Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » GROW-MAX 250W - 6x Pineapple Express: 85-275W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 33

Ahoj kolego.
Nevím, jestli se mi to nezdá, ale nezapomněl si náhodou strhnout ze stínítka tu ochrannou modrou fólii? Nebo ten plech má takovéhle zabarvení z výroby? Já jen aby se ti to nezapeklo..
Jinak na tom listu vidím plíseň. Ty kruhové shluky černých teček budou pravděpodobně spóry hub.

Jinak pěkná zahrádka..S

Old Post 11-11-2012 v 20:23 PM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alllien
Nový Člen

Karma uživatele alllien - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 34

Urco plisen, radim polyversum do postriku i do kvetniku nebo tak neco, jeste dulezity je, jeslti to byl spodni list, nebo nekde z vrchu, zkus srazit vlhkost a zbav se vsech listu co nejsou uplne nutny a hlavne od spoda to vycisti co to pujde. To je mimochodem prirozena resistence nekterych rostlin, ze se rychle zbavujou plesnivych listu a tak se nedostane na vrchni casti. Jinak to polyversum, ci trichodermu (napr. supersivit), kdyz to budes aplikovat precti si navod, jsou to preci jen spory plisne, ktere jsou pro nas toxicke.

Old Post 11-11-2012 v 20:48 PM
alllien je offline   Profil uživatele alllien   Find more posts by alllien   Foto galerie člena alllien   Click here to Send alllien a Private Message   Add alllien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od scunk
Ahoj kolego.
Nevím, jestli se mi to nezdá, ale nezapomněl si náhodou strhnout ze stínítka tu ochrannou modrou fólii? Nebo ten plech má takovéhle zabarvení z výroby? Já jen aby se ti to nezapeklo..
Jinak na tom listu vidím plíseň. Ty kruhové shluky černých teček budou pravděpodobně spóry hub.

Jinak pěkná zahrádka..S


Zdravím kolego, jsi si jistý, že je to jen ochranná folie a k ničemu tam není? Já totiž nevím. Minulý kolo jsem jel s jiným stínidlem, kde jsem to měl taky a v gshopu mi to bylo vydávaný za nějaký spešl stínidlo se spešl odrazem. Každopádně folie to nějaká je a strhnout by asi šla celkem bez problému.
Já jsem si říkal, že to bude asi nějaká plíseň. Kokos má být sice s trichodermou, ale není to jeho první kolo, takže to bude asi mít taky dost velkej vliv, takže ho příště asi vyměním za novej.


citace:
Původní příspěvek od alllien
Urco plisen, radim polyversum do postriku i do kvetniku nebo tak neco, jeste dulezity je, jeslti to byl spodni list, nebo nekde z vrchu, zkus srazit vlhkost a zbav se vsech listu co nejsou uplne nutny a hlavne od spoda to vycisti co to pujde. To je mimochodem prirozena resistence nekterych rostlin, ze se rychle zbavujou plesnivych listu a tak se nedostane na vrchni casti. Jinak to polyversum, ci trichodermu (napr. supersivit), kdyz to budes aplikovat precti si navod, jsou to preci jen spory plisne, ktere jsou pro nas toxicke.


Jak jsem psal, tak jsem spodky očesal, co se dalo. Ale stejně radši zítra pořídím to polyversum a aplikuji ho podle tvých rad, abych měl klid. Jinak je to na listech hlavně ze spodní poloviny kytky (teda alespoň v takovémhle rozsahu). A máš pravdu, tyhle napadený listy padaj, jen se o ně trošku zavadí. Určitě přečtu.



Chlapi, díky moc za radu.

Old Post 11-11-2012 v 23:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marihuskilzz
Stálý Člen

Karma uživatele marihuskilzz - 82% PěstitelskáKarma uživatele marihuskilzz - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 36

Cau, jj to je stopro ochrana folie na stinidlu, tu urco hned strhni...
At to roste

Old Post 11-11-2012 v 23:43 PM
marihuskilzz je offline   Profil uživatele marihuskilzz   Find more posts by marihuskilzz   Foto galerie člena marihuskilzz   Click here to Send marihuskilzz a Private Message   Add marihuskilzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 37

Urcite to strhni. Je to jen ochranna folie proti ohmatani a poskrabani. V growshopu ti tvrdili nesmysly. Naopak tohle odraz rapidne tlumi a omezuje. Nad 400w vybojkou uz by jsi to mel zapeceny.

Naposledy upravil scunk 12-11-2012 v 09:24 AM

Old Post 12-11-2012 v 08:22 AM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 38

Cha si děláš prde.... ti řekli v šopu že je to spešl stínidlo s lepším odrazem tak to mě dost pobavilo tak jsem se už dlouho nenasmál

Jinak ta fólie tam je jen z důvodů aby se plech neohmatal upatlanýma rukama baličů a tupých prodejců v gshopu a také slouží aby se nepoškrábal materiál při montáži atd.

Takže to strhni je to úplně k ničemu akorát ti to žere světlo z výbojky!

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 12-11-2012 v 08:46 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Cha si děláš prde.... ti řekli v šopu že je to spešl stínidlo s lepším odrazem tak to mě dost pobavilo tak jsem se už dlouho nenasmál


Ono je to stínidlo trochu lepší asi kvůli povrchový úpravě, to jen já blbec si myslel, že je to kvůli tý modrý barvě (nevěděl jsem, že je to jen folie). Na druhou stranu se máme alespoň čemu zasmát.
Folii jsem strhnul a navíc jsem přišel na další, proč jsem minulý kolo tak zpackal.

Old Post 12-11-2012 v 10:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 40

Jj člověk se chybami učí bohužel
ale teď už se ti snad bude dařit držím palce.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 12-11-2012 v 10:42 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

14 dní 12/12 Příspěvek č. 41





Vypadá to, že už se růst pomalu zastavuje a je taky nejvyšší čas, už mám rezervu jen tak 10 cm, abych nemusel překopávat vzduchotechniku Jinak ačkoliv se mi dost dobře dařilo holky držet v jedný výšce, tak se nakonec stejně rozletěly, hold převažující sativa.

Aplikoval jsem polyversum, jak postřikem, tak i do zálivky a za pár dní budu opakovat. V zahrádkářství mi dali nějaký bio polyversum, což by mělo být na přírodní bázi a nemá žádnou ochranou lhůtu mezi postřikem a sklizní a díky přírodní bázi by mělo být nepředávkovatelné.

Všiml jsem si, že ta plíseň je jen na kytkách v kokosu. Jak tam mám ty 2 holky v hlíně, tak na nich téměř nic. Pro příští kolo se asi na chvilku vrátím k hlíně, abych se trochu uklidnil. Když mám ty hnojiva biobizz, tak pořídím asi Light mix od stejné firmy a pojedu podle tabulek.

Jinak teď je krmím
2 ml/l A+B (od příštího týdne 3ml/l)
2 ml biobizz bloom

Vodu se snažím upravovat na pH cca. 6,2-6,3

Zvažuji výměnu stínidla za kratší, které bych tam vtěsnal i otočené o 90° pro lepší rozptyl světla.


A... už mě nic nenapadá

Old Post 15-11-2012 v 17:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

17 dní 12/12 Příspěvek č. 42






Abych se nenudil, tak jsem přehodil stínidlo za tohle a otočil ho o 90°, slibuju si od toho, že budou lépe porsvícené i kytky na krajích, všiml jsem si totiž, že 2 krajní kytky jsou s květy hodně pozadu oproti ostatním a takhle by to nešlo. Zároveň jsem podruhé aplikoval polyversum, tak doufám, že už se té plísně zbavím.

Hnojky dostávaj 1x týdně, teď dostaly:
2,5 ml/l A+B
2 ml/l Enzymy
3 ml/l Bloom




Fotky:

1. - Chihuahua 25T

2.-5. - Pineapple Express

Naposledy upravil 18-11-2012 v 17:45 PM

Old Post 18-11-2012 v 17:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

21 dní 12/12 Příspěvek č. 43






My name is a Pineapple Express!



Pryskyřici i na hlavních listech už po 20 dnech (ani ne 1/3) květu? To jsem snad ještě u žádný kytky neměl...

Old Post 22-11-2012 v 22:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 44



Chihuahua 25T

- k tomu nemám co dodat. Paličky tvrdý jak kámen už teď. Ta přes 60 dní květu nepůjde.













Celek - jen tak letmo

Old Post 22-11-2012 v 22:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

28 dní 12/12 Příspěvek č. 45

Tak po týdnu jsem zase tady. Mám z tohohle kola fakt radost, sice jsem se tý plísně listů nezbavil a podle mě to už v takovymhle rozsahu asi ani nejde, ale žádnou chemku na to dávat nebudu, možná ještě jednou to bio polyversum.

Jinak takovýhle krásný pálky ve 28. dni květu, to je paráda, skoro se mi ani nechce věřit, že to pokvete ještě 40 dní za 14 dní to nejspíš přepnu na 250W a to pak bude zas o něčem úplně jiným snad

Jinak mám objednaný květníky, Biobizz Light mix a řezy na další kolo. Pojedu 8x S.A.G.E. a v petkách u toho 1x Pineapple Express a 1x Blue Rhino, ale ty tam budou jen tak pro srandu A taky přijde výbojka GIB 150W MH a nový enzymy od Hesi.




Někdo něco?

Old Post 29-11-2012 v 20:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

28 dní 12/12 Příspěvek č. 46






Tak po týdnu jsem zase tady. Mám z tohohle kola fakt radost, sice jsem se tý plísně listů nezbavil a podle mě to už v takovymhle rozsahu asi ani nejde, ale žádnou chemku na to dávat nebudu, možná ještě jednou to bio polyversum.

Jinak takovýhle krásný pálky ve 28. dni květu, to je paráda, skoro se mi ani nechce věřit, že to pokvete ještě 40 dní za 14 dní to nejspíš přepnu na 250W a to pak bude zas o něčem úplně jiným snad

Jinak mám objednaný květníky, Biobizz Light mix a řezy na další kolo. Pojedu 8x S.A.G.E. a v petkách u toho 1x Pineapple Express a 1x Blue Rhino, ale ty tam budou jen tak pro srandu A taky přijde výbojka GIB 150W MH a nový enzymy od Hesi.




Někdo něco?

Old Post 29-11-2012 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 47


A ještě můj cross s názvem Chihuahua 25T v plné své kráse!

Old Post 30-11-2012 v 08:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

35 dní 12/12 Příspěvek č. 48






Měli bysme být přesně v polovině. Ale opravdu? Mně to teda moc nepřipadá, skoro bych řekl, že už jsme dávno za půlkou. Je jasný, že Čivava půjde dřív, tu bych viděl tak na 55 dní. Ananas tipuju kolem 65. dne. Budu je sklízet podle zbarvení pryskyřice, takže bych měl vychytat ten nejlepší moment. Když koukám na Ananas, tak děkuju tomu, že jsem matku zatím nevyhodil moc pěkně se rozjely i větve, na kterých vypadalo, že nic nebude, z toho mám fakt úžasnou radost.

Od zítřka jedeme na 250W

Připomínám - výbojka Phillips master son pia 250W (světelný výkon 300W) - regulovatelný elektronický předřadník

za 14 dní přepnu na 250+ W -> 275W (sv. výkon 330W)






Když jsem přepínal, tak jsem si říkal, že za 100g budu rád, vzhledem k nakvetlejm řezům, k listový plísni, k tomu že jsem to nechal přerůst a k faktu že jedu nevyzkoušenou genetiku.

Dnes to vidím trochu optimičtěji a chtěl bych tam mít alespoň 160g. No uvidíme.... Řekl bych, že pokud mi to plíseň nesežere, tak je to reálný.



Naposledy upravil 07-12-2012 v 00:09 AM

Old Post 06-12-2012 v 23:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1064510 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív