Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Studentův boxík - 100w HPS - SCRoG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Studentův boxík - 100w HPS - SCRoG Příspěvek č. 1




Ahoj Groweři,
po prvním testovacím kole, kdy jsem postavil box a bohužel koupil semínka z bazaru (nespíš technické konopí) rozjíždím nové kolo, tentokrát už na VOSTRO!

Skříň: z OSB desek 50x45x80 (ŠxHxV)

Slunce: 100W HPS Son-t Pia Plus 2000K

Osazenstvo: Indoor mix od Fair seeds
1x Great White Shark
1x Ak47/Northen Lights
1x Black Domina
2x White Widow
Bohužel zatím vzešly jen 3 semínka, snad ještě jedno. 4 kytimiti by byly ideál.
Semínka také nebyla označena a tak budu nejspíš tipovat, která kytka je která, každopádně všechny by měly být malého vzrůstu tak by nemělo vadit, že jsou to různé druhy.

Vítr: Přítah - pasivní
Odtah - PC fan, později dva pc fany za sebou, s doma vyrobeným filtrem
Cirkulace - Prozatím mám vyrobenou zvlhčovačku z větráčku, v květu větráček použiji jako cirkulační

Zbytek: Květníky - 4,5l (nevím jestli nemám koupit menší při této výšce boxu)
Hnojky - Trypack od Biobizz
pH - používám akvarijní kapky
Zálivka - kupuji balenou vodu z Tesca
EC - Neměřím

Otázky na závěr:
Mám použít stávající 4,5l květníky nebo koupit menší?
Jak vysoko mám dát síť?
Jak velká oka v síti mám vyrobit?

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 27-03-2019 v 13:56 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 2

Ahoj, zrovna včera jsem si také vyráběl sít. Sít jsem dělal s oky 5x5 cm. Ono se to zdá velký, ale když ty oka pak vidíš, tak je to docela akorát. A jinak s tou výškou.. nech to růst, a až uznáš za vhodné, že chceš přepnout, tak to nech pár dní po přepnutí růst a pak tam vraž tu síť. Nedá se říct přesná výška

Old Post 27-03-2019 v 14:16 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 3

Ahoj,držím palce,tentokrát to už snad hezky výjde jinak s tou výškou možná budeš bojovat,uvidíme.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 27-03-2019 v 16:16 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

Díky moc za rady, síť tedy výrobím s oky 5x5cm.

S výškou asi bojovat budu, rád bych tomu ale předešel tím, že bych dal menší kvetníky. Co si o tom myslíte?

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 27-03-2019 v 16:31 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 5

Keď tam hodíš sieť nemal by byť problém ja si myslím Mal by si to fakt vpohode udržať vo výške akú si sám určíš.

Jo a hneď je to lepší boxík, sa mi páči ta handra. Improvizovaný zvlhčovač že ?

Old Post 30-03-2019 v 13:19 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Hello Příspěvek č. 6


Díky moc, osobně doufám, že když budu kytky hodně ohýbat tak to s výškou zvládnu. V některých vláknech jsem viděl borce, co v takhle málem boxu dokázali pěstovat i Sativu, jen museli hodně ohýbat!

Každopádně stále vylezl pouze tři kytičky, ještě je tu naděje že vyleze aspoň ještě jedno, ale myslím, že budu muset vyplnit prostor se třemi.

Dnes jsem kyti zasadil v rašelinových tabletách do improvizovaných malých květináčků, tak snad se jim bude dobře dařit!

Jinak Teda, ten hadr je improvizovaná zvlhčovačka. Bohužel nedaří se mi vlhkost držet v optimálních hodnotách, ale litá podle toho jestli je zapla lampa nebo ne od 40-⅞0%

Teploty jsou v rozmezí 21°C přes noc
24-28°C přes den.
pH výtoku dnes zalitých kytiček bylo cca 5, 8

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 30-03-2019 v 13:58 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Update Příspěvek č. 7



Tak jsem tu s menším updatem, dnes mají kytičky asi tak 10. den růstu až na pár zdeformovaných listů vypadají úplně krásně!
Oproti kytkám z minulého kola rostou krásně do šířky a už teď je cítit lehce marihuanový odér! Prostě krása.

Bohužel jedna ze tří kytek které vyklíčily se úplně zasekla. Takže kolo budu muset odjet pouze s dvoumi rostlinami.

Zítra je zřejmě přesadím do finálních 4,5l, květináčů a abych zvládl aspoň z části vyplnit prostor tak nastuduji a provedu zařízení metodou FIM (snad to zvládnu, už teď se bojím )

Problém
Pár zdeformovaných listů přisuzuje tomu, že vlhkost se pohybuje mezi 35-60% a to většinou spíš u dolní hranice.
Mám doma uděláno zvlhčovačku, ale zřejmě budu muset přidat ještě aspoň jeden hadr, jinak nevím co s tím.

Za jakékoliv nápady a postřehy budu jedině rád!

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 07-04-2019 v 17:49 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 8

Nerosit listy kdyz je pod svetlem! Kapka vody pak funguje jako lupa a propálí ti listy.

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 07-04-2019 v 19:16 PM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 9

Díky za radu Funny420! Dám si na to už pozor! Třeba byly některé listy zdeformovsne i kvůli tomu!

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 07-04-2019 v 19:47 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Funny420
Nerosit listy kdyz je pod svetlem! Kapka vody pak funguje jako lupa a propálí ti listy.



-tohle je prej mytus,vetsinou za to muze hnojivo v postriku,ktery se zkoncentruje,pri rychlem vyschnuti vody a vypali tam flek.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 07-04-2019 v 20:54 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 11

Zkontroluj pro jistotu ph, jestli je vpoho. Na té předposlední fotce jak máš ty dva pokroucené listy, tohle jsem měl díky výkyvu ph. Nemám zatím nějak moc zkušeností, ale jestli jedeš v kokosu jako já, radil mi tu zkušenější zahradník ph kolem 6,2, aby se vstřebaly všechny prvky správně...a taky že by keramzit mohl ph zvednout. Ať se daří

Old Post 07-04-2019 v 21:11 PM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Hlína Přesazeno! Příspěvek č. 12

Dnes je to 11. den růstu a obě Kiti-miti byly přesazeny do finálních květináčů přibližně 4,5l

pH změřeno:
- trochu hlíny jsem vylouhoval ve vodě pH bylo přibližně 6,8
- změřil jsem i pH vody která protrkla po zalití a to přibližně 5,7
Měřeno kapkami pro akvaristiku takže hodnoty jsou přibližné. Dost mě překvapil rozdíl těchto hodnot. Zalévám balenou vodou z Albertu. Každopádně doufám, že se listy přestanou deformovat.

Moje pocity:
Na to že mám kytky přibližně 40cm od lampy tak rostou krásně do šířky a vůbec se netáhnou za světlem i když má teplotu jen 2000K také se krásně začínají vetvit což jsem vůbec nečekal takhle brzy!
Patra mají navíc krásně blízko u sebe a úplně se bojím zkusit ustřihnout vršek. Přemýšlím že je nechám ještě povyrůst a šmiknu ho až třeba za týden.

dodatečné info:
Zapomel jsem úplně napsat, že kytky jsou pěstovány v hlíně.
Konkrétně 70% substrát pro pokojové rostliny a 30% perlit na spodu mám asi 2cm kremazitu


Všem moc děkuji za názory a rady!

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 08-04-2019 v 21:38 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 13


Momentální situace v boxu

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 09-04-2019 v 07:38 AM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hokuspokus30
Stálý Člen

Karma uživatele hokuspokus30 - 0% PěstitelskáKarma uživatele hokuspokus30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 14

Vypadají pěkně držím palce a budu sledovat.

Old Post 09-04-2019 v 16:36 PM
hokuspokus30 je offline   Profil uživatele hokuspokus30   Find more posts by hokuspokus30   Foto galerie člena hokuspokus30   Click here to Send hokuspokus30 a Private Message   Add hokuspokus30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Update Příspěvek č. 15



Dnes je to 25. dní od semínka
Kytičkám vypadá že se daří.
4 dny zpátky jsem se obě pokusil zastřihnout stylem FIM.
Jedna kytka vypadá že bude mít 2 hlavní vrcholy a druhá se mi asi nepovedla vůbec.. Jen jsem dokurvil listy které vyrostly..
Mám v plánu kytičky ještě týden nechat a přepnout na květ, aby mi neprerostly boxík!

Fotky kytičky č. 1

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 16-04-2019 v 19:23 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Kyti č. 2 Příspěvek č. 16



Kyti č. 2 nepovedený FIM

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 16-04-2019 v 19:25 PM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1072720 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív