Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Urgentní prosba o pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kentus_
Nový Člen

Karma uživatele kentus_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Urgentní prosba o pomoc Příspěvek č. 1


Čau groweři,
Moc prosím někoho ochotného, jestli by byl tak laskav a byl by schopen mi poradit co nejříve, protože moje kytka ma na mále. Už jsem zde před pár dny přidával fotky mojí kytky, která byla zřejmě přelitá. Nechal jsem ji 4 dny bez vody, dokud se veškerá přebytečná voda nedostala pryč. Teď, když píchnu do hlíny, tak je o mnoho sušší ale zase né úplně suchá, řekl bych, že v normálnu. Každopadně, zdá se že kytka pomalu chcípá a já stále nevím proč. Dolní patro listu už úplně uschlo, prostřední začíná usychat od kraju listů a pomalu se to objevuje i na vrchním patře. Budu mnohokrát vděčný, když mi někdo rychle a správně poradí. Díky moc!

Old Post 29-07-2013 v 11:13 AM
kentus_ je offline   Profil uživatele kentus_   Find more posts by kentus_   Foto galerie člena kentus_   Click here to Send kentus_ a Private Message   Add kentus_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

To je přehnojený. Jestli je ta hlína předhnojená je to z toho.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 29-07-2013 v 13:18 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kentus_
Nový Člen

Karma uživatele kentus_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

No zatím jsem kytku nehnojil a ani hlína by neměla být předhnojená, takže nevím :-/

Old Post 29-07-2013 v 16:05 PM
kentus_ je offline   Profil uživatele kentus_   Find more posts by kentus_   Foto galerie člena kentus_   Click here to Send kentus_ a Private Message   Add kentus_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od kentus_
ani hlína by neměla být předhnojená


To bys měl vědět, jak ti má pak někdo pomoci, když nepodáš potřebné informace.
Nepochop mě zle. Nereju do tebe, jen si myslím, že přesný popis problému by značně pomohl určit diagnózu.

a: Je předhnojená
b: Není předhnojená
c: Nevím

Ať se daří

Old Post 29-07-2013 v 16:44 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kentus_
Nový Člen

Karma uživatele kentus_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Connoisseur


To bys měl vědět, jak ti má pak někdo pomoci, když nepodáš potřebné informace.
Nepochop mě zle. Nereju do tebe, jen si myslím, že přesný popis problému by značně pomohl určit diagnózu.

a: Je předhnojená
b: Není předhnojená
c: Nevím

Ať se daří


Omlouvám se za zmatek. NENÍ PRŘEDHNOJENÁ

Old Post 29-07-2013 v 18:01 PM
kentus_ je offline   Profil uživatele kentus_   Find more posts by kentus_   Foto galerie člena kentus_   Click here to Send kentus_ a Private Message   Add kentus_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 6

podle me ma mr.men pravdu. trosku vic nahnojena hlina, i kdyz neni predhnojena (proste moc silna na tak malou rostlinku). to se samo srovna

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 30-07-2013 v 07:46 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-07-2019 - Prosím o pomoc - 0 odpovědí
18-05-2017 - Prosím o pomoc - 10 odpovědí
28-10-2013 - Plíseň? Prosím o pomoc - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3847080 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív