Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 125 Dual minibox
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od SiLoN
Díky za radu, hnojím často ale na obálce hnojiva je napsáno jen jednou za 14 dní takže se to snažím dodržovat je to hnojivo OBM s N,P,K uvidíme jinak větrák nechám jen na odtah!

Co se týče kolik sem sklízel to netuším važím to během odkooření už sem na posledni tak až to bude fuč dám vedět kolko chtěl sem se zeptat jak dlouho to budeš nechávat na růůstu a a čím budeš hnojit na květ?

Old Post 16-12-2012 v 19:40 PM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Dobře dobře. Hele no to právě taky řeším teďka jsem zvedl kousek lampu tak až doroustou k ní tak asi přepnu na květ no což bude max. do pátku! To hnojení nějak moc neřeším zatím ponechám ten muj OBM s N,P,K což je tak nějak všechno co ta roslitna potřebuje jinak si myslim to co vyprodukuje je na genetice! S tim hnojením ještě uvidíme no! :-) A zejtra upnu nějaký nový fotky zas!

Old Post 16-12-2012 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35


Takže up 24.den růstu a všechno se to pěkně kazí to co jsem nejmíň chtěl jsou svilušky ale co nadělám zkusil jsem vystříkat biolitem a pirimorem, když nezabere zkusím ten tabákovej roztok! Nebo nějaký lepší rady jak se jich zbavit??

Old Post 17-12-2012 v 12:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36


Jinak luxusně to voní je to hroznej smraďoch jsem zvědavej až to bude kvést! A tu lampu zase hodím dolů zdá se mi hodně vysoko

Old Post 17-12-2012 v 13:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37


Takže zdravim vás dávám UP fotek všechno se to krásně podělalo je to tím biolitem asi jsem stříkal moc a nastříkal jsem to i na rostliny...... na všech čtyřech kytkách spálený listy ale myslím si že svilušek jsem se určitě zbavil! Do neděle ještě pojedu růst a pak přepnu na 12/12 uvidíme prakticky je to to už jen na dvouch kytkách, přemýšlel jsem že bych to celé zrušil! Ale jsem pořád velký optimista a vim že aspoň něco z toho vytáhnu! Mějste se!

Old Post 21-12-2012 v 10:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38


další

Old Post 21-12-2012 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39


Takže mají za sebou 31. den růstu a já přepínám na 12/12 myslím si že se ještě vytáhnou! Jo a přidal jsem jim tam aspoň mini růži

Old Post 23-12-2012 v 16:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40


spektra

Old Post 23-12-2012 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41


ještě jedna

Old Post 23-12-2012 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 42

Pěkný jak velký ty kytky máš? kolik maj pater a zaštipoval jsi?

Old Post 23-12-2012 v 22:18 PM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

hele tak jsem to pro tebe změřil a maj zhruba 20cm výšku a kolem 7-8 pater a nezaštipoval jsem ani nepojedu scrog nic takovýho ty dvě jsou naštěstí stejně vysoký takže je to pohoda! a nad vrškama je ta lampa asi tak 5 cm možná teď i méně a kdy si přepínal ty??

Old Post 24-12-2012 v 13:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 44

Já mám teprve 16 den eště to necham na růstu tento pěst sem si dal za cíl co nejvíce vychytat přepnutí abych pěkně vyplnil celou skříň až po vrch ... Kytky maj něco kolem 7 cm a kolem 5pater a začinají pěkně obrážet boční vetve Chtěl bych to nechat dorůst tak do těch 15 cm uvidíme kolik to zabere času a pak přepínačka .. a co se týče smradu taky už to začíná smrdět Pak postnu nějakou tu fotečku

Old Post 25-12-2012 v 07:51 AM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45


Servůs přidávám malou aktualizaci jak to vypadá u mě ve skříni kytky krásně roustou škoda že jsem to tak moc pokonil mohl jsem s těma čtyřma krásně vyplnit prostor ale aspoň budou mít ty dvě max. světla jinak jsou v 6.dnu 12/12 a myslím si že je to zatim moc pěkný! Mějte se

Old Post 28-12-2012 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

ještě větvení

Old Post 28-12-2012 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47


.

Old Post 28-12-2012 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 48

Jak sem slíbil celková sklizeň byla 35,32 g myslím že na druhý pěst docela slušné prvni kolo to bylo necelych 20g tak dejme tomu že docela zlepšení na tomhle kole bych chtěl lépe využít prostor tak snad se zadaří a jak si na tom ty update?

Old Post 04-01-2013 v 09:47 AM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-04-2019 - CFL 150W box - 235 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3759990 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív