Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 150W box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15
Autor
Téma 
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 193



Ahoj, přidávám další update. Posledních pár dní jsem už začínal propadat panice, že pod tím CFL se opravdu nedá jet nic. Palice jsou řídké, malé, nechlupaté. Odjel jsem na 2 dny pryč, vrátil jsem se domů a nevěřil jsem - za ty 2 dny se palice zvětšily, spojily a celkově zmohutněly snad víc, než za celých 30 dnů na květu. Teďka už ty palice opravdu začínají vypadat tak, že by se s tím snad dalo i něco dělat. Těch osmahlých listů si nevšímejte - to jsou ty, co se mi dotkly zářivky. Jinak nyní je to od přepnutí 38 dnů. Na netu píšou 7-8 týdnů květ. Kdy myslíte, že by bylo vhodné začít propalchovat vodou? Já bych začal tak za týden cca, podle mě, jen nevím jeslti pod tím CFL nedokvetou později a pak by neměly živiny. Díky za postřehy, at to kvete!

Old Post 10-03-2019 v 08:28 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 194

Asi jde spis o to jaké mas medium
Hydro nechávám 10-14 dnů pruplach
Hlína klidně 3 týdny

Za mě teda

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 10-03-2019 v 09:50 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 195

Jedu hlínu, jak je vidět

Old Post 10-03-2019 v 09:55 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 196

pruplach v hline delam 14dni pred kosou.prvni tyden s final solution a druhy uz jen voda.jen je nech nasponovat az k tomu 8.tydnu.melo by se to pod cfl vyplatit.dle zkusenosti....

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 11-03-2019 v 16:19 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 197

Zdarec, musím říct, že tohle byl snad nejkomplikovanější grow ever. 😄
Pročítal jsem to od začátku a myslím, že se teď díky tvému Growu v varují fakt dost chybám.
Na kytky chodím koukat klidně i 3x denně a asi začnu místo toho jen jednou za 3 dny. 😄

Každopádně ať se ti daří, finish budu sledovat!

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 12-03-2019 v 10:16 AM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 198

osobne mam hlavu v boxu i nekolikrat denne a pokud nespi pres den tak pohoda a to i behem noci v kvetu si na ni vzdycky posvitim mobilem a okukuju jeji krasu a nikdy hermina nikdy zadnej problem

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 12-03-2019 v 10:19 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od Broskvin
Zdarec, musím říct, že tohle byl snad nejkomplikovanější grow ever. 😄
Pročítal jsem to od začátku a myslím, že se teď díky tvému Growu v varují fakt dost chybám.
Na kytky chodím koukat klidně i 3x denně a asi začnu místo toho jen jednou za 3 dny. 😄

Každopádně ať se ti daří, finish budu sledovat!


Čus, uvědomuju si to, že jsem dost lidem komplikoval život, nicméně musím říct, že se to vypaltilo. Hele já koukám do kytek tak obhodinu, snažim se je totiž držet co nejblíže lampě,a já nevim jestli se hejbou nebo co, ale semtam je nějaká blízko, semtam se nějaká oddálí xkrát denně to drátkuju tak aby byly třeba jen 1cm od lampy pro co největší světlo. Myslím, že jelikož jsem se pořád na všecko ptal tak to poslouží dost začátečníkům jako opora pro otázky a odpovědi, který jsou vedený srozumitelně i pro začátečníka dneska přidám další upload fotek!

Old Post 12-03-2019 v 10:24 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 200

Ahoj, nyní v pátek to bude přesně 6 týdnů od přepnutí na květ. Muj strain má psáno 7-8 týdnů na květu. Chci to nechat těch 8, protože pod CFL to určitě bude chtít víc. Mám už od pátku rovnou začít flushovat? Díky za rady (y)

Old Post 13-03-2019 v 19:12 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 201

Flushuj

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 13-03-2019 v 20:35 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 202

citace:
Původní příspěvek od Funny420
Flushuj


Dobře, dneska jsem dal poslední hnojku a od zítra pojedu pěkně čistou vodu. Jen se zeptám, viděl jsem různé názory.. Mám to předtím prolívat vodou, dokud z toho nepoteče zase čistá voda, nebo prostě jen normál zalévat, akorát bez hnojek? Děkuju za pomoc příští kolo už to bude čistě galerie!"

Old Post 14-03-2019 v 08:03 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 203



Tak poctivě už 2 dny flushuju, za 13 dní by měla být kosa. Palice jsou - řekl bych, na 150W CFL velikostně docela slušný, jen se mi zdá, že jsou hrozně málo pocukrovaný. Když se na ně člověk podivá, tak ty lístky nejsou prostě téměř vůbec bílý. Je to špatným prvním kolem, že jsem dělal dost chyb, nebo ted je právě ta fáze kdy se ty palice už jen obsypou? Děkuju za rady, přikládám foto v noci blesk/bez blesku

Old Post 16-03-2019 v 19:26 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 204

čest, buď v pohodě pocukrovaný to máš dobře a do kosy ještě pořád daleko,za těch 13 dní se to ještě trochu dosype a trochu zmohutní,žádný velký chyby na nich vidět nejsou,listy jsou hezky zelený a během toho flushe by měly zežloutnout,jestli si teda neudělal chybu jako já,že si je někdy poslední dobou krmil víc než měl,to by ti pak jen zesvětlaly...Na první kolo dobrý kuřivo bude

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 16-03-2019 v 19:41 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 205

citace:
Původní příspěvek od SarumanCZ
čest, buď v pohodě pocukrovaný to máš dobře a do kosy ještě pořád daleko,za těch 13 dní se to ještě trochu dosype a trochu zmohutní,žádný velký chyby na nich vidět nejsou,listy jsou hezky zelený a během toho flushe by měly zežloutnout,jestli si teda neudělal chybu jako já,že si je někdy poslední dobou krmil víc než měl,to by ti pak jen zesvětlaly...Na první kolo dobrý kuřivo bude


Jedu celou dobu podle biobizz tabulek, poslední týdny jsem dával 4ml biogrow, 4ml biobloom a 4ml topmax. Myslim, že akorát Tedka dávám obden 500ml čistý odstátý vody každý. Jinak na netu jsem četl, že je to ideální strain na pěstování bez pacháče, protože ta kytka téměř neni cítit. Jako jasně, že je, ale neni to žádný velký puch. Možná proto mi to připadá, že jsem udělal něco špatně, když to ani nesmrdí jestli mi rozumíš, vypadá to pak, že je to nějaký chroští, co neni pocukrovaný, nesmrdí, tak to ani nebude nic dělat uvidíme za pár týdnů. Jinak se mi povedl majstrštyk, a to že jsem omylem vypojil větrání a 3 hodiny to jelo bez větrání. V boxu 35 stupnů a ta největší palice se z jedné strany tak do půlky opálila, úplně zhnědla. Tak doufám, že aspo nta durhá půlkja bude použitelná

Old Post 16-03-2019 v 19:47 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 206


VELKÝ UPGRADE - konečně jsem se dokopal k sestavení boxu. Krom toho, jsem teda koupil pachový filtr a potrubní ventilátor. Pachový filtr 360 m3/h a k tomu ventilátor 150 m3/h. V boxu jsem všecko přichytil ke stropu. Kytky jsem přemístil do boxu a ze stropu zavěsil vertikálně to CFLko. Fotka v příloze. Na fotce si nevšímejte spálené palice a některých konečků listů - to je důsledek toho jak jsem omylem vypojil větrání.
Nyní mi v boxu běží 2 PC větráčky na 12V - oba dva foukají skrze kytky na lampu a rozvádí vzduch po boxu. Ten velký větrák u stropu s pacháčem zapínám (zatím) jen sporadicky - jednou za 2 hodinky ho na 10 minut zapnu aby se vzduch obměnil. Je totiž dost hlučný, a navíc mi přijde, že ta výměna vzduchu neni moc potřeba. To CFLko skoro nehřeje, v boxu mám ve výšce palic kolem 25°C přes den, čili pohoda. Pokud má někdo nějaké připomínky, sem s nima! Jinak nejspíše ještě jedno kolo odjedu s tou CFLkou, zkusím to takhle horizontálně. Mám připravená semínka Blue kush od dinafem, tak uvidíme co to udělá Děkuju za sledování

EDIT : jinak za 10 dnů by podle údávaných čísel měla přijít kosa

Naposledy upravil Touma 19-03-2019 v 16:02 PM

Old Post 19-03-2019 v 13:50 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 207

cau,myslim ze byla chyba dat tu lampu ke konci pestu vertikalne preci jen ti rostly za lampou ktera lezela a pekne ti pod tim zaplnily prostor,ted defakto nekterejm vrcholkum nedavas skoro zadny svetlo a misto toho svitis nekam do spodku.Takhle si to mel jet od zacatku 4 az 6 kytek v malejch kvetnikach kolem lampy a jet na centralni palici

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 19-03-2019 v 14:51 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 208

citace:
Původní příspěvek od SarumanCZ
cau,myslim ze byla chyba dat tu lampu ke konci pestu vertikalne preci jen ti rostly za lampou ktera lezela a pekne ti pod tim zaplnily prostor,ted defakto nekterejm vrcholkum nedavas skoro zadny svetlo a misto toho svitis nekam do spodku.Takhle si to mel jet od zacatku 4 az 6 kytek v malejch kvetnikach kolem lampy a jet na centralni palici


dobře, já to zkusím ještě teda dát zase na ležáka, jen nevím jak tu cfl hodit na ležato v tomhle boxu Jinak 4-6 kytek kolem dokola a jet hlavní palici - to znamená menší květináč než 3,5 a jet celou dobu bez zaštipování nebo jak?

Old Post 19-03-2019 v 14:54 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2016 - 150W miniboxík - 9 odpovědí
16-09-2014 - PC Grow Box - 104 odpovědí
05-02-2013 - CFL 125 Dual minibox - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7787340 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív