Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 150W box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

CFL 150W box Příspěvek č. 1

Zdravim, jsem zacatecnik a rozhodl jsem se, jelikoz me bavi se starat o rostliny, ze si vypestuju svoji kyticku doma. Zajimaji me predesim chilli papricky, tak zkusim i tohle. Mam box ze stare skrine 40x55x50(s-v-h). Dal jsem do toho vertikalne 150W (cervene spektrum pro kvet) CFL zarivku tak, ze objimka je mimo bednu a je to vlastne spojene ciste skrze zavit, cili mi objimka nezabira misto a uvnitr je jen zarivka. Steny polepeny diamantovou folii, jeden Pc vetrak na privod a jeden na odvod vzduchu. Chci se jako lajk zeptat, co byste mi jako nezkusenemu doporucili? Jestli vertikal dobrej, jestli mam udelat scrog kolem toho ale vertikalni, nebo jestli ji tam mam nejak uchytir horizontalne a podomacku pomoci te folie uselat stinidlo a potom klasicku scrog. Teplota uvnitr stalych 27 stupnu pres den, 22 pres nos. Svitim 18/6. Sazeno 31.12, nehnojim, kvetinace uz finalni. Mam tam 2 kvetinacky v kazdym jednu kytku, zatim maji tak 5-6 cm a nahore zatim jen klasicky 4 listecky. Kveinace jsem zatim dal do vysky aby byly tesne pod vrcholkem lampy, nicmene stejne se naklani za svetlem, tak nevim. Predem diky za rady
http://imgWorld.cz/s3/VekiAGATPV.jpeg toto je muj box

Naposledy upravil Touma 05-01-2019 v 17:36 PM

Old Post 04-01-2019 v 21:25 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 2

Dneska jsem dělal menší upgrade, rozhodl jsem se tam tu žárovku bouchnout horizontálně. nyní to tedy mám takhle https://imgur.com/a/avL166l . Ještě jsem si udělal domácí stínidlo (karton jsem naohybal do tvaru rozpůlenýho válce, obalil jsem diamantovou folií a zítra to bouchnu nad to). Co myslíte, dobrý takhle? Jinak fotka po 5. den 18/6

Old Post 05-01-2019 v 20:50 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 3

Nemáš malé ty květináče na finální ? Kolik mají l? Stinidlo určitě dej půjde více světla na ne...a do finálního je dobre presadit až později protože ze začátku se vytáhnou a pak je pěkné zasadis až po ten první děložní list ať mají vytáhly stonek pěkné schovaný...ten vetrak na pritah mas ok já mám třeba pasiv...odtah záleží na tom zda budeš dávat pachovy filtr nebo ne

Old Post 06-01-2019 v 07:13 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 4


Ahoj, diky za tip. Prave proto kvetinace nejsou plny hliny, budu jeste prisypavat. Nebo to muzu presadit jen v tomhle, ne? Ze to z toho vyndam a dam zase zpet podle me jsou akorat do tak malyho boxiku, objem je 5litrů (pokud mě výpočet objemu válce nemate, šířka 13 výška 11 cm). Pachovy filtr bych rekl ze musim dat urcite, ne? Jelikoz to mam asi 3 metry od postele EDIT: pachovej filtr chci delat podle navodu na internetu, aktivni uhli mezi pletiva a dat to pres vyfuk, snad bude fungovat a ten vetrak to profoukne. Jinak takhle už je to teda final se stínidlem, lampu mam tak 5 cm nad kytkama, který podkládám a budu je dávat níž, s lampou hýbat nebudu.

Naposledy upravil Touma 06-01-2019 v 08:16 AM

Old Post 06-01-2019 v 07:42 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 5

Mám 5,8 a stačí to ale rozměr mám 20x20...ale nemám kulaté tak ze pokud mají 5 litru tak ti to bude stačit mě pravé přišly malé ale asi to děla fotka...příště to dyl podrž v menším a pak jak začnou růst další patra dej do většího a mas klid tak někdo neřeší pachove filtry protože to má tam kde smrad nikomu nevadí ale když to mas v místnosti kde spis ak určitě dej a hlavně by ti pak vše smedelo tím...já jednou susil v ložnici a všechno oblečení na věsaku co jsem měl jsem musel dat prát protože jsem někam přišel a semnou došel zavan trávy jen bacha na teplotu ať ti to nechytne ten provázek a karton 😂nevím jak moc ti to totiž topí...já jezdím totiž jen led

Old Post 06-01-2019 v 09:44 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 6

Hele ta CFLka skoro netopí, fakt málo. Myslím, že bych na ní i klidně mohl položit ruku. Žádnej provázek se nedotýká ničeho žhavýho, to samé karton. Toho bych se nebál máš nějaké tipy co bych měl udělat, co nedělat? kdy začít hnojit? Můj plán je dávat malou dávku od 14. dne po zasazení. Jinak budu zastřihovat toppingem, aby mě to moc nerostlo když to mám tak nízké

Old Post 06-01-2019 v 09:58 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 7

Pockej nápisu někomu ten ti lépe pořadí já jedu teprve 2 kolo ve stanu samozřejmě hnojení až jsou větší a jen pokud nemáš predhnojeny substrát já vždy striham nad 3 patrem...když tak mrkni ke mě do příspěvku...tam se to teď resi rozjizdim nové kolo

Old Post 06-01-2019 v 10:34 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 8

Jaké mas hnojiva ? Jaký mas substrát?

Old Post 06-01-2019 v 11:34 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 9

Ahoj

Poradim te nejlepsi vec jakou muzes udelat !
Pokud budes potrebovat jakoukoliv radu ,
obrat se na zdejsiho odbornika Pitr90 , ten te urcite rad se vsim poradi
A je to hlavne vazne expert uplne na vsechny styly pestu , takze rozumi fakt uplne vsemu.

I ja bych te rad prispel tez skromnou radou ale obavam se ze by me ihned Pitr opravil.

At se dari a drzim samozrejme palce !!!

Old Post 06-01-2019 v 11:58 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od jablickar
Jaké mas hnojiva ? Jaký mas substrát?

Substrát mám nějaký z OBI - substrát pro výsev a bylinky. Měl by být nějak lehce pohnojený. Dolu jsem dal tak 2cm keramzitu aby mě to tam nehnilo. Hnojivo mam nějaký, který používáme na zahradě na bylinky, rajčata etc. Jedno na růst a jedno na květ. hnojil jsem s tim vždycky out.

Old Post 06-01-2019 v 12:01 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 11

No zjisti na jak dlouho je predhnojene...kup si nějaké hnojivo přímo na pěstování já používám od plagronu a nestojí to moc ty menší baleni ty budou stacit...na růst a druhé na květ...pak záleží už dle financí zda něco víc na květ atd...já si v substrátu z obi donesl smutnice...ale taky jsem to netušil ze má člověk mít kvalitní substrát a do druhého pestu jsem už do substrátu více investoval

Old Post 06-01-2019 v 12:21 PM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 12

Ahoj, jak píše soudruh Madi, klidně se zeptej 😉😁 co budu vědět, rád předám dál. Pod cfl jsem taky pěstoval, tedy jen růst, ale kámoš pod tím i odkvetl několik kol v klasickém boxu 😉
Jo a ještě pro Madicala: dej mi pokoj

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-01-2019 v 12:49 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj, jak píše soudruh Madi, klidně se zeptej 😉😁 co budu vědět, rád předám dál. Pod cfl jsem taky pěstoval, tedy jen růst, ale kámoš pod tím i odkvetl několik kol v klasickém boxu 😉
Jo a ještě pro Madicala: dej mi pokoj


No tak super, poslouchám! Spíš mi řekni, na co si dát pozor, nějaký vychytávky. Já budu teda tedka přesazovat je trošku níž, aby tolik nečouhaly stonky. Jinak jedu klasiku 18/6, teplota cca 25 °C ideálka. Zalévám každé ráno odstátou vodou, zatím nehnojím. Mám v tom Northern Lights MOC. Prostě cokoli, co si myslíš že dělám špatně val to do mě Chci to pak zkusit udělat na SCROG, jestli se mi to povede no

Old Post 06-01-2019 v 12:53 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 14

Takhle na hned jo 😉😁 nevím, teď mě toho moc nenapadá. Máš to celkem pěkný, takový punkový 😁 no dej bacha na zalévání, takhle malé kytky jsou hrozně náchylné na přelití, snadno jim uhnije kořínek. Další věc je vlhkost, malej prcek chce co největší - pověs do boxíku mokrej hadr a průběžně během dne ho namáčej. Až bude větší, tak už vlhkost nebudeš muset řešit.
Jak máš silný cflko? Já měl 200w a kytky, když teda byly větší, se dotýkaly přímo lampy 😉😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-01-2019 v 13:00 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 15

Dobře, dám tam mokrej hadr. Nebo stačí nádobka s vodou? CFLko mam 150W 2700K°, redko. Někde jsem četl že ty kombi jsou na hovno a redka je všehovšudy nakonec lepší. A jo, možná se to taky bude dotýkat myslíš, že je scrog pro mě, jako začátečníka ideál nebo to stačí prostě párkrát štípnout? Btw kvuli tomu přelití jsem dolu nasypal keramzit, to by tomu mělo zabránit ne? že to nestojí ve vodě

Old Post 06-01-2019 v 13:02 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 16

Drenážní vrstva dole je správně. Já se ale bavím o malinké kytičce 😉 jak často a kolik zaléváš? Já na to mám takovej fígl - když dávám vyklíčený semena do substrátu, tak po vložení opatrně, ale celkem hodně, zaleju. Pak to třeba týden ( podle toho jak to vysychá ) nechám. Chce to být na prcky opatrný

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-01-2019 v 13:08 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2016 - 150W miniboxík - 9 odpovědí
16-09-2014 - PC Grow Box - 104 odpovědí
05-02-2013 - CFL 125 Dual minibox - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9928970 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív