Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1. Grow Outdoor Journal 2014 ( Frisian Dew, Passion, Shaman )
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Obecné 1. Grow Outdoor Journal 2014 ( Frisian Dew, Passion, Shaman ) Příspěvek č. 1





Týden 1 Den 1

Zdravím všechny!

Rozhodl jsem se po 10+ leté konzumaci marihuany si konečně něco vypěstovat, do té doby jsem si pouze ''kupoval''. Jednak jsem v sobě pocítil jisté zahradnické nadšení, ale také mě moje roční útrata za marihuanu přiměla k tomu, že pěstování by byla určitě mnohem lepší alternativa, než podporování místních dealerů .

Nedělám si iluze, že by mojí galerii navštěvovalo hodně lidí, ale pokud sem někdo zavítá, budu rád za jakékoliv rady a připomínky.

Rozhodl jsem se pro Colour Mix 1 od Dutch Passion, který obsahuje:


  1. 2x Frisian Dew ( Dutch Passion, fem. )
  2. 2x Passion ( Dutch Passion, fem. )
  3. 2x Shaman ( Dutch Passion, fem. )

Jedná se o údajné ověřené modely, které v pohodě dozrávají a jsou celkem odolné, což je pro mě, jako naprostého začátečníka, úplně ideální.

Pěstovat budu ve foliáku, rozhodl jsem se nepředpěstovat si kytky doma za oknem, ale rovnou je hodit do foliáku, kde mám pařeniště, je tam více světla a ne tak suchý vzduch jako doma. Teplota by neměla být vůbec problém, mám odzkoušeno, že i když venku klesne teplota na 0°C, ve foliáku je 10°C a v pařeništi 15°C. Takže by při standartních dubnových teplotách mělo být v pařeništi okolo 15-28, častější teploty spíše okolo 20-25. Až kytky budou mít 3-4 patra, z pařeniště je hodím do foliáku.

Počítám s tím, že později, až se kytky do foliáku nevejdou a teploty ve foliáku budou dost vysoké, tak kytky hodím na dvorek, ale ještě to promyslím...

Semínka jsem dal rovnou do hlíny, žádné misky, vaty ani vlhčené kapesníky. Na stránce výrobce doporučujou dávat semínka rovnou do pěstebního média, někde sem se dokonce dočetl, že čerstvá semínka, kde v embryu je hodně vody, by se neměla klíčit jinak, než rovnou v pěstebním médiu. Na druhou stranu jsem si vědom toho, že drtivá většina zdejších členů lidí si semínka předklíčí. Uvidíme jak to dopadne.

Substráty a hnojiva ( uvítám připomínky co přidat, či ubrat ):

  1. Plagron Grow Mix ( koupeno )
  2. Plagron Terra Grow ( koupím za pár týdnů )
  3. Plagron Terra Bloom ( koupím v květu )
  4. Plagron Phyt-Amin ( koupím za pár týdnů )
  5. Plagron Enzymes ( koupím za pár týdnů )
  6. Plagron Green Sensation ( koupím v květu )


Dnes jsem hodil do substrátu všech 6 kytek, tak jsem zvědav, kolik jich vyklíčí, doufám v 100% úspěšnost.

Foto 1 : Colour Mix1 od Dutch Passion.
Foto 2: Jak někdo zde zmínil, semínka od DP vypadají dost nevyzrálé a jsou malé ( zvlášť Frisian Dew ). Neobarvené - Frisian Dew, zelené - Passion, žluté - Shaman.
Foto 3: Substrát klasický growmix. Na můj vkus je zde poměrně dost velkých kusů klacků apod. Takže je určitě třeba to trochu probrat.
Foto 4: Semínka naklíčena ve fóliáku, teď jen čekat .

Jinak mým ultimátním cílem je vypěstovat marihuanu, která mě chutí a účinkem uspokojí, což není zrovná lehký cíl, protože hulím dost a dlouho, ale zkušenosti s pěstováním nemám žádné, tak aby nakonec bylo vůbec co sklízet .

Pěstu zdar a ať to roste

Naposledy upravil MickyRocks 03-04-2014 v 18:03 PM

Old Post 03-04-2014 v 17:01 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

Především chci popřát hodně štěstí.

Napřed bych se chtěl zeptat, jestli je hodláš pak přesadit do větších nádob. V těchto malých květináčcích je nechat nemůžeš.

A něco k modelům. Frisian Dew je pecka. Pěkně roste, hezky se větví a síla je nadmíru uspokojující. Se Shamanem tak dobré zkušenosti nemám, ale možná jsem měl jen špatnou várku. Oba výše zmíněné modely Ti při troše štěstí zfialový, což je pastva pro oči. A Passion...K tomu tu bylo napsáno ód víc, než dost.

Jinak vše je naprosto OK. Budu sledovat, už se moc těším, až ro poroste.

Tak ať to roste!

frek


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-04-2014 v 17:59 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3

Díky za příspěvek .

Určitě budu kytky přesazovat. Mám v plánu je nakonec dát do 28l květináčích ( stačí to? ). Akorát nevím, jestli je tam mám šoupnout rovnou po prvním přesazením a nebo je ještě předtím dát do 8-12l květináčů, ale zase bych musel přesazovat dvakrát.

Jinak galérku toho Frisiana a Shamana nemáš náhodou? Abych věděl, na co se můžu těšit Díky!

Old Post 03-04-2014 v 18:13 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 4

ahoj přesaď je hned do velkých, každé přesazování zpomalí růst a vystavuje kytku stresu...takže hned do velkých a myslím že 28l je dostačující, aspoň ti neporostou až pod fólii, kde by plesnivěly a odpadne ti složité ohýbání a uvazování větví...
Hodně zdaru a ať to fičí

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 03-04-2014 v 18:17 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 5

techem: OK dík za radu, dám na tebe a kytky hodím rovnou do velkýho květinače, i když se s tím bude trošku hůř manipulovat. Snad to kytkám víc prospěje

Old Post 03-04-2014 v 19:30 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 6

MickyRocks:
Moje zkušenost je zase kyti přesadit třeba klidně i na třikrát a vůbec nikdy jsem nezaznamenal nějaký stres, spíš naopak, počkej si ještě na názor někoho jiné
ho..

Old Post 03-04-2014 v 22:12 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 7

Já bych je nechal chvilku v tichto co máš.. až budou pořádný kořeny přesadil bych to do finálu.. i jak ty řikáš.. myslim že by se ti teď s nima dobře manipulovalo.. 28L je dobrý.. Já bych volil předpěst pod úsporkou.. ještě neni počasí tak dobrý.. aby tě to nezačalo kvést hned ze začátku a potom začátkem května zase nezačalo růst.. (snad mě rozumíš ja to myslim)

Po přesazení bych do zálivky přidal hnojku na kořeny.. myslim že by sis menší balení měl pořídit.. už i jen na ten stres se doporučuje od výrobce..

Doufam že mě popřípadě někdo opraví..

Přeju hodně štěstí..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 03-04-2014 v 22:28 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 8

Květináče asi stačí, viz. Galerka pro srovnání... Možná si to s něčím pletu, ale když kořeny prorostou celej květináč tak začnou kytky nakvítat, ale to asi vůbec není problém, jen to imho roste cik-cak a ne po patrech
Přesaď je rovnou do velkejch, ale bacha na mrazíka. Imho si začal brzo, ale každej má svoje. většinou dáváme ke konci dubna na verandu, po 2-3 týdnech ven, jsou už lepší podmínky jak teplotní tak světelné a líp poroste
Passion mám taky tak budu sledovat :-) peace

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 03-04-2014 v 22:34 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 9

Díky všem za přispění do galérky, za tipy a rady... Aspoň se tu trochu rozvířila debata.

Tak s tou četností přesazování je tu více názorů no, každopádně to není ještě moc aktuální, když kytičky ani nevylezly .

28l květináče dle ohlasů asi taky budou OK, nechci nějaký giganty kytky, ale zase bych nerad ten růstovej potenciál nějak moc omezoval.

Jinak uznávám, že sem měl s vysazením spíše počkat. Přišla mi semínka, tak sem byl už nedočkavej.

Ale zase na svojí obhajobu bych řekl, že teplota opravdu problém nebude - jak sem říkal, i kdyby venku bylo 0°C, ve foliáku bude 10°C a v pařeništi 15°C.

Toho nakvetení se trochu bojim no. Nevíte někdo, jak dluhej den by měl být, aby kytky nenakvetly? Někde sem se dočetl, že stačí 14 hodin světla. Co sem koukal na net, tak 14 hodin světla bude za cca 15 dnů ( východ 5:58, západ 20:02 ), tak snad kytky nenakvetou, když za týden ještě ani nemusej vylízt no... A třeba zase takovej extra problém nebude, když kytka bude mít dva lístky a den bude mít 13 hodin a třeba 40 minut no. Uvidíme. Když si to poseru, tak aspoň příště budu moudřejší .

Old Post 04-04-2014 v 09:35 AM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 10

Aby Ti ta kytka začla kvést, musí také dosáhnout pohlavní dospělosti a to taky bude pár týdnu trvat, takže bych byl v klidu, protože v tomto ročním období to bude trvat minimálně měsíc, jenže to už budeš mít začátek května


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 04-04-2014 v 09:49 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 11

Rozhodně je lepší přesazovat na vícekrát.. Klidně i třikrát, kytkám to nijak nevadí.

Je to lepší z důvodu tvorby kořenového balu... V malém květináči ti krásně vyplní celý prostor a líp roste.

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 04-04-2014 v 15:43 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 12

toho nákvětu při kratší periodě světla bych se nebál, když pěstuješ ze semen, která ještě teď prdí do hlíny, s klony je to ale jinak, ty by ti sto pro nakvetly...takže tvůj případ to není
peace

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 04-04-2014 v 19:01 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Rozhodne bych to nedaval hned do velkejch kvetniku. Nejsou to samokvety. Je dulezity aby byly poradne vyvinuty korinky a kytka tim vyuzila svuj potencial. Jinak skvela volba genetiky. Budu sledovat. At to roste. Zdar

Old Post 05-04-2014 v 10:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

Přesně tyhle semínka jsem si dnes objednal, takže tenhle thread určitě budu sledovat
Nevim jestli budu dělat report, ale pak to můžem porovnat asi to zkusim levnější variantou s obyčejnym zahranickym substrátem a BioBizzem, možná se snížim až na Hoštický hnojiva

Hlavně ať to roste

Old Post 06-04-2014 v 20:44 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smellsgood
Stálý Člen

Karma uživatele Smellsgood - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 15

jasné že kvetináče stačia, klasické odrody je najlepšie pestovať najprv v malom s 8cm hranou, keď kompletne prerastú korene substrát tak ich treba dať do kvetináča s 15cm hranou a potom do finálneho, keď ich presadíš v momente keď je kompletne prerastený substrát tak ich nespomalíš ale naopak budú rásť rýchlejšie a hlavne prerastú kompletne koreňami substrát

Old Post 06-04-2014 v 21:05 PM
Smellsgood je offline   Profil uživatele Smellsgood   Find more posts by Smellsgood   Foto galerie člena Smellsgood   Click here to Send Smellsgood a Private Message   Add Smellsgood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyzy
Stálý Člen

Karma uživatele dyzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele dyzy - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 16

Čauko shamana jsem jel a byl supr,brzo dokvetl byl tvrdej a fungoval za 1.. a chut vuni si uz moc nepamatuju, ale muzes mrknout jak vypadal

http://grower.cz/forum/showthread.p...1413#post991413

Old Post 09-04-2014 v 12:33 PM
dyzy je offline   Profil uživatele dyzy   Find more posts by dyzy   Foto galerie člena dyzy   Click here to Send dyzy a Private Message   Add dyzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7272020 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív