Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1. Grow Outdoor Journal 2014 ( Frisian Dew, Passion, Shaman )
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 33






Týden 5 Den 5

Zdravím!

Tak po delší době update. Před tím nebylo moc co updatovat, kytičky rostly, bylo poměrně pěkný počasí, což se projevilo na rychlým růstu kytiček a poslední 3 dny je to počasí zase špatný a ráno někde i mrzne.

Já sem pro jistotu hodil menší přenosnej radiator do fóliáku, aby kytičky moc nestrádaly . Zítra se má počasí snad zlepšit, tak to už nebude potřeba.

Kytkám je akorát 28 dnů a opozdilcům 29 dnů Jinak sem kytky před 5 dny přesadil do větších květináčů, byly krásně prokořeněný. Zítra mám v plánu koupit první dávku hnojiv. Mám v plánu koupit Plagron: Tera Grow, Phyt Amin, Pure Enzymes. Akorát nevím kolik čeho, aby to vydrželo a naopak sem to po sezóně nemusel vyhazovat. Občas se mi kroutily listy u dvou kytiček směrem dolů, četl sem, že by to mohl být problém až moc častého zalévání, tak se snažím zalévat méně.

Jo a pořád přemýšlím, že ještě přiobjednám semena, když mám jenom 4 kytky. Jak nemám zkušenosti, tak nemám absolutně odhad, jaké výnosy můžu čekat ( a ty čísla výnosů v seedbankách beru s rezervou ), tak bych nerad, abych měl zásoby na pár měsíců a přes zimu neměl nic ...

Popř. bych uvítal i rady ohledně zastříhávání, přečetl sem si jak na to, ale nevím kdy mám zastřihovat a hlavně jestli vůbec. Tzn. dočetl sem se, že u některých modelů to není třeba a i někde je lepší mít 1 centrální palici. Ale přijde mi, že kytky jdou až moc do výšky a jsou vytažený, takže by menší zastřižení nemělo uškodit...

Foto 1: Všechny 4 kytky pohromadě.
Foto 2: První Frisian Dew, co vylezl jako první. Nejvíc vytáhlá kytka ze všech.
Foto 3: Druhý Frisian.
Foto 4: Passion.
Foto 5: Shaman.

Naposledy upravil MickyRocks 05-05-2014 v 17:21 PM

Old Post 05-05-2014 v 16:55 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 34


Jinak se mi zase opakuje problém s bílými skvrnami na listech. Předtím se mi udělaly jenom na těch prvních lístečkách a zmizely, teď se udělaly na více listech a nevím, co to je. U jiných kytek ve fóliáku sem se s tím nesetkal. Nevíte někdo, co to je?

Ještě jedna otázka na hnojení, začnu teď hnojit poprvé, ale kytky byly před cca 5 dny přesazeny do Grow Mixu, který je předhnojený na 3 týdny. Tak mám nehnojit/hnojit méně/hnojit normálně? Ten Phyt Amin a Enzymy nebudou problém, ale abych to nepřehnojil, když tam budu dávat i ten Tera Grow.... Díky za rady

Old Post 05-05-2014 v 17:02 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 35

A ještě poslední věc k těm semenům, nechtěl by si někdo vzít se mnou na zkoužku napůl ten outdoor colour mix 2?

http://www.dutch-passion.nl/cs/kono...t/colour-mix-2/

Tzn. každej by měl po jednom Hollands Hope, Durban Poison a Frisian Dew.

Nechci to brát celý, 11 kytek se mi zdá už moc Ale jak říkám, nemám vůbec odhad, jaký výnosy očekávat...

Old Post 05-05-2014 v 17:17 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hybrid94
Stálý Člen

Karma uživatele Hybrid94 - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 36

Nejsem sice žádný botanik, ale řekl bych, že to je od deště, popř. od postřiku jestli jsi použil...

Old Post 05-05-2014 v 17:39 PM
Hybrid94 je offline   Profil uživatele Hybrid94   Find more posts by Hybrid94   Foto galerie člena Hybrid94   Click here to Send Hybrid94 a Private Message   Add Hybrid94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 37

Taky mi to příjde jako ''politý''. Ale je to ve fóliáku, takže déšť fakt ne a postřik taky nedávám, zítra teprve budu kupovat ten Phyt Amin, ale dík za tip

Optám se svého až moc aktivního dědy, jestli nebyl tak ''hodnej'' a nedával tam navíc nějakej postřik...

Old Post 05-05-2014 v 17:47 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malcef
Nový Člen

Karma uživatele malcef - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 38

Ty skvrnky, to nic není. Večer když se ochladí objeví se na listech kapičky vody vyprodukováné rostlinou samou s menším obsahem minerálů a po zaschnutí během dne zůstane bílá skvrnka. Pokud si pamatuji tak se tomu říká gutace. Mám zakoupený stejný mix, ale ještě v lednici. Budu sledovat

Old Post 05-05-2014 v 18:21 PM
malcef je offline   Profil uživatele malcef   Find more posts by malcef   Foto galerie člena malcef   Click here to Send malcef a Private Message   Add malcef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 39

OK díky, to bude nejspíš ono Je to můj první grow, tak sem se hned bál, že je to nějaká plíseň...

Old Post 05-05-2014 v 19:02 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 40

Mně teda ve foliáči kape voda furt, jak se orosí a foukne vítr, papriky jsou celé mokré. Tzn. neřešit.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 05-05-2014 v 20:06 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 41

Já bych po tom přesazení do growmixu radši měsíc nehnojil vůbec. Celkově s těma hnojkama opatrně, méně je někdy více. Radši než vymejšlet zhýralosti si přečti fórum a když jim bude něco scházet, hned to poznáš Pokud chceš zvýšit výtěžnost, ta se podívej na techniky ohýbání, zaštipování (na to už to pomalu vypadá) atp.. Ale vypadá to hodně zajímavě. Tak ať to roste

Old Post 06-05-2014 v 00:28 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 42


Zdravím.

V prvý řadě díky za rady ohledně těch skvrn a hnojení.

Koupil sem dneska první hnojiva:


  • Plagron Terra Grow
  • Plagron Vita Race ( Phyt-Amin)

Chtěl sem ještě vzít ty enzymy, ale v shopu je neměli, tak počkám. S tím Terra Growem budu hnojit velmi lehce zezačátku, přesadil sem před týdnem kytky do dalšího grow mixu, takže cca půlka substrátu v květináčích je předhnojená na další dva týdny a druhá půlka už moc živin mít v sobě nebude, tak budu hnojit zhruba polovičním dávkováním.

Jak mi tady už někdo radil, asi začnu zastřihávat, ale nevím jestli FIMkou nebo klasicky. Taky nevím, jestli mám zastříhnout všechny a nebo jen ty 2 vytáhlý.

Jinak další dobrá zpráva, chtěl sem nahradit ty 2 kusy, co mi nevyrostly, tak sem se dohodnul s jedním členem groweru na koupi 4 řízků a dostanu i jeden zadara, takže celkem budu mít 9 kytek .
Chtěl sem to mít rozmanitý, abych vyzkoušel víc modelů, takže si zítra pojedu pro tyhle řízky, údajně vhodný na out:

  • 2x Skunk#1
  • 1x Flo x Power Plant
  • 1x KC33 x Durban Poison
  • 1x Orient Express

Old Post 07-05-2014 v 12:50 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 43






Týden 7 Den 1

Zdravím!

Kytky rostou jako z vody, už celkem pěkně voní a celým foliákem se line dost silný aroma . Zatím sem hnojil polovičníma dávkama, protože byly nedávno přesazený do předhnojenýho growmixu. Ale vypadá to, že je o víkend budu muset přesazovat zase, asi půjdou do 10l nádobách a pak už do finálních 28l. Počasí je už lepší, teď se mi stabilně drží teplota přes den okolo 25°C a v noci cca 18°C.

Dneska sem taky kytky zastřihnul fimkou, byl bych rád, kdyby mi někdo řekl, jestli sem to nepodělal ( viz. foto 5 ), koukal sem na nějaký fotky, ale úplně moudrej z toho nejsem...

Jinak taky pravidelně postřikuju Phyt-Aminem, kytičky maj pěknou barvu.

Taky sem si kontroloval pH vody, ty indikační papírky neměří nějak přesně, ale ukázalo mi to zhruba 7, takže vodu nějak upravovat nemusim. Nevím jestli má cenu řešit v mým případě EC, nemám na to přístroj a určitě do toho nechci dávat několik tisíc.

Musím teda říct, že mě pěstování fakt chytlo, před týdnem sem koupil těch 5 řízků a nejradši bych ještě nakoupil automaty, abych měl už v červenci co kouřit, ale není místo .

Foto 1: Frisian Dew 1
Foto 2: Frisian Dew 2 ( aspoň, že sem měl štěstí na odlišný phena a budu moci porovnat )
Foto 3: Passion ( ta se mi líbí ze všech nejvíc, není tak vytahaná a vypadá to na pěknej keřík )
Foto 4: Shaman
Foto 5: Detail fimky, posral sem to?

Old Post 15-05-2014 v 21:21 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 44






Přikládám ještě fotky řízků, mám je přesně týden, tak jsem zvědavej .

Foto 1: Skunk #1
Foto 2: Skunk #1
Foto 3: Flo x Power Plant
Foto 4: KC33 x Durban Poison
Foto 5: Orient Express ( údajně to má být samec, takže půjde asi pryč, dostal sem ho jako bonus, takže žádný velký problém )

Old Post 15-05-2014 v 21:26 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 45






Týden 9 Den 1

Zdravím, tak po delší době zase update.

Počasí je zatím dost proměnlivý, týden je slunečno, týden zataženo, od příštího týdne má být sluníčka více, tak snad se to zlepší.

Koupil sem další semena, tentokrát automaty:


  • 1x AK ( Royal Queen Seeds,auto, fem. )
  • 1x Haze ( Royal Queen Seeds,auto, fem. )
  • 1x Northern lights ( Royal Queen Seeds,auto, fem. )
  • 3x Easy Bud ( Royal Queen Seeds,auto, fem. )

Seedbanka vypadala dost lákavě a zlákali mě na koupi automatů, měli dobrou akci se semeny zdarma, drtička, filtry, papírky apod. Zkrátka sem se nechal nalákat jak důchodec na parní hrce Alespoň budu mít co kouřit o něco dřív a hlavně naberu nějaký zkušenosti nejdřív na malejch kytkách, než pak na 2m+ kytkách. Všech 6 kytek vyklíčilo za 4 dny.

Jinak teda každou zálivku používám Terra Grow, když je třeba zalévat často, tak jen poloviční dávky. Každý týden dostávají kytky i Phyt-Amin, ale mám asi dost tvrdou vodu, po postřiku zůstávají na kytkách bílé fleky, používám několik dní odstátou vodu ze studny ( pH 7.0 ).

Jinak první 3 kytky půjdou asi brzy ven, až bude lepší počasí, 1 kytka se už dotýká stropu foliáku.

Foto 1: Nejvytáhlejší Frisian Dew, už se pomalu nevejde do foliáku, cca 1,1m.
Foto 2: Druhý Frisian Dew a Passion.
Foto 3: Flo x Power Plant.
Foto 4: Skunk 1, Skunk 1 a KC33 x Durban Poison.
Foto 5: Automaty od RQS.

Old Post 29-05-2014 v 16:17 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 46






Týden 11 Den 2

Zdravím všechny pěstitele.

Všechny velký kytky sem z fóliáku dal pryč ven, už by se mi tam nevešly. Kromě Flo x Power Plant sem dal všechny do konečných 25l květináčích.

Měl sem dilema kam je umístit, nakonec jsou u bazénu a mezi tůjema, jinde by mohli mít více světla, ale tady jsou chráněny před větrem a hlavně před zraky sousedů. Slunce mi na ně svítí od cca 10 00 do 19 00 nepřetržitě a předtím cca 2 hodiny od 6 00 do 8 00, takže celkem 11 hodin přímého slunce, snad to bude stačit. Jak sem říkal, mohl bych je dát jinam, kde by byly nepřetržitě na slunci, ale byly by dost na očích a nic nechci riskovat.

Dost se mi zvedlo pH vody v červnu na téměř pH 8 ze 7, takže sem provizorně používal ocet na snížení pH, než se dostanu do growshopu.

Jinak ty automaty rostou celkem rychle, po 2 týdnech mají 20 cm, tipuju, že do 2 týdnů začnou kvést.

Jinak standardně jedu jednou týden postřik Phyt-Aminem a Terra Grow dle potřeby, Passion mi příjde třeba dost hladovej a ten KC33 x Power Plant naopak dost citlivej na hnojiva.

Foto 1: Zleva Passion 1 a dva FD, odlišný phena, ten vytáhlej má teď už 160cm. Tady normálně kytky nerostou, jen sem je sem schovával před bouřkama.
Foto 2: Zleva Skunk 1, Skunk 1 a KC33 x Durban Poison.
Foto 3: Automatic Haze.
Foto 4: Automatic Northern Lights.
Foto 5: Automatic AK, rozhodně nejmenší, doufám, že to dožene.

Z automatů tam pak pak ještě 3 Easy Bud.

Old Post 13-06-2014 v 16:40 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 47






Týden 17 Den 2

Zdravím!

Po dlouhé době update, člověk furt někde lítá a on ten zájem o můj blog taky moc není, tak sem se nějak nemohl dokopat k dalšímu updatu.

Hlavní várka kytek zasazená v dubnu jede jako blázen, nejvyšší Frisian má 2,4 metru, akorát mi došlo hnojivo na růst, do growshopu se dostanu až v pondělí, tak kytky byly zalívaný jenom vodou, takže začli žloutnout.

Řízky z května taky jedou slušně, hlavně maj fakt silný aroma, nejsou moc veliký, asi 1,2m, ale jsou to fakt keře .

Začátek července bylo špatný počasí, zima a hlavně velkej vítr, kterej mi polámal pár větví, ale holky se rychle vzpamatovaly.

Jinak automaty už jedou 3 Easy Budy kvetou tak 5 týdnů, nejmenší už možná půjde pod kudlu příští týden, Haze pojede taky tak 3 týdny, NL cca 5 týdnů a poslední AK mi začalo kvést tak před 14 dny, takže určitě největší opozdilec a celkové vypadá dost chabě, ale asi to bude modelem, známej měl úplně stejnou zkušenost.

Jinak už sem měl tu čest s plísní, jak bylo blbý počasí a pršelo, tak sem měl automaty pořád ve fóliáku, kde Easy Bud a Haze chytili plíseň. u EB sem odstřihnul vrchní palici ( mokrá měla 12g :/ ) a u Haze sem ošmikal 2 malý paličky, kde byla taky plíseň. Teď sou automaty venku a pořád svítí už 2 týdnem sluníčko, takže ideál na dozrání.

Jinak na automaty používám Terra Bloom a PKčko, chtěl sem nějakej květovej booster, ale asi by to bylo zbytečný na automaty, ale určitě ho koupim na hlavní sklizeň v září.

Foto 1: Zleva Frisian, Frisian, Passion a Flo x PowerPlant
Foto 2: Skunk 1, Skunk 1 a KC x Durban Poison
Foto 3: Easy Bud
Foto 4: Easy Bud
Foto 5: Easy Bud

Old Post 25-07-2014 v 17:12 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 48

kytky vypadaj fakt pěkně a neboj lidi to sledujou =D vzdyt maš nebo prez 5000 shlednutí...to mluví za vše. A chci se zeptat jaký maš zkušenosti s tím terra bloom...preci jen je to minerální hnojka.aby to pak šlo z ten AF poradne vyplachnout.mužeš porovnat s alga bloomem?

Old Post 25-07-2014 v 20:19 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3034860 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív