Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 150W box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 177




UPDATE!!! Na doporučení všech, že jsou květináče malé jsem se rozhodl k možná trošku riskantnímu řešení - po týdnu květu je přesadit do většího - z 1,5L jsem přesadil do 3,5L.
Taktika byla taková, že to kytka nesmí poznat - čili jsem nůžkama rozstříhal květináče a jako celý kus i s hlínou jsem to přesadil do nového. U té větší kytky už to ani nepřipomínalo hlínu, spíš jen kořeny s troškou hlíny. Poté jsem to malinko polil vodou, aby si hlína trošku sedla. Zítra budu normálně pokračovat v kropení a hnojení tak, jak jsem skončil. Přidávám fotky - 1) jak to vypadalo při přesazování 2) rozdíl květináčů 3) jak kytky vypadají nyní. Díky všem co sledují a radí! Btw kytičky už začínají lehce vonět, když přičichnu

Old Post 07-02-2019 v 16:54 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 178

Čau, dej je na těch 18/6. Třeba na 10 dní, lepší než je nechat po šoku hned kvést

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-02-2019 v 18:10 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 179

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Čau, dej je na těch 18/6. Třeba na 10 dní, lepší než je nechat po šoku hned kvést


Myslis ze to tu kytku nejak poznamena? Fakt jsem neposkodil ani korinek, je ve 100% stavu. A uz se mi zda ze se ty vrsky trosku meni, ze zacina lehce nakvetat tak aby ji to nejak nezarazilo 😊

Old Post 07-02-2019 v 18:24 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 180



Možná trochu riskantně jsem se ted nedržel Pítrovo rady, snad mi to odpustí jak on tak kytky, ale nechal jsem režim 12/12. Dnes ráno jsem si s tím hodně hrál, aby opravdu všecky vrcholky byly stejně daleko od světla. Myslím, že se to docela povedlo, viz Foto 1. Fotka 2 je přiblížená jedna z kytek, myslím že rostou moc hezky 9 dní 12/12, zálivka každý den 200 ml se všemi Biobizz indoir tripack hnojivy

Old Post 09-02-2019 v 09:57 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 181


Kytky rostou neskutečným tempem, dnes jsem se je snažil trošku očesat. Nebral jsem to tak z gruntu, jako to vídám v jiných vláknech protože ještě nemám takovou zkušenost co všecko můžu vzít, ale myslim, že jsem je obral docela dost. Mám pocit, že se ta kytka za těch 11 dnů po přepnutí zdvojnásobila, tak snad už se brzo zastaví protože za chvíli se mi tam nevejde 11 dní 12/12

Naposledy upravil Touma 11-02-2019 v 17:00 PM

Old Post 11-02-2019 v 16:20 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 182

jj n aufka je radost koukat jak rostou,fandim at se sklizen podari a vysledek chutna

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 11-02-2019 v 16:39 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od SarumanCZ
jj n aufka je radost koukat jak rostou,fandim at se sklizen podari a vysledek chutna


blbej dotaz, co je "aufka"? jestli myslíš AF? tak tohle není

Old Post 11-02-2019 v 16:46 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 184

hups chybicka ..stejne at to roste

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 11-02-2019 v 17:17 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 185




Ahoj, prinasim dalsi informace o svem pestu. Nyni je to 15. Den kvetu 12/12, stale se snazim topy roztahovat aby byly vsecky stejne vysoko. Zatim nepozoruju nejaky rust palic, ale uz se zacinaji na nekterych zopech ukazovat bily chloupecky, viz fotka. Snad to dopadne dobre a nejaky palicky mi vyrostou pestu zdar!

Old Post 15-02-2019 v 10:34 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 186



Přidávám update po dalších 4 dnech - listy stále prostříhávám, kytky ohýbám, zdá se mi, že už rostou daleko mín, díky bohu. Přidávám fotku kytky + začátků paliček

Old Post 19-02-2019 v 11:44 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 187

Cau Toumo v jinym vlakne pises,ze byte zajimaly automaty tak se kdyztak podivej na linky,odjel jsem tu na G dve kola samonakvetacek tak ti to treba pomuze ...

autoTaison
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

a dalsi kolo
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

vse sem odjel ve skrince,ktera mela na vysku 1m a 125w usporkou rust a 200w kvet ...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 19-02-2019 v 12:03 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 188

Ahoj, tak jsem se po týdnu vrátil domů. Celých 7 dní se mi o kytky staral kamarád - zalévání proběhlo naprosto v pořádku, hnojení obden jako bych ani neodjel. Jediný problém nastal a to ten, že jsem mu neřekl at hlídá výšku od CFLka a stalo se, že některé dorostly až přímo k zářivce. Na každé kytce se tím pádem - nejspíš nenávratně - spálily 2 vrchní paličky. Vrchní lístky jsou na troud, některý mají úplně zhnědlý chloupky, některý jsou úplně scvrklý (myslím tím tu nejhornější paličku). Trošku mě štve, že to samozřejmě byly ty nejblíž u zářivky čili nejspíš ty největší.. jsem doma půl hodiny a i přes to, že kytky už mají tmu jsem je vytáhl ven a zkusil trošku stáhnout. problém je, že už je nemám kam moc ohýbat, jelikož se jim týden nikdo névěnoval takže místa už moc není. Foto přidám ráno, abych jim neudělal v noci ještě větší světelný šok. Kdyby tu byl někdo, kdo by mi řekl co by ted bylo nejlepší udělat, jestli třeba odštípnout celý ty větve, aby je kytka zbytečně neživila? nevím, vařím z vody, proto budu rád když se někdo vyjádří a poradí. Děkuju

Old Post 02-03-2019 v 20:25 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 189




Fotky spálených palic.. Jinak i ty ostatní palice jsou takový, takový nijaký zatím :/ po 30 dnech jsem asi už čekal trošku víc

Old Post 03-03-2019 v 07:37 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 190



Přidávám fotky z 34. dne květu 12/12. Kytky jsou lehce cítit, ale pořád nepozoruju, že by se nějak pořádně nafukovaly chápu, že těch 150W Red CFL je málo, ale přecijen něco by se už mohlo dít furt čekám, kdy se s nima stane takový ten boom, že zhnědou, zmohutní a začnou vypadat už jako palice Přidávám foto dvou náhodných paliček

Old Post 06-03-2019 v 08:28 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 191


A ještě mi prosím poraďte do příštích kol... tyhle malé zárodky palic se odstříhávají, aby šla všechna štáva do vršků, nebo ne? děkuji btw nevim proč se fotky otáčí, v kompu jsou normální

Old Post 06-03-2019 v 09:39 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 192

Ahoj

Za mě všechny spodky já jim říkám (pórek)
Klidně stříhni pryč
Stejně na tom bude hovno a navíc jak jsi psal půjde to všechno do vršku
A taky čistý spodek na stonky = lepší pohyb vzduchu a to se = menší možnost plísní

Hodně ve zkratce ale asi nejzásadnější proč to strihat

Pestu zdar !!

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 06-03-2019 v 10:30 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2016 - 150W miniboxík - 9 odpovědí
16-09-2014 - PC Grow Box - 104 odpovědí
05-02-2013 - CFL 125 Dual minibox - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7689980 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív