Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vyrostli chcípáci, proč?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
schneck
Nový Člen

Karma uživatele schneck - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 10  

Dotaz Vyrostli chcípáci, proč? Příspěvek č. 1

Čau,
minulej rok jsem pěstil hodně rekreačně 3 kytičky na zahradě za domem. Celkem jsem se snažil o ně pečovat, ale vyrostli strašní mrzáci (výnos +- 15g ze tří kytek). Tenhle rok bych to chtěl napravit, popíšu jak jsem na to šel.

Modely byly Vanilla Kush, Shaman a no-name sativa venek. Rostly v hlíně ze zahrádky smíchaný 50/50 s obyčejným zahradnickým substrátem a s perlitem. Květináče asi 20cm a hnojeno kopřivovým nálevem.

Malý kytičky jsem po asi 3 týdnech v kelímku přesadil do těch velkejch květináčů (někdy koncem května). Asi za další měsíc jsem zastřihoval - tady myslím že může bejt problém, protože i když už se mi úspěšný zástřihy povedly dřív, u dvou kytek se jen pozastavil růst a nerozvětvily se. Ta třetí jakštakš jo, ale stejně nijak extra nevyrostla. Zalíváno pravidelně, zahrada je orientovaná na jih takže slunka dost (svítí tak od 11 do 7 večer).

Kromě toho zástřihu mě napadá jestli neměli jít z malýho kelímku dřív, nebo ten mix hlíny a substrátu že by jim nesedl? Modely byly různý (vím že Vanilla Kush je spíš na indoor teda) ale dopadly stejně na hovno. Květináče jsou taky snad dostatečně velký, viděl jsem i větší kytky v menších květináčích.

Foto z doby asi týden před sklizením:
http://oi60.tinypic.com/2h4i846.jpg
(každá kytička měla jinou barvu... nevím, nenaznačuje to něco taky?)

Díky za jakejkoliv nápad, radu co by pomohlo pokouřit si vlastní výpěstek dýl než 2 tejdny v říjnu

Old Post 13-04-2014 v 10:34 AM
schneck je offline   Profil uživatele schneck   Find more posts by schneck   Foto galerie člena schneck   Click here to Send schneck a Private Message   Add schneck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 2

no ty květináče jsou podle mě malé, ale dalo by se v tom vyjet o něco větší kytky, čím si hnojil, měřil jsi PH? Barva kytek je ok, každý model má jiné zbarvení a nižší teploty v říjnu taky umí zbarvit kytky pěkně
Dále to může být přelíváním substrátu...zkus to nějak přiblížit...

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 13-04-2014 v 10:40 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 3

Zdar, myslím že to vypadá na špatnou kvalitu semen.

Old Post 13-04-2014 v 10:41 AM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schneck
Nový Člen

Karma uživatele schneck - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 4

@techem
Jak jsem psal, hnojeno jen kopřivovým nálevem na růst. PH jsem neměřil ale tu hlínu ještě mám v květináčích tak bych to mohl změřit, pokud to má smysl. Celkově sem si říkal že ten mix asi dělat nebudu a dám čistě jen substrát.

@Kenway
Semena nejsou top, to uznávám, ale ze stejnejch mi rok předtím vyrostly venku skoro dvoumetrový kytky. A byl jsem ujištěnej že Vanilla Kush je z originálu, tam by to mělo bejt kvalitní.

Old Post 13-04-2014 v 10:49 AM
schneck je offline   Profil uživatele schneck   Find more posts by schneck   Foto galerie člena schneck   Click here to Send schneck a Private Message   Add schneck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 5

Jako on se mohlo něco posrat už před tím. Značka neznačka, i tak to mohla být špatná semena .. Ale je to jen mé míňění .

Old Post 13-04-2014 v 10:57 AM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 6

Zdravim!
citace:
Původní příspěvek od schneck
Malý kytičky jsem po asi 3 týdnech v kelímku přesadil do těch velkejch květináčů

Tady vidím zásadní problém.
http://grower.cz/pestovani/navody/h...traty/8.html#35
Jinak další problém je v počtu semínek.

Old Post 13-04-2014 v 11:21 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schneck
Nový Člen

Karma uživatele schneck - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Mr.Sordo
Zdravim!

Tady vidím zásadní problém.
http://grower.cz/pestovani/navody/h...traty/8.html#35
Jinak další problém je v počtu semínek.


Jo, to by mohlo bejt ono. Vždycky jsem přesazoval jen jednou teda, ale seženu pár květináčů a zkusím to takhle. PH si taky pohlídám. A počet tenhle rok rozhodně navýším

Old Post 13-04-2014 v 11:48 AM
schneck je offline   Profil uživatele schneck   Find more posts by schneck   Foto galerie člena schneck   Click here to Send schneck a Private Message   Add schneck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

No řekl bych že velikost těchto textilní květináčů 26l je na ven naprosto nejlepší.
A taky bych ti doporučil koupit nějaké hnojivo aspoň na květ. Neřekl bych že je to tak strašná investice a určitě se ti to vyplatí.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 13-04-2014 v 12:16 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schneck
Nový Člen

Karma uživatele schneck - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
No řekl bych že velikost těchto textilní květináčů 26l je na ven naprosto nejlepší.
A taky bych ti doporučil koupit nějaké hnojivo aspoň na květ. Neřekl bych že je to tak strašná investice a určitě se ti to vyplatí.


Na květ něco dám, určitě aspoň slepičáky. Dřív jsem hnojil i Plagronem Bloom tak ten si asi obstarám zase.

Old Post 13-04-2014 v 13:09 PM
schneck je offline   Profil uživatele schneck   Find more posts by schneck   Foto galerie člena schneck   Click here to Send schneck a Private Message   Add schneck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardiak
Stálý Člen

Karma uživatele cardiak - 88% PěstitelskáKarma uživatele cardiak - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 10

hoj zajimalo by mne ktera stěch kytek nejvíc zhulovala tipuju ta nejtmavší ?! klidně mi to napiš do pm dík jinak ty květinače sou jak kelimky od SOLOVINY mrskni to do kyble příště ! tady jsem to mel v takovem kyblu xD a vynos byl vetší jak z tých třech dohromady
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

prvni pest 20g sklizen
you set the grade , we play the field

Old Post 13-04-2014 v 21:08 PM
cardiak je offline   Profil uživatele cardiak   Find more posts by cardiak   Foto galerie člena cardiak   Click here to Send cardiak a Private Message   Add cardiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cardiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MICHAL88
Stálý Člen

Karma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 11

a nezapomeň udělat do toho kýble drenáž. Ze tří kytek sklizíš 15g pod sluncem to je divný i bez hnojek bych věřil v lepší výsledek v prvním outdooru sem o hnojkách a ph neměl ani páru a výsledek byl určitě víc než 5g na rostlinu v 7,5l květináči z neznačkových semen.

NYD 400w 1x1m ----- Zahradní domek in da haus aneb jak to roste v plechovým boxu --- Kempaři ve stanu 9x Shark Shock ve stanu 1x1 pod čtyřkoulí v cooltube a pak asi 600w?

Old Post 14-04-2014 v 10:34 AM
MICHAL88 je offline   Profil uživatele MICHAL88   Find more posts by MICHAL88   Foto galerie člena MICHAL88   Click here to Send MICHAL88 a Private Message   Add MICHAL88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MICHAL88
Stálý Člen

Karma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 12

jo a k těm barvám:

rostlina A - silně přehnojená
rostina B - naopak, především bych to viděl na nedostatek dusíku
rostlinu C si netroufnu diagnostikovat, ale podle fotek zřejmý nedostatek potřebných látek možná způsobený právě vysokým nebo nízkým ph, dle mého názoru je problém v substrátu to můžeš spravit jedině dávkováním správnejch hnojek a vodou se správnou hodnotou ph. Ten substrát je novej z krámu?

NYD 400w 1x1m ----- Zahradní domek in da haus aneb jak to roste v plechovým boxu --- Kempaři ve stanu 9x Shark Shock ve stanu 1x1 pod čtyřkoulí v cooltube a pak asi 600w?

Old Post 14-04-2014 v 10:40 AM
MICHAL88 je offline   Profil uživatele MICHAL88   Find more posts by MICHAL88   Foto galerie člena MICHAL88   Click here to Send MICHAL88 a Private Message   Add MICHAL88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schneck
Nový Člen

Karma uživatele schneck - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od cardiak
hoj zajimalo by mne ktera stěch kytek nejvíc zhulovala tipuju ta nejtmavší ?! klidně mi to napiš do pm dík jinak ty květinače sou jak kelimky od SOLOVINY mrskni to do kyble příště ! tady jsem to mel v takovem kyblu xD a vynos byl vetší jak z tých třech dohromady
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2


Jo jo, ta nejtmavší... ty 3 g co z ní byly

citace:
Původní příspěvek od MICHAL88
a nezapomeň udělat do toho kýble drenáž. Ze tří kytek sklizíš 15g pod sluncem to je divný i bez hnojek bych věřil v lepší výsledek v prvním outdooru sem o hnojkách a ph neměl ani páru a výsledek byl určitě víc než 5g na rostlinu v 7,5l květináči z neznačkových semen.


Je to divný a proto jsem založil tenhle thread. Ze stejnejch semen mi rok předtím v lese vyrostly krásný kytky. A že by některá z kytek byla přehnojená to si nemyslím, protože jsem hnojil jen párkrát kopřivovým nálevem na růst. To zabarvení bych tipoval spíš na to studenější říjnový počasí. Substrát byl novej z krámu, smíchanej s hlínou ze zahrádky. PH si tentokrát chci pohlídat.

Old Post 15-04-2014 v 09:46 AM
schneck je offline   Profil uživatele schneck   Find more posts by schneck   Foto galerie člena schneck   Click here to Send schneck a Private Message   Add schneck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 14

hnojit jenom kopřivami je chyba
v růstu klidně použij i chemii typu Kristalon. Ta kytka to stejně všechno do konce květu spotřebuje.
A na substráty taky pozor. Vzal jsem loni v OBI a jednou jsem ho nechal proschnout a kytky to nerozdýchaly (jako beton, ani nešel oddělit, nasákavost po proschnutí = 0).

Old Post 20-04-2014 v 15:49 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 15

Kámo, základ je kvalitní zemina, hodně slunce, zpočátku hnojit nemusíš, živin je v kompostu a pod. Vela. Na květ stačí pk13/14 a co je asi nejdůležitější tak pořádnej kořenovej bal a prostor pro něj, velkou nádobu :-) viz. Galerka s no-name, pro inspiraci

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 21-04-2014 v 18:41 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3375150 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív