Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 125 Dual minibox
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné CFL 125 Dual minibox Příspěvek č. 1


Čus zdravim vás,

takže zakládám svuj první mikropěst:

model: 4-5 White Russian
Světlo: CFL 125w dual
Větrání: jeden pc větrák
Hlína: nakopaná na zahradě v létě
Hnojiva: jedu jen nějakyý Biom NPK víc nic
Box: zhruba: v 100cm, š 60cm, h 30 cm, stará skříň vylepená hodně v punku
alobalem a celej pěst bude hodně v punku např. moje stínidlo asi se hodně nasmějete ale hlavně když to plní aspoň trochu ten účel jinak jsem už zhruba
v 18. dnu růstu dlouho mě trvalo rozhoupat se a založit toto téma! Ale snad z
toho něco vyklepu! :-) Pomalu vám budu přidávat fotky jak šel čas!
Zatim mějte se!

Naposledy upravil 12-12-2012 v 18:56 PM

Old Post 12-12-2012 v 18:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


Jinak přidávám první sérii fotek od zasetí až po 6 den růstu!
1.foto zasetí
2.foto růst 3.den
3.foto růst 6.den

Naposledy upravil 12-12-2012 v 18:50 PM

Old Post 12-12-2012 v 18:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od SiLoN
Jinak přidávám první sérii fotek od zasetí až po 6 den růstu!
1.foto zasetí
2.foto růst 3.den
3.foto růst 6.den

Old Post 12-12-2012 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


2

Old Post 12-12-2012 v 18:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


3

Old Post 12-12-2012 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

dddd

Old Post 12-12-2012 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 7


Tak jedu podobnej setup jen rozmery 46x45x50 Taky víc rostlin doufám že celej pěst zdokumentuješ ať porovnáme tohle světlo ja jedu třetí pěst ak uvidime

Old Post 12-12-2012 v 20:17 PM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

jasny urcite mam to tedka zdokumentovany az do dneska takze fotky urcite budou a ty mas zalozenej topic? nevis prosimte jak vkladat vic fotek najednou mam s tim problem pisou mi max. jedna fotka na vlozeni nemam s tim vubec zkusenosti jsem tu poprve a zadnej spravce mi neni schopnej odpovedet!? a cely je to tady slusne zasekany!!! :-)

Old Post 12-12-2012 v 20:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

jinak kdyz jedes treti pest tak s tim mas asi uz vice zkusenosti, ja mam zkusenosti jen s outdoorem :-)

Old Post 12-12-2012 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10


Topic založenej nemám z toho důvodu žhe mám strach že bych to cele nedokumentoval pokud se mi to podaří dofotit do konce hodím to sem..

To přidávání fotek je zde http://grower.cz/pestovani/navody/d...azky/16.html#93

no něco už sem pochytil to je pravda ale buď klidný též sem začínal s alobalem ale každe kolo sem investoval peníze aby to nějak vypadalo a mělo to nějaké výsledky.. a mezi námi myslím že při koupi 125 red bychom udělali lépe ale chybami se člověk učí že áno

Old Post 13-12-2012 v 08:01 AM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11


Ten obrázek je z minulého kola tu máš ještě jeden omlouvám se že ti zasírám topic

Old Post 13-12-2012 v 08:13 AM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12


Hodně pěkný kolik si sklízel (g) ??? Taky nepoužiju žádný scrog nechám to volně růst jinak na ten odkaz už jsem koukal ale vůbec mi to nefunguje takže budu přidávat fotky po jedné! Jinak k tomu dualu myslím že máme zase o dost lěpší růst, kompaktnější rostliny, uvidíme jinak přidávám další fotky z růstu! Jinak mám docela problém s teplotou hodně kolísá doba svícení kolem 30 C a za tmy něco kolem 17-22C jinak ta rostlina nejblíže větráku bohužel nevim z jakého důvodu zašla tak jsem tam hodil tu náhradní co jsem měl zvlášť!

Old Post 13-12-2012 v 10:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13


Tady další

Old Post 13-12-2012 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 14

Zdravím, to já jedu první pěst taky pod CFL ale pod 200W red a je u vás vidět, že vám to jede pěkně od začátku, to mě to jede pomalu do výšky, ale zas bych řekl, že se slušně větví. Ale záleží asi i na modelu no.

Budu sledovat Pěstu zdrar.

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 13-12-2012 v 16:46 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

[QUOTE]Původní příspěvek od balonidlo
Zdravím, to já jedu první pěst taky pod CFL ale pod 200W red a je u vás vidět, že vám to jede pěkně od začátku, to mě to jede pomalu do výšky, ale zas bych řekl, že se slušně větví. Ale záleží asi i na modelu no.

Budu sledovat Pěstu zdrar.

Čau chtěl sem se tě zeptat jak vysoko mas to dvoukilo od kytek? a vsim sem si že mame asi stejnou zvlhčovačku soncor shf 900 nepletu se? pokud jo chtěl sem se zeptat jak si spokojen a o kolik % ti zvedne relativní vlhkost ? diky good luck

Old Post 13-12-2012 v 23:10 PM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Maraas
[QUOTE]Původní příspěvek od balonidlo
Zdravím, to já jedu první pěst taky pod CFL ale pod 200W red a je u vás vidět, že vám to jede pěkně od začátku, to mě to jede pomalu do výšky, ale zas bych řekl, že se slušně větví. Ale záleží asi i na modelu no.

Budu sledovat Pěstu zdrar.

Čau chtěl sem se tě zeptat jak vysoko mas to dvoukilo od kytek? a vsim sem si že mame asi stejnou zvlhčovačku soncor shf 900 nepletu se? pokud jo chtěl sem se zeptat jak si spokojen a o kolik % ti zvedne relativní vlhkost ? diky good luck


Zdravím,

Tu 200W mám 16cm od kytek, ale dnes jí dám níž cca na 10-12 cm. Koukal jsem že někteří to maj i níž. Jojo sencor SHF 900 mám též, bohatě to stačí. Když jsem jel bez, vlhkost se držela neco okolo 45-52% ted s ní mám bez problému skoro furt 55-65% což je dostačující. ;-) At' rostou

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 14-12-2012 v 07:22 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-04-2019 - CFL 150W box - 235 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8499060 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív