Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 125 Dual minibox
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 17

Právě se mi zdá že to máš moc vysoko tak to mas vyhrany ja mam bez vlhkost kolem 32% a s neco kolem 50% sotva takze nic moc stačí když dojde voda behem pul hodky vlhkost spadne zas na 32% sem docela zklamán :/ a takk nějak nwm jak na to vyzrát

Old Post 14-12-2012 v 07:33 AM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 18

Tak ony si kytky něco odpařují z listů, tím se taky zvedne vlhkost, nebo dej do boxu misku s vodou a do ní ponoř hadřík, ale aby koukal i z z vody. Taky se z toho něco málo odpařuje. Popřípadě nevim jak moc ti tam běží cirkulace vzduchu, čím větší tím ti klesne vlhkost, ale zas tam nějaká být musí. Jak vysoko to máš ty? Ono to dvoukilo taky docela topí. A hele ještě, vo chlazení jak máš ti jde přímo na zářivku...?

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 14-12-2012 v 07:38 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maraas
Nový Člen

Karma uživatele Maraas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 19

NO jasný ale v téhle fázi je ten odpar minimální :/ No cirkulaci mám hodně slušnou protože co se týká mýho prostoru tak je tam opravdu teplo neco kolem 31°c tak 5 cm pod lampou..tudíž musím mít solidní ventilaci co se týce o odtah se mi stara 12cm vetracek ze zdroje jeden takový mam i pro ofuk rostlin k přítahu mám 8cm větráček a ještě jednu osmičku mám namířenou přes lampu do od tahu to taky o něcoo málo snížilo teplotu ateď se mi něco povedlo natočením větráku a posunutím zvlhčovaacky sem dosahl zvednutí vlhkosti o 5% DD

Old Post 14-12-2012 v 07:48 AM
Maraas je offline   Profil uživatele Maraas   Find more posts by Maraas   Foto galerie člena Maraas   Click here to Send Maraas a Private Message   Add Maraas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Maraas
NO jasný ale v téhle fázi je ten odpar minimální :/ No cirkulaci mám hodně slušnou protože co se týká mýho prostoru tak je tam opravdu teplo neco kolem 31°c tak 5 cm pod lampou..tudíž musím mít solidní ventilaci co se týce o odtah se mi stara 12cm vetracek ze zdroje jeden takový mam i pro ofuk rostlin k přítahu mám 8cm větráček a ještě jednu osmičku mám namířenou přes lampu do od tahu to taky o něcoo málo snížilo teplotu ateď se mi něco povedlo natočením větráku a posunutím zvlhčovaacky sem dosahl zvednutí vlhkosti o 5% DD


Hele kdyžtak piš sem http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66810 at mu to tu nespamujem našima řečma

To já mám ted pžes den 23,5-26,5 a vlhkost sem už psal no Ted' jsem snížil Lampu a je cca 9-10cm nad kytkama. Jaký mám kde větráčky mám v popisu ;-) A co jsem zjistil, že když mám ofuk co míří na lampu tak mi to brutálně zvedá teplotu v boxu. třeba na 29 stupnu a když jsem ten vetráček namířil dolu na kytky jakoby tak teplota zas šla k 25 stupnum ;-) A já to mám jak je na obrázku u fotek ;-) Zvlhčovačku na střadu boxu ve předu, z leva to na ní pere jeden malej přítahovej větráček a zhora to rozhání další na kytky.

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 14-12-2012 v 08:10 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21


Takže novej UP..... 19.den růstu

Old Post 14-12-2012 v 12:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22


19

Old Post 14-12-2012 v 12:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23


poslední 19

Old Post 14-12-2012 v 12:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 24

Tj máš to hodně pěkný na 19. den... O proti tobě mám o hodně světlejší listy teda Jaká máš pH vody čim zalejváš...? A jak často postřikuješ třeba? ;-)

At' rostou!

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 14-12-2012 v 14:07 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25


Hele zalívám vodou z kohoutku odstátou tak 1-2 dny pH neřeším a postřikuju jednou deně vždy tak před hodinou konce svícení! Ale myslim si že začínám mít taky nějaký problém s listy konce se trochu zvedají nahoru a na koncích se také začínají dělat takové lehké světlé skvrny PROTO PROSÍM O RADU! tady fotky díky za každou radu

Old Post 14-12-2012 v 15:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26


druhá

Old Post 14-12-2012 v 15:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Škoda že mi nikdo neporadí! :-( Ale muj osobní názor je ten že kytky začínají být přesušené od toho ventilátoru! Proto ventilátor aspoň na dva dny vypnu a budu více zvlhčovat a uvidím co se stane! :-)

Old Post 15-12-2012 v 12:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 28

zdar, Silone.
zkus to porovnat s fotkama tady http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html
osobně bych se na to vyflák, tyhle drobný kosmetický vady neřešim takže moc poradit neumim
co se týče fotek, nevím, jestli ti to někdo už řek, ale po pěti fotkách můžeš vkládat jen
do galerie, tohle téma patří do galerie mikropěstování, tak si to tam nech od modů přesunout

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 15-12-2012 v 14:09 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Díky filipec, ale to FAQ už jsem projížděl několikrát a nemůžu si s toho nic vybrat a moderátorům napíšu! :-)

Old Post 15-12-2012 v 14:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondris
Stálý Člen

Karma uživatele vondris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 30

zdarec kluci ja jedu pomalu to sam akorad 250w box 140x60x60 hnojiva plagron (tera)a nemuzu ji zatim nak stezovat nato ze jedu poprvi indoor.lampu CFL duo tatim bezi jak ma

Old Post 15-12-2012 v 15:59 PM
vondris je offline   Profil uživatele vondris   Find more posts by vondris   Foto galerie člena vondris   Click here to Send vondris a Private Message   Add vondris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The jackal
Stálý Člen

Karma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 31

Servus
Tipoval by som to na nedostatok hnojiva (asi dusík), podla toho že listy niesú jednofarebné ale začínajú flakatieť. Inak to vyzerá fajn, a ten venťas nevypínaj, to im nemôže škodiť, aspoň budú mať pekne hrubé a silné stonky a to = väčšie a krajšie palice.

Old Post 16-12-2012 v 16:20 PM
The jackal je offline   Profil uživatele The jackal   Find more posts by The jackal   Foto galerie člena The jackal   Click here to Send The jackal a Private Message   Add The jackal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Díky za radu, hnojím často ale na obálce hnojiva je napsáno jen jednou za 14 dní takže se to snažím dodržovat je to hnojivo OBM s N,P,K uvidíme jinak větrák nechám jen na odtah!

Old Post 16-12-2012 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-04-2019 - CFL 150W box - 235 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7484410 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív