosku problem s teplotou protoze svitim pres den, mam okolo 28 stupnu, ale vcera jsem mel i 33, proto to ted nechavam otevrene tak, jak je to na fotkach.
Predem dekuji za reakce.

Old Post 09-05-2020 v 08:54 AM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 117

V bytě 2+k celkem odvaha mít 3x600w ...
Byt je doufám aspoň tvůj + nová elektřina , jestli ne tak , hodně štěstí teda 😂

Old Post 09-05-2020 v 17:17 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 118

Ahoj, byt muj neni jsem v pronajmu a elektrina taky neni nova. Napsal sem dodavateli, ze se mi zda ze se mi posledni dobou nejak vice toci budik, ze qsi pro to ze krome zakladnich spotrebicu jako jsou dve plazmove televize, lednicka apod mam jeste nonstop zaple: stolni pocitac i noutbuk na tezeni kryptomeny, ionizator na bacili, horske slunce na astma a do toho hravam na vykonem pocitaci hry, takze bych Ch tel zvednout zalohy na 3500.

Old Post 10-05-2020 v 11:50 AM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 119

No jak pokračuješ?

Old Post 02-06-2020 v 06:29 AM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 120


Ahoj, ja myslel, ze uz to nikoho nezajima, tak sem prestal prispivat.
Pokracuju paradne. Ted nejsem doma a foto mam jen toho vetsiho stanu. Vecer pridam aktualni foto obou dvou.
V mensim boxu jsem okolo 30. Dne kvetu, holky vypadaj paradne, bez jakychkoliv naznaku ze by bylo neco spatne. Vypadaj krasne zdrave. Akorat mi prijde ze ty euforie jsou trosku pomalejsi oproti amneziim a criticalum.
V druhem stanu jsem okolo 10 dne kvetu, je to hodne solindi jungle, nemam ted aktualni foto, ale dam aspon foto pred prepnutim. Ted uz sem zrovna vcera ohybal a prostor je komplet zaplnen a holky taky vypadaji zdrave. Mam tam 15x great white shark a 15x himalaje.., z rezu.. Vecer dodam foto

Old Post 02-06-2020 v 12:17 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 121

Proč mas ten pachac tak nízko proboha ?

Old Post 02-06-2020 v 13:23 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 122

Protoze sem debil a uz ho jdu dat nahoru. Prikladam fota obou stanu :-)

Old Post 02-06-2020 v 23:46 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 123





Foto

Old Post 02-06-2020 v 23:48 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 124

Máš to hezký. Škoda sa nepodeliť.

Old Post 04-06-2020 v 09:07 AM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 125

Dekuji. Jeste dotaz, jak sem mel ten pachac tak nizko tak z reakce sem pochopil, ze je to asi spatne, ale z jakeho duvodu?
Predem diky za odpoved

Old Post 04-06-2020 v 13:17 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 126

Nejlepší je mít ho co nejvýš. Nashromáždí se ti pak nahoře nad ním ten špatnej vzduch a ten filtr ho do sebe nevezme z vrchu, takže se ti tam dělá kapsa odpadního vzduchu dle mého. I ten teplej vzduch ti jde nahoru a bude se ti to tam srážet, zůstávat a co já vím dál každopádně nejlepší je ho mít co pokud možno nejvýše, třeba klidně přidělaný na vrchních konstrukcích boxu. Aby se ti měnil vzduch v celém boxu.

Jinak to máš pěkný,

Je to prostě zábava.

Old Post 04-06-2020 v 20:26 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 127

Dekuju moc, na tom neco bude..

Old Post 05-06-2020 v 13:34 PM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dogass
Stálý Člen

Karma uživatele Dogass - 87% PěstitelskáKarma uživatele Dogass - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 128


Zdarec borci, moc prosim o radu.
Sehnal jsem od kamose tu podpernou sit (respektive dve), ze to zkusim, ale nikde nemuzu vypatrat zadne info ktere potrebuju. Tudiz moc prosim o rady zkušenějších.
Mam otazky, takze za prve v jake květove fazi je vhodne ji zacit pouzivat? Je to vubec prinosem do toho stanu 240x120x200?
Jak nizko nebo jak ji tam vubec nainstalovat? Prikladam foto, zatim sem ji tam jen tak provizorne nachystal, a nevim jak dal. Moc diky za rady

Old Post 06-06-2020 v 09:37 AM
Dogass je offline   Profil uživatele Dogass   Find more posts by Dogass   Foto galerie člena Dogass   Click here to Send Dogass a Private Message   Add Dogass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9649340 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív