Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 6 grow 400\600w 11x Chronic 1x WR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Kolik se dá vytěžit pod 600w z plochy ŠxDxV 108x82x180cm
<400g
400-500g
500-600g
Víc jak 600g
Budu tak zhulený, že to zapomenu zvážit
Bude mi to jedno protože to bude móc dobrý ;-)
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

6 grow 400\600w 11x Chronic 1x WR Příspěvek č. 1






box
ŠxHxV 106x88x130-180 (výškově nastavitelné dno)
Změna fólie na orca

Slunce
Světlo v CoolTube:
-Růst-400w MH LUMATEX
-Květ start 10dni - 400w MH LUMATEX
-Květ konec- 600w
Předřadník: HORTIDIM 250-660w Digi

Vítr
-Lampa odtah CoolTube (přepínač/volitelné silný a slabší) UFO 400m³/h a PAPST 12x12xm 9W 230V ventilator
-Ofuky 2x SUNON 12x12cm 230V DP200A 2123XBT.GN v protilehlých rozích mírně nakloněny dolů. Zavěšené na lankách.
- odtah Dalap AP100T 137m³/h s reg.ot. a termostatem.
Dva okruhy.. Cooltuba bere vzduch z místnosti a zase ho vrací zpět (nemá vliv na box) a pasivní přítah bere vzduch boční stěnou z místnosti (prostupy na dně pod květináčemi a cca 20 cm níž falešné dno) a odtah žene vlhko ven.
Nyní (květ) pacháč-ufo-CT- zpět do místnosti
Úprava boxu kvůli výšce holek 70cm ... Snížení dna, odstranění perforovaných plechů, montáž odtokové soupravy (textilní květináče)

Země
Substrát Plagron Growmix
Květináče 10ks 11litru textilní 2ks 15x15x20 3,5l teku
Spodní vrstva 2cm keramzit
Na dno přidán granulovaný kravský hnůj

Voda
Hnojky od AH kompletní sestavy
CarboLoad (glukóza)
PH +- fosforečná\ dusičná
H²O²
Ph\ec metr
Zvlhčovač SPS 808 na 5l (pouze růst)

holky
11ks Chronic
1ks White rusian
Dííííky členu "Jahodáč"za řezy, které sice nevypadaly nic moc, ale všechny ukázaly potenciál (promiň že jsem měl ten pocit jak jsem je viděl).. prostě krása není všechno...
Jsou prvotřídní kvality, co se růstu i květu týče!!!!


pro ty co znají mé práce se omlouvám, ale nyní časově nejde dokumentovat a popisovat mé práce.. budu se snažit, ale...

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 23-05-2020 v 14:37 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 2






Nyní jsou již 32 den 12\12..
Výška holek 60-70cm
CT 45-50cm nad vrcholky
t= 18-26°C
RV nyní cca 45% (růst 55-80%)
EC jsem držel na 1,6 až po 2 nyní 1,8
PH 6 (bez úpravy ph- bo 300% koncentrace hnojek to srovná sama)

Pár fotek z průběhu úpravy boxu... Systém ventilace.. atd

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 24-05-2020 v 05:17 AM

Old Post 23-05-2020 v 14:49 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 3






Cca 16.4 přesazování
20.4 šli na květ

Ohledně 11l textilních květináčů.. jsou bomba co se týče manipulace. Jen časem se vytvoří mezera mezi krajem hlíny a květináče, ale stačí dosypat.. již 2x během 30dni..

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 23-05-2020 v 15:15 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmSK
Stálý Člen

Karma uživatele SmSK - 10% PěstitelskáKarma uživatele SmSK - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 4

Ahoj , přesně jak píšeš ohledně těch řezů. Mel jsem též chronic i wr od Jahodace a že začátku jsem byl velice pesimistický ale postupem času se ukázalo že je to velice kvalitní pheno. Super kvalita ve finiši. Takže můžu matkaře doporučit akorát nesmí člověk dát na první dojem.

Umění .

Old Post 24-05-2020 v 11:42 AM
SmSK je offline   Profil uživatele SmSK   Find more posts by SmSK   Foto galerie člena SmSK   Click here to Send SmSK a Private Message   Add SmSK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SmSK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

12/12 den 38 Příspěvek č. 5




Pár fotek při holení spodků.,.. výška holek je viditelná na metru.

1,2 nahoře WR
3 CH

pH 6
EC 1,8
t 26
RV 55

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 29-05-2020 v 01:59 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

12/12 den 39 Příspěvek č. 6




aktuality z 39 dne květu

frézování vozovky
(dosypání hlíny do krajů) voda nyní při zálivce neteče do krajů ale drží se vně květináče..

pitný režim
zalivka co byla ob den, nyní nestačí a po včerejším maximálním zalití byly květináče zcela suché...

Data...
EC 2.1
PH 5,9
t= den\noc 26\22°C
RV= d\n 45\55

Po včerejší úpravě spodků jsem usoudil, že to bylo naposledy co jsem je vzal na výlet mimo box.. trochu jsem tu výšku přestřelil ale nevadí.. při úklidu dna budu potřebovat asistenci (jeden zvedá druhý vytírá) již teď jsou vratké a to počítám že se jim ještě "přitíží"

Opěrnou síť mám ale nebudu instalovat.. pokud holky stojí na značkách jak při spartakiádě tak jsou si vzájemně oporu..

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 29-05-2020 v 20:14 PM

Old Post 29-05-2020 v 20:03 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od SmSK
Super kvalita ve finiši. Takže můžu matkaře doporučit akorát nesmí člověk dát na první dojem.


Přesně tak to byla má poznámka myšlená... Nechci hanit práci Jahodáče , jen konstatovat fakta... protože chudák musel alespoň jeden den škytat jak jsem na něj myslel ;-)
Doufám že jsem ho tím neurazil, protože se určitě časem (na zimu) ke CHRONIKovi vrátím... Je to moje první dětská láska... A jíž nyní vím že Jahodáč bude první koho s úctou a pokorou oslovím.

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 29-05-2020 v 20:23 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

12/12 den 40 Příspěvek č. 8





Pár fotek po západu slunce v boxu a východu slunce v reálu ...


Oproti minulé pohromě jsem rád že mají zelenou barvu . V předu uprostřed jsou v 1,6 l květináčích (lze snadno vytáhnout, při práci) trochu žluté to mě moc nemrzi jako ta vpravo vzadu, která má potenciál..
pokusím se jí dát větší dávku EC za předpokladu, že bude květináč stejně proschlý, jako ostatní (podezření na přelití)

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 30-05-2020 v 06:20 AM

Old Post 30-05-2020 v 06:07 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 9

EC 2.1 a PH5.9? V hline? Na konci kvetu? Prečo ich tak týraš?

Old Post 30-05-2020 v 06:37 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 10





citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
EC 2.1 a PH5.9? V hline? Na konci kvetu? Prečo ich tak týraš?


Měl jsem 10l zálivky s pH 6,2 zalil jsem a druhý den po té co vše vypily jsem je zalil a pak jsem si uvědomil že jsem nezkontroloval pH
Změřil... A 5,9 co už.. vím že cca 6 start květ a pak 6,2

Prostě to musí přežít, lepší než aby uschly... Rozhodně mají krásnou barvu ( minule v 39 dni bylo půl boxu žluté bez EC metru 0,8 )
Chápem prečo si taký nahněvaný.... ále úplný kokos zasa niesom (iba čiastočný)

Zbytek fotek z 39 dne..

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Naposledy upravil Chronik Duck 30-05-2020 v 13:45 PM

Old Post 30-05-2020 v 13:35 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 11

V hline môžeš kľudne končiť na PH okolo 6,5-6,6, dosť sa týmto zbytočne pripravuješ o výnos

Old Post 30-05-2020 v 15:33 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 12


Díky za radu... Teď mi to hnojky samy upraví na cca 6,4 a já dám 5 kapek pH - na 10l roztoku... Takže na to kašlu a nebudu hrotit z 6,4 na 6,2 ;-)

Jo a ta poslední fotka není ani Chronic ani WR... Ale Critikal
Nějak jsem zapomel že jsem pár CHR hodil na out bo se tam už nevešly a chtěl jsem otestovat Critikal ať vím co mě čeká na podzim... Takže jen pro správnost ať máme jasno :-)
Název threadu asi měnit nebudu... Všem se omlouvám za klamání nepřítele...

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 31-05-2020 v 14:28 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plagatek
Nový Člen

Karma uživatele plagatek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 13

A jak tam můžes ovlivnit ph ? Ja jsem měl kokos substrat 11l kvetinace . Vodu jsem akorat nechavel den odstat a normalnejsme zaleval. Mel jsem akorat ty papirove merky na ph z aqaristiky. . Jak moc to může ovlivnit výnos ?

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
V hline môžeš kľudne končiť na PH okolo 6,5-6,6, dosť sa týmto zbytočne pripravuješ o výnos

Old Post 31-05-2020 v 14:49 PM
plagatek je offline   Profil uživatele plagatek   Find more posts by plagatek   Foto galerie člena plagatek   Click here to Send plagatek a Private Message   Add plagatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od plagatek
A jak tam můžes ovlivnit ph ? Ja jsem měl kokos substrat 11l kvetinace . Vodu jsem akorat nechavel den odstat a normalnejsme zaleval. Mel jsem akorat ty papirove merky na ph z aqaristiky. . Jak moc to může ovlivnit výnos ?



Ty papírové měrky ti výnos nesníží.... Buď v klidu, zkus si prosím přečíst co jsi napsal pohledem druhé osoby, popřemýšlej co jsi poskytl za informace a uprav svojí otázku, a zkus to psát čitelně.

Děkuji.. protože je to asi stejné jako:
Já měl včera večeři, jak velké bude moje lejno ráno?
Kolik jsi snědl? Co to bylo?

My netušíme kolik pH má tvoje voda.....

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 31-05-2020 v 14:58 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Dotaz Řada odborníků laikovi Příspěvek č. 15


chtěl bych poprosit o radu...

Pomalu se připravuji na hydro, a koupil jsem si kokos na testování...
Chci ve skleníku vyzkoušet mix Coco x hlína a samozřejmě jen Coco

1.)Mám to zalít a pak až nakrájet na drobno nebo opačně?
2.) Na jak velké kousky nakrájet
2.) Procentuálně poměr hlína Coco a systém promíchání

Vím že můžu hledat, ale chtěl bych poprosit někoho kdo umí a má odzkoušené (teoretici nepište)

Děkuji předem kolegové....

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 03-06-2020 v 02:11 AM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 16

Čau..
určitě bych to nejdřív nakrájel a až potom namáčel..
Záleží jak velkou máš k dispozici nádrž ve které to budeš namáčet,podle toho to nařež..
Pokud je to nějaká větší vana nebo něco podobného je dobré mít dole nějaký kohoutek se sítkem a až to namočíš a pořádně rozdrolíš tak tu vodu jednoduše vypustíš bez ztrát kokosu a máš hotovo...
Počítej stím,že velikost toho lisovaného kousku nabobtná cca 2x tolik,ať pak neběháš a "hrnečku dost" 😃
Poměr nevím nikdy jsem to neřešil,ale TEORETICKY bych dal třeba 2:1 hlína/ kokos...záleží jak moc to chceš mít kokosové nebo hlínové..takže asi tak..

Hlavně tu vodu musíš upravit aby měla správné PH i EC než to tam začneš namáčet,ale to asi víš

EDIT: člověče ta firma vyrábí i hnojky na kokos nechceš je zkusit? 😃


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 04-06-2020 v 17:21 PM

Old Post 03-06-2020 v 20:27 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2991650 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív