Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 125 Dual minibox
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81

Jinak musím taky napsat že je to ze semen Z Fair seeds takže asi žádnej velkej zázrak čekat nemohu podle toho co jsem četl další kola už jedině s RoyalQueenSeeds!

Old Post 22-01-2013 v 18:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 82

Fair seeds tak úplně neodsuzuju bylo tu pár témat kde se řešil jejich původ a kvalita tak zkus hledat.. navíc ja jedu ted jednoho great white sharka od nich a musím říct že má zatím solidní větvení a smrdí taky dobře ale uvidíme jaké budou šišky jinak sem na 5 dnu květu no ale uvidíme víc zkušeností s touhle seedbankou nemám Jako nemáš to úplně marné jen škoda že si to nechal tekhle přerůst měl si to spíš rozohýbat no co člověk se chybama učí a mezi náma bych si jěště aspoň párkrát ten dual zkusil je to slušná lampa a navíc můůžeš zatím ušetřit na el.. než to pěstování zmákneš trochu Ja sem o dvě kola před tebou a furt mě něco překvapuje a můůžu říct že sklizeň od sklizně se lepším snad to tak půjde dál

Old Post 22-01-2013 v 21:10 PM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od Maraas
Fair seeds tak úplně neodsuzuju bylo tu pár témat kde se řešil jejich původ a kvalita tak zkus hledat.. navíc ja jedu ted jednoho great white sharka od nich a musím říct že má zatím solidní větvení a smrdí taky dobře ale uvidíme jaké budou šišky jinak sem na 5 dnu květu no ale uvidíme víc zkušeností s touhle seedbankou nemám Jako nemáš to úplně marné jen škoda že si to nechal tekhle přerůst měl si to spíš rozohýbat no co člověk se chybama učí a mezi náma bych si jěště aspoň párkrát ten dual zkusil je to slušná lampa a navíc můůžeš zatím ušetřit na el.. než to pěstování zmákneš trochu Ja sem o dvě kola před tebou a furt mě něco překvapuje a můůžu říct že sklizeň od sklizně se lepším snad to tak půjde dál


Jojo jako můj záměr byl takový že ty kytky budou čtyři a budou vypadat jako ty dvě velký co tam mám žádný větvení jsem dělat ani nechtěl! No nevím co si četl ale ja o žádné jiné lampě neuvažuju! Jen až dojedu tohle kolo tak počkám a nechám si tam narůst trochu prcky na Outdoor! Jinak zatím nevím kdy rozjedu další kolo možný je že se ho dočkáme až po létu

Old Post 23-01-2013 v 13:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 84


Zdravim máme tu 35.den květu! A nic moc!

Old Post 27-01-2013 v 16:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85


takhl se mi líbí!

Old Post 27-01-2013 v 16:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 86

Poslední celek

Old Post 27-01-2013 v 16:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87


nevybral jsem soubor tak teďka celek

Old Post 27-01-2013 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88


Hoja hoja tak jsem zas tu! už se nám to blíží! 40.den květu! celek

Old Post 01-02-2013 v 17:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89


tady rusák s umotanou amnézkou!

Old Post 01-02-2013 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90


další makro

Old Post 01-02-2013 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91


Docela mě mrzí že jsem posral ty ostatní kytky tim postřikem na začátku mohlo toho bejt dvakrát tolik

Old Post 01-02-2013 v 17:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 92

Omlouvám se příspěvek skrz větší lampu byl od Balonidla tak promin .. víc rostlin a přepínat brzo nic vííc .. a větvení neděláš ty ale gen Jinak pěkný jsem zvědavej co spodky a kolik sklidíš držím palce

Old Post 03-02-2013 v 19:06 PM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 93

na cfl pěkný

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 05-02-2013 v 21:49 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-04-2019 - CFL 150W box - 235 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5325720 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív