Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » GROW-MAX 250W - 6x Pineapple Express: 85-275W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

GROW-MAX 250W - 6x Pineapple Express: 85-275W Příspěvek č. 1



Vítám vás u mého nového počinu, poprvé v regulérní IN galerii. Mám za sebou ne zrovna povedené kolo, takže bych si na tomhle chtěl spravit chuť. Ale bude to dost o štěstí. Řízky ještě ani nebyly zasazený v květináčích a v boxu a už jsem vyrobil první chybu. Protože nebylo místo v matkárničce, tak řízky kořenily na okně (špatná perioda světla) a byly tam docela dlouho, jelikož jsem čekal, až dojede předchozí kolo. Věřím, že už teď jsem spoustu čtenářů odradil, ale pro ty, co zůstali, pokračuji...
Asi bude chvilku trvat, než se přepnou zpátky na růst a asi budou i pomaleji prokořeňovat květináč, ale mám nařezané nové řezy, takže pokud by to bylo opravdu špatné, tak po 14 dnech přehodím řezy za nové a bude. A teď k sestavě, co tu mám.


BOX:
86 x 40 x 120 cm (šxhxv)

MODEL:
6 ks Pineapple Express od G13 Seeds (řízky jsou vlastní, zakořeněné v RW, matka je z fem. semena, což připouštím není úplně ideální a navíc nemám vůbec vyzkoušené, jaká tato odrůda a přímo tohle pheno je)

+ jsou tam ve 2l květníkách 1x PE a 1x Chihuahua 25T, ale spíše pro srandu a nevím, jestli tam zůstanou do konce.

KVĚTNÍKY A MÉDIUM:
6,5l teku květináče
Canna Cocos

Hnojiva:
Atami (B'cuzz) Coco A+B
Biobizz Bloom
Atami (B'cuzz) Atazyme - enzymy
Atami (B'cuzz) PK 13-14
Atami (B'cuzz) Bloom Stimulator

+ na úpravu vody pH DOWN

SVĚTLO:
Elektrox CFL 85W
Philips Master Son-T PIA Plus 150W - 17500lm (mám tu i Bůh ví kolik kol jetou Osram Vialox 150W)
GROW-MAX 250W s regulovatelným předřadníkem (součástí je výbojka Philips Master Son-T PIA Plus 250W - 33200lm) - ještě ho nemám doma, ale v nejbližších 14ti dnech bych ho měl objednat

VZDUCHOTECHNITKA:
přítah - pasivní
odtah - TT 125 280 m3/h
ofuk - klipsňák Hurica 18 cm (16W)
pacháč 240 m3/h, sonoflex

Samozřejmostí bylo vydezinfikování celého boxu před začátkem kola. Trošku mě teď trápí třásenky, v matkárně už jsem je snad vymítil, ale pro jistotu dostanou slabší postřiky bioolem, až se trošku chytnou.
Řízky byly zasazeny dnes a nyní na ně svítím periodou 20/4 a tak to bude i po následující týden, pak přepnu na klasickou periodu 18/6. Zároveň je v boxu umístěna zvlhčovačka vzduchu, která mi vytvoří v boxu i za světla vlhkost přes 85%, což mi přijde slušný a plně doufám, že to holkám pomůže dobře zakořenit a odbrzdit růst. Při prvním zalití jsem jim dal 0,5 ml/l enzymů, jinak pokud by to někoho zajímalo, tak na kořenění používám Stimulax III - za ty prachy paráda. Používal jsem S I a mám doma i Gel4Plugs, s ním mi to koření asi nejmíň a ve spojení s Root!t sadbovejma kostičkama je to naprostá ztráta času a peněz (kdyby někdo chtěl, zbylo mi jich tu ještě asi 30 z původních 50ti, tak bych mu to nechal za dobrou cenu nebo za něco vyměnil).

Plán je takový:
držet kytky co nejvíc při zemi, po přepnutí mají by měly vyletět o 100%! V posledních 2 kolech jsem měl odrůdy, co vyletěly i o víc a nechci už znova takový košťata)
růst pod 85W CFL, postupně pod 100W možná 150W HPS (MH možná koupím, uvidíme podle financí)
jet první cca. polovinu květu pod 150W, pak 250W a v konečný fázi 250W+ (275W) HPS.
Seedbanka udává 9-10 týdnů na květu, takže jsem připraven jim těch 70 dní dát. Uvidíme, jak to bude vyvýjet a každopádně budu rád za každého, kdo to tu bude sledovat, ale i za postřehy, dotazy a připomínky.
Předpokládaná doba toho kola je 98 dní a pokud to půjde podle mého plánu (nepůjde ), tak by mě elektřina měla vyjít na cca. 1640 Kč (počítáno 5,20 Kč za kW/h).
Jen bych chtěl dopředu říct, že tohle není hon na g/W, ale spíše kolo na odzkošení odrůdy a grow-maxu.


Přeji hezký zbytek dne, ať se vám daří ve vašich pěstitelských počinech a brzy na viděnou.

Naposledy upravil 21-12-2012 v 10:23 AM

Old Post 05-10-2012 v 22:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Dneska se vlhkost vyšplhala dokonce na 96%, ale to už u ze stropu kapala voda a všechno bylo komplet mokrý a trošku se bojím o elektroinstalaci (někdo s tím zkušenosti?), takže budu zvlhčovačku trošku mírnit a budu se snažit vlhkost držet mezi 70 a 80%



Teď mi jen vrtá hlavou jedna věc... Vrátit se ke CoolTube nebo dát ještě jednu šanci stínidlu z minulého kola? Toť otázka...

Naposledy upravil 07-10-2012 v 09:09 AM

Old Post 07-10-2012 v 01:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 3

Já když sem začínal tak sem zvlhčovač neřešil(i peníze)pak začaly první problémy(myslel sem že to je kvůli častým saharám hlavně v zimních období díky ústřednímu topení)tak sem začal zvlhčovat jak blázen,a ted po delší době a zkušených rad tady s groweru a i špatných zkušeností od známých nepoužívám jen když už sou velký sahary delší dobu v tom růstu tak sem tam zapnu pro svůj klid(i když není potřeba bejt nák vzrušenej)ale to jen opravdu minimálně a jen v období prosinec-unor kdy to v paneláku nejvíc topí.A nevím ale přijde mi že co sem začal pravidelně používat enzymy,tak v tom květu ty časté sahary jen prospívaj(ale to bude asi i něčim jinym).Jinak byl sem svědek pěkně vykvetlého stropu na nonstop zvlhčovačce(ale to bylo i způsobeno špatnym odvětránim)ale zbavovat se plísní je celkem záhul.
u CTčka sem náhodou spokojenej oproti některým členům ale pod normálnim stínidlem(používám obyč s hornim odtahem tak už neměnim ale když bylo hobby bez tak v létě šla CT)jsou prostě lepší spodky bez CT ale nee nák markantně,takže spíš jen kvůli teplotě?
A nejsem ani názoru že by pod dobrou fem.matkou měly bejt náký mrzáci nebo něco ale musí se to ozkoušet(ale to i u regulér)..
Tak snad sem trochu pokecal

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 07-10-2012 v 07:47 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od scorpicco
Dneska se vlhkost vyšplhala dokonce na 96%, ale to už u ze stropu kapala voda a všechno bylo komplet mokrý a trošku se bojím o elektroinstalaci (někdo s tím zkušenosti?), takže budu zvlhčovačku trošku mírnit a budu se snažit vlhkost držet mezi 70 a 80%



Teď mi jen vrtá hlavou jedna věc... Vrátit s ke Cool Tube nebo dát ještě jednu šanci stínidlu z minulého kola? Toť otázka...


Čau scorpicco.
Přikláním se k mygulášovi,vůbec zvlhčovačku nepoužívám..
Konopí je rostlina spíše suchomilná. Pokud jim dáváš 80-90 %,to je podle mě spíš dusí a brzdí..
Vlhkost prostě vůbec neřešim,jestli mají 50 nebo 65%,jedou pořád stejně dobře..,na květu nechávám ještě víc prosychat květníky,aby to šlo dolu pod 50%,jsou pak lepší květy i menší riziko plísně..,ale to je jasný.Pokud dáváš do boxu dobře zakořeněný řezy,zvlhčovačka vůbec neni třeba ani na začátku,utáhnou to kytičky normálně kořenama od startu..V 90% vlhkosti kytky jen těžko můžou odpařovat,tudíž čerpat vodu ze substrátu = pomalu prosychají květníky=pomalejší rozvoj kořenů v přespříliš vlhkým substrátu..
I tady může bejt částečně "zakopanej pes",proč mám kytky z 99% zdravý a bez negativních vzhledovejch změn na listech..
Jinak muj tip je,že ty nakvetlý řezy za 14 dní vyměníš za nově zakořeněný,který jsou v pořádku,nenakvetlý..

Edit :
Jo a z femin mi teď jedou GWS a jsou to veliký,krásný monstra..Vlhkost v roomu se pohybuje cca 50-65%,kytky v selekci jsou 4.den po přepnutí..

Naposledy upravil EDA45 07-10-2012 v 09:04 AM

Old Post 07-10-2012 v 08:11 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od myguláš
Já když sem začínal tak sem zvlhčovač neřešil(i peníze)pak začaly první problémy(myslel sem že to je kvůli častým saharám hlavně v zimních období díky ústřednímu topení)tak sem začal zvlhčovat jak blázen,a ted po delší době a zkušených rad tady s groweru a i špatných zkušeností od známých nepoužívám jen když už sou velký sahary delší dobu v tom růstu tak sem tam zapnu pro svůj klid(i když není potřeba bejt nák vzrušenej)ale to jen opravdu minimálně a jen v období prosinec-unor kdy to v paneláku nejvíc topí.A nevím ale přijde mi že co sem začal pravidelně používat enzymy,tak v tom květu ty časté sahary jen prospívaj(ale to bude asi i něčim jinym).Jinak byl sem svědek pěkně vykvetlého stropu na nonstop zvlhčovačce(ale to bylo i způsobeno špatnym odvětránim)ale zbavovat se plísní je celkem záhul.
u CTčka sem náhodou spokojenej oproti některým členům ale pod normálnim stínidlem(používám obyč s hornim odtahem tak už neměnim ale když bylo hobby bez tak v létě šla CT)jsou prostě lepší spodky bez CT ale nee nák markantně,takže spíš jen kvůli teplotě?
A nejsem ani názoru že by pod dobrou fem.matkou měly bejt náký mrzáci nebo něco ale musí se to ozkoušet(ale to i u regulér)..
Tak snad sem trochu pokecal


citace:
Původní příspěvek od EDA45


Čau scorpicco.
Přikláním se k mygulášovi,vůbec zvlhčovačku nepoužívám..
Konopí je rostlina spíše suchomilná. Pokud jim dáváš 80-90 %,to je podle mě spíš dusí a brzdí..
Vlhkost prostě vůbec neřešim,jestli mají 50 nebo 65%,jedou pořád stejně dobře..,na květu nechávám ještě víc prosychat květníky,aby to šlo dolu pod 50%,jsou pak lepší květy i menší riziko plísně..,ale to je jasný.Pokud dáváš do boxu dobře zakořeněný řezy,zvlhčovačka vůbec neni třeba ani na začátku,utáhnou to kytičky normálně kořenama od startu..V 90% vlhkosti kytky jen těžko můžou odpařovat,tudíž čerpat vodu ze substrátu = pomalu prosychají květníky=pomalejší rozvoj kořenů v přespříliš vlhkým substrátu..
I tady může bejt částečně "zakopanej pes",proč mám kytky z 99% zdravý a bez negativních vzhledovejch změn na listech..
Jinak muj tip je,že ty nakvetlý řezy za 14 dní vyměníš za nově zakořeněný,který jsou v pořádku,nenakvetlý..



Zdravím chlapi,
díky moc za reakce. Jen bych chěl říct, že zvlhčovačku jsem tam chtěl mít jen první týden právě na lepší zakořenění a chtěl jsem tam držet vlhkost mezi 70-80%, je mi jasný, že 96% už je moc. Ale jak vás poslouchám, tak ani to až tak zázračnej nápad nebyl Zvhčovačku jsem snížil na minimální výkon a zejtra jí vyhodím úplně, dám na vás.

S CT jsem byl taky moc spokojenej, jen jsem chtěl vyzkoušet ještě otočit stínidlo a výbojku o 90° pro lepší rozptyl světla (když mám půdorys boxu vlastně takovou nudli) i do krajů boxu. Bohužel jsem to udělal v tom nejnejvhodnější období a to v létě, takže ten nápad nemůžu úplně objektivně zatratit. Ještě to musím promyslet, ale je pravděpodobný, že se nakonec vrátím ke starý dobrý CT.

Ohledně fem. matek mám podobný názor, i když si myslím, že klony z ní pak mohou být náchylnější na stres, ale samozřejmě nemusí. Příště už ale nebudu spoléhat na štěstí a pojedu jedině něco, co prošlo selekcí.

Edo, máš pravdu, tady se asi uplatní to pravidlo, jak jsme se o něm bavili, že někdy míň je ve skutečnosti víc. A taky že čím víc se s hovnem maže, tím víc smrdí Už se to budu snažit s péčí nepřehánět a nevymýšlet blbosti. Každopádně budu moc rád, když mi pomůžeš tohle kolo odjet s co nejlepší výsledkem a psát mi svoje postřehy a rady buď tady nebo i přes PM.
Zajímavý je, že když se podívám na fotky z 1. a 2. kola, tak tam jsem měl kytky krásně zdravý a vitální. 3. a 4. kolo byl naprostej provar. Tak doufám, že teď se to zas otočí a čekaj mě minimálně 2 dobrý kola
Jinak samozřejmě na květu se taky budu snažit držet vlhkost co nejníž, i když to někdy není úplně jednoduchý, což se mi ukázalo například minulý kolo.
A doufám, že se tvůj tip nepotvrdí, nerad bych se zbytečně zaseknul na 14 dní a zbytečně pálil elektřinu

Ještě jednou díky za rady a za pozornost a ať se daří!

Old Post 07-10-2012 v 09:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 6

No taky se ti přidám do diskuze.

Ze začátku jsem jel kola se zvlhčovačkou, pak jsem zkusil kolo bez a už jsem se k ní nevrátil , žádný rozdíl jsem nepoznal

Jinak co se týče k tvému osvětlení...Proč na ně nesvítit hned nějakým pořádným světlem, než tou CFLkou???

Old Post 07-10-2012 v 10:24 AM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od hostitel333
No taky se ti přidám do diskuze.

Ze začátku jsem jel kola se zvlhčovačkou, pak jsem zkusil kolo bez a už jsem se k ní nevrátil , žádný rozdíl jsem nepoznal

Jinak co se týče k tvému osvětlení...Proč na ně nesvítit hned nějakým pořádným světlem, než tou CFLkou???



Zdravím,
tak koukám, že zvlhčovačka půjde asi brzo do bazaru

Odpověď je jasná a to - spotřeba energie. Jelikož nebydlím ve vlastním, tak se musím s hlavní skříní vejít do průměru 500 Kč/ měsíc (u nás vychází kWh na 5,2 Kč) + matkárnička (ta žere asi 130Kč/měsíc). Až přijde Grow-max, tak ho tam hned hodím a budu na ně svítit 100W nebo 150W podle situace, ale zatím si musím vystačit s tímhle. Navíc stejně mám jen HPS, takže by se to táhlo dost do výšky a to je přesně to, co já nechci a MH teď kupovat nemůžu, protože šetřím na grow-max. Navíc ten můj starej předřadník má příkon 190W a to je oproti 70W, který má ta 85W úsporka dost velkej rozdíl, hlavně když se ještě k tomu svítí 18 hodin. Takže tak jako tak musím počkat na grow-max.
Uvidíme, třeba se situace časem zlepší a budu tam moct hodit už od začátku něco silnější, samozřejmě bych si to přál.
Díky.

Old Post 07-10-2012 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od scorpicco


Ohledně fem. matek mám podobný názor, i když si myslím, že klony z ní pak mohou být náchylnější na stres, ale samozřejmě nemusí. Příště už ale nebudu spoléhat na štěstí a pojedu jedině něco, co prošlo selekcí.


No já myslim,že jde hlavně o to,jak bude matka snášet ořezávání..
Běžně tu lidi řežou třeba jednou,dvakrát z femin na out nebo tak a pak daj matku vykvést a mají jen samice..Jaká matka,takový klony a matka může začít blbnout,mutantět až třeba po pátým ořezu..Ale to se stane i u regularů,že nejni pheno při opakovaným ořezávání stabilní..
Takže po jednom,dvou ořezech je myslim předčasný jásat,že jsou z feminy samý samice bez hermatění..Čas to teprv ukáže..

Old Post 07-10-2012 v 16:57 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 9

Zdar všem.
Zvlhčovač je na h...o prodat jasný!
K feminizovaným matkám mám s nimi zkušenosti protože pořát kupovat řezy také nejde.
K těm matkám měl jsem matky Jacka Herera-Gow shop seeds. a Jocka Horrora-Nirvána,Herer byl docela nestabilní už po druhém ořezu klonů výnos šel ůplně do háje místo obvyklých 25g z kitky jsem pod 600W sklízel 10g kitka což je fake.Jock Horror tam musím smeknou klobouk vydržel pět kol bez problémů s parádními výnosy a krásnýma pálkama průměrný výnos kitka pod 600W-30g fakt dobrý a chutný kouř
Ale může to být jen blbá náhoda že mi ta femina tak vyšla,nechci nikoho navádět k tomu že to musí vždy vyjít ba naopak může se to taky obrátit proti pěstiteli.!.
Jinak přeji ať ti toto kolo vyjde bez dalšího přesazování,budu sledovat jak ti to jede.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 09-10-2012 v 09:27 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 10

Caute, me se vlhoun osvedcil na prcky, prvni tyden, max 2 pri RH 80 a vic. Jde spis o to, ze to s nim rychleji koreni. Takze uplne bych ho nezatracoval, jako nekteri tady. Pak samosebou hned pryc z boxu, udrzi si to sve jungle klima samo. Co se tyce CT, tak nevidim duvod, proc to tam davat. Pokud nepotrebujes akutne chladit vybojku, tak se na CT vyser. Skoda penez. At to kvete, zdar.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 12-10-2012 v 15:27 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Moltres
Caute, me se vlhoun osvedcil na prcky, prvni tyden, max 2 pri RH 80 a vic. Jde spis o to, ze to s nim rychleji koreni. Takze uplne bych ho nezatracoval, jako nekteri tady. Pak samosebou hned pryc z boxu, udrzi si to sve jungle klima samo. Co se tyce CT, tak nevidim duvod, proc to tam davat. Pokud nepotrebujes akutne chladit vybojku, tak se na CT vyser. Skoda penez. At to kvete, zdar.


To je přesně účel, na který jsem ji tam dával. Nevím no, někdo říká, že to funguje, někdo ne, je těžký si vybrat
CT mám doma už z dřívějška, uvidíme, jaký budou teploty a jak bude ta 250W topit... Pokud to bude v pohodě, tak ji tam dávat teda nebudu.

Old Post 14-10-2012 v 13:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

10. den růst Příspěvek č. 12



Zvlhčovačka je venku od pondělí a od pátku mají klasický cyklus 18/6 (předtím 20/4) a dneska jsem je zaštípl, aby se pěkně větvily už od mala. Trošku mě zlobí žloutnutí listů. Přijde mi to jako přehnojení, ale to je divný, protože dostaly akorát v pondělí 0,5 ml/l A+B a včera 1 ml/l A+B a Fishmixu. Navíc mi připadaj spíš podviživený. Napadl mě i nedostatek některých živin (asi draslík) způsobenej nejspíš špatným pH a rostlina ho proto nemůže vstřebávat. Nevím no, každopádně je teď zaleju vodou s upraveným pH 5,6 a hnojivo jim dám až podle situace příští víkend. Snad se srovnaj.

To nám to pěkně začíná


Teplota: 27°C
Vlhkost: 50%




Jinak příští víkend chci objednávat ten grow-max a pak ho tam asi rovnou prdnu, ať to roste.

Old Post 14-10-2012 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 13

Čau, taky mi připadají přehnojený (spálený špičky a okraje listů) jsou to ještě prcci, já jim ze začátku tolik jako ty nedávám, dávám jen vodu + kořeňák. Hnojky + substrát používám stejný jako ty.
Jinak držím palce a posílám káčko kolego.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 15-10-2012 v 16:40 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: 10. den růst Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od scorpicco
Zvlhčovačka je venku od pondělí ... Trošku mě zlobí žloutnutí listů. Přijde mi to jako přehnojení, ale to je divný, protože dostaly akorát v pondělí 0,5 ml/l A+B a včera 1 ml/l A+B a Fishmixu. Navíc mi připadaj spíš podviživený. Napadl mě i nedostatek některých živin (asi draslík) způsobenej nejspíš špatným pH a rostlina ho proto nemůže vstřebávat. Nevím no, každopádně je teď zaleju vodou s upraveným pH 5,6 a hnojivo jim dám až podle situace příští víkend. Snad se srovnaj.

To nám to pěkně začíná


Teplota: 27°C
Vlhkost: 50%




Jinak příští víkend chci objednávat ten grow-max a pak ho tam asi rovnou prdnu, ať to roste.


Podle mě je to kombinace a následky 95% vlhkosti a dával bych buď 0,5-1ml A+B a nebo fishmix..Obojí dohromady mi taky přijde moc.. změřil bych ph na výtoku,podle mě bude dost nízko..barva listů mi taky přijde spíš jako hladová a kytky nejspíš moc nevstřebávaj,i když rozhodně mají co..

Old Post 15-10-2012 v 18:49 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 15

Nasaď dlouhý proplach substrátu a zbav se přebytečných hnojů které se tam usadily a rostliny je nevstřebají,hodně vody s upraveným ph+enzimy rozhodně neuškodí.
Až budeš mít výtok se stálým ph zalívej jen vodou a pak zlehka přihnojovat,tím se nic nezkazí,a pokud to není v tom tak vyloučíš
jednu z možných variant která je velmi pravděpodobná

Jinak držím palce ať to frčí.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 16-10-2012 v 11:13 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Assasin
Stálý Člen

Karma uživatele Assasin - 74% PěstitelskáKarma uživatele Assasin - 74% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 435  

Příspěvek č. 16

Je to na stopercent aj tym kokosom

GRES IS BEST

Old Post 16-10-2012 v 14:40 PM
Assasin je offline   Profil uživatele Assasin   Find more posts by Assasin   Foto galerie člena Assasin   Click here to Send Assasin a Private Message   Add Assasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4533690 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív