Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Střídavě 2x 150w / kalfas bubbler / Power Skunk a Celifornia Indica
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Hydroponie Střídavě 2x 150w / kalfas bubbler / Power Skunk a Celifornia Indica Příspěvek č. 1


Tak po delší váháním jsem se rozhodl, že přispěji svou trochou do mlýna. Každé mé kolo mě trápili škůdci v substrátu, a tak jsem se rozhodl přejít na hydrophonii.
V tomto oboru nemám žádné zkušenosti krom informací, které se zde dají dohledat a co mi byly poraděny , tak budu rád za jakékoli připomínky..


Sestava:
Box v-š-d 150-60-100 sestaven z osb desek.
Ventilátor Vk 125 předělán na 100mm o výkonu 265 m³/h + regulace o. a pachový filtr.
Ofuk 1x klipsňák + 1x malý větráček
Osvětlení 2x 150w Gib
Předřadníky Philips a Gib
Bubblar 90l kalfas (60l roztoku) 3x vzduchovací motorky o výkonu 400l/h ( 200l pod každým košíčkem )
Hnojiva Jungle in da box
Osazenstvo 3x Power Skunk a 3x California Indica (od místního člena za což moc děkuji!)
Ph metr se sondou + Ec metr
2x digitální spínací hodiny + 1x normální (na ventilaci)

Snad jsem na nic nezapomněl případně doplním..

Old Post 24-01-2013 v 18:37 PM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 2


Přidávám ještě mé odhlučnění ventilátoru.

Old Post 24-01-2013 v 18:57 PM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 3


A foto košíčků. Je vidět, že už kořínky pomalu prorůstají
Ještě pár údajů:
Teplota: 23°c
Vlhkost: 33% (budu muset zvýšit, ale nevejde se mi tam zvlhčovačka.. )
Ph: 5.23
Ec: 0.5

Old Post 24-01-2013 v 19:10 PM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antihero
Nový Člen

Karma uživatele Antihero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

Pane nebylo by lepsi vymazat to stridave a palit 2x150??Jestli to chapu spravne,tak stridas v urcitym intervalu mezi sebou vybojky??

Old Post 24-01-2013 v 23:07 PM
Antihero je offline   Profil uživatele Antihero   Find more posts by Antihero   Foto galerie člena Antihero   Click here to Send Antihero a Private Message   Add Antihero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 5

Dík za reakci Přesně tak půl dne svítím na jedné straně a druhou půlku na druhé.. Chci tím částečně ušetřit na elektrice a mam v plánu na část květu tam dát ve stejných intervalech 2x 400w..
Zatím mě trochu znepokojuje blednutí kytek a nevím jest-li jim víc osolit nebo zda je chyba jinde. Zas je nechci spálit..

Old Post 25-01-2013 v 05:23 AM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 6






Včera jsem se konečně dokopal a udělal mast. Dělám jí poměrně hodně jednoduše už 3 roky jen z nesoleného, škvařeného, prasečího sádla .

Co je potřeba:
1x pekáč zbytků po otrimování + lepší listí (cca 500g)
900g sádla
Nádoba na vaření (používám keramickou pánev s víkem)
Cedník
Mističky na mast

Postup:
1) Nasypu zmražené listí do pekáče a nechám při 75°C pořádně vysušit. (cca 15-20min)

2) Mezi tím, než se listí dosuší, dám sádlo do pánve a nechám pomalu rozpustit na nejmenším plamínku. (nesmí přesáhnout teplotu 120°C)

3) Po vyndání sušemého listí ho trochu v rukou rozdrtím a nasypu do pánve.

4) Pak 5 min pečlivě promíchávám. Po promíchání přiklopím pokličkou a nechám 10 min v klidu. Toto opakuji celou hodinu.

5) Po hodině přecedím od listí a vymačkám z něj zbytky. Přeliji do mističek a ty dám do ledničky odstát.

Poslední fáze nastává proces rozdávání a dobrý pocit, když slyším komu na co pomáhá...

(Jinak večer přidám fotky holek. Krásně se jim rozrůstají kořínky..)

Old Post 27-01-2013 v 09:33 AM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 7




7.den 18/6

Dnes jsem dolil vodu a zvýšil ec. Také šoupl zvlhčovačku k přítahu, ale chtělo by to navést nějakou trubkou přímo dovnitř. Zkusím něco vymyslet.

Podmínky:
Teplota: 23°C
Vlhkost: 34%
Ph: 5.21
Ec: 0.6


Nejsem si jist jest-li je nekrmím moc málo.. Jedu podle tabulky, ale pořád jsou takové bledé a mají fialové stonky.. Co myslíte?

Old Post 27-01-2013 v 22:41 PM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 8





10. den 18/6

Menší aktualizace, konečně jsem seřídil ec metr a zjistil, že mi celou dobu měřil o 2 jednotky víc.. Tak že holky měli 0,4 Ec (voda z kohoutku má 0,18 ), zvýšil jsem tedy Ec a je to na nich po 2 dnech pěkně vidět.

Podmínky:
Teplota: 23.8°C
Vlhkost: 48%
Ph 5.20
Ec 0.55

Old Post 30-01-2013 v 22:34 PM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antihero
Nový Člen

Karma uživatele Antihero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 9

Mas zbytecne nizko vodni hladinu..nez se poradne rozjedou koreny,tak ji dej klidne se spodni hranou tech kvetnaku..

Old Post 31-01-2013 v 13:09 PM
Antihero je offline   Profil uživatele Antihero   Find more posts by Antihero   Foto galerie člena Antihero   Click here to Send Antihero a Private Message   Add Antihero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 10

Zdar, to jenom vypadá jak jsem to fotil a měl zvedlí víko.. Jinak jsou ponořený cca 2 cm v roztoku ( je to vidět na 3-tí fotce kde je mokrý košíček).. Je tam i vidět keramzit na dně, propad mi jeden košíček a trochu se vyplavil hodně jsem toho vybral, ale tohle zbylo..

Old Post 31-01-2013 v 16:20 PM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 11

Zdravím všechny co sledují tento grow a měl bych na vás dotaz. Jelikož se dostávám do 14 dne pěstování, tak přemýšlím zda bych neměl vyměnit roztok v bubbleru nebo ho ještě třeba týden nechat..? Peroxid vodíku, pro preventivní desinfekci, tam bohužel nalít nemohu kvůli hnojkám a moc se mi to vylévat ještě nechce..
Předem všem dík.

Old Post 02-02-2013 v 09:44 AM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 12

Zdar, klidně ho tam nech. Já, pokud to není vyloženě potřeba, měním komplet roztok poprvé při přepnutí na květ, a pak až zase před konečným flushingem. Jinak jen dolévám. H2O2 občas dám, ale několikrát jsem to odjel bez problémů i bez něj.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 02-02-2013 v 17:10 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 13

Dík za radu Čepro
No právě, že na těch hnojivech ( Jundle in da Box) píšou že by se H2O2 nemělo používat.. ale nikde nepíšou jest-li ani občas. Nemam s nimi žádně zkušenosti, tak bych nerad něco pos..l.
Ještě jedna otázečka jak poznám, že by se měl roztok už vyměnit (zbarvení, zápach , slizké stěny,...??)
Moc dík.

Old Post 03-02-2013 v 09:24 AM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 14

Čus, já měním roztok v bublerech každejch 14dni. Nepoužívam H2O2, ale enzymy. Kdybych tam nelil ani ty enzymy, tak mi to do tejdne schnije. Poznávám to podle slizkých stěn a "rybího" zápachu.

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 03-02-2013 v 11:09 AM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antihero
Nový Člen

Karma uživatele Antihero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 15

zadar,pridam slovo do pranice..
nejvic se mi v dwc osvedcilo,menit roztok kazdej tyden,nechat je vzdycky cca 24 hodin jenom ve vode s upravenym ph(nechat je "vyhladovet"),pak tu vodu vylit a namychat teprve roztok s hnojkama+enzyme..ale panu Ceprovi to paradne vali jenom s dolivanim,chlapcizlesa to ma zase tendenci zahnivat..muj nazor je,ze ty koreny nejsou tak rozjety,jak je na 10tej den v bubleru zvykem,ale to vubec nic neznamena..kazdopadne hodne zdaru!!

Old Post 03-02-2013 v 22:14 PM
Antihero je offline   Profil uživatele Antihero   Find more posts by Antihero   Foto galerie člena Antihero   Click here to Send Antihero a Private Message   Add Antihero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 16





14.den 18/6

Mockrát všem děkuji za rady Nakonec tedy nechám roztok ještě týden a pak po jeho výměně rovnou přepnu na 12/12. Doufám že za ten týden ještě trochu povyrostou.. Ty vytáhlejší jsem zaštípl a příští týden natáhnu ještě síť .

Podmínky:
Teplota: 23.6°C
Vlhkost: 52%
Ph: 5.2
Ec: 0.61

Old Post 04-02-2013 v 14:15 PM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8621910 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív