Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 150W box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 145

Taky muzes ohnout vrchol a nechas vyrust ty spodni vetve.
Proc ? Nemusis je odstranovat.

Old Post 20-01-2019 v 14:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozák
Nový Člen

Karma uživatele Kozák - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kozák - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 146

Nemám moc co poradit, ale moc se mi líbí velikost tvého boxu a pokrok.
Sleduji

Old Post 20-01-2019 v 15:18 PM
Kozák je offline   Profil uživatele Kozák   Find more posts by Kozák   Foto galerie člena Kozák   Click here to Send Kozák a Private Message   Add Kozák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 147

Pod záštipem odstranit? Proč? S těma už budeš pracovat. Už je na tobě, jak na to půjdeš, jestli budeš hornější větve ohýbat tak, aby k nim dorostly ty spodnější, nebo můžeš znovu ty horní zaštípnout. Technik je několik 😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-01-2019 v 16:30 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 148

No mam v planu zastipnout jeste ty 2 co mi ted vyrostou, a pak dej se vule bozi + dam na vase rady budu fotoeeportovat

Old Post 20-01-2019 v 17:11 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 149

Ono je možný, že než ty dvě vyrostou, tak spodnější budou s nima v rovině, uvidíme...

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-01-2019 v 17:14 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 150


Přidávám aktuální foto - mrzák se nějak vzpamatoval a dneska mě překvapil o kolik je větší. Ta zaštípnutá stagnuje, čekám až vyrašej nový větývky. 21. den 18/6

(barvu neřešte, fotil jsem pod lampou tak je to světlý)

Old Post 21-01-2019 v 16:24 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 151


Přináším po 3 dnech další foto . Po zaštípnutí už se mi krásně tvoří 2 nový větývky, který už pak budu pomalu stavovat dolu. Nicméně se mi zdá, že ty největší listy se jakoby prohýbají na druhou stranu a okraje se prohýbají směrem nahoru (zakroužkováno na fotce) Jinak roste pěkně, musím říct

Mrzák se vzpamatoval, toho přidám na další fotce, už taky pěkně roste tak ho brzo štípnu, protože ten tim mým zacházením rostl spíš do výšky

Old Post 23-01-2019 v 08:10 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 152


Mrzák

Old Post 23-01-2019 v 08:31 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 153

Sundani petek , jak sem ti rkal neco bylo, vid.
Parada.

Old Post 23-01-2019 v 09:05 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 154

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Sundani petek , jak sem ti rkal neco bylo, vid.
Parada.


Tak ty petky tam byly jen jeden den od rana do vecera a bez vysledku, tak jsem je hned sundal. Tedka me jen zarazi to, ze ty listy se ohybaj dolu a okraje se kroutej, tak nrvim jestli jim zas neco chybi nebo to je proste strainem? Hmmhmm

Old Post 23-01-2019 v 09:12 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 155

Ja bych rek ze to nebude Strainem .
Kdyz proste das kytkam ty nejvhodnejsi , nejlepsi podminky pro existenci , tak pokud nemas zovna nejake skudce tak by mely byt bez chybycek.

Edit: Zastipnuti mrzaka- Musis vedet jak je to dlouho od toho posledniho stresu.
Zkus si sam odpovedet , predstav si ze my tu vubec nejsme a ses odkazan jen sam na sebe.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-01-2019 v 09:35 AM

Old Post 23-01-2019 v 09:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 156

Mam nechat mrzaka jeste rust, nebo stipnout? Je totiz dost vytazena a kosata temer vubec, hroznej rozdil oproti te prvni

Old Post 23-01-2019 v 09:31 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 157

foto vedle sebe by pomohlo.....
Za me bych ji nechal at dohani vejsku..

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 23-01-2019 v 09:46 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 158


tady

Old Post 23-01-2019 v 10:01 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 159

Osobně jsem stipal větší mrzaky a všechny se vzpamatovaly a rozjely....dal bych fotku ale nechci ti tu srat fotky do tvého příspěvku...

Old Post 23-01-2019 v 12:21 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 160

jablickar muzes dat,ja ji pak za dva dny smaznu.

Zastrihavat muzes vsecko ale jde o to aby meli i trosku stejnou vejsku nez pujdou na kvet...

Z tyhle fotky se ta vejska odhaduje spatne,ale nerekl bych ze je mezi nimi velky rozdil ve vysce...

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 24-01-2019 v 12:46 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2016 - 150W miniboxík - 9 odpovědí
16-09-2014 - PC Grow Box - 104 odpovědí
05-02-2013 - CFL 125 Dual minibox - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3538230 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív